Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
18. aug 2009

Kati no tak to budú zaujímavé šteniatka od vlčiaka a jazvečíka 😀

bzucinka2
18. aug 2009

ami fakt??? no neviem ci obcas neuvarim aj mm 😀 😀 😀 no teraz mam dilemu ci urobit rajciakovku alebo svieckovicu 😅 asi jeden tyzden jedno a druhy druhe 🙂

a my sme poobede nespali, doobeda potiahol 2,5 hodky a kamoskin maly tiez, tak sme si povedali, ze do vecera vydrzia, no poviem vam, mali sme co robit aby vydrzali do 17,30, moj uz o 18,15 zaspal ako drevo a spal by aj skor, len nam nejde tepla voda, tak som musela zohrievat 🙂

jani, kolienko nech je oki a ziadna operacia nie je treba 😉

beji chlapiska to mas doma riadneho 😉

ja sa vytesujem podarilo sa mi na aukciach vyhrat pancusky na zimu a pomaly zacinam nakupovat jesenne vecicky 🙂

amadora
18. aug 2009

My sme doobeda boli u svokry, Majka bola zase protivná na malého, to zato že som sa tešila že si už rozumejú 😒 Ničoho sa nesmel chytiť, všetko mu trhala z rúk. Tak mi je to ľúto ☹ On neplače za to, len ten radostný pohľad keď zbadá dáku hračku a za 5 sekúnd má po nej. A dnes sa aj na hojdačke tak dobre bavil a Majka ho normálne surovo schmatla, až ho uštipla a ťahala ho dole. A svokra nič. Tak som ju ja odtiahla od neho že to nesmie a išli sme radšej domov.

Ale poobede nám bolo fajn, len čo vstal tak som zavolala susede s malou Vaneskou a išli sme sa kočíkovať. Potom sa ku nám ešte pridala ďalšia suseda s dvomi kočkami tak Majko sa mal hej, samá baba okolo 😀 Aj mrnčal keď potom išli domov 😀 A susede požičali pre Vanesku také krásne šaty na tú svadbu kde máme ísť, tak jej ich dnes vyskúša, som zvedavá. Ak ich bude mať tak budú s Majkom úžasní pár, nevesta a ženích sa môžu schovať 😀
A potom sme ešte behali po dvore až do teraz. Teda ja som väčšinou sedela pod altánkom a Majko sa krásne hrajkal 🙂

danka.k
18. aug 2009

ami a ty by si nemrknala keby ti bolo tak dobre medzi chlapmi?? 😀 😀 musite s majkom zopakovat take rande s tolkymi babami.. a ozaj uz si sa stretla s tou babou ci si pisala ze ste nejako cez net zoznamili? ze je kdesi blizko od vas?

ja som dnes zavarala broskyne, ale len 8 flasiek

bejca
autor
18. aug 2009

ahojte 😵

tak dnes som si bola poobede zobrat tu suknu som 100% spokojna 🙂 tesim sa z nej ako koza 😀 aj ked je na mobidicka aj tak sa mi paci 😉

JAnka dakujem dufam ze bosorujes dobre 😉 a drzim palce z tym kolenom 😵 a dakujeme za pochvalu 🙂 masko ja uz trosku poznam nakolko sme par rokov u svokrovcov zabijali takze troaku to uz ovladam ale tak neni som odbornik 😉 😀

Danka vyskusaj a daj vediet 😵 no a RAstik ta ma dobre " vycvicenu " 😀 alebo precitanu 😀 😉 setri ti ocka a dopraje ti spanok 🙂 😵 zlaty je 🙂

Ami dakujem a aj ja dufam ze to bude oki 😵 no a inak ako citam ti nasi chlapi su ozaj rovnaky aj Petko je nejaky taky len napriek robi a ja som fakt uplne na nervy uz 😅 a aj pokricim a potom ma to mrzi ☹ 😒 😢 a to s Majkou ma mrzi ale take su deti 😅 aj nas Petko je taky niekedy 😅 no a s tou svadbou brzdite aby sa nevesta so zenichom nenahnevali 😉 budu krasni jaaaaaj uz sa tesim na fotky 😀

KAtus huraaaaaaaaaaaa tesim ze ste sa ukazali dufam ze si aj nejake to fotto prihodila 😵 dakujem za pochvalu 😵 a nasi susedovci prerabaju a vedla robia cinziak a vedla nas su zberne suroviny takze to je u nas tiez cez den na figu len kriku a vrtanie , buchanie 😠 😖 a s tym psom .... no neviem neviem ci nebudu steniatka 😉

a my mame 14 zubov a 2 ocne uz uz vykukaju ale este su neni 😉

Bzuci dakujem 🙂 Alexika si teda pekne vystavila a to my by sme asi o 4 naozaj vstavali keby isiel tak skoro spinkat 😅 a ja by som rada vediet ako sa to tam a kde kupuje pouc ma 😅 gratulujem k dobrej kupe 😉 ja nic stare uz nechcem 😠

danka.k
18. aug 2009

beji tesim sa s tebou a potom ho dake foto v novej sukni 😉

bejca
autor
18. aug 2009

a kto by ma odfotil 😀 xixixixixiix 😉 a dik si zlata 🙂 a neboj isto sa niekedy objavi na nejakej fotke 😉

danka.k
18. aug 2009

ved muzik nech ta pofoti 😉

bejca
autor
18. aug 2009

😀 no jeho to tak straaaaaaaasne bavi 😅

no uz som si spravila pedikuru 🙂 popijam vinko 😀 / strik / 🙂 a asi pojdem coskoro hajat lebo som total nevyspata 😅

bejca
autor
18. aug 2009

no je tu "veselo " ako posledne dni celkovo ... tak idem off

ahojte a dobru nocku 🙂

amadora
18. aug 2009

Tak som sa sem dostala až teraz lebo tatko bol na nete. Beji ty vždy utečieš ako prvá a potom tu nikto nie je, ale ty sa sťažuješ že je tu pusto 😒

Danka v piatok sa máme stretnúť v MC, lebo do štvrtku je tam detský bazárik tak herne nefungujú. 🙂

Beji aj ja narobím kriku na neho, ale on kričí proti mne 😀 A s tou Majkou,neviem, myslím že keď sa dieťatko tak správa tak ho treba aspoň usmerniť a nie si povedať veď také sú deti, takže o to viac ma to mrzí.

Nám dnes vykukol aj posledný očák, takže máme už 16 zúbkov 🙂

martina1982
18. aug 2009

Prepacte necitam ☹ Akrat som dozehlila lebo som si poobede so Stevkom pospinkala 😀 .Dnes som sa bola konecne zaockovat proti tetanu.

Idem sa osprsit .Zajtra si Vas docitam. Dobru nocku.

amadora
19. aug 2009

Dobré ránko!

Bože my sme mali katastrofálnu noc!!! Ja sa asi zbláznim z tých jeho nočných výmyslov, cca od 2:00 až do 6:00 sme boli hore. Som ako vyžmýkaný citrón, idem sa naliať kofeínom 😝

Maťka a kam ťa očkovali? Lebo maminu do pleca minulý mesiac tak ma to prekvapilo že nie do zadku.

jankapardon
19. aug 2009

beji ako spánok🙂

jankapardon
19. aug 2009

ami a čo ste plakali?
ja pokial sa len prehadzuje spím, až pri pláááčiiiii sa zobudím. ale to bude tou starobou🙂)))

amadora
19. aug 2009

Jani on neplače, on len nespí a občas mrnčí že si ho nevšímame. Ale ja mám hrozne citlivý spánok, takže pritom nemôžem spať.

bzucinka2
19. aug 2009

ahojte, ami, tak to ma mrzi ako sa majka sprava, aj alexik je obcas taky, ale zas ja zvyknem zasiahnut, aby si nemyslel, ze je to spravne 😉 a ta noc, to co ti zacal poslednudobu stvarat lapajko maly 😒 pospi si s nim aspon cez den 🙂a aj my sa tesime na foto zo svadby nielen majka ale aj teba 🙂

beji napisem ip a dakujem, vcera som mu vyhrala pulovrik, tak sa zase vytesujem 😀 no ale mala by som skoncit s hladanim, este pozriem co mui na jesen bude chybat a uz len to kupim 🙂 a super, ze sa ti suknicka aci, isto si v nej kocica🙂

nasaa noc super na to ze isiel skoro spat vstal ako obvykle 6 🙂 ,30 a teraz uz hodinu spinka 🙂 potom sa najeme a ideme sa s kamoskami a detmi kupat do dudiniec 😉

tami712
19. aug 2009

ahojte 🙂
ami tak šup šup pospať si cez obed s Majkom 😉
ja musím zaklopať, ale my máme celkom OK noci, aj dnes som ju prvýkrát počula o 6.00, dala som jej trošku čaju a asi po pol hodine mrnčania ešte zaspala do 8.15 🙂 a väčšinou spáva tak do 8.00 🙂

bzuci aj mňa chytila nejaká nakupovacia mánia, malej som kúpila vetrovku, ale tiež na MMB, zateplené menžestráčiky a mám vyhliadnutú takú teplučkú chlpatú mikinku 😉

a my sme od dnes bez Viktora, včera som bola s kamarátom ho zaviesť v tábore, keďže tatko stále nemôže ☹
tak som zvedavá ako to tam vydrží, nikoho tam nepoznal, išiel úplne sám 😕

tami712
19. aug 2009

bzuci a potom napíš ako je v Dudinciach, my to máme blízko a ešte sme tam vôbec neboli 😖

aja7
19. aug 2009

Ahojky 🙂

som taka happy, ze to musim celemu svetu vykricat...Som 2 nasobna teta!!!!...dnes rano sa narodila mojej sestre princeznicka Emka 🙂 🙂 🙂

amadora
19. aug 2009

V prvom rade Ajka gratulujeme 🙂 🙂 🙂 Veľa zdravíčka Emičke aj jej maminke 🙂

Bzuci, Tami ďakujem pekne, len neviem či si stihnem pospať, tatko má cestu okolo tak príde na obed tak asi nič z toho.

Bzuci ja viem že ty si zasiahla keď Alexík robil niečo také 🙂 a tak to podľa mňa má byť, aby deti vedeli od malička čo si môžu a nemôžu dovoliť. Ja mu tiež stále vysvetľujem čo nesmie robiť, aj keď viem že tomu ešte veľmi nerozumie. A na svadbu som si dnes kúpila aj peknú bižu tak sa teším 🙂
Inak super nakupuješ aj vyhrávaš 😉

Ja mám nervy na susedov zase 😠 Čím ďalej tým sú protivnejší. Včera tu bol tatko s vyklápačkou, len nemal kde zastať tak som naše auto potiahla ku ich príjazdovej ceste a on s nákladiakom zastal pred našou bránou. A dnes tam už majú nabité roxory a natiahnutý špagát 😕 Pritom podotýkam že to nie je ich pozemok, ale patrí jednej starej babke. To je sila! A dnes príde tatko znova tak som mu povedala nech zastane medzi našimi domami na ceste, je to obecná cesta ale vedie len na lúku na našimi domami a oni si aj o nej myslia že je ich. Tak nech zastane tam a zablokuje im príjazd a výjazd z domu. A nech si idú cez ten špagát čo si tam natiahli 😠

martina1982
19. aug 2009

Ahojte,

Ami, do ramena ma pichali.Cela ruka ma boli ☹ ako keby som tam mala modrinu.To mi je luto ,ze tak Majko v noci zle spinka.Gratulujem k zubku.

Bzuci ,prajem krasny dnicek v Dudinciach.Gratulujem k vyhre 🙂

Ajka ,gratulujeeeeeeeeeeeem !!!!! 🙂

Tami,neboj Viktor si najde kamosov.

bejca
autor
19. aug 2009

ahojte 😵

JAnka castejsie " caruj " spinkali sme do 7,10 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

Ami no ja tiez Petka uspernujem to je pravda ... a gratulacia k zubku 😵 je mi luto ze vy ste mali zasa dnesnu noc taku na figu 😅 a teda susedovci su nejaky " divny " 😅

a ani my neplaceme v noci ale on vykrikuje : mamaaaaaaaaaaa , tataaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 a podobne takze spat sa neda 😅

Ajka gratulujeme a vela zdravicka , mliecka a nech su stastne 🙂 cakame na fotecky 🙂 😉

Tami neboj Viktor to zvladne lavou zadnou 😉 a muzik co to ?? stale ho to boli ??? a volal dokimu ?? alebo tam bol ?? ved podla mna uz by to mal mat lepsie 😅

MArtinka no ja budem zehlit dnes vecer 😝 a posielame fukance na pleco 😉

Bzuci super ze si taka spokojna z nakupom 😉 dakujem za IP ale asi az vecer precitam 😉 a uzite si kupko 🙂

ja idem teraz na 14 tu na autobus a k tomu dokimu na ten Ultrazvuk ciev som zvedava ko to dopadne 😅 popijam kafco Petko spinuska ja som si uz vsetko zbalila 😉 tak ked vstane dufam ze sam 😅 alebo ho budem musiet zobudit za chvilku 😅 a pojdeme 😵 no a zajtra rano idem k riaditelovi 😕 😅 😒 som zvedava ako teda dopadnem v tej robote 😅 ale najskor idem dnes na inšpektorát prace si co to pozistovat a aj na urad soc. a rod. co a ako ked nastupim a pod... nech som troaku v " obraze " a dam si asi aj par veci bud vytlacit alebo asi maju nejake papiere uz vytlacene ... tak a este zajtra idem do BA na tu cytologiu k tej doki co ma rodila tak dufam ze aj to bude oki 😵

bejca
autor
19. aug 2009

no kafco vypite 🙂 idem sa obliect zobudit lapaja a paaaaaaaaaaaaaaaaadime 😵 pa

martina1982
19. aug 2009

Beji dakujem ,drzim palce u DR. 🙂

martina1982
19. aug 2009

Janka ,gratulujem aj Vam k zubku.Drzim palce ,aby si sa vyhla operacii.

amadora
19. aug 2009

Maťka ďakujeme 🙂 A po koľkých rokoch ťa očkovali? Lebo mňa naposledy v ´98 tak neviem či ma nemali už minulý rok, či až v 2013?

Beji ďakujem aj tebe 🙂 A držíme palce na všetkých vyšetreniach aj u riaditeľa aby všetko super dopadlo 😉

Inak viete čo môj mužík povedal na môj náhrdelník na svadbu? Že počul takú štúdiu že žena 10 dní pred mrchou veľa míňa lebo je nervózna z hormónov a kompenzuje si to nákupmi... milý, nie? 😀 Som mu povedala že super, že hádam mi ešte tak skoro neprídu a môžem míňať ďalej 😀

tami712
19. aug 2009

ami mňa očkovali do zadku, bola som asi pred rokom 😝

beji mužík už lepšie, včera bol v BA vyberať štichy, ešte 3 týždne má ruku zavesenú v bandáži, potom zase kontrola v BA a potom začne rehabilitovať minimálne 2-3 týždne 😉 ale to už bude chodiť u nás na Lešť každý deň /to asi nikto nepoznáte kde to je 😀 /

ami a na mňa tá štúdia nepasuje, ja míňam rada hocikedy 😀

amadora
19. aug 2009

Tami ja práveže vôbec na seba nemíňam a raz za uhorský rok si chcem dopriať na tú svadbu nech sa dobre cítim a už počúvam štúdie 😀

Kočky akurát som Majkovi menila plienku keď sa zobudil a našla som mu pod plienkou na stehienku kliešťa 😕 Ale vyzeral že sa nestihol ani nacucať lebo bol taký mini, alebo ho pripučil a bol mŕtvy, tak som mu ho vytiahla pinzetou a natrela mužovou vodou po holení. Normálne mám zlý pocit z toho 😝 Teraz som hrozne vďačná za to očkovanie...

bzucinka2
19. aug 2009

tami no co uz treba narobit zasoby na kesen, no nie? 😉

ajka, supeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeme a prajeme im hlavne vela zdraviiiiiicka 🙂

ami, tak to je sila, ale niektori si myslia, ze su panom zeme 😠 a gratulujeme k zubku a aj jankinej emke 🙂 a neboj sa urcite si dobre vybavila toho kliesta 😉aj ja som spokojnejsia ze je zaockovany 🙂

beji drzime palceky, nech je vsetko ok 🙂 a riaditel nech sa zamysli nad svojim konanim a vyjde ti v ustrety 😉

a vsetkyxm dakujem, som zvedava, ci sa budem tak vytesovat aj ked to pride 🙂

no v dudinciach je super, vodicka prijemna v detskom bazene cca 40cm, vstupne, 3,3 na 3 hodiny, chybal mi tam trosku plavecky bazen, ale inak parada, maly hned v aute zalomil a este spi, nevadilo mu ani, ze som ho prenasala do postielky, pupacik moj malicky, riadne musel byt vystaveny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre