Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. jún 2009

tu sooooooooooooom 😀

bejca
autor
5. jún 2009

😀 😀 😀

bejca
autor
5. jún 2009

tak ze vitaj 😉 a aj mi to rychlejsie konecne nacitava 🙂

amadora
5. jún 2009

A to admin sama zamkne tému starú či ako to funguje? 😕

bejca
autor
5. jún 2009

no niekedy ju zamknu niekedy nie .. niekedy ju aj nejako zlikviduju a posielaju na email ci co ...

jankapardon
5. jún 2009

no bola som dnes v lekárni, tak mi odporučila len klasicky panthenol, tak uvidím, no nevyzerá to dobre...ale bude dobre 😀 😀 😀

bejca
autor
5. jún 2009

30.januara bol posledny prispevok v tej poslednej teme 😕 no pekne piseme 😀 za cca 5 mesiacov tolko prispevkov 🙂

JAnka ale snad to tam nemas moc nejake , a ten pantenol by mal pomoct 😉 skus aj calcium alebo aj tea tree oil 😉

jankapardon
5. jún 2009

kočky spia už vaši drobci že normalne na svojej posteli? my akurat prerábame detsku aj sme kupili poschodovu postel, ale taku čo su postele nie nad sebou ale sú do L-ka, a ja velmi rozmýšlam, že už teda Veronka pojde si zvykat tam spinkat...

bejca
autor
5. jún 2009

my este spime v posielke a s nami v spalni 🙂 a ani tak skoro este nedumam ho stahovat 😅

bejca
autor
5. jún 2009

a nemas link na tu postel ?? celkom by ma zaujimalo ako to vyzera 😉

bejca
autor
5. jún 2009

sestrina najmladsia spavala tusim az do cca 4 ci 5 tich rokov s nimi v spalni 😀 😀 😀

amadora
5. jún 2009

Beji my tak isto, v postieľke a s nami v izbe 🙂

jankapardon
5. jún 2009

beji chceš vidiet foto? srandujem ale ja som si tiež myslela že len tak trošku to možem mat, ja som si na to hned dala podla babského receptu horčiču, večer som si ju už len zmyla ..až rano som si to prehliadla a fakt neprehanam je to normalne že vypalené do takeho okruhu....to sa mi ešte nestalo... ☹

aja7
5. jún 2009

my tiez spime v spalni a dlllllho budeme, kedze mame maly dom a nemame izbu naviac 😀

amadora
5. jún 2009

Ajka podobne 😀

bejca
autor
5. jún 2009

JAnka 😖 no tak to mi je fakt ze luto ☹ ale isto sa to zahoji 🙂

Ami ,Ajka tak som rada ze nie sme sami 😉

bejca
autor
5. jún 2009

PEtko sice ma detsku izbu ale este ju mienim komplet prerobit .. malovka , zaclony ,a hlavne ju treba zateplit !!!!!!! ak sa nebude zateplovat cely barak tak musime zateplit z vnutra ... tak zatial cakam ako dopadne ten cely barak a podla toho sa zariadime 😉 potom budeme preraba izbu 🙂

amadora
5. jún 2009

No my máme vlastne len kuchyňu, obývačku a jednu izbu. Aj tú sme robili až my keď sme tu začali bývať, predtým bola len obývačka čo bola vlastne aj spálňa zároveň. Ale chceli by sme urobiť nadstavbu a tam dve detské. Ale kedy a či to vôbec niekedy bude... 😅

bejca
autor
5. jún 2009

Ami ked to budete mat na " papieri " tak potom 😉 a ja vam velmi drzim palc ena to 🙂 😵

jankapardon
5. jún 2009

dakujem Vam,,,...

amadora
5. jún 2009

Beji cha, dobrý vtip 😀 😔

jankapardon
5. jún 2009

aj my mame malinky bytík, izbičky su sice tri ale tak male, že až...a to sme ešte rušili balkon, aby sme aspon o niečo zvečšili izbu...takže mam len jeden taký malý akurat na vyvesenie pradla....my to riešime kvoli Frederikovi, začína mu škola a v podstate nemal ani normalny písaci stolík...
Beji to je vpohode, si zlatá,

jankapardon
5. jún 2009

dobru nocku prajem...
beji, hladala som na nete ale nenašla nejaké foto takej poschodovej...sfotím ti tu našu tak za týžden snad sa nám to všetko podarí...

amadora
5. jún 2009

Inak Beji ďakujem za to držanie palcov 😉

Jani dobrú noc 🙂

bejca
autor
5. jún 2009

JAnka dobru nocku a cakam 😉

aj ja idem haji buvi 🙂 uz mi je total kosa v tej detskej 😝

pa pa

bejca
autor
5. jún 2009

Ami musis verit 😉 alebo kupite nieco inde a bude pokoj 😉 a neni za co 🙂

pa pa

amadora
5. jún 2009

Beji si zlatá 🙂 A dobrú noc 🙂

amadora
6. jún 2009

Posledná večer, prvá ráno 😀 Jediná nemôžem spávať? 😀

Počasie eňo-ňuňo 😖

martina1982
6. jún 2009

Ahojte 🙂

neskor si Vas precitam.

Ami,aj u nas take pocasie ☹ 😠

bzucinka2
6. jún 2009

ahojte, noc bola v pohode a teraz uz opat spi, tak snad uz bude dobre 🙂
jani my mame detsku presne tak ako vy postele do L a na hornu sa nelezie po rebriku, ale po schodikoch, ktore sluzia ako perinak, suflicky a tak... a izby tiez dve mini a jedna velka 🙂
idem si vas docitat do starej temy, lebo neviem co sa stalo janke 😒

ja som dnes este nevstala z postele, fuuuuuj, hamba mi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre