Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
1. dec 2009

fantomas kde sa flákaš??? 🙄

danka.k
1. dec 2009

si pisala ze siel do roboty a nepostrehla som ze uz nechodia na vychod..

amadora
1. dec 2009

Danka asi tak pred dvomi, tromi týždňami tam skončili, už som to tu nie raz spomínala že robia teraz tu, aj som dávala link čo boli v správach 😉

danka.k
1. dec 2009

no to si pamatam ten link.. a vobec som to nepostrehla. nevadi.. teraz uz viem..

a bejca asi rozkopava pocitac vsak

amadora
1. dec 2009

nesranduj 😕

amadora
1. dec 2009

no dobre, idem ja do chrapinkoviec, uvidíme sa zajtra 🙂 dobrú nôcku

danka.k
1. dec 2009

ok papa bru nocku

izka
1. dec 2009

ahojte kočky.
nestíham, ale to je stará pesnička.
ema si zrušila denný spánok, čiže nemám ani chvílku kľudu.

venček dopadol dobre. ema tancovala zarovno s veľkými, ani som ju nemohla udržať na stoličke. našťastie tam bolo viac malých detí a tak to nikomu neprekážalo.

chlapci sa vrátili s medailami, takže celkom úspešný, aj keď rušný víkend.

predstavte si, že ema sa bojí psíka zo zvučky na konci večerníčka. pozerala sama a naraz spustila strašný plač. ja že si niekde prsty zacvikla, alebo niečo také, ale ona ukazovala na televízor a hovorila : neboj havo, neboj.
to ona tak hovorí, ak sa niečoho ľakne, tak stále opakuje, že neboj.
tak som ju upokojila, že havo išiel do domčeka a nič jej nespraví.
pritom živých psov sa nebojí a chcela by ich hladkať.

a pak v noci sa jej asi snívalo, lebo vykrikovala : neboj havo domček.
jaj zlatínko moje, asi sa musela poriadne zľaknúť, keď si to tak zapamätala.

izka
1. dec 2009

chcela som poprosiť megie alebo kočky, ktoré ste z bratislavy, že či mi neviete poradiť.

kika ide na balet do divadla nová scéna a ja som z toho magor, že ako sa tam dostane najlahšie z autobusovej stanice. ide tam električka, či bus?
pozerám do mapy, ale múdra z toho niesom. najprv som chcela ísť s ňou autom, ale netuším, či je niekde blízko parkovisko a tak to asi vzdám. nerada by som po tme blúdila centrom bratislavy.

ak mi viete dať zasvätené info, budem vám vďačná.

majte sa mi krásne. pa

amadora
2. dec 2009

Dobré ránko!

Tak dnes budíček o 6:00. Ale nevadí... aspoň že máme ocka doma, tak sa teším 🙂 A dnes ideme s Majkom k tej doki, som zvedavá čo povie na tie naše soplíky 😒

Izka gratulujeme deťom k úspechom, super! A inak som si všimla že aj Majko sa občas zľakne niečoho v telke v poslednej dobre... raz to bola asi reklama na Transformerov (ten film čo ide) a druhýkrát tie plávajúce baktérie vo WC 😕

mm1
2. dec 2009

Ahojte babulky dobré ránko.... včera som bola v takom mini obchodíku s handrami a vybrala som si tam jedno tričko a jedno segre, ale zatiaľ sme ich nekupovali a dnes tam nabehneme spolu...... dúfam, že ich nevypredali....lebo teta ruší obchod a má všetko s 30 % zľavami....

ale kupila som u nej 35 cm vázu strašne strašne peknú za 1 Ečko.... tak som hneď jednu zobrala i mamine.....potešila sa, že si ju dá do domčeka, lebo je modrá a naši maju na domčeku modrý vianočný stromček....

IZKA: takže ak by si išla s Kikou, tak parkovisko, síce platené je hneď pri Novej Scéne.... potom by sa dalo možno i pri prezidentskom paláci, ale to je také že na šťastie....No pri Novej Scéne zaparkuješ bez problémov....
idem ti pozrieť ako by mohla presne skombinovať spoj, aby vystúpila tam....
Posielam ti to do IP pošty. a aj sem

http://www.imhd.zoznam.sk/ba/index.php?w=382524...

mm1
2. dec 2009

a ešte som zabudla, neviem čo to bolo včera s Natali, ale keď som si prišla pre ňu ku mamine, za chvíľu spustila taký rev, že nevedela ani za čo reve..... ani obliecť sa poriadne nedala keď sme išli domov, kvílila ešte po ceste domov, keď sme prišli domov, tak sa ukľudnila a o chvíľu znova a taká bola na mne naceckaná, že som nechápala a len mrnčala, a mamí, mamí....
no dúfam, že nebude chora ☹

mm1
2. dec 2009

Jáj a Dani, obliečky som kupovala tu cez bazár, a stáli ma 13 Ečiek, ale nie sú to tie Matejovský čo sú..... sú to disney, Macko Pooh v žltom....

amadora
2. dec 2009

Megi držíme palce aby ste neboli chorí 😒

mm1
2. dec 2009

Ďakujem Ami, normál som nechápala, čo to s ňou je... ešte sa nám to nestalo.... ☹ ☹ ☹

amadora
2. dec 2009

Megi nám sa zase za posledné dva týždne pár krát stalo že Majko zrazu začal mrnčať a úplne vydesený dobehol za mnou, proste hrozná panika, triaslo ho a vôbec netuším z čoho ☹ Proste normálne sa hral a zrazu tak dobehol. Len tie dva razy som si to všimla pri telke tak si myslím že ho niečo tam vystrašilo, ale inokedy to bolo len tak. Ktovie čo sa im v tých maličkých hlavičkách deje 😕

mm1
2. dec 2009

no veď práve a najhoršie je, že ak ich niečo bolí, tak nám to nevedia povedať ☹

amadora
2. dec 2009

veď to ☹ mne si drobec stále chytá pravé uško, už som mu ho pozerala, stáčala a neviem čo ešte či nezjajkne a nič, tak neviem či ho bolí alebo je to len dáky zvyk

mm1
2. dec 2009

neviem, či nám nejdú tie posledné stoličky a možno i preto je taká... ale nechce mi ukázať... ☹

a začala chcieť v obchode Kinder vajíčka a keď má toho hrocha tak je celá šťastná.....

izka
2. dec 2009

megi, si zlatá. ďakujem pekne. 🙂 možno teda nakoniec pôjdem s ňou, ak sa tam dá parkovať. uvidíme. ja mám traumu z hladania parkoviska v ba. cez leto som potrebovala ísť s klárou k lekárke a na mape som videla plochu s autami, tak som tam behla a to bolo ministerstvo vnútra 😀

dnes mám konečne oddych 😉 navarené mám, upratané koľko toľko tiež a ema sa pekne hrá.

idem si vás prečítať.

ja už nič nenakupujem. strašne veľa som minula za handry minulý mesiac. lebo máme plné skrine šiat, ale na venček sme si nemali čo obliecť 😕 😠 😉

mm1
2. dec 2009

izka, kľudne aj nabudúce... ak nepôjdeš, v IPčku má Kika spoje......

že ministerstvo, si ma pobavila 😀

amadora
2. dec 2009

Tak sme konečne doma! U našej doki nebolo našťastie nikoho, išli sme rovno dnu. pozrela ho, aj tie ušká a že máme ísť pre istotu na krčné a potom s výsledkami zase ku nej a že potom nás ešte pošle na imuno-alergické (alebo ako sa to povie 😅 ). Majko jej odtiaľ zobral aj takého psíka gumenného čo mu dala keď plakal 😀 Tak sme išli rovno do Levíc, u krčnej bolo pár detí pred nami ale išlo to rýchlo. Len to vyšetrenie tam - hrôza! Mňa posadila na kreslo, malého mne na nohy, nôžky som mu zacvikla medzi moje, jednu ruku pod pazuchu, druhou objať čím som zafixovala druhú ruku a ešte som mu držala hlavu spolu so setričkou, malý jačal, metal sa, no všelijako mi bolo ☹ Ale že nevidela nič, ani v nošteku, ani hrdle, ani uškách. Tak mu ešte urobila výter a musíme počkať na výsledky. Ja som nemala ani jesť ani piť so sebou, som myslela že pôjdeme len k našej doktorke, tak som chlapov poslala do bufetu niečo si kúpiť a ja som zatiaľ zbehla zaniesť tie výtery do labáku. A potom sme sa napráskali, ja som mala hamburger, tatko bageru, Majko lúpačku 😀 A kúpili sme mu Cappy Junior s tým sosáčikom, strašne sa mu to rátalo. Raz dávnejšie sme mu to kúpili a nechcel ho a teraz sa išiel zabiť za ním, tak sa vytešoval že má niečo nové 😅

amadora
2. dec 2009

a ešte som vás chcela poprosiť nejaký fakt dobrý recept na čokoládovú plnku do torty 🙂

a kamoška chce skúsiť servítkovanie, že má doma dáke dózy a chcela by skúsiť, tak tie čo s tým robíte poprosím dáky návod 😉

mm1
2. dec 2009

ami, tak dufajme, že bude všetko OK..... mám nejaké recepty na čokoládku.... spravím kuk ale neviem, či tam je i plnka....
toto je nugátová plnka

7 žloutků a 1 celé vejce, 6 polévkových lžic cukru krupice, 1 vanilkový cukr, 2 polévkové lžíce kakaa (mírně navršené, aby nebyl krém zbytečně tmavý a nahořklý), nakonec přidáme 25 dkg másla

mne sa páči krakelovanie a ked nebudem mať raz čo robiť, tak isto skúsim, návod je na mmb.......a nevyzerá to zložito

http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=104

amadora
2. dec 2009

Megi a to sa len zmieša spolu či ako? 😅 Ďakujem 🙂

bzucinka2
2. dec 2009

ahojte, tak ja som bola dnes na kontrole, drobciatko ma 6,02 od hlavky po ritku, vyvojove chyby mi skontroloval a vsetko je ok, aj nosova kosticka aj dutinka v hlavicke, takze sa tesime a vyzera to asi na dievcatko, ale este uvidime na dalsom uzv 🙂 mam aj foto, len to musim odfotit a hodit do albumu, ale dnes sa mi nejak nechce 😀 doobeda som piekla, potom som si s malym schrupla a este ma caka zehlenie 😝
ami, super, ze mu nic nenasla dokina, aj my sme tam uz raz boli, ale nas pekne spolupracoval 😉
beji zabudla som sa ta opytat, kde ti zmizlo snz 😨

amadora
2. dec 2009

Bzuci jééééééj, ani nevieš ako sa teším s vami 😵 Super že je všetko v poriadku! A tešíme sa na foto 😉
No Majko odmalička neznáša keď sa mu robí s nosom + posledný mesiac musí mať toho plné zuby keď stále odsávame, čistíme, kvpakáme + odkedy bol v nemocnici sa celkovo bojí lekárov ako čert svätenej vody ☹

amadora
2. dec 2009

a ozaj, už mi prišla tá mozaika, mám ju na pošte, zajtra pôjdem pre to, tešííííííííííím 😵 😵 😵

ciarka
2. dec 2009

Ami- prepac, ze som ta prehliadla,ze ste mi tiez zelali pekny vikend. Dakujeme.

Bzuci- suuupeeer ze ste v poriadku!A mozno bude dievcatko,no super.A este ti byva zle?A ty uz zas robis ako pozeram-pecies,chodis po nakupoch,zehlis. Dufam ze uz nechudnes.

baby- uz nenakupujte!

amadora
2. dec 2009

Ciarka 😀 veď to je v pohode

My sme dnes kúpili sáčky na mikulášovské balíčky aj čokoládových Mikulášov, ešte dokúpim dáke maškrty, Brumíkov, lentilky a tak 😵 Ozaj, chystáte sa na Mikuláša? U nás je dáko ticho, neviem či je či nie 😕

A volal mi otec že v piatok donesie malému balíček, našťastie príde sám bez tej oštary 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre