Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
15. nov 2009

Dobré ránko, Majko v noci zase vymýšľal ísť ku nám a potom sa dobré dve hodiny prehadzoval a zabával 🙄 Hlavu mi ide rozdrapiť. Ja už neviem čo s ním, toto je noc čo noc 😒

amadora
15. nov 2009

Majko má soplíky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danka.k
15. nov 2009

cafte babulky.. normalne ze som tu dva dni skoro nebola 😀

ami, beji tí vasi dvaja drobci su teda riadny vymyselnici 😀 😀

my sme boli vcera u kamarata, jeden pan tam robil predvadzaciu akciu na matrace a vankuse... maly sa samoska hanbil ale ked sa otukal tak to bola ina sranda.. uja obhadzoval plysakmi, skakal mu po matraci, spal na vankusoch, proste vyskusal tam uplne vsetko 😀 😀 😀 potom sme ho zaviezli spat ku starkym a ze mi ideme este posediet u toho kamarata.. maly v pohode zaspal o desiatej sa zobudil a maminka s tatom mali po zabave.. maly len reval ze chce ist von a basta.. ked nas zbadal tak hned ze ci ideme vonku 😀 😀 mily...

chudatko bzucinka ☹ ☹

martinka super ze budete na vianoce doma 😉 😉 my ideme toho roku k svokrovcom

izka krasna torticka

a na viac nereagujem lebo si akosi nepamatam 😀

ciarka
15. nov 2009

Ahojky babule,

Bejci- vsimla som si, ze uz nie snz preco?????

Bzucinka nasa- nech je uz vsetko v poriadku, Ami- pozdrav ju aj odo mna, nech tam uz nieco s nou robia.

Danka.k- tak ste si aspon oddychli.

Beji- je mi luto krstnej, snad sa z toho dostane. Nech sa uzdravi.

Ami- tak nech sa telo ocisti a pripravi na tehu!!!!!Tesim sa, kedy ty a bejca oznamite, ze ste tehu!!!!A Danka.k- taktiez!!!!

U nas nic nove.

amadora
15. nov 2009

Volala som s Bzucinkou, odkázala som jej všetky vaše pozdravy a mám vám veľmi pekne poďakovať a pozdraviť vás a že snáď nás príde čím skôr pozrieť už z domu. Dostáva infúzie ale dáko sa jej zatiaľ nelepší, buď zvracká alebo sa jej točí hlava, schudla už 5kg ☹ Ale bobáčik je v poriadku a to je hlavné 🙂

My sme boli na tých hodoch, napráskali sme sa, aj domov nám nabalili, Majko sa super vyšantil a najviac sa mu páčilo že babka má v dome vnútri dve mačiatka tak sa vytešoval a behal za nimi a mojkal ich 🙂 Len oni majú taký dom že majú otvorené schodisko tam takže 3 hodiny čo sme tam boli som nerobila iné len som behala za ním 😒

danka.k
15. nov 2009

ozaj beji uz nemas snz.... si to vzdala ked je petko taky??? ☹

beji videla som ti neter a celkom sa na teba podoba.. ma cosi z teba 😀

ami super ze ste sa napraskali, asi vam zavidim 😀

a akurat som sa chcela ta dnes opytat ze ci je male bzuciatko v poriadku.. a je tak to je dobre... uz len nech bzucinka priberie 😉

amadora
15. nov 2009

Ale nie, ja si myslím že to Bejča vymazala len pre to aby sa just teraz zadarilo, však? 😉

Beji aj ja som videla neter, v priamom prenose som síce nestihla ale pozreli sme si to na nete. Kočica 😉 A ten byt tvojej sestry, wow 😕

danka.k
15. nov 2009

ten byt mali nadherny.... beji a kupila neter nakoniec daktory byt ci este zhana iny??

amadora
15. nov 2009

strašné, ide na mňa hlad 😅

bejca
autor
15. nov 2009

ahojte

uz sem zde

ale len ledva ledva ☹ nechcel mi nabehnut PC 😅 slak ma trafi ked sa pokazi 😔

idem citat 😉

amadora
15. nov 2009

Beji pýtaj od ježiška druhý 😅 😀

danka.k
15. nov 2009

beji aj mna by slahlo 😀

bejca
autor
15. nov 2009

Ami tak noc ste mali super 😕 😅 vy ste v tom ako my 😉 Majkovi posielame pusinky a skus mu dat tie homeopatika coryzalia ci ako sa to pise 😅 😉 a teda super ze ste sa naparskali 😉 take hody by mohli byt veru castejsie 😀 😉 a kde si to pozerala na nete 😕 ja som zaciatok nestihla ...

DAnka no teda tak aj ty mas Rastika vymyselnika 😉 a co mate co chodit po zuroch pekne so synacikom treba byt 😀 😉

Ciarka dakujem 😔 a naco tam mam mat snz ked aj tak stale mi chodi menzes 😝 😠 😀 potom rovno nahodim pocet tyzdnov aspon dufam a hotovo 😉

Bzucinka chudiatko ze schudla si 5 kg ☹ moja zlata juuuuuuuuuj keby to islo poslem ti aj 10 😉 ale klop klop som rada ze bobulka je oki 😵 cmuuuuuuuuuuuuk 🙂

dakujem za pochavlu netere 😉 a neviem ci si vybrala ... akosi viazne u nas s mojou rodinou v poslednej dobe komunikacia ☹ po mne ma jedine brčkave vlasy 😀 😉 a nos 😀 😀 😀

bejca
autor
15. nov 2009

Ami no asi az po Vianociach myslime ze bude viac zliav 😅 😉

DAnka ani mi nehovor ved ja by som bez vas uz asi umrela 😕 😅

amadora
15. nov 2009

Beji dávam mu hneď fenistil kvapky a poobede soplíky nemal tak uvidíme... a na noc som mu dala vibrucol tak dúfam že bude spať lepšie 😒
Akurát tlačím do seba lokše 😀

amadora
15. nov 2009

Beji čo ty bez nás, ale celý kôň bez teba 😉

bejca
autor
15. nov 2009

posli nejaky lokes 😉 a super ze si zahajila liecbu 😉

aj ja sa liecim lebo som tiez nejaka 😝 ta bolest hlavy asi bola predzvest 😅 vcera ma boleli svaly ako svalovica a dňnes uz aj hrdlo .... a bolo mi uplne ze na chripku .. dala som si homeopatika je to lepsie len este hrdlo ma boli 😝

danka.k
15. nov 2009

beji presne doma mame pri nom sediet...a potom musel aj spat s nami, nechcel sam v posteli 😀

bejca
autor
15. nov 2009

Ami dik 😉 a teda ze cely kon 😀 😀 😀 😀 aka vtipna 😀

Danka no vidis aky poklad mate doma 😉

amadora
15. nov 2009

Beji mne to presne takto začínalo ako píšeš 😒

bejca
autor
15. nov 2009

Ami no a maju pekne spraveny byt 😉 to mas pravdu ale ved aj maju za co 😉 svagor je kapitan na hospodarskej kriminalke ..... a ten posledny byt co jej ponukali tak ten je kusok od nas 😀

danka.k
15. nov 2009

jaaaaj tak potom sa im dobre zije... 😀

amadora
15. nov 2009

my sme len s mužom híkali ako také somáriky ako to majú pekné 😀

danka.k
15. nov 2009

ami ale keby si ty tvoje pofotila tak to tiez ukaze pekne na obrazku, len tebe sa to zda inak........ nam tiez hovoria ako mame krasne ale ja nemam taky pocit

bejca
autor
15. nov 2009

Danka asi tak 😀 a sestra je podnikatelka a uz z 3 deti maju doma len 2 a z toho je len jedna este skolou povinna 😉 Petra robila v anglicku 3 roky takze ... a myslim ze si zobere ten prvy byt na tej Veternej 😉 inak ten druhy byt je kusok od mojej mamy 😀 a tam vedla je skolka a tam som chodila do skolky a tu skolu co ukazali tak tam som chodila na ZS 😀

bejca
autor
15. nov 2009

suhlasim s Dankou 😉

a podla mna aj zalezi od toho ze uz maju velke " deti " a uz maju aj byvanie tomu prisposobene 😉 a vyhoda velka kuchyna my mame o polovicku mensiu 😅

danka.k
15. nov 2009

ale ten stredny byt co vylucila hned, ja by som ho brala... sice bol drahy, ale da sa to tam krasne prerobit aj na ten poschodovy byt....

bejca
autor
15. nov 2009

hej hej ale je to tak od ruky skoro na konci mesta .... a aj frekventovana ulica 😅

tami712
15. nov 2009

ahojte 🙂
bzucinke držím palce, aby už tie všetky trápenia prešli a bolo len a len lepšie 😔 😉

beji ja som to Nové bývanie zabudla pozerať ☹ ale zajtra si to pozriem na nete. A to si pre seba hľadala byt ?? 😕
a nech ťa choroby obchádzajú ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre