• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ami :grinning: co si mu dala uspavadlo :grinning: , to bude tym skorym vstavanim, chuda, ze zaspat na nocniku, to sa nam stat nemoze :slight_smile:

no tak prijemne clnkovanie, ci radsej nech prsi? :grinning:
25. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci no vyzeral tak akoby ho niekto zhypnotizoval alebo čo :grinning: A ďakujem, radšej nech je pekne a nech sa malému ráta :slight_smile:

Katka cez obed aj my pospíme tie 3 hodinky :slight_smile:
25. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky nesexujte tolko :grinning: :grinning: :grinning: alebo sexujte bude viac deticiek :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie co netutuli nemutuli, neporadite mi niektora ako zistim majitela pozemku ak mam adresu? :slight_smile:
25. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme len teraz zaspali :slight_smile: Boli sme u svokrovcov a malí boli takí úžasní a tak sa krásne hrali že sa nám ani domov nechcelo. A na futbalovom ihrisku bol dáky turnaj a potom zábava, tak bolo počuť hudbu po celej dedine a mňa to tak super naladilo, joj, hneď by som si išla zatancovať :grinning:

Inak mamina nakoniec na tú svadbu išla tak som rada :slight_smile:
25. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak uz sme doma :dizzy_face: chcela som sa vam ozvat odtial ale mali vypadky netu aj telefonov... bolo mi za vami smutno :wink: inak sme sa mali super :slight_smile: fotky hodim na picasa a potom dam link :wink: dufam ze ste vsetci zdravucki :slight_smile: nam narastla konecne ta 4ta stolicka tak uz len 3 ocne a mame 16 zubov :dizzy_face: chodili sme na prechadzky +plavat tak bolo super :slight_smile: Petko este pred chvilkou bol hore dufam ze uz spinka :sweat_smile: ja som zavarala s muzikom cucoriedky co sme si tam kupili tak budeme mat mnam :slight_smile:

neviem ale asi nestihnem precitat co nove tak ak sa vam chce niekomu trosku mi to zhrnte :slight_smile: dakujeeeeeeeeem

a skor sa mi nedalo sa ozvat lebo sme prisli okolo obeda a hned sme boli pozvaní k obedu svokrovcom + sme potom isiel Petko spinkat ja som prala apod... a museli sme potom ist hned na nakup lebo doma pusto :grinning: a stretli sme tam kamosov tak sme skocili na kafco na chvilku no a kupat .. zavarat ... a pod.. takze az teraz sa mi podarilo :sweat_smile: :wink: cmuuuuuuuuuuuuuuk
25. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Konečne si tu, chýbala si nám! Sme radi že ste sa mali super a gratulujeme k zúbkom a tešíme sa na fotky :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooooooooooooooooj Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja sa tesim ze uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a fotky uz mam v pc tak co chvilku to bude :wink:
25. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak som chcela zavolat Danke ale akosi nemam na nu telefon :frowning2: mohli sme sa stretnut :sweat_smile:

a stretli sme sa s Geenou a jej muzikom + Rebekou tak sme trosku boli spolu :dizzy_face: je to super rodinka :dizzy_face: a Beba je takaaaaaaaaaaaaaaaaaa ukecana som normalne nechapala ako krasne zrozumitelne rozprava :dizzy_face: zlata je :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dakujem som zabudla :wink:
25. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo ti porozprávam v skratke, to je ťažko :unamused:

Bzuci má prefarbené vlasy na čierno
Maťka má vytrhnutý zúbok
Tamin muž je dlhodobo PN kvôli ramenu
Ciarkovci nejdú nakoniec do Chorvátska ale budú dovolenkovať na SR
Ajka a Moni2 sú na dovolenke.
Janka sa vrátila z dovči a má výron v kolene.
Veva je tiež už doma z dovolenky ale Adamkovi sa tam nepáčilo
Náš tatko v utorok nastupuje do práce.

Prepáčte kočky ak som na niečo dôležité zabudla, to ma len v skratke napadlo :sweat_smile: Doplňte ma :slight_smile:
A pravdaže všetky detičky sú zo dňa na deň krajšie a úžasnejšie :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no super si to zhrnula všetko :slight_smile: :slight_smile:

beji a vitaaaaaaj doma, už si tu strašne chýbala, práve dnes som rozmýšľala že by si sa už mohla aj ozvať :wink:
teším sa na fotky :wink:
25. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami :sweat_smile: Inak to sme Bejču privolali, aj ja som práve na ňu myslela že je tu pusto bez nej :wink:
25. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeeej dakujem ti velmi pekne :dizzy_face:

takze :

Bzuci waaaaaaaaaaaw cierna ?? ja idem si nieco do medena :wink: ked som uz skratila tak aj prefarbim :wink:

Matka :sweat_smile: au au dufam ze moc nebolelo trhanie :wink: ale uz bude dobre :slight_smile:

Tami muzikovi skore uzdravenie :dizzy_face:

Ciarka aj va Sr je super :dizzy_face: uzite si to :slight_smile: a kam idete ??

Ajka a MOnika oddychujte a krasne pocasie zelame :slight_smile:

JAnka ako koleno ?? dufam ze uz je lepsie :dizzy_face:

Vevi a preco sa Adamkovi nepacilo ??? ale dufam ze ty si si oddychla :wink:

Ami gratulujem muzikovi k praci :dizzy_face: a co a kde a ako a pod :wink: jaaaaaaaaaj tak sa tesim :slight_smile: prajem vam to :slight_smile:

a ta posledna veta je svata pravda :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixiix no ved ved kto by tu vypisoval cooooooooooooo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a inak vam dakujem za privitanie :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ak chceš tak v mojom albume Majko je aj Bzucinkina fotka :slight_smile: A teším sa na tvoju zmenu :wink: Ďakujeme pekne že sa tešíš s nami z práce, nastupuje miesto svokra lebo ten si našiel miesto v únii tak zajtra odchádza a Maťko pôjde miesto neho tam kde robil doteraz, na stavbu diaľnice.
25. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami no tak sice tazka praca :sweat_smile: ale tak co uz .... a teda svokor takto ide prec ... no a nebude ti chybat :sweat_smile: :wink:

a idem kuk tu fotto :slight_smile:

mne to akosi dlho trva :sweat_smile: asi pridam fotky az zajtra :sweat_smile:
25. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji to robil aj predtým, minulý rok, len cez zimu tam nebola práca. To vozia kameň a piesok z lomu. A po čase by mal možnosť ísť do jednej firmy tu u nás, majú robiť Francúzsko, v pondelok z domu a vo štvrtok naspäť, stále to isté kolečko. Tak mu šľúbili že keď to bude aktuálne tak ho zoberú. A veru svokor mi bude chýbať, mesiac bude preč :grinning:
25. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: jaaaaaaaaaaaj veru svokor ze ti bude chybat sa ani necudujem :slight_smile: a na tu pracu muzikovi drzim palce :dizzy_face: to Francuzsko by mal fajn si myslim :wink:

no fotky uz stahujem ale popis sa mi uz nechce ... je vela hodin :sweat_smile: tak zajtra :wink: paaaaaaaa a dobru nocku vsetkyyyyyyyyyym :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji dobrú noc :slight_smile: a ešte raz ďakujeme :slight_smile:
25. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji, fotky stahuj, čakame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vitaj u nás doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami a fotky kraaaaaasne :slight_smile: a teda Bzuci aka kocka sexica :wink: :dizzy_face:

JAnka a ty kde mas fotky z dovci ???? nech popozeram aj ja :wink:

no a idem hajat paaaaaaaaaa

fotky fakt az zajtra dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu
25. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji na FB :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
DOBRU :wink:
25. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme hore :fearful:
prehadzovala sa už ale 2 hodiny, až sme museli vstať.

beji, ahoj, super, že ste už doma a gratulujem k zúbku.
ami na mňa zabudla :cry: my sme si užívali v senci, takže nič nové :wink:

včera som zavárala ešte uhorky a cibulku, dnes ideme na oslavu a musím si navariť na zajtra a v pondelok nastupujem do roboty. už teraz ma brucho bolí, ako to zvládneme.

ozaj, klárka dostala prvé krámy, tak sme radi :sunglasses:

a máme novú au pairku :wink: filip si sám vypýtal emu a berie ju na detské ihrisko a tam sa o ňu starajú jeho kamarátky. som ich sledovala , jej sa to strašne ráta medzi nimi,ako ju obletujú :sunglasses:

peknú nedeľu všetkým :slight_smile:
26. júl 2009 o 04:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Beji ďakujeme za pochvalu fotiek :slight_smile:

Izka ja som písala že ma doplňte ak som na niečo zabudla :unamused:
26. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bejiiiiiiiiiiiiiiiii, no povodne to mala byt cokolada, ale je tmava, tak ju idem asi trochenzi v pondelok zosvetlit :grinning: a cakam stale na link na tie fotky :grinning: :grinning: :grinning: a tesime sa aj my ze si uz domka a nebude to tu tak viaznut :slight_smile:

izka, tak to mas super au pair :slight_smile: uz ides riadne do roboty a emka bude s kym? s klarkou teraz cez prazdniny a potom??? :fearful: nejaka si bola vcera aktivna, super, sikulka :slight_smile: a emke odkazujeme, ze tak skoro sa nevstava a uz vobec nie cez vikend :grinning:
26. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak moja mamina aj s otčimom nakoniec boli na tej svadbe do 5:00 rána a maminu aj kríže prestali bolieť a celú noc tancovali :grinning:
26. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, my sme dnes mali úraz :frowning2: Neviem čo Majko robil, ale len som počula šupu ako sa udrel o stolík a on ležal na zemi a držal si uško a plakal. Neviem či sa mu šmyklo a udrel sa na roh rovno uškom alebo čo, ale aj teraz ho má opuchnuté a bordové :frowning2:
26. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami no teda. Posielame bocu na usko. My sme boli minuly sobotu na chirurgii na pohotovosti lebo mala sa smykla na chate v sprche a rovno spadla na vydlazdickovany roh do zadu a chrbat. Tak sme sli na rengent pre istotu lebo tam mala aj ranku na hlave. Strach a hroza. Nic si s toho nerob zajtra bude lepsie. Celu sobotu som bola z toho otrasena.
Beji vitaj naspat z dovolenky.
Bzuci mne sa ta tmavsia na tebe paci.
Janka ako koleno?
26. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, som žartovala, že si na nás zabudla :wink:

majkovi fúkam na uško, nech ho nebolí.
to majú teraz takú výšku, že akurát narážajú do stola. ema tiež včera a ona príde, že fú fú jej mám urobiť.
no ale večer si obula moje topánky na podpätku - to je momentálne naj zábava, obúvať si cudzie topánky - a zakopla a tak si buchla noštek :frowning2: normálne tam má modrinu.

gratulujem mužovi k robote :slight_smile:

ja len týždeň budem zastupovať úradníčku, tak to hádam vydržíme.
26. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok