Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
2. aug 2009

Bzuci my za chvilku vyrazame do Senca 😵 tak podte 😉

bejca
autor
2. aug 2009

hladam ten prispevok od Alex co pisala kde sa da ist do Senca na tie plaze co su tam aj smyklavky a pod .. teraz neviem ci mame ist tam ako je aquapark alebo kam 😅 ALEEEEEEEEEEEEX neni si tu ???? ale asi nie ani tu dlho nebola ☹ ...

no Petko je hore tak ideme paaaaaaaaaaaaaa

amadora
2. aug 2009

Ahojte, dnes som ráno nestíhala sem kuknúť, rýchlo som riadila a chystala mňa aj chlapov do kostola. Polovicu omše sme pekne vydržali stáť pri dverách v kostole, ale potom som už nevládala, tak sme vyšli trochu vonku, bola tam aj malá suseda a dávala Majkovi chrumky tak tak zbožne na ňu pozeral, ako zaľúbený 😀 A ona behala okolo neho a on z nej oči nespustil a napchávali sa 😀 A keď začali dávať prijímanie tak sme išli dnu, reku dáko to zvládneme, nech má babka radosť. Ale Majko to v pohode zvládol, aj sa pekne otočil na pána farára keď mu robil krížik na čielko 🙂 A potom sme išli ešte na cintorín zapáliť sviečočky a k babke na obed. Majko bol zlatý, konečne sa dáko rehabilituje po tom pobyte v nemocnici a už tak nevisí na mne a zabával sa s celou rodinou 🙂

martina1982
2. aug 2009

Ahojte

Tak na svadbe bolo super.Pridala som fotky aj Na MK a FB tak mozte kuk,ale len odfotene doma.

bzucinka2
2. aug 2009

beji, nestihli smeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

ami, no vidis a ako si sa bala, je to chlapisko, vzdy prekvapi, ked to necakas 🙂 super

matka, krasne fotky, ty aka kocica a maly fesacisko na zjedenie 🙂

bejca
autor
2. aug 2009

ahojte 😵

my sme boli v aqaparku 😀 nakoniec aj tak 😉 😵 ale jasne ze vonku a bolo super sme si poplavali ale Petko v poslednej dobe nechce byt ani v kolese 😅 a strasne vresti a nic sa mu nepaci .. a aj sa dnes tak slahol dozadu vo vode ze sa mi az potopil 😨 on vie zadrzat dych takze pohoda ale teda zlakla som sa kvalitne a to som ho drzala na rukach a len nohy my zostali v ruke .... a potom sa este slahol aj na deke a pekne si buchol hlavicku 😅 no ja neviem co to zacina robit a aj za vsetko co sa mu nenecha po voli tak strasne vresti .... 😔 no snad ho to coskoro prejde ... po ceste domov zaspinkal isli sme hned odtial na nakup do Tesca a mali " vypredaj " letneho tovaru tak som si kupila nohavice , taky top len na ramienka a taku polokoselu alebo polobluzku alebo ako to nazvat 😉 tak som spokojna 😀 ze aj na mobidicka nieco mali 😀 😵 😉

pozeram ze tu je riadne pusto stale 😝 a akosi sa ani nechce podaktorym aspon caute prist napisat 🙂 😉 alebo su vsetci na dovce 😉 😵

Ami Majkovi posielam veeeeeeeelku pusinku ze je taky sikulka a krasne vsetko zvladol 😵

MArtinka teeeeeeeeeeda ty si aka kocka 😵 a Stevko aky fesacisko 😵 a ako bolo na svadbe ?? ha 😉

Bzuci no co uz 😀 😉 a my sa velakrat len tak zchytime ale mali sme ist povodne do Vincovho lesa ... ale svagrine sa nechcelo za chcu ist do Senca do aqaparku no ale ved to je jedno hlavne ze je vodaaaaaaaaaa 😀

amadora
2. aug 2009

Tak sa konečne aj ja dostávam ku vám, boli sme poobede na tom splave, išli sme asi tak 15km, cca 3 hodinky. Bolo fantasticky! Malý to krásne zvládol, obzeral, aj nám spieval po ceste 😀 Keď sa začal krútiť tak sme chvíľu postáli, poopekali klobásky a potom sme išli ďalej a už pekne zase sedel až domov 🙂 Ale doma zalomil ako polienko 😀 A ja sa neviem dočkať sprchy. Hodím aj dáke fotky 🙂

Maťka krásny ste boli obaja 🙂 A odkiaľ ste mali ten nádherný oblek pre Števka? A ako bolo na svadbe?

Beji tak ste mali ďalší super deň 😉 A s tým nerváčením keď nie je po jeho vôli to dôverne poznáme aj my 😠

bejca
autor
2. aug 2009

Ami no teda vy ste mali super poobedie 😵 a tesim na fotky 😵 no a to nervacenie dufam ze im coskoro prestane 😅 😉

ja som sa uz osprchovala a aj som zehlila a Petko zasa nechcel spat 😒 cim ho viac unavime tym sa mu chce menej spinkat 😉

amadora
2. aug 2009

Beji už som ich stiahla a zmenšila a idem ich pridať 😉 A ja mám tiež niekedy pocit že čím akčnejší deň máme tým som viac unavená akurát ja a nie drobec 😀

martina1982
2. aug 2009

Bzuci,Beji,Ami dakujeme

Ami ,oblek Stevkovi kupila moja sestricka 🙂

Na svadbe bolo super boli sme do 4 rana .Nevesta bola krasna.Stevka strazila babka.isla som ho domov uspat a isla som na spat.

Bejci,tak ste mali krasny den .Inac aj Stevko je taky upistany 😠

bzuci som rada ,ze Alexik je ok.

Ospravedlnujem sa idem buvat zajtra si Vas docitam.

amadora
2. aug 2009

Fotky sú tam 🙂

Maťka ešte raz fešák bol Števko 🙂 Sa teším ako bude Majko v septembri na svadbe 😀 A ja tiež tak plánujem že ho pôjdeme domov uspať a bude ho starká strážiť a my sa vrátime, dúfam že nám to vyjde 🙂

bejca
autor
2. aug 2009

Ami fotecky uzasne a ste si to teda uzivali 😵 Majko aky spokojny 😵 a neboj svabda dopadne na jednotku 😵

MArtinka tak ste sa bavili pekne 😵 super 🙂

bejca
autor
2. aug 2009

ja este perem 😅 😝 ale uz by som spinkala 😉 a aj ja som taka unavena a Petko vzdy culy 😀

bejca
autor
2. aug 2009

baby ????????????????? crapkaju vase deti ????

no a idem to vypnut - tu pracku a idem hajat 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobru nocku 🙂

amadora
2. aug 2009

Beji ďakujeme pekne 🙂

No ja idem konečne do sprchy 😝 Dobrú noc prajem 🙂

danka.k
2. aug 2009

ahojte... necitam len narychlo pisem

oslava dopadla super.. neterke sa torta pacila 😉 a vsetkym chutila to je hlavne... teraz je neterka u nas tak mam opatrovatelku k malemu 😉

docitam neskor

izka
2. aug 2009

čaute. ja len v takúto hodinu sa sem dostanem 😎 to kojím emu a pri tom si čítam.

aj my sme dnes boli na kupku, ale iba v topoľčanoch a to je nič oproti sencu 😒 síce skoro zadara, ale tak to aj vyzerá. pre plavcov dobré, ale pre emu nič moc. všetky detské zábavky sú v tieni a ja radšej sa opekám na slnku 😎 a samu ju nemôžem nechať, lebo sú tam také nebezpečné hojdačky 😠 .
chcela som ísť ešte v utorok do senca, ale asi bude zlé počasie, tak neviem.
inak ten vincov les sme tiež pozerali, hlavne cena dobrá, len či pre malé deti je tam vhodný bazén 😕

izka
2. aug 2009

ami tak majko je zlatý, že kostol zvládol. 😉
a ste toho veľa stihli. 😉 majko ako pravý vodák s pivom 😀 to chodíte niekde blízko vás? odvážní ste.

izka
2. aug 2009

martinka, števko je chutnučký v tom obleku. kravata nemá chybu. 😉 aj tebe to pristane. hlavne, že sa svatba vydarila a nech im to vydrží celý život 🙂 😉
my sme mali svatbu tiež v auguste a pozri, akí sme šťastní už 19 rokov 😀 žartujem 😉 my sme praví taliani, ale niesme typy, čo sa hneď rozvádzajú - ja neznášam behanie po úradoch... 😅

izka
2. aug 2009

danka, tak hlavne, že sa torta páčila oslávenkyni a chutila. zbytočne si sa stresovala 😀

idem spať, lebo ráno ma čaká zas zubár s klárkou 😔 pa pa.

beji, ozaj, veď ja niesom ranné vtáča, ako vy tu. ja tak o 8,30 vstávam 😀 a keď mám byť na nohách už o 6 - 7, tak to sa smrti rovná. no darmo, my súcitime s pekármi 😉

amadora
3. aug 2009

Dobré ránko!

Jaj, dáka boľavá som vstala 😀 Rameno ma hrozne bolí, Majko ma včera uhryzol rovno do svalu, som myslela že ho zderiem ako hada. Mám tam poriadnu modrinu a hrču a bolí ako fras 😖

Danka no vidíš že torta mala úspech! Super! 🙂

Izka ďakujeme pekne 🙂 A veru Majko - vodák sa zlostil že sme mu nechceli dovoliť sa z toho piva aj napiť 😀 To chodíme na Hron, autom sa vyvezieme niekam a odtiaľ ideme na člnoch a vylodíme sa rovno v našej dedinke 🙂

bzucinka2
3. aug 2009

dobre ranko 🙂

beji ten vincov les ma zaujal, tam sme este neboli , je tam aj nieco pre krpcov?v galerii nie a pisali, ze do konca maja mal byt detsky zavrety, tak snad ho uz otvorili, ale ak si tam bola podaj info 🙂 dakujem 🙂

danka, super, vraveli sme ti, ze zozne uspach a aj sa tak stalo 🙂

ami majko je sikulko, ja som s malym bola v sobotu chvilku ale len v clne a v strede priehrady chcel skakat 😀 tak majko je lepsi vodak 🙂 a pivar samozrejme 😀 a posielame ti cmuk narameno, majko ej ej hryzat maminku 😅

a co sa vrestanie tyka, tak aj my sme taky posledne 3-4 dni, hned zacne kricat a sadat si na zem ked nie je ako chce on 😝

amadora
3. aug 2009

Bzuci ďakujeme 🙂 A aj Majko sa pár krát postavil v člne a chcel preliezať 😀 Ale len som ho držala a posadila ho naspäť a v pohode. Inak väčšinu cesty pekne sedel, debatil s nami, obzeral, pomáhal pádlovať, papal a nadájal sa 😀

martina1982
3. aug 2009

Ahojte

Ami,aj mna dnes Stevko uhryzol do ruky mam tam tiez modrinu tak som skrykla ,ze sa az zlakol .Krasne fotky.

Izka, Len nech im to vydrzi.Dakujem.Drzim palce Klare u zubara.

Beji moj Stevko nechrape.

Danka ,super ,ze sa torta pacila a aj chutila.

Bzuci ako Alexik?

danka.k
3. aug 2009

ami no ty si matka.. svojmu dietatu sa nedas piva napit 😀 😀 😀 my sme nasmu minule dali ochutnat, ze to nebude chciet a ten maly zbojnik potom stale chcel 😀 😀 😀

dnes som matkou troch deti, ale tie dve som uz pre istotu von vyhnala 😀 😀 byt ako po vybuchu, no co uz ved su to deti

bzucinka2
3. aug 2009

matka, dakujem za opytanie, netusim, este stale je u maminy, tak som zvedava kedy mi ho donesie spat, lebo uz by tu mal coskoro byt 🙂 ale ocka su uz v poriadku a fliaciky na rucke tiez miznu 🙂

no vsetko povybavovane, obed na stole, moze prist zbojnik domov a poupratovat, nech mam co robit 😀 😀 😀

martina1982
3. aug 2009

Danka tak to si sa nenudila pri 3 tetoch 😀

Bzuci som rada ,ze Alex ok .Tak nech Ti Alexik riadne vyupratuje 😀

amadora
3. aug 2009

Maťka no ja čím viac kričím tým silnejšie hryzie 😠 Bolí ma celá ruka keď s ňou pohnem, natrela som si to heparoidom tak dúfam to rýchlo zmiznel A ďakujeme za pochvalu 🙂

martina1982
3. aug 2009

Ami ,inac ja som mu to vratila ,ale nie tak silno a on sa smial ,ze aka sranda

bzucinka2
3. aug 2009

mna uhryzol maly raz, ale nemala som otlacky a zacala som plakat a on sa potom tulil a tulil, az mi ho luto prislo, lebo ked skriknem au, tak si mysli ze sa hrame, ale ked zacnem kricat ako ma to velmi boli, tak sa rozplace 🙂 on mi rad hryzie do prstov na ruke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre