Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
7. aug 2009

ami takze v noci ziadne tazke jedla jasne.. ti pripomeniem ked si budes robit hranolky 😀 😀 keby ma pocul tvoj muzik tak mam titul aj ja 😀

kacenkab a izka dakujem 😉

a nas rastik rozprava len: mama, ava (tato) ale tato povie aj pekne, ale ocka oslovuje ava, kajka (starka), dedo, ked chce nahnevat moju sestru tak na nu krici hana 😀 , vie napodobnit hava, konika, macku a sliepku, potom este povie jano a ada.. a tusim vsetko z jeho kratkeho slovnika 😀

no a dnes mu sused dal zajacika nech pohladka ale myslim ze urobil velku chybu ked mu ho dal behat po dvore, ten ho vsade nahanal a potom sa na neho hodil.. a ked sa zodvihol tak zajac rozcapeny na zemi.. tak som ho zdvihla a taky roztraseny utekal prec.. a sused vravel ze mal 10 malych zajacikov a ostal mu len jeden. no po stretnuti s rastikom si myslim ze pojde na druhy svet aj on 😀 a ked zajac usiel tak rastik siel nahanat sliepky a jedna do neho skocila, to robit nemala lebo si to zlizol nas pes 😀 proste rastik miluje zvieratka 😀

bejca
autor
7. aug 2009

pridala som na FB video ako Petko sklada puzzle drevene 😉 ak chcete kuk 😵

bejca
autor
7. aug 2009

Izka ty by si sa uz mohla tam aj prihlasit aspon aby si si mohla kuk co to niekedy ak mas trosku cas 😉

bejca
autor
7. aug 2009

Danka no mate doma teda milovnika zvierat 😉 zlaty musel byt 😵 dufam ze si pofotila 😉

ja som teiz dnes KO tak tiez asi skor pojdem ha - ha 😉 a ets ek tomu som dnes aj menzes dostala 😝 😠

danka.k
7. aug 2009

beji nepofotila.. lebo napadne ta zobrat fotak.. iba na mobil som fotila ako polieval zahradu 😀 idem stiahnut

martina1982
7. aug 2009

Beji uz som kuk Petko sikulko 🙂 V PD bolo super ponahanal sa a uz spinka od 20:45 hod.Kupila som mu penu do kupela Nivea a aj smpon Nivea a Mlieko Hami lebo sa nam vsetko minulo.

danka ,aj Stevko ma rad zvierata ,ale nie je taky odvazny ako Rastik jedine co chyti a pohladka je pes.

Ami ,super slogan 😀

martina1982
7. aug 2009

Danka ,no co zajtra donesie muzik testik????Inac som sa dnes dozvedela ,ze moja kamoska caka 28.2 babo a pred tym ma tiez februarcatko chlapceka a narodil sa 12.2.08

bejca
autor
7. aug 2009

pridala som par fotiek 😉 ak chcete rychlo kuk lebo dve zmazem 😉)))

danka.k
7. aug 2009

martinka povedal ze pojde do lekarne.. ale ci bol netusim.. este nevolal.. takze cakam kym zavola a budem vediet.. ale skor si myslim ze nie.. takze budem asi cakat do piatku kym pojdem k doky

amadora
7. aug 2009

Tak aj my búvame, dáky uplakaný už bol 😒

Ďakujem kočky za pochvalu, ak budete chcieť niektorá podnikať, stačí mi povedať, slogan vymyslím 😀

Beji pôjdem hneď pozrieť video. Fotky sú super, Peťko je ohromný 😀 A torta... čo ti poviem, oslintala som si notebook 🙂

Danka dúfam že všetky zvieratká prežijú traumu z Rastíkovej lásky 😅

danka.k
7. aug 2009

ami len ja sa bojim ze ked je on taky zivy k zvieratam aby mu daktore daco neurobilo.. vies ako to myslim ze moze mat rado deti ale moj nezbednik mu daco spravi a on mu to vrati 😀

bejca
autor
7. aug 2009

Danka tak prihod pozreme 😉

Martinka kamoske gratulujeme 🙂

aj ja by som chcela februarovciatko 😅 😔 dufam ze na rok sa podari 😉

danka.k
7. aug 2009

neviem preco ale slo mi stiahnut iba jednu foto.. nechapem.

bejca
autor
7. aug 2009

Martinka a dakujem za pochvalu 🙂

Ami 😀 si zlata dakujem za pochvalu 🙂 a ze oslintala notebook 😀 ved je stale taka ista ta moja torta 😀

Danka no pri nasom Benym by si to nemohol dovolit 😅 nas Petko sa k nemu ani len poriadne nemoze priblizit lebo hned vrci a cery zuby ☹ co narobim ... musi byt zavrety v obyvacke ... a je pokoj ...

martina1982
7. aug 2009

Beji , Petko v pracke nema chybu 😀 super fotka .Dakujem

danka.k
7. aug 2009

beji toto by nasmu nevadilo..on by ho vycvicil 😀 😀 😀

martina1982
7. aug 2009

Beji, skoda ,ze sa nemoze hrat Petko s Benikom ☹ Nas Stevko nasmu Aronovi pcha hlavu do misky s granulami ,aby jedol .

amadora
7. aug 2009

Danka o týždeň ideš? A ty si prečo nekúpiš testík?

Čo sa týka zvierat ja sa tiež toho bojím, hlavne ku psom ho veľmi nepúšťam lebo človek nikdy nevie...

Beji ja neviem, ale tvoje torty chutia už na pohľad. Tie poťahované sú síce krásne na pohľad, ale tvoje dráždia chuťové bunky už na fotkách 🙂 A to myslím úprimne!

danka.k
7. aug 2009

martinka vy stevkovi nedavate papat?? 😀 😀 😀 chudacik musi granule 😀

amadora
7. aug 2009

aj ja pridávam pár fotiek, dúfam že tu ešte niekto bude kým skončím 😅

bejca
autor
7. aug 2009

Martinka dakujem 🙂

a do tej pracky chodi stale 😀 tak som ho " vymakla " mne sa to strasne paci ako tam nakuka a tie gulky mu tam visia 😀 no neodfot to 😀 😉

DAnka no uz ho Beny 3 x srajfol so zubom tak radsej nepokusam 😅

a aj mna to mrzi ze ho Beny nema rad ☹ a pritom Petko ho vzdy chce obimat a hladkat po hlave 🙂 a dokonca ked na Benyho kricim alebo ho zbijem tak Petko place 😅

Ami Ď A K U J E M 🙂 a inak ved tu plnku mam od teba tak musia byt mnaaaaaaaaaaam 😉

martina1982
7. aug 2009

Danka , to Stevko davala nasmu psovi on sa vola Aron ,ale uz aj Stevko kostoval granule 😀

danka.k
7. aug 2009

ami lebo mi tu lekaren nemame (zabudnuta dedina 😀 ) a s malym do mesta na buse nejdem.. to ten tyzden pockam.. a tato bude doma len cez vikend

bejca
autor
7. aug 2009

Petko vzdy hned rano utekal upratovat granule lebo Beny vzdy narozhadzuje dookola 😉 ved aj video som pridala uz davnejsie na FB to ste videli 😉 a vtedy aj Beny hned leti rychlo by ich zral aby nahodou mu Petko nejaku nezjedol 😀 😉 ale Petko ich len podava do misky 😵

bejca
autor
7. aug 2009

DAnka napis mu sms nech ti nezabudne kupit 😉

martina1982
7. aug 2009

Danka ,krasna fotka ako Rastik polieva 🙂

Beji visia gulky 😀 mne Stevko dava do pracky hracky ja si tam nachystam pradlo idem prat a len pocujem buchot .

bejca
autor
7. aug 2009

Martinka no aj Petko to robi 😀 alebo aj hrebene tam podava 😀 😉

amadora
7. aug 2009

Beji že neodfoť to 😀 A Peťko zlatý ako obraňuje Beníka 🙂 Neboj, keď bude väčší, nájdu si spoločnú reč 😉

Danka tak dúfam že tatko nezabudne a test ti donesie 🙂

martina1982
7. aug 2009

Danka my mame lekaren len ked nieco potrebujem tak je zatvorena ,tak ako keby sme ju nemali.

danka.k
7. aug 2009

no mal ist kupit poobede.. takze ak nekupil tak uz nekupi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre