Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
30. júl 2009

bzuci budem sa na to pripravovat 😀

bzucinka2
30. júl 2009

tak pekne celu noc posiluj, aby si mala rano svaly ako pepek namornik, alebo si daj spenatik 😀 vidis, aj ja si mozno zajtra uvarim 😀 😀 😀

danka.k
30. júl 2009

spenaaaaaaaaaaaaaaaat??? nieeeeee.. bojim bojim 😀 😀

bejca
autor
30. júl 2009

ahojte 😵

som tu na skok lebo som akasi unavena 🙂 idem si vas precitat 🙂

bejca
autor
30. júl 2009

Bzuci nebojj isto bude vsetko oki a opuch aj cervene fliacky zmiznu 😵 posielame pusinky a myslime na vas 😵 a tiez by som v takom pripade isla k doki a nic neriskovala 🙂

a Petko ide sam na nocnik 😉 on sa hra a za chvilku povie : kaka ........a ide do kuchyni na kraji pri linke je serblik a vycika sa 😉 ale obcas sa prihodi aj mlacka 😉 ale uz fakt len obcas su dni kedy vobec 🙂 a aj dnes na kupku behal stale holy 🙂 a aj z deky sa postavil a isiel cikat na travu 🙂 😵 ale raz sa mu stalo ze sa pocikal aj na deke - ked pil 😀 a mne na kolenach ked sme boli s krstnou na kave 😀 tak ma trosku zohrial 😀 😀 😀 a vecer u babky na dvore tiez behal holy a cikal na chodniku tak som mu ze : no no no tu sa necika .... a za chvilku isiel cikat na travu 😀 a aj Petko niekedy cika viac ale vacsinou ho bavi chodit cikat kazdu chvilku a po troske a straaaaaaasne sa z toho tesi ze urobil par kvapiek 🙂 no snazi sa 😉

DAnka odhlasovane 😵 a teda vy ste sikulky ked tak dlho dokaze necikat 🙂 my ucvrkavame stale 😀 😉

Ami ty sa vobec netrap 🙂 my tiez mame koberce a co ved vytepujeme a casom aj tak kupime nove koberce 😉 a druhe babo tiez ocika 🙂 😵

amadora
30. júl 2009

Beji mne ocikané koberce vôbec nevadia. Z toho si nič nerobím. Ja som písala že ma trápi že on to robí naschvál lebo ho to baví. To nie je tým že by nevedel že kam má cikať.

bejca
autor
30. júl 2009

ale neboj jeho to prestane bavit 😵 kazdy chce cas niekto skor niekto neskor .... ved su este malinky 😵

mne tiez chodi stale pocvrkavat lebo ho bavi pozerat ako mu to kvapka 😀 a ked nema uz co tak stale sadne a tlaci a hovori : neni 😀

bejca
autor
30. júl 2009

prave som kupila bundu Nike zimnu perovu 😵 tu odtialto z bazaru 🙂 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

amadora
30. júl 2009

Beji super 🙂

bejca
autor
30. júl 2009

Ami 😵

no kocky idem ja haji buvi 🙂 pa pa a dobru nocku 😵

tami712
30. júl 2009

ahojte 🙂
no už asi všetky spíte, ja som sa len teraz sem dostala. Mali sme náročný deň, obehli sme Bratislavu, nejaké obchody, a keďže starká nechala Emu spať do 17.00 keď sme ešte neboli doma, tak sa jej vôbec nechcelo spať a zaspala až okolo 21.45 😝 😝
tak muža operácia neminie, len v auguste nemajú už voľný termín, tak asi až niekedy v polovici septembra. Tak asi pôjde aj do roboty, len si musí dávať pozor na prudké pohyby. Tak uvidíme, dúfajme že to bude OK 😕

a spravil si s nami výlet do BA aj Viktor a keďže muž išiel "trošku" rýchlejšie, tak sme ráno museli 2-krát stáť a grcať, teda Viktor 😝 😀

tami712
30. júl 2009

bzuci Alexíkovi nech to rýchlo prejde, musí to byť fakt nepríjemné ☹ ale teraz je všade strašne veľa všelijakých múch a komárov 😝

ami zlatý musí byť Majko 😀 a ja som to nočníkovanie asi tiež načas vzdala, lebo aj včera som ju asi 4-krát musela prezliekať. A to sa jej stále spytujeme že kde sa ciká, či jej netreba cikať, a keď sa počúra tak príde a povie -
- "haba" /že spravila hanbu/. Tak to asi ešte potrvá kým to pochopia 😒

no utekám aj ja spať, dobrú nocku 😵

martina1982
30. júl 2009

Ahojte,

My sme dnes boli kupat v Turcianskych Tepliciach,ale az o 17:30 ,al ebolo super.

Bzuci,chudacik Alexik drzim palceky nech mu to cim skor prejde.

Ami ,z nocnikovania si nerob nic mne teraz Stevko trucuje ako rad sedel na nocniku tak teraz nechce

Beji ,Petko je sikulka ked tak pekne cika.

Danka ,aj tvoj Rastik je sikulka a gratulujem k zubku.

Beji budem Ti drzat palce ,aby vysledky boli ok.

Tami,tak to si dobre pospinkala Emka.Muzika mi je luto ,ze musi ist na operaciu.

Izka ,chudacik Klara s tym zubom.Aj Stevko teraz tak pisti ako Ema vydobija si svoje.

Inac ked sa Stevka spytam kto som tak povie mama .Ked ukazem na tata a na babku tak povie kto je kto.Kes a spytam kde je Stevko? tak ukaze na seba a povie ja.Ked sa ho pytam kde ma cikat tak ukaze na nocnik a povie tam .Taky je zlatucky.

Idem buvat ,majte sa dobru nocku 😔

izka
30. júl 2009

ahojte. ja len na skok som vás prišla pozrieť 😉

bzuči, ja som to nemyslela tak, že abyste nechodili k doktorke. jasné, že taký opuch môže byť nebezpečný. už mu to trocha ustúpilo ?
ten skorocelový výluh používam na poštípanie a tiaké, čo sa nechcú zahojiť pekne zmiznú. ale neviem, či na tváričku by to zniesol. jojo to mal na hrudníku a klárka raz na riťke.

martinka, šikovný je števko, že všetkých pomenuje.

beji, tak to som rada, že peťko je v poriadku. deti rýchlo zabudnú. a gratulujem k vetrovke
😉 zima, je za dverami 😉 ale nie, srandujem. ja tak nakupujem vo výpredajoch a o rok to v skrini nájdem 😀

ešte dnes do roboty. normálne ma to baví, skoro mi je ľúto, že nemôžem robiť naozaj. narozdiel od roboty v domácnosti vidím po sebe aj výsledok 😵

majte sa krásne. poctivo trénujte nočníkovanie a želám veľa úspešných cikaní 😉

amadora
31. júl 2009

Dobré ránko!

My máme za sebou hroznú noc ☹ Keď sme si išli večer ľahnúť tak sa Majko zobudil a strašne plakal a nedal sa utíšiť. Skúšali sme všetko možné. Nakoniec keď sa upokojil bol úplne čulý a nechcelo sa mu spať. Do pol jednej sme sa pokúšali ho uspať, potom sme to vzdali, dali sme ho do postieľky, k nemu hračky, on sa hral a my sme spali. O 3:30 som sa zobudila a už spal, tak ani neviem do kedy bol hore. Ale aj ráno vstal mrzutý, nedal si mi ani teplotu odmerať, stále sa krútil (ale odmeralo mi len niečo cez 35° tak dúfam že teplotu nemá). Dúfam že to budú prinajhoršom zuby a nič vážnejšie ☹

Tami to s mužom ma mrzí 😒 Ale tak možno to bude aj dobre a bude mať potom pokoj, aj keď na operáciu nikto nejde rád.

Maťka tak ste mali pekný deň včera a Števko je šikovnučký 🙂

Izka máš môj obdiv ešte aj popri všetkých povinnostiach pracovať, klobúk dole 😔

bejca
autor
31. júl 2009

ahojte 😵

tak dnes sme vstavali o 7,30 😵 😵 😵 huraaaaaaaaaa asi ho vcera to kupko zmohlo 😉 ale aj sme vcera mali "poobedny " spanok od cca 10,20 do cca 12,10 takze to mal dlho do vecera a aj skor zaspal ako inokedy a teda aj pekne dlchsie pospal 😉 dnes sa ukazuje znovu pekne tak snad sa podari poobede ist zasa kupat 😵

Tami to mi je luto ze treba tu operaciu 😒 muzikovi odkazujem skore uzdravenie a drzime palce 😵 a Viktor chuda male teda si " uzil " vylet 😉 posielame pusinku 😉 a Emka tiez posielame pusinky aby zacala pekne cikat 😉 a ako piises maju cas 😵

MArtinka dakujem a aj my tak pomenujeme vsetkych - mama, tata, baba, dede na seba povie Pepe alebo Pepi 😉 ale vsetci ostatni v rodine su teta 😀 ale ked poviem meno ze napr kde je Nikolka tak pekne ukaze ale inak je teta 😀 😉 a teda aj vy sa krasne chodite kupat 😵

Izka dik 🙂 a veru ani sa nenazdame a zima je tu 😝 a to len taku k rifliam som chcela a v obchodoch su tieto znackove velmi drahe 😝 tak bude mat aspon takto 😉 ved to ma len na chvilku 😅 sak to poznas 😉 no a chcem este taky overal zimny a asi aj staci 😉 tu robotu zavidim ze ta bavi 😉 aj mna moja bavi len sa mi tam od Petka nechce 😀 😀 😉 a teda bdivujem ta ze to vsetko stihas si sikulka 😵

Ami je mi luto ze ste mali taku zlu noc 😖 ale asi to bude zubkami a aj si myslim ze asi pocasie vpliva ze je tak teplo 😝 😒 drzime palceky a posielame pusinky aby bol Majko take vesele sidielko ako inokedy 😵

bejca
autor
31. júl 2009

Bzuciiiiiiiiii ako Alexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik ???? 😎 😵

amadora
31. júl 2009

Beji ďakujeme pekne 🙂 Dúfam že už bude ozaj ok... inak u vás je pekne? Tu je zamračené a vyzerá to na dážď.

bzucinka2
31. júl 2009

ahojte 🙂
dakujem vsetkym za starost o nas a rady 🙂 uz je to ovela lepsie, ten kremik pomaha a co mol na rucke vcera, take flaky s drobunkymi vyrazkami, tak sa zacinaju susit a robit chrasticky, ocka uz su skoro uplne ok, takze nastastie vyzera ze je to na ustupe 🙂 dnes sme spali do 7,00 tak dnes asi len jeden spanok hodime 🙂

izka ja som ta pochopila neboj, urcite , ved kazdy sa snazime pchat do nich co najmenej liekov ked sa da ovsem 🙂

tami muzikovi posielame vela sil, nech to vsetko v robote a aj operaciu zvladne super 🙂

beji, tak petko je uz riadny sikulko v cikani 🙂 gratulujeme mu, to my sice posedime na nocniku aj na zachde ale cikame vzdy na zem, posedi, postavi sa a o par minut mame mlacku 😀 ale poctivo si ju utiera a aj mi pride povedat ze urobil ble a ukaze kde 😀 😀 😀

ami, tak to ste sa teda vela nevyspali a tatko aj do roboty rano urcite musel ☹ lahni si aj ty s nim cez den, nech si oddychnes 😒 a drzime palceky nech je to len zo zubkov a nic ine 😒 cmuky cmuk vela posielame

u naas je sice zamracene, ale strasne teplo 😝

amadora
31. júl 2009

Bzuci som hrozne rada že je vám lepšie 🙂 Posielame vám ešte liečivé pusinky 😉 A veru tatko ráno vstával o 4:45 takže žiadna sláva. Včera cez obed malý tiež poriadne nespal, takže ja ledva držím oči. Akurát som ho uložila tak si skúsim ľahnúť a dúfam že bude dobre spať. Ďakujeme za povzbudenie aj pusky 😵

Doobeda u nás bol môj ocino aj môj ujo. Ujo je stavebný inžinier a statik a prišiel sa nám pozrieť na krov, či by sa dala spraviť tá nadstavba. Pomeral to, popozeral, ale vraj to veľmi ružovo nevidí. Že to hodí doma do PC a uvidí či sa s tým niečo bude dať spraviť. Tak som zvedavá... ak povie nie tak to bude vyriešené za nás a budeme sa sťahovať keď sa bude dať.

Inak ocino ani chodiť nemusel, len sedel pri PC a skypoval si s priateľkou a písal jej maily ☹ Hrozne sa zmenil... je mi z toho smutno.

bzucinka2
31. júl 2009

ami dakujeme a veru pospi si, my nakoniec budeme spat 2x, lebo teraz sa po hodke zobudil 😒 a hlavne neinvestuj pokial to nie je napisane na vas 😔
takvies teaz sa ocino asi vytesuje z novej kamosky a preziva druhu mladost 😀 aj ty ked si bola zo zaciatku zalubena,tak si myslela len na neho, takna stare kolena sa zblaznil ocino 😀 😀 😀
a uz viem asi z coho mal tu reakciu, z toho blbeho kvetu emila, co sa terazz k nemu dostal a dotrhal listy, pisala mi kamoska, ze ona mala presne takuto reakciu,ked strihala ten kvet, takze uz je rovno v kosi, do kelu, a to som ho mala hore, len som ho kvoli dcere aby sa dostala na postel musela zlozit a hned toto 😠 😠 nastvem sa a poletia vsetky moje krasne kvietky 😠 😠 😠
ciarka kde si, nejak dlho si sa neozvala, co si tak schudla, ze si az zmizla??? 🙂 🙂 🙂

danka.k
31. júl 2009

ahojte tak my sme mali budicek O 6 a uz potom nechcel ani spat 😠 😠 😠 😠

ja peciem dnes tortu a tak sa mi perfektne dari ze mam pocit ze to skonci vsetko von oknom 😀 😀 😀

skolara
31. júl 2009

bzuci nemas link ze aky je to ten kvet? myslim dakde obrazok z netu
ami otca si nevsimaj je zalubeny po usi tak lieta
Beji vidim ze sa pripravujes na zimu ale aspon takto usetris
danka ja vsetko co som doteraz piekla sa nedalo jest takze tak k mojmu peceniu.
Bzuci inak super ze uz vies z coho to alexik mal super super

amadora
31. júl 2009

Bzuci neboj, to by bolo jedno pri druhom, ak sa to bude prestavovať tak sa to rovno odkúpi od svokra 😉 A to myslíš ten kvet čo mal Alexík pri postieľke? Čo som ti o ňom hovorila že je jedovatý? Ono je to vlastne kaktus mlieč, my ho máme roky, celá rodina. Vraj v izbe kde je pôsobí proti rakovine (ale nemal by byť v spálni), ale tá jeho mliečna tekutina je jedovatá. Tak ste možno ešte aj dobre dopadli 😔

Danka držím palce aby dobre dopadla torta 🙂

Baby ja viem že ocino je zaľúbený, ja mu to prajem aj keď tá jeho mi vôbec nesedí, ale chcem aby bol šťastný. Ale trápi ma to, je toho veľa čo sa zmenilo a jednou z tých vecí je že ho vôbec nezaujímame a čo ma najviac bolí že ani Majko nie 😔

amadora
31. júl 2009

Skolara hodila som do albumu fotku toho kvetu.

danka.k
31. júl 2009

no nabuduce ked ma napadne piect pridte mi niekto klepnut kladivom po hlave... ta torta je hrozna.. 😀 😀 ale ako sestra povie hlavne ze sa budu mat kde sviecky zapichnut 😀 😀

amadora
31. júl 2009

Danka no schválne daj fotku, lebo ti neverím 😀 A inak to ja hovorím pri každej torte že už nepečiem ani bohovi a nakoniec už na druhý deň vymýšľam komu napečiem nabudúce 😀

Náš tatko má dva defekty tak nemôže ísť domov kým to neopraví 😒 Chudáčik just po takej noci, unavený... ☹

bzucinka2
31. júl 2009

je to toto, hod si do googlu ten nazov najde ti obrazky euphorbie leuconeura 😠 😠 😠

bzucinka2
31. júl 2009

ami, no parada 😠

amadora
31. júl 2009

hlavné je že je Alexík ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre