Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
15. sep 2009

ahojte 😵

tak vcera som pozehlila 😝 dnes sme boli plavat 😵 v sobotu sme mali mat hodinu ale by sme to mali na nic kedze bol jarmok a okupany na kolotoce by nemohol ist 😉 ale inak sa mame fajn 🙂

ako vidim moc ste za dva dni nepopisali aspon som precitala 😉

Tami dakujeme za pusinky 😵

Bzuci brigadovat mozes tusim 40 hodin mesacne 😉

Ami fotecky nadherne evidentne ste si to uzivali , saty si mala krasne 😵 a co sa otca tyka tak ......... no ja neviem mate to tiez divne 😅 a super ste teda nakupili 😉

DAnka ani moj muz nechce chodit na plesy a pod.... 😅 co narobime 😉 cakame na foto postele 😉

MArtinka krasne ste spinkali 😵

Aex no teda Eli aka sikulka 😵 gratulujeme k takemu kreasnemu cikaniu do travicky 😵

Izka no tak nech vam uz ten zubok vide aby ste znovu pekne spinkali aspon okolo pol noci 😉 posielame pusinky 😵

danka.k
15. sep 2009

bzcui poschodovku sme kupili ze ak budu druhe tak bude mat hned postel 😉

bejca
autor
15. sep 2009

inak vcera nam znovu kusok praskla ta blana 😔 chuda dnes az plakal ked cikal asi ho to stipalo 😔 😢 som mu vecer dnes obmývala s lipou pipika dufam ze sa mu to zlespi lebo sa mi zda ze ho ma aj cervensi .... a to este kusok nam chyba aby to mal cele uz za sebou ☹ tak este kusok a uz to bude len teda chuda moje este raz bude trpiet ☹ 😅

bejca
autor
15. sep 2009

kde ste vsetky ????? 😅

amadora
15. sep 2009

tu sooooooom 😀

amadora
15. sep 2009

Beji ďakujeme za pochvalu, veru užívali sme si to, o ničom inom sa asi ešte dlho hovoriť nebude 😅 A toho pipíka umývajte repíkom, ten pomôže viac ako lipa 😉 A posielame fúkanček, chudiatko moje malé.

bejca
autor
15. sep 2009

no ja by som aj repik lenze akosi cez den nebolo kedy a muz bol v praci ale rano pojdem kupit 😉

bejca
autor
15. sep 2009

a dakujeme za fukancek 😉 ja ani vobec netusim ci to vobec sa tak ma ☹ doki mi nic nepovedala ... ja neviem ci aj to je dobre ze mu to tam ta blanka praska 😅

bejca
autor
15. sep 2009

no idem ja haji buvi 😵 dobru nocku 😉

martina1982
15. sep 2009

Beji my ms eto repikom a farmykoinom(neviem ako sa to pise/ a pomohlo to musi Petko vydrzat Stevkovi to stiahli naraz ako som to tu uz pisla .cmuk posielame.

Ami ,no mne by sa to tiez nepacilo keby prisiel moj oco a bol s priatelkou na nete nie ,aby sa venoval Majkovi 😠

Emke a Alexikovi prajem ,aby ich uz zubky netrapili.

martina1982
15. sep 2009

beji ja si myslim ,ze je to ok lebo aj Stevko mal to cervene a este mu tiekla krv a potom bolo ok uz neviem ako sa to dlho hojilo ja som mu davala aj repik ked sa isiel kupat do vody.

martina1982
15. sep 2009

Stiahla som si jednu fotku od svagra z FB moju neterku ,tak mozte kuk 🙂

amadora
16. sep 2009

Dobré ránko!

Tak náš tatko dnes išiel do roboty a my si ideme vymyslieť dáky program 🙂

Inak sme vstávali pred šiestou 😖

Beji ja viem že ťa to trápi, mne bolo tiež hrozne vtedy keď mu to doki spravila, ani cikať mi nechcel a keď tak ho triaslo od bolesti a plakal, bolo to hrozné ☹ Ja som ho vtedy tiež kúpala v repíku a na druhý deň to už bolo o niečo lepšie, na ďalší zase o niečo a na tretí už bolo dobre 😉 Ja som si nadávala že som dovolila aby mu to spravila ale tak skôr či neskôr sa to musí a máme to za sebou. Neboj, zvládnete to 😵

Maťka Ninuška je prekrásna 😵 A čo sa môjho ocina týka, my sme s mužom boli úplne na nervy z toho že tu boli, no hrôza.Môj ocino sa úplne zmenil, je ako zamilovaný pubertiak a už je nervózny lebo si z neho už aj kolegovia robia srandu že je na najlepšej ceste ako sa stať bezdomovcom že si byt predáva a ide ku nej a chce pre nich chatu kupovať. Oblieka sa ako by mal 20, na silu chce byť vtipný, no proste je mi z neho nanič 😝 A ona ani nehovorím... môj ocino si vždy potrpel na inteligentné ženy a toto je tupéééé 🙄 No škoda reči proste.

bzucinka2
16. sep 2009

dobre ranko
tak my sa ideme pomaly balit na plavanie a potom natiahnut cas kym pojde spat nejako 😝

matka, bud som slepa alebo nevidim tu fotku neterky 😅

beji, cmuk, nechs sa mu to co najskor zahoji, ja idem k dokiaz o mesiac a potom sa popytam 😉

ami, je to smutne, ale ty s tym asi nic nenarobis, na to bude musiet prist saM 😒 a hod do albumu nove vecicky, pokukame 🙂

amadora
16. sep 2009

Bzuci niečo mám už v praní, tak keď to operiem tak odfotím a hodím 🙂 Ty kokso som to rátala, tak za tých pár vecí čo som tu spomenula že sme kúpili sme dali 70 euro 😖

martina1982
16. sep 2009

Ahojte ,
Bzuci dala som to na FB .

Ami, tie eura sa rychlo rozkotulaju.Nevedia si uz za tie veci co pytat .Dakujem za pochvalu Ninusky 🙂 Ako pise bzuci musi prist na to ocino sam ☹

bzucinka2
16. sep 2009

beji dik za odpoved 🙂
matka a ja hladam ako pukina 😀 😀 😀

bzucinka2
16. sep 2009

http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-b...

o toto mame v januari ziadat, pochopili ste to tak???

bejca
autor
16. sep 2009

ahojte 😵

rano sme boli na nakup a hned som aj repik kupila 😉 tak sme sa preplachovali ale teda plakal ked som mu to premyvala ☹ ja viem ze to prejde a aj viem ze ste to uz podaktore prezili " s vasimi chlapmi 😉 ale tak ako isto viete a pisete je to hruza ked trpi malinky tvorcek ☹ a aj vecer mu spravim repikovy kupel 😉 krv mu sice zatial netiekla ale teda ma to tam take cervenkave a aj bolave 😅 😖 no ale ved zvladneme 😔 😅

MArtinka krasna Ninuska 🙂 😵 juuuuuuuuuj aj ja chcem 😉 a dakujem za cmuk a aj za radu 😵 framykoin 😅 sice nemam ... je len na predpis no ale snad pomoze repik ak nie zajtra behnem k doki aj pre tu mast 😉

Ami my sme dnes spali do 7,20 😕 😵 a az teraz isiel na poobedny spanok 😉 a ja idem k nemu 😀 a co sa tatina tyka .... no mate to akosi " vesele " momentalne aj u svokra a j u tata ...ale asi fakt sa musi " popalit " lebo inak to asi nepojde ☹ 😔

Bzuci dakujeme za cmuk 😵 a vy chodite ako casto plavat ??? 2x tyzdenne ?? my len 1x 😉 a neni za co 😉 ja by som to nevedela len kamoska tak robila 😉 a ako som citala asi mam pocit ze musime poziadat o to zvysenie ... ale mne teraz prislo stale len tych 158,67 a nie 164,22 😕 kolko prislo vam Rodicovskeho ???

bzucinka2
16. sep 2009

ozaj, prave mi prisla ponuka na dvd cvicenia za super ceny, tak ak ma niektora zaujem, objednam, alebo si objednajte same
http://www.popron.sk/Default.aspx?gotoId=351591
http://www.popron.sk/Default.aspx?gotoId=359039
http://www.popron.sk/Default.aspx?gotoId=359652
http://www.popron.sk/Default.aspx?gotoId=359035

a tak dalej...

bejca
autor
16. sep 2009

ale este tam je aj toto zaujimave 😅

rodičovský príspevok pre rodičov, ktorí sa rozhodli pre osobnú starostlivosť o dieťa, stratili svoj pracovný príjem a spĺňajú podmienky nároku na materské, by sa mal totiž od začiatku budúceho roka zvýšiť do dvoch rokov veku dieťaťa zo súčasných 164,22 eura na 256 eur. Po dvoch rokoch veku dieťaťa do jeho troch rokov by táto dávka mala klesnúť na 164,22 eura. Rodičia, ktorí boli pred narodením dieťaťa nezamestnaní, resp. pracovali len krátkodobo a nesplnili podmienky nároku na materské, by mali od januára budúceho roka rodičovský príspevok poberať naďalej v súčasnej výške 164,22 eura.

to ale potom asi ani nemusime ziadat ani o zvysenie 😅 ked nam to hned daju naspat 😕 😅

danka.k
16. sep 2009

ahojte ja len narychlo..
dnes sme boli na endo vsetko v poriadku, zbehli sme aj k nasej doky antibiotika mu zatial nedala..

v novej postely spat nechcel, tak stale plakal a este ho trapili tie sople tak hrozna noc..

bejca
autor
16. sep 2009

Bzuci tusim si objednam tu poslednu co si dala link 😉 a je tam akcia na 4 dvd za cca necelych 6 euro 😉 dik 🙂

bejca
autor
16. sep 2009

Danka super ze vsetko oki 😵 nam tiez nechce este spat sam na posteli 😉 a soplik nema zo zubkov ?? 😅 posielame cmuk 🙂

bejca
autor
16. sep 2009

kokso tam je postovne a balne 5,59 😕 tolko ani tie dvd nestoja 😅 no kto je z TT a chce si nieco objednat nech sa podelime 😀 😉

danka.k
16. sep 2009

beji nie nema ich zo zubkov... ze to moze byt aj z alergie.... a neter ma zapal priedusiek tak asi ho nakazila... uvidime ako sa to vyvinie...

amadora
16. sep 2009

Beji ani nevieš ako ma mrzí že sa takto trápite, navyše s takou citlivou a chúlostivou záležitosťou 😒 Ale uvidíš že už bude zo dňa na deň len a len lepšie 😉 Večer ho to už možno ani páliť nebude pri kupkaní 🙂

My sme si teraz pospinkali skoro 2 hodiny, ja som si práve zaliala kávu, Majko zmlsol Brumíka a pôjdeme sa prejsť so susedou. Tá má tiež obe dievčatá soplavé ale kázala jej doki že majú chodiť von kým je teplo 😕

bzucinka2
16. sep 2009

tak maly spinka, ja mam upratane 😉 poobede bol maly s kamoskou vonku, tak som konecne zbehla sama do mesta, kupila pancusky, tielko, tricko a v dm-ke plienky a kozmetiku este za tie body, lebo od oktobra budu nieco menit 🙂 vecer som si v klude upratala spajzku, upiekla pizzu, navecerala sa a az potom prisli obaja unaveni 😵 tak mi to dobre padlo, ze som si v klude porobila a nemusela som sa za nicim nahanat 🙂
beji ja som postovne nepozerala, ale zda sa mi to nejak moc 😝 a cmuk nech sa mu pipindo rychlo zahoji 😉
ami ako bolo na prechadzke? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre