Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
3. nov 2009

no ja si myslim ze existuje aj mobil a aj sms sa da poslat napr : tak co je kde ste ?? to ti mohol brat napisat nie ??? a oduti podla mna nemaju byt za co ... mali by ste s bratom behnut na pivko a vykecat si to trosku 😵 a ja tiez moc neriesim to cikanie a kakanie len teda ked uz je tu tolko sikuliek tak zacinam dumat ci nieco nezanedbavam 😅 lebo ja aj ked cez den ho chcem dat na serblik tak nechce ....

amadora
3. nov 2009

a ešte sa pýtali že prečo sme sa neozvali, či sme nevedeli zavolať! ja som sa snažila už v piatok dohodnúť kedy sa stretneme a z ich strany nič. prečo nezavolali oni potom? ja som brala tak že v pondelok sa teda dohodneme, že sa stretneme, no keď som v nedeľu počula že oni už boli a dozvedela som sa že v pondelok robia tak som už potom ani nevolala. aj som im to takto napísala ale mleli si svoje. neviem čo im je v poslednej dobe ale je mi z toho nanič ☹

amadora
3. nov 2009

Beji každé dieťatko má svoj čas, o nič neprídu 😉

danka.k
3. nov 2009

ami verim ti ze ti je nanic... nabuduce volaj bratovi a na tu jeho zenu sa vykasli.. asi ziarli ze mas s bratom dobry vztah a chce vas dako rozdelit.. netrap sa

bejca
autor
3. nov 2009

nebud smutna 🙂 niekedy sa tak blbo taka situacia vyvinie a je z toho taky balon hriechu ako keby sa neviem co stalo 😉 nebojkaj isto bude vsetko v pohode 😵 a mas pravdu mohli sa ozvat 😉 a aj s tym nocnikovanim 😉

amadora
3. nov 2009

Danka to nie, ona je zlatá, dobre si rozumieme, ak má niekto takú blbú povahu tak môj brat. Ale v poslednej dobe sú takí divní, neviem čo je 😒

Beji ma to škrie lebo oni boli urazení a nemali byť za čo odvtedy čo sme sa bavili o tom našom dieťatku a ani sa neozvali. Ozvala som sa prvá ja, aj keď ma to škrelo a škrie, tvárila som sa že sa nič nestalo. Aj to stretnutie som sa ja pýtala či teda platí. A nakoniec som ešte ja zlá 🙄

bejca
autor
3. nov 2009

Ami ja ti verim ze ta to trapi 🙄

inak Petko uz ale dva tyzdne pozera stale dokolo polarny expres inu rozpravku ani neche len vlak 😀 tak ju pozera no zlatucky je 🙂 ale nic ine nechce pozerat .. davala som mu aj ine a stale len vlak , vlak ....

danka.k
3. nov 2009

ami neozyvaj sa im teraz ty prva.. ty chybu nemas tak si ju nepriznavaj.. a ked chcu nech sa ovzu.. ty mas nas a to je hlavne.. a oni sa ozvu..

amadora
3. nov 2009

ďakujem baby ☹ ešte aj tá chrípka ma stále obchádza, bojujem ale začínam prehrávať 😅 večer ma už bolelo hrdlo tak sa nalievam teraz s theraflu

Beji aj my stále len Kubka a Maťka, iné ho tak nezaujalo 🙂

bejca
autor
3. nov 2009

no uz teraz behom chvilky 2x Petko plakal 😅 asi pojdem k nemu aj ked sa mi este nechce spat .. ked sme poobede drichmali cca 2,5 hodky 😀

amadora
3. nov 2009

Beji aj ja asi pôjdem, mne zase spánok chýba už 😀

danka.k
3. nov 2009

beji mi tak kukame mickey mausa a macka pu.. a ruperta.. teda on moze vsetky rozpravky ale pri tychto vysedi a opakuje po nich.... 😉

ami sup sup sa k tatkovi liecit.. a kam ide rano ked skoro vstava??

beji bruuuuu

amadora
3. nov 2009

Danka ide robiť vonku prístrešok ku domu, takú ako predĺženú strechu k domu postavenú na stĺpoch, tak o 7:00 má ísť pre kamarátov a prídu mu s tým pomôcť. Tak tu budeme mať veselo zajtra 😅

danka.k
3. nov 2009

ami tak vela stastia pri robote 😉

amadora
3. nov 2009

ďakujeme,hlavne dúfam že to spravia čím skôr 🙂

bejca
autor
3. nov 2009

ja som este tuuuuuuuuuuuuuuu 😀

danka.k
3. nov 2009

beji ja ze si sla k malemu 😀

bejca
autor
3. nov 2009

Ami dobru a chod sa pomojkat k muzikovi 😵 a dobre a pekne spravte 😵

Danka no tak aj Rastik zacina byt televizny maniak 😉 😀

amadora
3. nov 2009

dobre kočky, už mi oči zatvára, dobrú noc vám prajem 🙂

danka.k
3. nov 2009

beji keby len to... ale on aj pri radiu bude dlho tancovat 😀 😀 😀 pusti na plne pecky a denciiii 😀

danka.k
3. nov 2009

ami bruuuu

bejca
autor
3. nov 2009

aj mne pusta radio 😀 a tiez na plne gule 😀 a potom tancuje ako divy 😀

danka.k
3. nov 2009

a ja neznasam nahlas hudbu... a on mi to just robi 😀 😀 😀

bejca
autor
3. nov 2009

no zasa mrkotal tak ja paaaaaaaaadim 😉 dobruuuuuuuuuuu

danka.k
3. nov 2009

brrrruuuuuu beji 😉

izka
3. nov 2009

ami, počuj, nie sú nejaké erupcie na slnku ? 😕
aj u nás pol rodiny rozvadenej a nejako sa to nechce ukludniť 😨
inak nechápem, prečo tvojmu bratovi vadí, že plánujete druhé bábo. keby piate, nepoviem 😀
ale tak ma napadlo, že či nemajú problém, že aj oni by chceli a nemôžu, hm ?
každopádne, ti želám, aby sa to dalo do poriadku. ale, ako ti radí danka, nechaj ten prvý krok na nich.

izka
3. nov 2009

a s tým nočníkovaním sa netrápte. ja som to nepísala, aby ste sa cítili , že ste pozadu. to určite nie.
chlapcom to večšinou dlhšie trvá, však majú ešte čas.

ja som na to išla tvrdo. som ju nechala behať oblečenú bez plienky. najprv sa tiež pocikala niekolkorazy, ale pak to pochopila. takže som obetovala týždeň s tým, že som ju velakrát musela prezliekať 😉

tak sa majte, choroby nech vás obchádzajú a detičky poslúchajú.
bzučinka, posielam pozitívnu energiu, nech už je dobre 🙂

amadora
4. nov 2009

Dobré ránko!

Tak u nás sa už vo veľkom pracuje 🙂 A vstávali sme s Majkom o 6:45 🙂 Takže sme celkom pekne odštartovali dnešný deň 😵 No teda až na ten sneh 🙄

Izka myslím že oni sa ešte nesnažia o bábo, môj brat bol do 30-tky zarytý starý mládenec, som rada že má vôbec známosť teraz, on by si len užíval. A oni si chcú najprv dom porobiť, potom svadbu a že až potom deti. Ale som žena a vidím na švagrinej že ona by už detičky chcela, ale tvári sa že má rovnaký názor ako môj brat. Oni hovoria že aj my si máme najprv dom porobiť a až potom druhé dieťa. Lebo chceme robiť nadstavbu. Ale proste my vieme či si to môžeme dovoliť alebo nie, síce sme chceli prerábať tento rok ale jednoducho nám to finančne nevydá a neviem či nám to vôbec vydá tak skoro. Tak sme usúdili že bude rozumnejšie počkať a potom keď budem aj ja chodiť do práce tak nám bude ľahšie prerábať a splácať hypo, aj deti už budú väčšie a bude sa dať pri nich. Veď sme ešte mladí obidvaja tak sa nemáme kam ponáhľať a strechu nad hlavou máme aj keď máme len dvojizbový dom. Ale im to nevysvetlím, oni majú na to iný názor a tvária sa akoby sme boli na mizine a plánovali sme si kúpiť maserati 🙄

mm1
4. nov 2009

Ahojte babulky, no kým som vas precitala...
idem reagovat...

vysívala som už kedysi dávno strasne vela toho, aj kamoskam aj tak, ale ked sa narodila Natali tak nejako nebol čas....ale teraz som sa znovu nakopla a nakopla ma i myslienka projektu, vysivame pre deticky z detského domova v Nitre, tak idem sa do toho projektu zapojiť. dohodli sme sa na vankušikoch, tak moj vianocny obrus ide teraz bokom.

bzucinka, skoda ze si nepovedala skôr, vyšila by som ti čižmu nie je to problém... bola by to už 25 v poradí, ale to nevadí, len teraz to už do Mikulaša nestihnem, ale pamataj na to na buduci rok.,,,

danka - dobre som sa pobavila, lebo ja vysávam bohužial každý deň ..... 🙂 Natali papa po celom byte....

Beji - nesil Peťka, musí na to prísť sám.... u nás je to tak, že ja to Natali každú chvíľku pripomínam a všetci ostatní tiež, keď s ňou nie som ja. ale ráno je to u nás automaticky, čo ma teší...... ale tiež si ešte uľavuje aj do plienočky, hlavne keď sme vonku.
a baby, teraz nie je veľmi dobré obdobie na učenie, hlavne keď bude vonku kosa....

Ami, tiež ma napadlo, že či sa bracho neschovava za to všetko čo si písala, len preto, že sa im babo nedarí a tak trošku závidia. tiež poznám jeden taký parik.... a bolo vsetko ostatné na programe, len babo nie, a nakoniec to bola len zásterka. tak to nerieš, aj ked viem, ze ta to trapi, lebo bracho je predsa bracho....

Izka - s chlapmi kriz ale bez chlapov tiez niekedy smutno... neboj, ja si tiez kolkokrat kusnem do jazyka, lebo tiez mame vybuchy za prkotiny, ale hadky su len a len za prkotiny..... nie len medzi partnermi...

dufam, ze som na nikoho nezabudla, tak idem pracovat.... 🙂

martina1982
4. nov 2009

ahojte ,
neskor si vas precitam.Nhravam video na FB ako Stevko sklada puzzle 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre