Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

alex21
14. aug 2009

uz tu zas nik neni 😨
Tak sa majte. 😉

amadora
15. aug 2009

Dobré ránko!

Tak včerajšok dopadol na výbornú 🙂 Tatko bol veľmi milo prekvapený a strávili sme krásny večer. Pustila som romantickú hudbu, do verandy som nachystala sviečku, bonboniéru a odkaz s textom "miláčik, dúfam že máš chuť na sladké... pri ďalších sviečkach ťa čaká ešte niečo sladšie" a v obývačke som pozapaľovala ďalšie sviečky a na stôl som nachystala dva poháre a fľašu vínka a tortičku so sviečkami "23". Odpravila som gauč a ľahla si naň v sexi prádle... 😉

A ozaj, tatko mi povedal že klamem tak dobre, že keby mám v skrini schovaných 3 milencov tak mi na to nepríde 😀

Alex dievča teda tebe sa darí 😒 Musí to byť hrozne nepríjemné. Dúfam že ti to rýchlo prejde a budeš zase fit. 🙂

amadora
15. aug 2009

A zabudla som, Beji ďakujem 🙂

bejca
autor
15. aug 2009

ahojte 😵

tak dnes vonku stekal nejaky pes a Petko vstal o 6,30 so slovami hav hav 😀 tak sme mali budicek 😵 ale este sme polezali do 7 mej takze pohoda 😉

Alex zelam skore uzdravenie 😵 a skoda ze si neni tehu 😅 😉

Ami super si sikulka 😵 pekny vecer ste museli veru mat 😵 a kedy odisli ti milenci ??? 😀 😉

amadora
15. aug 2009

Beji veru sme mali, bolo to super, ďakujem 🙂 A keď ma tato odhalil tak som im povedala že môžu vyliezť zo skrine ( u nás na dedine sú takí traja bratia sukničkári tak som povedala že oni sú tam a nech vylezú 😀 ) ale nič sa nedialo 😀

A Peťko teda aký pohotový že hav hav 😀

amadora
15. aug 2009

Ozaj, Majko sa za posledný týždeň naučil nové veci 🙂 Viem že väčšina detičiek ich vie už dávno, ale my sme sa to naučili len teraz a mám z neho obrovskú radosť. Naučil sa ukázať ručičkou daj, daj, potom robiť si prštekom po perách brm-brm a keď mu poviem aby sa učesal tak zoberie hrebeň a šúcha si s ním po hlavičke 😀

Inak, chcela som sa vás opýtať na radu... som rozmýšľala ako to poriešime na tú svadbu, lebo obrad sa začína o 15:00, predtým ešte odpýtanie a tak a mne Majko vstáva až okolo 15:30 😒 Neviem či ho dať spať miesto o 12:30 už o 12:00 (otázne je či by zaspal) a okolo 14:00 ho zobudiť alebo čo.

bzucinka2
15. aug 2009

ahojte

beji gapa je baba co radi v parafrafoch a mam pocit ze sa v tom dost vyzna, hoci niekedy neodpisuje ako by som chcela 😉

alex, mne to vcera vecer islo v pohode, mozno vam nieco v pc chyba, neviem, my sme to 3x zlozili a islo to 🙂
a tie pupaciky netusim z coho mozes mat, ale zelame ti skore uzdravenie a vsetky choroby nech ide kade lahsie 😉

ami paradne si to pripravila, musel byt paf 😉v dobrom zavidime prijemny vecer 🙂a s tou svadbou uvidis ako rano vstane, ja by som ho dala spat skor a mohol by rano skor vstat a tym padom by skor na obed zaspal 🙂nechaj to a uvidis ako rano vstane 🙂

amadora
15. aug 2009

Bzuci veru bol hotový, stále mi ďakoval že je to úžasné 🙂 A asi to urobím tak teda, ráno dám budík na nejakú 6:00 a o 12:00 ho uložím a o 14:00 zobudím. Hádam to bude ok a aj všetko postíhame. Teda ešte sa musím poradiť s nevestou či to bude stačiť vtedy prísť 😅

amadora
15. aug 2009

pomooooooooooooooooooc, behá mi tu cvrček a nemám chlapa doma aby ho zlikvidoval 😲 😝 😔

bzucinka2
15. aug 2009

ami, neboj svrcko ta nezje 😀

my sme sa boli poobede bicyklovat, boli sme pozriet klokana v tekove a maly nam cestou tak zaspal v sedacke na bicykli, hlava mu padala zo strany na stranu a strasne bol smiesny ako taky opilec 😀 ale to mal zato, ze poobede miesto spania sa v postielke 1,5 hodky hral 😀

bejca
autor
15. aug 2009

ahojte 😵

den bol super oslava v pohode 😵 torta mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 par fotiek v albume 😉

idem si vas precitat 😵

bejca
autor
15. aug 2009

a torta bola čokoladovo bananova 😉 tentoraz bol krem podla receptu Bzucinky 😉

bejca
autor
15. aug 2009

Ami som rada ze vecer dopadol podla predstav 😉 a MAjko je teda sikulka 😵 co sa svadby tyka asi by som to aj ja spravila tak ze skor rano vstat a skor ist okolo obeda spat 😉 a ako cvrcek ??? 😉

Bzuci dik 😵 skusim jej napisat 😉 a na bicykli musel byt Alexik krasny 😀 skoda ze si ho asi nevyfotila 😅 alebo zeby hej 😉

amadora
15. aug 2009

My sme dnes mali prekrásne poobedie, keď sa Majko vyspal tak sme išli za tatkom ku kmotrovcom na dom. Som sa bála či tam nebude zlý lebo tam nemá veľmi kde behať na "stavenisku" ale som zobrala kočík aj vyklápačku a kosačku a tak sa zabával celý čas, domov sme prišli o 20:30 aj to keby môžeme tak ešte ostaneme. Ale špinavý bol, ľudia, ako cigánska hračka! A keď som ho vyzliekla tak mu z gatí vypadlo kilo kamienkov 😀 Aj gulášik sa varil a popíjalo sa a tak, no super bolo. Tatka som "donútila" aby tam ešte ostal, od rána makal tak nech sa zabaví keď môže a využije že sme boli na dvoch autách. A aj tak nikam nechodí za kamarátmi tak teraz mal príležitosť so všetkými pokecať. 🙂

Bzuci ja neznášam hmyz 😅 A Alexík musel byť ohromný 😀

Beji torta je wow 😕 A tá fotka kde Peťko papá melón je super 🙂

amadora
15. aug 2009

Pridala som fotku toho čo vypadlo Majkovi z gatí 😀

bejca
autor
15. aug 2009

Ami dakujem 🙂 a neni az taka waw ale bolo to mile 😉 trosku zmeny 😵

a teda malis te krasny den 😵 super 🙂 a kamienky ste si dufam odlozili na pristavbu 😀 😉

bejca
autor
15. aug 2009

a teda pekna kôpka 😀 😉 a muzik veru nech si oddychne a zabavi sa trosku 😉

amadora
15. aug 2009

Beji fakt je tá torta fantastická!!! Musíš mi povedať ako si to spravila že ti to držalo tam tie nôžky, hlava a chvostík a tak.

Kamienky čakajú na ocka aby sa zabavil 😀

bejca
autor
15. aug 2009

ved to neni nic zlozite 😕 normalne to je banan a zaliaty cirou zelatinou aby neocernal 😉 no a oci bolo z cierneho korenia 😀 a ta hlava ozdobena aby sa to podobalo na korytnacku tak s kminom 😀 😉

bejca
autor
15. aug 2009

a teraz bude mat PAťka 1 rocik tak / kamoska co ma 5 deti spominam ju tu 😉 tak jej dcerka / tak dumam aku tortu spravim 😉

amadora
15. aug 2009

Beji super 😉

Tatko už ide domov, len ešte robí rozvoz spoločensky unaveným 😀

A u susedov je zase dáko rušno tak ma asi šľak trafí 😠

bejca
autor
15. aug 2009

no tak to sa tatko moc nezabavil ked robi taxik 😉 a tí vasi susedia si asi o nieco koleduju ............. 😠

amadora
15. aug 2009

on je dobráčisko, už ho nezmením 😀

veru koledujú 😠

bejca
autor
15. aug 2009

bud rada ze je taky 😉

amadora
15. aug 2009

veď ja som, len niekedy je to aj na jeho škodu 😅

bejca
autor
15. aug 2009

😉 ale neni neboj 🙂

ja som hladna ako pes 😝 😀

amadora
15. aug 2009

aj ja 😀 hm... žeby hranolky? 😀

bejca
autor
15. aug 2009

no ja isto nie 😉 ja uz idem hajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😵 dobru nocku vsetkym 🙂 a krasne snicky 😀 😀

amadora
15. aug 2009

nejde mi sem písať ani čítať 😒

amadora
15. aug 2009

no huráááááá 😀

Beji dobrú 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre