Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
21. okt 2009

ved aj ja uz pojdem 😵

dobru nocku vsetkym 🙂 pa

amadora
22. okt 2009

Dobré ránko!

No dnes spánok trochu lepšie, vstali sme niečo pred siedmou. Ja som spala ako zarezaná túto noc po tom včerajšom skorom budíčku 😅

Ozaj, tatka už máme na ceste domov, dnes v noci spal v Nemecku, ešte má niekde v Dunajskej Strede vykladať a zajtra ho máme doma 😵

bejca
autor
22. okt 2009

ahojte 😵

tak my sme spali do cca 7,30 a asi pojdeme do Kauflandu na opacnu stranu mesta 😉 mali by tam mat take auticka po eure tak ich idem kuk 😉

Ami superze ste apinkali dlchsie 😵 a tesim sa ze tatinko uz ide domov 😵

amadora
22. okt 2009

Beji ďakujem 🙂

martina1982
22. okt 2009

Ahojte ,

Beji ,tak nech kupis Petkovi auticko 😉

Ami ,super ,ze ste uz dobre spinkali.

My sme dnes vstali o 8hod. ,ale bola katastrofalna noc 😠 od 1.30 do 2:30hod .zle spinkal lebo ho zduvalo neviem ani z coho 😕 a plakal ako keby mal krce ,ale ked si prdol tak bolo ok a dali sme mu espumisan a bol pokoj .

martina1982
22. okt 2009

Inac ked som Stevkovi obula nove cizmy a isli sme vcera von tak nechcel v nich chodit len si lahal po zemi a plakal a trucoval .

jankapardon
22. okt 2009

martinka aj my to mame, ale nie s čižmami ale s novom čiapkou, Veronka si ju priam trhala z hlavy, ked s nou šla von...a potom som na druhý den jej teda povedala že to je moja čiapka, a hned ju chcela...🙂))
Beji prijemné nakupovanie🙂))
Ja idem asi dnes alebo zajtra , ale niečo pre seba, zahanat depku nakupmi....to u mna zaberie sem tam...
Monika NInkova depka zapracovala k takemuto premyšlaniu...
Už je to na nás asi vela, 🙂) ako tak čítam ohladom dobrých nalad🙂))
Inak s Frederikom chodím ku psychologovi, robili nam aj IQ testy, tak mam doma nadpriemerne dieta 🙂))
Martinka musím, sa mi páačili tie dve videá z telocvične.....no rozkošné boli....aj tvoj odkaz manželovi🙂))
pekný dník prajem všetkým...malým aj velkým🙂)

martina1982
22. okt 2009

Janka, dakujem za pochvalu vravela som mu nech to tam nedava ,ale on ako naschval.Inac aj ja ked som nastvana tak hovorim ,ze sas muzom rozvediet.Super ,ze Frederik je nadpriemerne dieta !!!! 🙂 Aj Tebe prijemen nakupovanie ,aby sa zahnala depka 😉 pekny dnicek 🙂

bzucinka2
22. okt 2009

ahojte, citam vas len tak zbezne, vsetkym vam dakujem z povzbudive slova, ak sa to vsak ani po liekoch co mi dal doki nezlepsi a stae budem chudnut, vraj ma posle v pondelok o nemocnice ☹ teraz som u nasich, trosku mo pomozu s malym, aby somsi ja oddychla a vyhla sa nemocke 😒 mam aj ten torecan, ale doki ho odporuca len nutnom pripade 😒 tak sa zatial drzte
chorm skore uzdravenie 🙂
a depky rychlo zazente do kuta 😉

jankapardon
22. okt 2009

JOJ BZUčI DRžTE SAA!!

amadora
22. okt 2009

Tak my sme už doma, máme tu celkom dobrú kosu tak som rýchlo zakúrila, nech mi Majko neprechladne zase 😒

Maťka ďakujeme 🙂 A nemôžu Števka nové čižmičky tlačiť? 😕

Janka príjemné nakupy 🙂 A gratulujeme k nadpriemernému dieťatku 😉

Bzuci nezvraciaš, zle je, zvraciaš, zle je... tvoj doktor by mal sám vyhľadať doktora a nie ťa stresovať 😉 Určite bude všetko ok, som si istá 🙂

martina1982
22. okt 2009

Ami, urcite ho netlacia ma ich o cislo vacsie.Len ako som tu pisala on nema rad nove veci 😀 on si mysli ,ze to nie je jeho 😀

Bzuci ,Drzkajte sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bude vsetko ok.

danka.k
22. okt 2009

ahojte.. citala som vas len zbezne narychlo, lebo nemam kedy. sme u nasich, maly z dedom na chvilu zaspal, vcera nehrozilo aby spal cez den tak vecer vypil mlieko a off...

bzucinka drzkaj sa aby si sa vyhla nemocnici

martinka moj tiez nechce cizmy na zimu, my doniesol tenisky minule ze mu mam dat 😀

amadora
22. okt 2009

Maťka viem že si to písala, ja len reku náhodou, či nie sú úzke alebo dáke šitie vnútri som myslela ... 😉

bejca
autor
22. okt 2009

ahojte 😵

tak auticka nemali 😠 vraj este ich nevykladali a ze to oni postupne a mozno v piatok alebo sobotu ... 😠 no tak ak pojdeme nahodou cez vikend tak uvidim 😉 a kupila som jasne ze hovadiny a kopa penazi v prde..... 😅

Bzucinkaaaaaaaaaaaa zlatko drzkajte sa 🙂 hladkaj burusenko aby bambulka fazulka posluchala 😵 a ako pise Ami zvlastny doki ked sa mu nepaci ani ked ti neni zle a ani ked ti je zle 😅 nebojkaj iso bude vsetko oki 😵 cmuuuuuk 😵

Ami super ze ste uz domenka 🙂 Majko je isto kludnejsi uz 😵 a teraz uz len na tatika pockat 😵

MArtinka no ja to stale tvrdim ze neni nad kvalitny " prd " 😀 ale teda chudiatko malinke si musel vytrpiet ☹ a nejedol jablcko ... strukovinu ...

my nemame problem nic nove nosit lebo ja vzdy viskam aky je krasny a ze ake super dostal alebo sme mu kupili a este ho ucim aj kto mu to kupil 😵 inak my pomenujeme vsetkych ako sa mama vola , ttato , babky , dedo , krstna , tety , kamaarti , aj zvieratka 🙂 a kopu inych veci len teda nam nejde zvuk na fotaku tak to je zbytocne natacat 😉 ale neucim ho nejake moc veci dopredu lebo mam strach aby sa nenudil v skolke 😀 😉 ale aj kvapky pocita 😀 pat , aj rokov kolko mame vie 🙂 a tak 😵 som rada 🙂 a spokojna 😉 depka ma pomalu prechadza tak uz je asi lepsie 😀

JAnka ty si si hadam uzila nakupy a uz si v pohode 😵 gratulujeme Frederikovi k takemu vysledku 😵

amadora
22. okt 2009

Tak akurát sme zabúvali 🙂

Poobede som si spustila a vyriadila chladničku (Majko mi zatiaľ prevrátil celý dom hore nohami 😠 ), potom sme boli na prechádzke so susedkami, na nákupe aby sme zajtra mohli tatkovi navariť fajný obedík a potom domov poupratovať ten bordel po Majkovi 😀

Inak objednala som si farby potravinárske u jedného chlapíka z LV, som mu písala že si pre to prídem zajtra osobne. On mi odpísal že netreba, že mi to dnes donesie domov. Reku super... dnes celý deň nosím mobil so sebou, čakám, nič... tak som mu o 20:00 volala a tváril sa do telefónu že ma nepočuje 😒 Písala som mu sms, odpoveď žiadna... akože super prístup 🙄

Baby poraďte mi ako mám riešiť s Majkom odsávanie soplíkov ☹ Ešte doteraz ten týždeň ako tak sme bojovali, ale dnes už normálne hysáky chytal, som ho nemohla ani udržať, som sa bála či som mu aj neublížila ako som sa ho snažila udržať 😒 Má to zmysel?! Po takom plači má hádam plnší noštek ako predtým. Ale zase nemôžem mu ho nechať taký plný soplíkov. Ja raz neviem čo robiť ☹

bejca
autor
22. okt 2009

Ami ja ti neviem poradit 😅 my tiez reveme ako tur a ja radsej neodsavam ... ale zasa este sme klop klop nemali take ze by boli huste co by nevytekali .... 😅 a teda ten pristup 😒 bohove volaco 😠 a den ste mali teda pekny 😵

a ja som zabudla ze sme dnes boli na ihrisku s 2 mi kamoskami a ich detmi - Martinkom a Julinkou 😵 tak nam bolo supeeeeeeeeeer 😵

amadora
22. okt 2009

Beji to je fajn že vám bolo super 🙂 A veď to, že jemu to netečie, len mu to chrchoce v nošteku a ťažko sa mu dýcha. Tak neviem či mu stačí striekať do nosa či čo mám robiť 😒

bejca
autor
22. okt 2009

😒 hm naozaj ti neviem poradit 😅 a ja by som mozno striekala , s tycinkou vytrela co sa da odsala trosku a hotovo 😅

bejca
autor
22. okt 2009

ja zajtra idem piect tortu pre svokra - ma narodeniny tak asi idem kuk nejaku inspiraciu 😅

amadora
22. okt 2009

jaj nech už tie sople zmiznú 😒

potom prezraď čo si objavila 😉

bejca
autor
22. okt 2009

no neviem co mam spravit 😅 zatial som tak dve objavila co sa mi paci ale co z toho bude nakoniec netusim 😅

bejca
autor
22. okt 2009

a veru vam prajem aby vam tie sople rychlo uz zmizli 😉

amadora
22. okt 2009

ďakujeme 🙂 a nad čím uvažuješ?

bejca
autor
22. okt 2009

nejde mi pridat link ... ale nieco podobne ako kniha ..len sa neviem rozhodnut - bude mat 69 ...

bejca
autor
22. okt 2009

tu sa mi paci :

http://www.tortyodmamy.sk/?q=image/tid/41&page=9

ta ze na 60- tku .. take srdiecko je na vrchu a su tam kvety ...

amadora
22. okt 2009

no teda ma napadlo niečo na 69 ale to by sa teda sakra ťažko pieklo 😀 😀 😀

bejca
autor
22. okt 2009

xixixi no tak to napadlo aj mna 😀 😀 😀 😀 😀 ale isto nie pre svokra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a aj tu

http://www.tortyodmamy.sk/?q=image/tid/41&page=1

co je na stoe a je tam ze 50 tka - z tej torty trci sampus ...

bejca
autor
22. okt 2009
amadora
22. okt 2009

nooo.... to už sú tortiská! a prečo nie pre svokra? mu nedopraješ? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre