Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
8. okt 2009

Alex no nezávidím ti dievča 😒 Ale zase druhé dieťatko by bolo ako anjelik a ani by si o ňom nevedela 😉 A s tým mužom... aj suseda má takého inak a zajtra jej tá staršia má ísť do nemocnice ležať, má 4 rôčky. A oni majú ešte tú Vanesku ročnú čo ju zvyknem spomínať. Tak ona teraz chúďa nevie čo spraviť lebo muž sa nepostará a ona aby sa rozkrájala 😒

amadora
8. okt 2009

inak pridala som video na FB 🙂

danka.k
8. okt 2009

ami no tak to je tiez blbe.. zober si vanesku k sebe.. ty to zvladnes 😉

alex tak mozno za par rockov mozes mat druhe a to ti bude eliska uz vtedy pomahat 😉

amadora
8. okt 2009

No ona tu má našťastie maminu, ale tá tiež chodí ešte do roboty, tak neviem ako si to zariadia, ale musí jej byť ťažko chúďa 😒

danka.k
8. okt 2009

no tak to jej musi byt tazko. a co je tomu dievcatku?... a ona tam ide s nou lezat? u nas sa moze len s dietataom do 3 rokov..

amadora
8. okt 2009

no idem ja spať, veľa hodín, lebo ráno mi oči ani riedidlom nerozlepia 😀

alex21
8. okt 2009

ami ved ked sa nehadame v klude sa mu snazim vysvetlit ze by sa mal naucit starat o malu uz len kvoli tomu, ze sa mi moze nieco stat. A on ze sak mi nic neni. Ale aj minule som mu vravela, ze ked sme boli v LV tak ma z nicoho nic nieco postipalo a mala som zacinajucu otravu krvy a keby mi to slo rychlejsie skoncim v nemocnici. A to si mozem davat na seba pozor ako chcem. Ale on furt nechape. Ja uz neviem ako mu to mam vysvetlit. U nas sa musi naozaj nieco stat aby pochopil. Este mi niekedy povie, ze odvezie Elisku k babke a ta sa postara len mu vravim, ze ani to nemusi byt vecne. Tiez sa moze nieco stat a bude. A sam videl priklad u svojho otca ked ochorel a do roka zomrel. Ja uz fakt neviem ako mu to mam vysvetlit. 😅

danka.k
8. okt 2009

ami bruu 😉

alex chlapom nevysvetlis.. to fakt kym sa nieco nestane tak sa nedovtipi

amadora
8. okt 2009

Danka má už týždeň hnačky a nič jej nezaberá. Aj preto mám taký strach o Majka aby sme to nemali tiež 😒 A nejde ležať s ňou, lebo nemá s kým nechať malú Vanesku. Tak bude behať medzi domovom a nemocnicou. A keďže nemocka je od nás najbližšia 30km tak to bude mať pestré 😠

alex21
8. okt 2009

ozaj ami to ze druhe bude kludnejsie aj ja dufam ale dnes jedna mamicka na plavani vravela, ze ma druhe a je rovnako tak zive ako prve. Vraj jej tiez kazdy vravel ze druhe bude kludnejsie bude viac spat a nic.

amadora
8. okt 2009

Alex a on je rodič na čo?! Veď dieťa je aj jeho, nech sa stará keď ho chcel! V tomto ja na môjho nedám dopustiť,on sa o Majka vie dokonale postarať 🙂

amadora
8. okt 2009

Alex to je len výnimka, neboj 😉

No ale vážne už idem 😀 Dobrú noc všetkým

alex21
8. okt 2009

kocky idem aj ja spat lebo uz 2 dni som isla spat po polnoci. Tak nech dnes stihnem ist este pred polnocou.
dobru 😉

danka.k
8. okt 2009

no tak to bude mat pestre... ale zvladne to 😉

alex21
8. okt 2009

ami ale ked aj to druhe bude take tak si to potom hodim 😝 Alebo poslem tebe aby si to naucila spat 😀
A ja sa este bojim aby to neboli rovno dve. Podla toho ako to v mojej rodine vyzera tak dvojicky sa najviac rodili ako druhe v poradi.
Ale uz idem aj ja naozaj spat 😀

danka.k
8. okt 2009

alex dvojicky 😀 to je dobreeeeee... moj muz je z dvojiciek tak nam var nehrozia a bruu noc prajem aj tebe

mm1
9. okt 2009

Dobré ráno babulky, no než som Vás prečítala tých 5 strán.... ste šilkulky.... 🙂
jáj konečne piatok, v pondelok a v utorok si beriem dva dni dovolenky, tak už sa vytešujem....
ale najskor....

všetkým choručkým, skoré uzdravenie a zdravučkí nech ostatnú zdravučkými....
všetkým tehulkám pokojné tehuľkovanie, všetkým čakateľkám úspešné potvrdenie....

Joj cekom sa mi páči, čo som napísala a to je ešte 7.17. 😀

Ami, ten pohreb, muselo to byt strašné... každá strata je strašná, a dlho bolí, ja viem, ale v našich srdciach tí ľudia ostávajú stále a teraz sú anjelmi, ktorí nás strážia z hora..... Bolí najmä tých najbližších, ale i okolie.... ☹
Muselo to byť naozaj veľmi dojímavé a smutné...
A dufam, ze Majkovi sa polepsilo...... 🙂

Bzuci.... aj ked som sem veeeeeľmi dlho nechodila, nedalo sa, ale to neznamená že som na vás zabudla..... a považujem vás za vzdialené kamarátky.... radili sme si a pomáhali ešte počas tehulkovania, vzájomne sa podporovali a to nie je len tak....
Preto vravím, prosím buď aspoň zo začiatku opatrná... zažila som si Missed a neprajem žiadnej inej kočke.... ☹

Aĺex... si moc benevolentná čo sa týka mužíka... Ja by som to tak nenechala, malá Eli je tak tvoja, ako aj jeho, a to nie je len o splodení dieťaťa.. Vieš čo by som spravila na tvojom mieste???? postavila by som ho pred hotovú vec.! Milý moj, tu máš Eli, je napapaná, oblečená, ja idem na 3 hodky do mesta s kamoškou, postaraj sa. tiež potrebujem vypnúť....!!!!! a dala by som Eli pusu a odišla by som....
Ver mi, najlepšie zaberie ŠOKOVA TERAPIA!!!!!!!! NIČ INE....

inak v tomto na mm nemozem povedat krive slovo... ved ked je doma, tak vtedy je s Natali on a ja v pohode ráno odidem do práce..... a nic jej nechyba... Je strasne zlatý v tomto, aj ked u nas su zasa ine muchy, ale kde nie, ze?

Skolara, som zvedava na fotky z vasho kutika, ale urcite to moze byt super....

Beji, no mozno sa smejes, ale poznam tehulku co tehulkovala 3 mesiace s vlozkou medzi nohami
😀 fakt!!!!!! takze tie tvoje vykyvy mozno nieco naznacuju..... nechajme sa prekvapit, ale velmi ti to zelám....

Dani ked mas muzika z dvojiciek, i u vas sa mozu postastit....
🙂

Kamoske zo SC sa pred tyzdnom narodili dvojicky Ema a Ella tak super..... aj ked neviem si predstavit ze by som pri Natali mala este jeden taky prototyp.... 😀 😀

Včera som jej robila na vikend tu nepečenu jablkovu torticku, celkom sa vydarila, tak dufam, ze bude i chutit..... 🙂

Ozaj a co je u nas novinka - skúsame maminku vonku... ked sa nam nieco nepaci, tak si klakneme na kolena, potom sadneme a reveme... ale nie placeme, kricime mamamamammaaaaaaaaaaaaa. tak vtedy mama prejde okolo 5 krokov a mila Natali sa musi postavit a prist za mnou... A vraj to robi len mne, opička jedna 😀

mm1
9. okt 2009

uffff. ale som toho napisala.... teraz vas budem len a len citat, 😀

mm1
9. okt 2009

a este som zabudla.

tami: prave som si pozrela malú je podarená, aj ten svetrík je nádherný... ale u mna boduje ta fotka kde sa ide spinkat, jeden cumlík v pusine a druhy v ruke musi byť... milé 😀

amadora
9. okt 2009

Dobré ránko!

No ja ako som večer ľahla tak som vstala až ráno o 7:45,ani som o sebe nevedela 🙂

Majkovi som merala teplotu lebo sa mi zdal teplý ale nemal, zatiaľ ešte nekakal.

Zajtra nám už príde tatko 😵 Neviem sa dočkať 😵

Len svokor bude doma ešte o týždeň dlhšie 😝 A ešte že sa zamkýnam lebo aj včera aj dnes prišiel práve keď som sa prezliekala a rovno na kľučku. Tak rýchlo sa obliekať a ísť mu odomknúť 🙄

Megi ďakujeme 🙂

Čo sa týka muža Alex, ja by som to tiež netrpela, ale každá máme inú povahu a riešime veci inak 🙂

Inak Danka sused je tiež z dvojičiek a oni majú dve deti a povedali im že tretie im neodporúčajú lebo je vysoká pravdepodobnosť že to už budú dvojičky 😉

A aj ja poznám babu čo bola tehotná a mala do 5. mesiaca mrchu, ani nevedela že je tehu až kým to nezačalo kopať 😀

amadora
9. okt 2009

Baby chcem sa vás opýtať, myslíte že mám ísť s Majkom k doki pre istotu keď ide víkend či nie? 😒 Teraz mi kakal, je to stále taká redšia stolica ale zdá sa mi že lepšie ako včera. Či mu len ďalej dávať hylak a diétu a kúpim mu prípadne ten čaj čučoriedkový a probiotiká. Môžu sa probiotiká kombinovať s hylakom?

mm1
9. okt 2009

ami nemozes jej len zavolat? ale vies, aj tak si myslim, ze ti nic ine nepovie len dieta, hylak a pod....
neskusala si ten ryzovy odvar??????
a probiotika mozes skombinovat s hylakom v poho.....ja som davala Natali biogaiu, ale su aj ine.... a ten caj kup urcite....

amadora
9. okt 2009

megi ja si tiež myslím že keď to má len jeden deň tak ona mu tiež povie len hylak, diétu a probiotiká 😒 tak počkáme do pondelku, hádam bude už len lepšie. a kúpim mu ten čaj a budem mu ho striedať s čiernym čajom. ďakujem veľmi pekne za názor 🙂

bejca
autor
9. okt 2009

ahojte 😵

tak vy ste si to tu este vecer uzivali 🙂 super ze to tu zasa zije 😉 ja som do cca pol jednej este nespala ..Petko sa stale prehadzoval a sadal si a vykladal nohu na tu zabranu aby nepadol ... no stale som ho ukladala a davala pozor na neho 😕 neviem co mal za sny 😅 ale potom som zaspala az do cca 5,30 co som musela ist na wc a potom som uz nezaspala 😔 ale celkom som v poho a cez obed dospim s Petkom 😀

Megi no ja som bola u doki cca 2 tyzdne dozadu tak isto viem ze som tehu neni 😉 ale tak nikdy nehovor nikdy 😉 ze 😀 uvidime co a ako 😉 a teda Natali si robi z maminky opicku 😉 😀 podarena je 😀

Ami tiez si myslim ze k doki este nechod skus tie probiotika + cajik + hylak a uvidis 😉 nas Petko mava tiez aj redsiu stolicu a aj srajdu ale zatial to az tak neriesim pokial to neni moc casto za den 😉 posielame cmuky aby Majkovi uz bolo lepsie 😵 a maminke objatie aby to uz ten jeden den bez tatika vydrzala 🙂 😉

amadora
9. okt 2009

Beji aj my mávame srajdu, ale nie tak ako včera že 5-6x za deň 😒 Ale hádam už dnes bude lepšie... ďakujem ti veľmi pekne,cmuuuuk 😵

mm1
9. okt 2009

baby dnes je teda pocko... normalka tu v robote zatvaram oci... a to robim take nechutne analyzy... fuj

bejca
autor
9. okt 2009

Ami ved jasne pokial moc nekaka ze casto tak to neni az take 😉 ale ak by viac dni za sebou a casto kakal riedko isto by som k doki isla 😵

Megi vobec ti nezavidim 😝

ja som prave skoncila vsetko co som mienila prisla som vas kuk a idem hajat k Petkovi 😵 😉 no a dnes sme obedovali segedin + knedla 🙂 a prave som stlacila ale 4 palacinky 😵 a este tam par zostalo na vecer tak sa natlacim 😀 😉

este som zabudla 😅 :

Alex moj muz sice tiez az tak nepomaha doma .... a ani s Petkom ...ale !!! nez ide do prace na poobednu tak sa s nim pohra , alebo ked pride z prace z rannej tak ideme niekam sice vsetci 😅 nie ze by si ho zobral sam ale vsetci ideme niekam - vacsinou svokrovcom ale maju dvor takze pohoda 😉 , kazdy vecer sa s nim kupe - bud obaja spolu alebo je pri nom a ja ho potom idem uz len namydlit a osprchovat a netriet a pod... a ked pride z poobednej na vecer domov tak ak je Petko napapany ideme spolu vsetci vencit Benyho ... no a v nedelu si Petka ked ja varim bere so sebou ci uz do prace alebo idu niekam pozret ... ae zasa na druhu stranu na milion % viem ze ak nahodou isto by sa postaral ... sice by to pre neho zo zaciatku bolo tazke si to sklbit a nejako zvladat ale verim ze by to islo 😵 sice nermi Petka len sem tam mu da par lyziciek 😉 ale aj sunar vie spravit a aj vie ake teple to ma mat , a aj ho vie prebalit ... len kedze vie ze som doma tak zatial " vyuziva " moje sluzby 😀 😀 😀 😀 aj ked ja by som tiez obcas potrebovala trosku " volna " a oddych ale tak co uz ... kazdy chlap je iny ale v podstate su vsetci rovnaky 😀 😉

bejca
autor
9. okt 2009

* na konci malo byt " rovnaki " 😅 pardoooooooooooooooon 😉

bejca
autor
9. okt 2009

a dobru nocku paaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
9. okt 2009

Megi aj Majko mi tu drieme, len tak hypnotizujem sporák nech sa rýchlo dovarí obed nech môže ísť spať 😅

Bola som v tej lekárni, čaj nemali (aké prekvapenie 🙄 ) tak mu musí stačiť čierny, ale kúpila som mu najsilnejšie probiotiká a hneď ako sme prišli domov mi vypil dávku s fľašou čaju, tak som rada. No hádam pomôže. A nakúpila som mu banány, dlhé piškóty, slané tyčinky a podobne a môže diétovať.

Inak som stretla susedu a vraj Natálke prišli výsledky a nemá žiadnu virózu ani nič infekčné a nemusí ísť do nemocnice 😵

A keď sme išli po meste tak oproti nám po chodníku išli také 4 baby a začali sa smiať na malom že aký zlatý. Ja reku čo sa smejú 😕 Pozriem na neho a on ako korytnačka, hlava stiahnutá medzi plecami, ruky pritiahnuté k telu a uhýbal sa im 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre