Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

nicky77
17. feb 2010

danka - Pošlem Ti nejaké farby? Ja som ich teda nakúpila... 😀

bzuci - áno v 101drogérie majú tie práškové. To mi poradila Aja. Mali modrú, zelenú, žltú, oranžovú a ružovú. Chcem mu robiť lokomotívu Tomáša, tak to musím nejako pokombinovať.

bejci - díky, dúfam, že sa podarí. Náš malý má tiež novú mániu. Priťahuje si stoličky a taburetky a vylieza na nábytok. Bojím sa keď sa mi stratí z dohľadu, lebo hneď niečo také vymyslí. Prečo boli u Vás požiarnici?

danka.k
17. feb 2010

nicky jasne posli 😀 😀 😀 len by prisli uz ked mi ich nebude treba.. ale tak ak maju v 101 tak zajtra tam skocim kuknut.. 😉

nicky nas maly ma uz davno taku maniu... minule mi medzi platnickami stal 😀 😀 este ze boli vypnute.. vylezie uplne vsade tusim aj tam kam sa neda 😀

nicky77
17. feb 2010

danka - všimla som si na fotkách. 🙂 Nášho to chytá až teraz. A taký je zlatý, keď niekam vylezie a ja ho tam načapám tak si už vopred chytá zadok, aby nedostal po plienke... 😅

danka.k
17. feb 2010

no musi byt zlaty 😀 😀

nicky77
17. feb 2010

Už by som aj spala, ale chcem zostať hore do 23:56. 😀 Vtedy sa pred dvomi rokmi narodil môj druhý chrobáčik. 😵

mm1
18. feb 2010

DOBRÉ RÁNKO, najskôr všetko najlepšie dnešným oslávencom.... PEŤULKOVI a ANETKE 🙂 😵

tak a teraz vás idem prečítať, lebo včera bol deň blbec, a vôbec som sa sem nedostala. 😲

mm1
18. feb 2010

tak konečne som Vás dočítala.. uffffff.
ja som si včera upiekla korpus, a tak základ mám.,. robila som ten mramorový, ten nám chutí všetkým......
a večer sme boli sami s mm tak sme skočili do Hypernovy a kupili ešte sviečočky..... a ja som si kupila kochlíky na kvietky...
chceli sme pozrieť nejakú tú kuchynku, ale nič čo by sa nám pozdávalo v normál cene, tak objednám tú od toho pána..... síce nepríde už teraz, ale na teraz už darčeky máme, takže ju schováme na neskôr....
teraz dostane gitarku a knižky.... a od našich buginku a oblečko a korunky tak to ani nerátam.....

no len dúfam, že sa nepridáme k chorým... včera bola totiž biela ako krieda, ani poriadne papať nič nejedla, a pripadala mi taká unavená ☹ no uvidíme, čo z toho vylezie....

mm1
18. feb 2010

tak volala som s našimi... že malá sa v pohode vyspinkala a je plná života a elánu.... tak dúfam, že jej to vydrží... a že včera to bola len taká únava.... 😔

amadora
18. feb 2010

Dobré ránko!

Peťkovi a Anetke želáme všetko naj naj najlepšie k dnešným krásnym dvom rôčkom 😵

Bzuci dnes idem skúsiť jeden z tých receptom od teba, marinované mäsko, tak som zvedavá 😉

Ja nejako hreším od rána, sa mi nič nedarí a to nie je ani pol deviatej 😝 Ale tatko je už na SR, jednu vykládku už má za sebou tak o chvíľu ho máme doma 😵 Len chudiatko má v BA vyclievať a dali mu len názov firmy, bez adresy 😠 A nenašla som to ani na nete tak som zvedavá čo ide robiť...

nicky77
18. feb 2010

Krásne ráno všetkým prajeme!!!!!!!!!!! Dnešným oslávencom Peťkovi a Anetke všetko naj naj naj!!!!!!! Hlavne všetky choroby nech sa im zďaleka vyhýbajú.

aja7
18. feb 2010

Ahojte🙂

Petkovi a Anetke zelame k 2.rockom vela zdravicka, lasky, samych dobrych ludi okolo nich 🙂

Ami, blahozelam k tehu!!!! tesim sa s tebou! opatruj sa 😉

ja len takto v rychlosti, stale som si vas neprecitala, nemam kedy, chystame tiez oslavu na vikend, plus torty a tak dokola. Boli sme na plese, bola som hviezda 😉 len nemam ziadne foto 😢

Ideme na ockovanie pneumokokov, sme zdravi, mame obdobie vzdoru, takze bohuzial aj telesne tresty, aj ked moc nezaberaju 😝

Su prazdniny, takze vyvarovna funguje, plus kmitam okolo domacnosti a tak. Nestiham nic 😀

Tak sa tu opatrujte, ahojte 🙂

nicky77
18. feb 2010

Aji - no tak sa držte. Myslím hlavne pri tom očkovaní. Keby som zajtra niečo zvrzala, alebo nebola si niečím istá tak Ti iste brnknem. 😅 Vy už máte prázdniny. Aj nás to čaká. A to mám doma už všetky papiere a marec sa hrozne rýchlo blíži. 😖

mm1
18. feb 2010

Ami aká je to firma?????? kam má ísť tatino?????

moniqe3
18. feb 2010

Všetko najlepšie Peťkovi a Anetke. Veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky. A Peťko nech vyhrá tie narodky v paneláku. 😀

No my sme boli v utorok v MC lebo tam bol karneval a dnes mi Viki kašle. Takže sa veľmi "teším" a dúfam, že nebude mať teplotu, ale ako poznám Vikinkinú celodenú teplotu a už ráno mala 37,5 v ritke pred odčítaní tak viem, že dnes večer bude mať teplotu na 100%. Lebo jej raná teplota sa drží pod 37 v ritke takže som smutná. Nemá soplíky iba kašle takže som jej nasadila Mucosolvan a budem ju sledovať. Kokos raz za mesiac idem do MC a hneď niečo chytí, ale asi si musím zvykať, však keď bude chodiť do školky bude stále chorá.

mm1
18. feb 2010

veď to, keď budú naše detičky s detičkami, tak je jasné, že čo to sa na nich nalepí.... ale nemôžeme ich držať vo vákuu. ☹

danka.k
18. feb 2010

anetke a PETKO vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie... a dufam ze bejca vyhrate tych 2000 eeeecok v panelaku.. 😉 😉 😉 😉

ajka teraz idete na ockovanie pneumokokov?? prečo tak neskoro??

amadora
18. feb 2010

Ajka ďakujem pekne 🙂 A ja som vám písala k narodkám len sem, nie na FB, tak neviem či si zaregistrovala 😉

Megi už to našiel 🙂

My sme boli u tej doki, vysedeli sme sa tam hodinu a pol 🙄 Ale že je v poriadku, hrdielko ok, aj dýchanie čisté, takže to budú asi zuby. A mi ukazovala nejakú teplotu že pri detičkách v ich veku je normálna teplota do 37,8°C 😕
Inak sme sa tam stretli aj so susedou a s Vaneskou a náš Majko tam predvádzal tanec párenia alebo čo 😀 Krútil sa okolo nej, klaňal sa, robil jej baran buc, obzeral jej vrkoč, no hotový pytač 😀

Susedovci s niečím trieskajú vonku, som zvedavá ako bude drobec spať 😠 Práve keď mám v pláne piecť mu tortu - paráda 😒

A zajtra o 9:30 som konečne objednaná k ženskému 😵

nicky77
18. feb 2010

ami - no vidíš. Zbytočne sa stresuješ. Aj keď po tom čo si si teraz prežila sa Ti nedivím. Ale dobre, že si tam šla, aspoň Ťa trochu ukludnila.

mm1
18. feb 2010

Ami SUPER... teším sa že Majko je OK..... 🙂

nicky77
18. feb 2010

ami - tú tortu čo máš poslednú v letnom albume si robila Ty?

amadora
18. feb 2010

no trochu som kľudnejšia, lebo som sa dozvedela že aj Vaneska mala fibrilné kŕče a oni len volali našej obvodnej, tá kázala dať studenú sprchu a potom boli na pohotovosti a tam ich poslali domov že je v poriadku a že sú to zuby, tak dúfam že aj my si budeme vedieť poradiť už keby dačo, ale dúfam že už nebude treba 😒

Nicky áno, to som piekla Majkovým krstným rodičom keď sa brali 🙂

Tak korpus sa už pečie 🙂

mm1
18. feb 2010

Ami, včera si mi zabudla odpovedať, ale máš to ospravedlnené....

Akú dávaš plnku???????????

amadora
18. feb 2010

Megi čo som zabudla? 😕 😅 Plnku dávam pudingovú.

A Moni, ja za to nechodím v takomto období do MC, boli sme raz na jeseň a keď som videla koľko tam bolo chorých detí mi bolo nanič 🙄 Držím palce aby vás choroba nakoniec obišla a ak predsa, tak nech má ľahký a rýchly priebeh, cmuk 🙂

amadora
18. feb 2010

Hľadám dozadu a nenašla som nič čo si sa ma pýtala 😅

mm1
18. feb 2010

na tú plnku moja..... ale super, aj ja budem robiť pudingovú.... tú od teba, čo si mi raz posielala....
😝

amadora
18. feb 2010

to si tam písala všetkým babám, tak ma nejako nenapadlo ti na to reagovať 😅 aj ja idem robiť tú. a kakaový korpus, jahodový lekvár a banány 😉

bejca
autor
18. feb 2010

ahojte 😵

nestiham zatial citat hadam vecer stihnem 😉 zajtra budem robit tortu som zvedava ako dopadne 😅

dakujeme vsetkym za gratulacie 😵

Anetke aj my zelame vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 🙂 a mama Bronula by nas mohla sem tam prist aj kuk 😉

mm1
18. feb 2010

no ale ty si taký môj osobný radca, to vieš 🙂

ciarka
18. feb 2010

Aj my zelame Petkovi a Anetke k 2 rockom vsetko len to naj,naj,najlepsie!!!!!!!!!!!!!!!!Nech Petulko vyhra panelak!!!!

amadora
18. feb 2010

A kedy bude známe kto to vyhral?

Tato dnes nepríde, že zajtra... mám toho dosť 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre