Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

izka
3. aug 2009

ciarka, rýchle uzdravenie želám.

lúčim sa. krásny deň vám prajem.

aja7
4. aug 2009

Ahojky 🙂

hlasime sa po dovolenke, bolo super, oddychla som si, lebo tatko sa maximalne venoval Adamkovi, cely den, aj ho uspaval poobede aj vecer. Maly sa vyblaznil vo vode, chytila ho hlavne smykalka v bazene, bol tam najmensi a predbehoval vsetky deti. Samoska, ze bral vsetky hracky naokolo, kym mu jeden asi 4rocny chlapcek nedal po hlave a odvtedy bol klud 😀

Prisli sme domov o den skor, lebo dostal sople, bolo tam pekelne horuco a komare...to sa nedalo uz vydrzat. Al e inak bolo fajne.

V nedelu som vsetko poprala, vyzehlila, isli sme pozriet svokru a ked som vystupila z auta, seklo ma....Myslela som, ze to rozchodim, ale vcera okolo obeda som uz s placom volala tatovi, nech ide domov a so mnou k Dr. Myslela som, ze mi da injekciu, ale dal mi len lieky 😲 ☹ 😠 takze som seknuta dalej, nebudem tu rozpisovat podrobnosti, ale kazdy pohyb mi tlaci slzy do oci. Dufam, ze tie lieky rychlo zaberu, lebo sa zblaznim.

Veva...to je hruza...ja neviem co by som robila ☹ ☹ ☹

Ked si najdem cas, precitam si vas, ale za tyzden ste toho popisali 🙂 Ami suhlas s bejcou, v satach sa hlavne musis citit dobre, mala by si celu svadbu pokazenu.

A este som sa dozvedela vynikajucu spravu. Moja krava sefka dala vypoved 😀 KOnecne mozem ist s kludom do prace..Tesim sa ako mala 🙂 Sestra kazdym dnom ide rodit, tak sa uz neviem dockat malej princeznej 🙂

A ine nemame nic nove. Chory clovek si zela len jedine...je to svata pravda 🙂

amadora
4. aug 2009

Dobré ránko!

Ja som sa zobudila s fajnou migrénou, takže ma čaká skvelý deň 😖

Ale konečne je aspoň trochu chladnejšie 🙂

Kočky ďakujem vám veľmi pekne všetkým 🙂 Izka nezatienim nikoho, s mojou postavou jedine tak slnko 😀 A som sa na to vyspala a nejdem špekulovať, nechám si tie čo mám, keď som tam z nich mala taký dojem že tieto budú oni, tak na ten dojem dám. A muž mi tiež večer vravel že boli nádherné, nech nevymýšľam, že by som sa "ohromne" bavila v tých druhých tesných.

bzucinka2
4. aug 2009

dobre ranko 🙂
ami ty si cela ja, aj ja si nieco vyberiem a potom doma lutujem ze som si nekupila to druhe 😀 ale ja by som ti odporucila vymenit ich, ved tam zavolaj, ta precistovacia kura co tu baby spominali je super, za tyzden je dole 1,5 kila a ma sa to drzat 2 tt yzden volno a este 2 tt, takze ja som s nou celkom spokojna, sice ma obcas premoze hlad, ale inak nevladzem zjest ani to co tam je napisane, iba ten jablcny ocot je humus, normalne ma z neho napina 😝 a ked ti treba len trosku schudnut do tych siat, to by si zvladla 🙂 ale hlavne sa musis dobre citit ty 😉

beji aj nas obcas chrapka, ked bol mensi bolo to castejsie, teraz uz skoro vobec iba minule po dlhej dobe chrapkal v aute 🙂 a grat k zubkom 🙂

izka v dobrom zavidime vylet k starkovenom, potajme sa balim k vam do kufra 😀 😀 😀 a s tym zubkom drzime palce, nech sa ho podari zachranit 🙂

vevi, to musi byt katastrofa, ty si to opisala ko nejaky hororovy film, moja, asi si ho na nejaky tyzden poziciam na chudnutie a tebe dam alexika na oddych 🙂 co ty na to, neberies? je to lapajko ale vidis s plienkami je medzi prvymi co ich prestava nosit 🙂

ja som maleho odniesla k nasim a vymysleli sme, ze dcere urobime vylet do bane, jaskyne a trosku k obchodom, uz sa tesim 🙂

bzucinka2
4. aug 2009

beji a zabudla osm krasna sukna, no co obcas si musime aj sebe urobit radost, no nie? 🙂

ciarka tesime sa na fotky 🙂

tak idem dovarit kyslu fazulovicu, pre hladosov a ja si dam moj octik tusim s kuracim reznikom prirodnym samozrejme 🙂

amadora
4. aug 2009

Bzuci nejako som sa z toho vyspala a dnes sa už teším na tie šaty čo som si včera vybrala, mám z nich radosť 🙂

Ja idem variť špenát 🙂

Inak tie čo máte chlapcov, aj vám si tak naťahujú brmboša že si ho idú urvať 😅 Lebo Majko len čo je bez plienky už ho má v hrsti a naťahuje odušu a ja neviem či ho za to hrešiť, či ho nechať, ale niekedy sa normálne bojím že si ho amputuje 😀

bejca
autor
4. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme dnes boli u doki pre istotu - koli tomu padu - zrazeniu s hojdackou 😝 - tak ho popozerala a vraj nic nevidi a ze moze chrapkat aj so soplikov ked mu idu zubky vraja j ked len trosku ich tam ma tak ale aj tak moze 😅 ale som rada ze mu nic vaznejsie neni 😉 no a teraz uz spinka napapany 😵 prisla mi ta bunda co som kupila 😅 neni som moc spokojna uvidim co mi kocka odpise ...

ako citam tak vsetky sme tak trosku podobne v tom ze vyberame vyberame a ked vyberieme aj tak sme neni spokojne 😀 ja som taka ista 😉

Ami tie co si si kupila budu uzasne a uz teraz sa tesim na fotky 😵 a z migrenou sa ja budim uz druhy den 😝 tak si drzme palce nech co najskor prejdu 😉 pipika si tiez natahuje aj gulky a tiez mam niekedy pocit ako keby si to chcel urvat 😅 a aj ritku si objavil pred par dnami tak ked ho okupem a utriem tak si tam hned prsty picha 😕 😀 neviem co ho to chyta asi sa objavuje 😀

co sa tyka mojej sukne maju aj za 10 euro riflovu tak ale uz je kratsia co u mna akosi nemusi byt 😅 a a ako to aj Ami napisala ja zatienim aj slnko takze moje rozmery su aj v inej cenovej kategorii 😠 co ma sice " sere " ale co narobim ked aj uz cca 3 mesiace sa drzim a davam si pozor co jem a pod a vysledok stale nijaky ☹ 😠

Izka tesim ze zubok sa bude dat spravit 😵 a teda super ze sa vam tak paci v Senci len skoda ze sa akosi nevieme " zhodnut " v dni kedy ideme plavat 😉 a s tym vyletom k rodicom si to dobre vymyslela muzik bude mat tiez tym padom dovcu - malovkovu 😉 😀

Bzuci pekny program ste si vymysleli 😵 a ja ti taaaaaaaaaaaaak zavidim ze odniesla maleho k nasim 🙂 aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 uzi si to 🙂 a ja som dnes varila kyslu polievku z tych zelenych fazuliek 🙂

a nam stale nejde uplne predkozka 😅 vam uz vsetkym ide ?? nam len do cca 1/3 hlavicky 😅

dakujeme vsetkym za gratulacie k zubku 😵

bejca
autor
4. aug 2009

no nikde nikto tak idem k Petkovi haji 😉 😵 paaaaaaaaaaaaaaa vecer 😵

amadora
4. aug 2009

Beji super že ste ok 🙂 A prečo nie si spokojná s tou bundičkou? Je v zlom stave? 😕 Ďakujem ti za povzbudenie, dúfam že ozaj budem dobre vyzerať, teším sa keď si nás predstavím celú rodinku vyfešákovanú 🙂 A som sa zasmiala s tým že ste objavili aj riťku 😀 A ja mu úplne predkožku nesťahujem, po tom ako ho traumatizovala doktorka vtedy ho nechcem aj ja trápiť 😒

martina1982
4. aug 2009

Ahojte

Beji som rada ,ze je Petko ok.Co sa Ti na bunde nepaci???Nam sa uz da cela stiahnut od vtedy co nam to tak stiahla doky.

Izka ,drzim palce Klare.

Ami ,aj Stevko si tak taha pipika a muza som sa pytala ci ho to neboli 😀

Ajka ,to som rada ,ze ste sa mali dobre na dovci.Sestricke drzim palce ,aby mala lahky porod.Inac aj mojej sestricke sa uz to blizi aj ja sa strasne tesim.

danka.k
4. aug 2009

u nas akurat krasny lejak.. chcela som ist opekat a mozem si tak doma na platnicke opiect 😀 😀

my malemu stahujeme predkozku celu.. ide mu pekne

ajka dufam ze ti krize coskoro prejdu a bude vsetko ok.. a super ze ste sa mali tak dobre na dovolenke sa tesime potom na foto 😉

izka a muzikovi si super robotu naplanovala 😀 😀 😀

amadora
4. aug 2009

Ajka super že si si na dovolenke oddýchla 🙂 A gratulujeme ku šéfkinej výpovedi aj ku blížiacej sa neterke alebo synovčekovi 😉 Tie kríže ma mrzia... ale ozaj ti mali dať min. injekciu, ak nie aj infúzku... mojej mamine dali viacero injekcií aj lieky a seknutá je stále 😒

Maťka mne na to muž povedal že sa nemám báť, že jeho ten zvyk prejde... keď bude mať tak 25 😀 😀 😀 Skoro som ho zabila!

amadora
4. aug 2009

Ozaj Maťka, Števko mal na svadbe obuté nejaké poltopánky, lakovky alebo tak? Lebo ja neviem čo Majkovi obuť, kupovať niečo také len na jednu príležitosť sa mi zdá zbytočné a neviem či mu obuť obyčajné topánky alebo čo 😒

amadora
4. aug 2009

Dala som na FB nejaké fotky 😀

ciarka
4. aug 2009

Babulky dakujem ze na mna myslite,Sabi celkom fajn,ma len sople,ale ja mam teplotu,boli ma cele tele,som rada ze prejdem,hrdlo boli jak slak,nadchu mam a silny kasel az ma z neho napina na vracanie.Mam to od nedele a kazdy den je to horsie,tak zajtra skocim k dokimu..

Nejdem na nic reagovat,sa mo naozaj nic nechce,stale polehujem a neprechadza to.No a ideme tuto sobotu na svadbu a tiez neviem co Sabi obut.

papa

bzucinka2
4. aug 2009

beji, tak bundicka sa ti nevidi?neboj sa urcite si v nej kocica 🙂 mamina sa vytesuje, ze tam ma 3 deti ale to pocasie im nejako nevychadza, asi ani z naseho zajtrajsieho kupania nic nebude 😒 ale dnes bolo super, kupila som malemu uz topanocky v deichmane za super cenu, len mu ich musim vyskusat a snad nebude treba menit 🙂 a nesmut, ved aspon k svokricke ho mozes odniest, ci ani tam velmi nie? 😒

ami, aji, kamoskin muz bol tiez seknuty a isla za nejakym fyzio neviem co a na druhy den bol fit 🙂

my sme si tiez tahali pipika, nejak som to nekomentovala a uz si ho netaha, ale ked uvidi ockovho, tak sa vzdy naramne potesi a chce mu ho miagat a tahat 😀 😀 😀 a predkozka nam uz tiez ide celkom pekne 🙂

ciarka
4. aug 2009

Babulky chcem sa vam este pochvalit,tak som si myslela ze na tej dovolenke priberiem a ja som schudla 0,5kg a od zaciatku chudnutia ma dole 3,5kg.Som rada,este tych 6,5kg a bude to fajn.

danka.k
4. aug 2009

ciarka gratulujem aspon k tomu pol kilu 😉 ved ako sa hovori pomaly dalej zajdes 😉

my sme sa boli vecer prejst a kopa mlak na ceste ale maly bol total stastny v nich tak sme ho nechali pohrat sa v nich 😀 a teraz siel spat ale zatial je to neuspesne.. ved nech tato vie ake je to uspat ho 😀

amadora
4. aug 2009

No my sa akurát kúpeme a pôjdeme búvať 🙂 Dnes bol celkom úspešne bez plienky, len dve mláčky 🙂

Bzuci no ja čo viem tak seknutý nerv sa nesmie naprávať, masírovať ani nič podobné 😒 A Beja asi myslela bundičku čo kupovala Peťkovi 😅

Ciarka gratulujeme ku zhodeným kilám 🙂

bejca
autor
4. aug 2009

ahojte kocky moje 😵

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😔 doteraz som zavarala uhorky 😝 muz doniesol 10 kg poumyval mi ich tak som sa realizovala 😀 22 poharov je tak a mam pokoj 😉 nam to staci mozno este nejake to kilo da babka a zavarim 😉

idem si vas precitat 😵

bejca
autor
4. aug 2009

noooooooooooooooooooo tak v prvom rade sa omluuuuuuuuuuuuuuvam 😅 Ajka zlatko ja som zabudla na teba reagovat 😅 prepaaaaaaac 😉 super ze ste si to uzili 🙂 sefke som nic lepsie ani nezelala 😀 ze si seknuta ma mrzi a skore uzdravenie 😵 posielame s Petkom pusinky 😵 sestre drzime palce 🙂 a tesim na fotky 😵

Ciarka gratulacia k schudnutiu 😉

co sa bundicky tyka - pre Petka tak je dost velka ☹ a je na kapucke par flakov 😅 a aj vytiahnute trosku - zader 😅 a to " perie " sa akosi mi nezda uz ... - no myslim ze 1 a posledny krat som nieco kupila takto 😅 ☹ ale dohodli sme sa s tou babou ze ju operem a uvidim 😉

Martinka a sestra ma kedy termin ?? a vy sa ako mate ?? popis nam nieco 😉 😵

DAnka tak ste si vychadzku uzili plnymi duskami super 😵 Rastik musel byt happy 😵

bejca
autor
4. aug 2009

Bzuci k svokrovcom by to nebol problem a isto by radi ale nevladzu 😒 tato ma ten strojcek pri srdci a mama musi aj o kacice, sliepky a pod haved obehovat + varit a stale chodia po doktoroch .... takze nemam kam ☹ ale ved casom zacnem svagrinky a krstnu " zamestnavat " 😀 😉 a gratulujeme k topanockam 😉

a kde ste dnes vsetky ??????????????????

danka.k
4. aug 2009

vsetky sa muzikom venuju.. a moj zaspal s malym tak ja som tu 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
4. aug 2009

no vidis Danka tak sme na tom podobne 😉 xixixiix a aj ja uz idem lebo som unavena ako pes 😝 😵

pa pa a dobru nocku 😵

danka.k
4. aug 2009

paaa a bru nocku 😉

amadora
4. aug 2009

No ja som tu tvrdla od 21:00 sama a keď ste niekde neboli tak som surfovala po nete a zabávala sa 🙂

Beji riadne si si mákla s uhorkami 🙂 A tá bundička ma mrzí teda 😒 Verím ti že to naštve...

bejca
autor
5. aug 2009

ahojte 🙄

ja by som spalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 zasa budicek o 6,30 😅

Ami no a co si pekne pozerala ???

bundu prave perem tak som zvedava 😉 uz sa mi varia zemiaky na francuzske a snad stihnem behnut aj do tych jasli konecne 😅 ale stale ked tam idem poobede su zamknute 😅 a zvoncek tam nevidim nikde 😕 neviete niekto ako to je v jasliach ???

amadora
5. aug 2009

Dobré ránko!

My sme dnes vstali s úplne suchou plienkou a nacikali sme za plný nočník 🙂 🙂 🙂

Beji no nevidela si na FB čo som tvorila? Som sa zabávala celý večer 😀 A mamina keď robila v jasličkách tak tam bol normálne zvonček, tak neviem 😒

My ideme dnes trochu pozrieť do BB.

bejca
autor
5. aug 2009

Ami tak si uzite vylet do BB 😵 a teda pekne si sa vcera bavila 😀 kam ty na to chodis 😀

jasle zavrete 😠 asi su tam prazdiny ci co ja neviem 😒 a tak som isla do prace za sefom aby sa popytal ako a co ohladom toho mojho nastupu na brigadu 😅 uz teraz mam nervy este to ani vybavene neni .... 🤐 no a podla vybavenia jasiel sa potom uvidi kedy nastupim normalne .. do konca tyzdna mi ma sef zavolat co a ako ..

no ideme sa napapat a ideme ha ha 😀

pekny den 🙂

martina1982
5. aug 2009

Ahojte

Beji sestra ma termin 9.9 .Aj ja som vcera zavarala uhorky 10 poharov to nam dala muzova starka a broskne som tiez a dnes som robila broskynovy dzem .Dnes este budem hrusky 😀

Ami, Stevko nemal ziadne lakovky len obycajne cierne topanky ktore potom vyuzije na jesen ak mu budu dobre .Inac na take deti nemaju ani lakovky len od cisla 28

Nemozem uz pisat lebo Stevko mi tu strasne vyrevuje mozno sa tu vecer pridem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre