Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
1. aug 2009

Ami verim ze ti to prislo luto 😔 aj ja si vzdy poplacem na cintorine 😢 a na babky dedinske sa mozes " vyprdnut " 😉

idem za krikluňom stale kriči : " mama ha ha "

amadora
1. aug 2009

Beji krásny deň ste mali aj vy 🙂 A s tou omšou si asi zle pochopila, ja ho tam beriem, nemám ho kde inde nechať, len určite nebude sedieť babke na kolenách, to by nevydržal. A ďakujem.

bejca
autor
1. aug 2009

aha ja ze ho tam nechces brat 😅 zle som pochopila prepac 😉

amadora
1. aug 2009

no tak najradšej by som ho nebrala ale nemal by s kým ostať doma takže na výber nemám 😒

bejca
autor
1. aug 2009

no ved to je jasne ale neboj Majko to zvladne super 😵

amadora
1. aug 2009

To dúfam 🙂

Inak minulú noc som mala taký blbý sen... po dlhej dobe sa mi snívalo so svokrou, že sa "vrátila" ku nám a bola na mňa hrozne nahnevaná že som porobila v jej dome zmeny a že vediem domácnosť po svojom, že po jej to bolo lepšie a tak. Že odteraz zase bude všetko po jej. Normálne ma to trápi 😒

bejca
autor
1. aug 2009

hm ... zvlastny sen .. ja neviem co to znamena ale mne sa dost casto sniva ze cestujem , stahujem sa alebo ma niekto nahana a take nedobre , zvlastne sny 😒

amadora
1. aug 2009

Majko mi práve nosí umelohmotné fľaše, ja mu otvorím vrchnáčik a on donesie ďalšiu, aj tú otvoríme a donesie zase ďalšiu 😀

bejca
autor
1. aug 2009

xixixi no aj my tak nosime ale aj zatvarame tie flasky a potom sa jeduje ze ju zavrel 😀 tak mu ju musime otvorit xixixi Majko musi byt zlatucky 😵 a este nespi ?? Petko uz zaspinkal konecne 😉

amadora
1. aug 2009

akurát ideme kupkať 🙂

bejca
autor
1. aug 2009

tak si to uzite 😵

amadora
1. aug 2009

no už sme okúpaní, ocko ho akurát oblieka a pôjdeme hajať 🙂

bejca
autor
1. aug 2009

tak ze mu posielame pusinky a krasne snicky 😵

amadora
1. aug 2009

ďakujeme, už buvinká 🙂

bzucinka2
1. aug 2009

beji, tak si si super trosku oddychla, mna od rana pobolieva hlava, asi si po nej klepnem kladiviskom 😠 😠 😠 😠
jeden vytvor v albume 🙂
beji mas pravdu zaspal ako polienko, lebo cez den spal tiez len hodku aj nieco, takze nic moc, idu mu tri ocaky naraz tak mame veselo, aspon viem, oreco je taky zurivy 😒
ami a co keby si ostala vzadu v kostole, my tak robime ked treba ist a ked sa mu nepaci pobehuje vonku, je to predsa len dieta 😉

amadora
1. aug 2009

Bzuci však to aj mám v pláne,určite s ním nepôjdem do prvej lavice 😀

amadora
1. aug 2009

a super foto 🙂

bzucinka2
1. aug 2009

dakujem, po dlhej dobe som sa pohrala az s jednou fotkou 😀

bejca
autor
1. aug 2009

trochu bludim v quelle par veci sa mi tam paci 😵

bejca
autor
1. aug 2009

krasny vytvor Bzuci 🙂 a hlava to je neprijemne 😝 pozname tfuj ... ale tak co narobime ze 😒 😠 a kladivom nie to by bolo skoda 😉

bejca
autor
1. aug 2009

kocky uz ledva pozeram idem ja do hajan 😵 pa pa a posielame pusinky drobcom 🙂 a aj vam 😵

bzucinka2
1. aug 2009

beji dik, pridala som este jeden a idem spat 🙂 sladke snicky vsetkym 🙂

izka
1. aug 2009

ahojte, zlaté moje.
tak ste mali krásny deň. 🙂
teda až na ami. ale však aj poplakať si treba, aj to patrí k životu.
mne je tiež vždy do plaču, ale za mojím chlapčekom 😔 len ja pred ľuďmi sa hambím plakať.

neviem si predstaviť, že by som emu zobrala do kostola. našťastie moja svokra je rozumná a radšej ide sama, aby si omšu užila, lebo s deťmi sa to nedá. väčšina ľudí to síce berie tolerantne, však nikto nemôže čakať, že také malé dieťa vydrží sedieť. ja som iba raz zobrala takého malého filipa do kostola a už nikdy viac.
celý čas som mala nervy, čo vyvedie a z omše som nič nevnímala 😖
držím palce, nech to majko zvládne. možno v cudzom prostredí bude tichúčko sedkať 😉

izka
1. aug 2009

ema spala včera vkuse až do rána , to keď nikde nejdem, tak mi dopraje 😉
a po zobudení mala suchú plienku už tretíkrát za sebou 😕

no ale pak som ju nechala behať holú a dosť dlho vydržala necikať. no ale čo spravila : stála vedľa nočníka a začala cikať, ľakla sa a rozbehla sa okolo celého stola a stále pritom cikala 😀 nie čo by spravila krok a sadla na nočník, ale pekne pocikala celú kuchyňu 😝

tohto učenia na nočník sa vždy najviac obávam, keď čakám bábo. všetko sa deti naučia skoro samé od seba, ale toto je beh na dlhú trať s neistým výsledkom. 😵

obdivujem rastíka, aký je v tomto šikovný a to je navyše skôr narodený . veľmi múdry je.
aby som nezabudla, aj peťko je šikulka a ževraj chlapcom to dlhšie trvá sa to naučiť, tak tu to teda neplatí 😎

izka
1. aug 2009

ami, beji, vôbec ma nemáte za čo obdivovať, čo sa týka roboty.
práve to je problém, že popri tom už nestíham domácnosť. našťastie mi dcéry výdatne pomáhali. strážili emu, upratali aj pomohli navariť.
tak som za odmenu dnes pustila kláru na kupko s kamoškami a pak sme behli aj my sa okúpať a kika si za omenu pospala a nemusela variť 😉

ja mám v tomto dilemu. strašne rada by som išla robiť, ale presne ako píše bejca, neviem si predstaviť, že by som emu niekomu dala strážiť.
navyše u nás je ten problém, že sme prijali zamestnankyňu namiesto mňa a ťažko ju pak vyhodíme, takže si nakoniec budem hľadať prácu inde, čo má tiež svoje výhody, že mi nebude šéfovať muž 😀

izka
1. aug 2009

bzuči, krásne výtvory 🙂 a som rada, že alexíkovi už to ustúpilo a že sa neotrávil 😕 aj ema rada trhá kvetinám listy, ale ja nemám snáď žiadne jedovaté 😨

beji, prístup tvojej maminy ma mrzí.
ja mám skvelých rodičov aj svokru. pre nich sú vnuci najdôležitejší. naši to majú 600 km, ale kedykolvek sa im dá, tak prídu. mojmu otcovi sa neťaží cestovať takú dialku, len aby ich pozrel. navyše tam každé leto chodíme na dva týždne.
deti už sa nemôžu dočkať a dedino tiež. on im vymýšla program ako na tábore a minie na nich kopu prachov. chodia na kone, motokáry, raft, lietať na športovom lietadle, na nákupy do prahy a ešte všelijaké výlety a atrakcie. no nabitý program 🙂
moja mama má síce trochu nervy z varenia pre toľkú háveď. ona by pre toľko ľudí navarila polievku v litrovom hrnčeku dala piecť jedny prsia 😕 ale však ju usmerníme a pomôžeme 😉
jaj, už sa teším aj ja. bude tam aj ten môj synovec, tak si ho trocha užijem.

peknú nedeľu všetkým. čauko.

bejca
autor
2. aug 2009

dobre ranko 😀

Izka dievca ja ked pozeram cas kedy ty tu pises tak mi az oci vybehnu 😕 😅 jaaaaaaaaaaj asi by som rano ani nevstala 😉 a ked maju vase deti takych starych rodicov tak sa ani necudujem ze sa tak tesia k nim na prazdniny a celkovo ze su s nimi radi 😵 ale ved tak to ma byt ja snad budem tiez raz taka babka 😉 Emka sikulka ze mava suchu plienku 😵 nam sa to zatial stalo uz 2x 😀 a s tym ocikanim musela byt super 😀 ale asi by som " osedivela " 😉 😀 a dakujem za pochvalu 🙂 snazi sa ten nas chlap 😉 dokonca v piatok uz aj jedno kako hodil do nocnika 😀 tak snad sa uz aj na kakanie nauci 😀 😉 co sa tyka novej pracovnicky neprijali ste ju po dobu co si ty na MD ??? tak je prijaty ten co zastupuje mna ked ja nastupim jednoducho ide naspat na svoje miesto 😉 a maminka teda podarena s tym varenim 😀 no a ty mas veru vyhodu z tymi detmi ze uz su take vacsie a pomahaju ti to je super 😵

Bzuci aj ten druhy vytvor je uzasny 😵 ale model je na nej najkrajsi 😵

my sme dnes vstali o 6,30 😕 a teda vecer neskoro zaspal 😅 tak neviem preco sa mu nechcelo spinkat .. ale ideme na to kupko tak snad skor ho ulozim a snad aj pospinka 😉

tatinko zobral Petka so sebou na aute cosi povybavovat tak mam trosku klud 😉 😀

bejca
autor
2. aug 2009

a aj ja prajem vsetkym krasnu nedelu 😵

bejca
autor
2. aug 2009

Izka a este som zabudla ze co sa stalo syncekovi ?? 😔 😅 akosi som nepostrehla ze si uz o tom pisala prepac

bzucinka2
2. aug 2009

izka, ja som nevedela, ze je jedovata ta rastlina, keby som vedela, urcite tu nie je ☹ jaj a mamina podarena je v litrovom hrnceku polievku pre tolku haved 😀 😀 😀 ale ono sa tazko zvyka ked su dvaja a varia malo, potom pre tolko vela ludi, aj u nas na musela mamina naucit menej varit, ked sme vyleteli z hniezda a dost dlho jej to trvalo, zvyknut si, ze su len dvaja 🙂 a super program vymysla dedulo, nechce aj nas zobrat na prazdniny? oni byvaju v prahe? tam sa chcem ist pozriet, bola som tam ako mala, ale uz si vela nepamatam 🙂 a dakujem za pochvalu 🙂

beji dakujeme za poklonu, nechystate sa niekedy do senca na kupko, mozno by sme sa pridali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre