Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
27. júl 2009

alex a kde mas tie foto??

alex21
27. júl 2009

danka uz je 😀 To vies pokrocila hodina a uz sa staram o dve baby plus o muza 😝

alex21
27. júl 2009

No nasa prazdninarka uz konecne zaspala tak idem vypat dvd a idem si tiez lahnut. Ona zaspava len pri telke 😅 a chodi spat az po 22:00 😝

amadora
27. júl 2009

Alex a to platí aj po tom ako sa mi ukončí rodičovská dovolenka s Majkom ? Povedzme keď dovŕší 3 roky a ja si nenájdem prácu a budem chcieť potom druhé bábo. A s tým dobrovoľným nemocenským poistením je to ako? Prepáč že mám toľko otázok 😅

Inak do LV budúci týždeň pôjdem v pondelok na isto, to chcem ísť k ženskému, ale len na otočku. A potom neviem, lebo tatko bude od nedele do štvrtku doma a v piatok pôjde do práce, takže kým bude doma by som chcela ísť do BB pozrieť. Tak možno potom ten piatok 😒

A krásne fotky, dobre vám bolo 🙂

izka
28. júl 2009

pomóóóc, my nespíme 🙄
okolo polnoci si zdriemla asi polhodinku a kým som sa ja vychystala do postele, bola hore 😝
som si ľahla s ňou, že zaspíme, ale kdeže, ťahala ma z postele a ešte sa aj pýtala, že nejde, nejde?

celý deň bola jak čertica, len zle robiť a hádzať sa o zem. strážila ju klárka a už z nej bola zúfalá.
to je tak vždy, keď človek potrebuje, tak sa všetko se..e 😠
kika má cez deň autoškolu a teraz je v nočnej u nás v pekárni. za chvílu končí a my ťaháme s ňou 😀

a to som mala ísť ráno s klárou k zubárovi, aby jej dokončil ten zub, lebo pak ide na dovolenku. keď sa darí, tak sa darí 😠

izka
28. júl 2009

aspoň sme pokukali fotečky.
vevine nemôžem, lebo tam furt niesom prihlásená.
beji, alex, ami krásne.
ema pozerala a všetky deti, hlavne peťka 😉 , chytala a vykrikovala bábo a ešte niečo nezrozumitelné, ale nadšené 😀

beji, účes ti pristane, vyzeráš mladšia 😉 a nehovor, že si na tých túrach neschudla. ešte aj so záťažou 🙂
ja by som dušu vypustila 😝 máš dobrú kondičku a odvahu v takom teréne a s peťkom na chrbte. no obdivujem ťa 😎
nikolke odkáž, že je úplná modelka. veľmi pekná je a určite sa ešte aj do výšky vytiahne. mala si dobrú pestúnku, že ?

alex, eliška je šikulka 😉
aj vevin adamko je múdry.
ema striedavo úspešne. kakať väčšinou povie a stihneme, ale ciká naozaj každú chvílu. nič iné nerobím, len mláčky utieram. ale asi musím vydržať, čo poviete ?

hurá, tak ema zaspala 😵 idem aj ja. krásny deň všetkým.

amadora
28. júl 2009

Dobré ránko!

Tak náš tatko už zarezáva v robote 🙂 Som zvedavá ako to zvládneme bez neho, za 4 mesiace sme si zvykli byť stále s ním, hlavne Majko dúfam že nebude mrzutý bez ocka 😒

Izka teda tie vaše spánky vám nezávidím 😖 Ja sa sťažujem keď vstaneme pred 7:00, ale za to nemôžem povedať, každý deň o 21:00 je v posteli a spí celú noc (klop klop klop 😅 )

amadora
28. júl 2009

Dala som na FB dve videá 😉

danka.k
28. júl 2009

my sme mali dnes budicek 5:45 😠 😠 ale dala som mu flasu mlieka a spal nastastie este do pol deviatej.. inak by to bolo asi hrozne.. izka no keby mna maly takto cvicil zo spankom ako teba mala tak by videl tu zlost vo mne 😀 😀

danka.k
28. júl 2009
amadora
28. júl 2009

No my sme boli na prechádzke, volala nám babka včera že máme prísť pre fazuľu a ešte som bola v obchode. Po hodinovej prechádzke sme sa dotrepali domov, malého som dala na nočník, postavila som variť obed a potom som malému natiahla slipky že plienku mu dám až keď pôjde spať. Chvíľu pobehal a potom si čupol a cíííííííík, mláčka ako svet. Ešte aj nohami si po tom spokojne poťapkal. Tak sme dali druhé slipky, vysvetlila som mu že sa musí pýtať, zase chvíľu pobehal a potom si čupol a cíííííííííík, ďalšia mláčka 😀 Ohromne sa na tom zabával. Tak reku slipy pôjdu dole, nech chodí holý, aspoň uvidím kedy ciká. No ako som mu dávala dole slipky tak som zbadala že nie iba cikal 😀 Tak hybaj riťu obriadiť a slipy prať 😀

danka.k
28. júl 2009

ami :D

nas ma akesi vyrazky na vajkach tak som mu dnes plienku nedala, dala som ho rano na serblik a pekne sa vycikal a potom neskor sa pekne pytal ale medzitym sa buchol tak som ho tisila a celkom som zabudla na to ze sa pytal tak tiez urobil mlacku.. ale na vine som bola ja 😀 😀

tami712
28. júl 2009

ahojte 🙂
beji super fotky z Terchovej !!!!! riadne túry ste mali, pozerali sme s mužom a Viktorom, tak hneď by sa pridali na túru s vami 😀 takže na budúci rok tam chcú ísť určite 🙂

izka tak to nezávidím také noci 😝 a prečo nechce spať ?? cez deň spí koľko ? 😕
my teraz spíme celkom OK, zvyčajne do 8.00 😵

ami tak nech sa mužovi darí v práci, a určite to je nezvyk aj pre neho ísť do roboty po takom dlhom čase.
A s tými slipami to poznám 😀 aj ja som jej minule dala gaťky a 2-krát po sebe sa počúrala po polhodine, takže plienka to istí 😉 😉 ale je fakt lenivá, neviem ako sa odučíme od plienok 😒

amadora
28. júl 2009

Tami ďakujeme pekne 🙂 A veru ja tiež neviem neviem ako sa odučíme, lebo pre neho je to hrozná sranda vždy keď mu dám slipy tak ich rýchlo okrstiť. Toto bolo behom 10 minút čo cikal na nočník a dvakrát do slipov. To asi vytlačil všetky zásoby 😀 A nočník mi síce nosí, ale neviem či sa pýta, lebo keď ho chcem naň posadiť keď si ho donesie tak s chichotom rýchlo ujde. No má zo mňa prdel 😀

bzucinka2
28. júl 2009

ahojte, tak ja som mala toho dnes akurat dost, maly vstal o 6,30 tak sme sa najedli a zacala som chystat obed, lebo o 9,30 ked som drobca ulozila som isla kadernicke, maly spal 2,5 hodky, zobudil sa ked som sa vratila, lebo som este varovala jej maleho kym nafarbi dalsiu pani, potom prisli nasi na obed, pokecali sme ulozila maleho na 1,5 hodky a ja som sa ulozila tiez, vstal isli sme von, doma okupat, najest napit a spat 😝 a teraz som uz tu 🙂

ami supeer aj my sme dnes boli bez plienky a tiez urobil mlacku, dival sa ako cika , ale potom si to musel aj pekne sam poutierat a utieral riadne aktivne 🙂 a ako to teda zajtra vyzera, dojdete o tej 9,00? 🙂

amadora
28. júl 2009

Bzuci jasné, zajtra vstaneme, nachystáme sa, obriadime a vyrazíme ku vám. Okolo 9:00 by sme mohli byť u vás 🙂

bejca
autor
28. júl 2009

ahojte 😵

Petko sice este vykrikuje z postielky ale snad uz zaspinka 😉 vcera vecer som zehlila 😝 po dovolenke toho bolo az az 😅 ale teraz mam pokoj zasa na nejaky cas 😀 a na kupku som aj pekne vcera " prihorela " 😝 tak ma muzik natieral bolo to super mohol by aj castejsie 😀 😉 dnes som obehla jasle a boli zatvorene 😠 neviem preco a ani tam nebol ziadny oznam 😕 🙄 tak neviem co a ako ..... potom som navarila a prisla krstna Petkova tak sme boli poobede na prechadzke a na piesku tak nam bolo zasa super 😵 no a zajtra ma caka ta MR - ka 😝 😖 😒 bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ale isto mi tam ani len mozog nenajdu 😅 😉

idem si vas precitat 😉

danka.k
28. júl 2009

beji neboj zajtra dopadne vsetko dobre a aj vysledky pridu dobre 😉

my uz konecne spinkame a tatko mi nesiel spagetky super tak idem papat 😉

bzucinka2
28. júl 2009

ami super tesime sa 🙂

bejci neboj, vsetko zajtra dopadne k tvojej sopkojnosti 🙂 drzime palceky

caute, idem cvicit 🙂

bejca
autor
28. júl 2009

Vevi podla fotiek bol Adamko uplne spokojny a isto ho len ohovaras aky bol certik 😉 ale neboj aj Petko neni az taky anjelik ako vyzera 😉 myslim ze oni maju take nejake blbe obdobia a sned bude aj lepsie 😀 ale dovcu ste mali super 😵

DAnka super fotky a teda vy si uzivate neplno to je super 😵 a preco tatino s vami nebol ??? 🙂 a aj my tak upratujeme vzdy len vonku - doma nema kto okrem mamy 😀 ale vysavac by vyberal kazdy den 😀 a tie hlasy ti mam dat 10 ci ako ??? hned pojdem hlasovat 😉

Alex super fotky ste si uzili stretko na jednotku 🙂 a teda mas ale prazdninarku ako citam spinkat chodi ako Eli 😉 🙂 a co sa zakonov tyka ty to ovladas tak by som sa ta chcela opytat ze ak by som nastupila od 1.1.2010 do prace tak my bude chodit aj materska ci uz len to co zarobim ?? a mam aj niekam ist nieco nahlasovat potom ci ako to je 😅 a aj ked by som chodila na brigadu tak musim nahlasovat niekam nieco ?? 😅 😉 DAKUJEEEEEEEEEM 🙂

Izka 😅 co sa deje ?? preco nespinka Emka ??? vy ste vzdy tak neskoro spinkali ale teraz to mas nejake " vesele " 😅 dufam ze aspon cez den si oddychnes 😅 a povedz Emke ze Petko je rad ze sa mu paci 😉 😵 som zvedava kedy sa stretneme 😉 aby si Petka ocapkala nazivo 😀 co sa ucesu tyka dakujem 🙂 a dnes som bola aj u holica tak uz mam aj novu farbu 🙂 vrch mam taky medeno tmavy + spodok mam dohneda 😉 som spokojna 😵 a tury ??? no neschudla som ani nahodou , narocne tie tury neboli to je v poho take prechadzky ja kazdy den prejdem aj tu kopu km a stale nic z kil dolu 😠 a kondicku nemam ziadnu ved som ledva vladala 😅 ☹ Nikoke odkazem a veru pohrala sa s Petkom a aj pobehala za nim tak som mala trosku " fraj " 😉

Ami krasne videa 😵 a tatko ako v praci ?? a co Majko dufam ze to zvladol v pohode 😵 a teda super si pocikal do slipov 😀 Petko chodi holy lebo tiez vzdy cikal do slipov asi si myslel ze ma plienku 😅 tak beha odpol pasa holy 😵 a cika pekne do nocnika 🙂 ale stale mu to pripominam 😉

Tami no vidis zavahali ste 🙂 mohli ste ist aj tento rok 😵 a na buduci sa mozme dohodnut 😵 a dakujem za pochvalu 🙂

Bzuci tiez si to mala dnes vesele - nabity program ako my 😵 ale ved aspon ten cas rychlo utecie 🙂 ja sa az vecer zastavim a pozeram ze boze uz je tolko ??? 😉 😵

amadora
28. júl 2009

Tak tatko prišiel unavený a nevie sa dočkať postele 🙂

Beji zajtra budem tuho tuho držať palce!!! 🙂

Bzuci aj my sa tešíme 🙂

Danka dobrú chuť 🙂 My si práve varíme kukuricu 😀

bejca
autor
28. júl 2009

kocky dik za povzbudenie 🙂

Danka waaaaaaaaaaaw ja ti tak zavidim to jedenie 😀 a dobru chut 🙂

Ami no tak tatika treba pomasirovat 🙂 😉

Bzuci prijemne cvicenie 😵

bejca
autor
28. júl 2009

KAcenkab dik za pochvalu 🙂 a inak dufam ze ste oki a zdravucki 😵 posielame pusinky 😵

danka.k
28. júl 2009

beji jasne ze 10... ale mozes aj 0 ale to by nebolo moc dobre 😀 a tato nebol s nami preto, lebo v piatok a sobotu mal robotu.. tak aspon v nedelu tam bol s nami. co uz

bejca
autor
28. júl 2009

Danka no tak idem na to 🙂 a jasne ze 10 vsetky su uzasne 😵 a tatko nech tolko nepracuje 😉

danka.k
28. júl 2009

no aj ja mu vravim.. ale neda si povedat... dnes po nocnej nic nespal co siel hned cosi robit 😀

bejca
autor
28. júl 2009

tak odhlasovane 😉 a ako casto sa da hlasovat ???? a kedy je koniec ???

danka.k
28. júl 2009

tusim raz za den sa da.... a kedy je koniec netusim.. to mi kamoska povie 😀

tami712
28. júl 2009

ahojte 🙂
beji aj ja zajtra držím palce aby všetko bolo OK 😉
aj mužovi prišli výsledky z MR a asi to nie je bohviečo, asi to vyzerá na tú operáciu ☹ vo štvrtok ideme do Bratislavy, tak uvidíme čo mu povedia ...

a Beji na budúci rok jasné že môžme dohodnúť Terchovú, ale tento rok aj keby boli dohodnutíi, tak aj tak by sme kvoli tej mužovej PN-ke nemohli ísť ☹

amadora
28. júl 2009

Tak som napapaná, štípe ma huba od soli a idem si dať sprchu 😀

Beji ďakujem za pochvalu videí 🙂 Zvládli sme to celkom dobre dnes, aj nám to dobre ušlo. A tatkovi som už navrhovala masáž ale povedal že keď mi skončia krámy 😀 Muži!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre