Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
12. júl 2009

uz idem naozaj cmuk dobru noc 😔 😔

bejca
autor
12. júl 2009

Ami 😀 😀 😀 no tak mozes taku ze kamaratsku dat aj muzovi 😉 a MAjkovi taku poriadnu 😀 😉

MArtinka v pohode niekedy prebehneme 😉 a dik

bejca
autor
12. júl 2009

dobru nocku 🙂 aj ja uz idem 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
12. júl 2009

Beji mužík ďakuje 😀

A dobrú noc teda, idem aj ja

monique02
13. júl 2009

ahojte 😉

ami, ciarka, beji ninka odkazuje ze dakuje velmi pekne za gratulacie a pusinky 🙂

jani my ideme ze Aquis Marine Resort & Waterpark tak snad to bude dobre, lebo ked nie tak ma porazi, ked sa uz konecne ideme vytrepat na dovcu 😀

pekny tyzden vsetkym

amadora
13. júl 2009

Dobré ránko!

Tak my sme celkom dobre spali, do 7:45 🙂 A nám hneď volal starký že nám zohnal webkameru tak keď nabudúce príde tak môže skypovať a byť videný 😀 😀 😀

Moni tak si aj vy užite krásnu dovolenku 🙂

aja7
13. júl 2009

Ahojte 🙂

hlasime sa po tyzdni u segry v LC, cestu sme prezili v plnom zdravi, cez tyzden to uz bolo horsie, Adam bol vkuse na mne nalepeny, ani pohnut od neho. Po tyzdni vrieskania pre vsetko uz bola sestra z neho na prasky, tak sme vcera odfrcali domov...Doma ako vymeneny, anjelik....ja to nechapem 😝

Umyla som jej okna, zavarili sme uhorky, marhule, upiekla som Filipkovi tortu (album)...ked budem mat viac casu pridam aj ine foto, museli sme Adamka ostrihat, strasne sa potil, az som plakala za tymi jeho kucierkami 😔ale ved mu este narastu...

Precitam si vas neskor, teraz idem upratovat chlievik, co som doma nasla 😝

Dufam, ze ste vsetci zdravi, oddychujete a dovolenkujete 🙂

Zatial cawte 🙂

bzucinka2
13. júl 2009

ahojte, ajka parada, ako je mozne, ze sa ti ta potahova hmota vobez netrha ci nekrci? 🙂 uzasny vytvor 🙂 adamkovi asi chybalo domace prostredie 🙂

beji uprimnu sustrast ☹

ami majko e fesak na pohladanie 🙂 a neviem kedy sa zastavime, hlasia horucavy, tak ak by sme isli niekam na kupko, dame vediet 🙂 zalezi ako bude mat muzik cas 🙂

matka super ze je stevkovi uz lepsie 🙂

bzucinka2
13. júl 2009

kde sa zase vsetky tulate? 🙂
ciarka necvic tolko, ja uz mam cvicenie za sebou kym maly spinka 🙂

amadora
13. júl 2009

No ja som práve dala Majkovi poriadny výprask ☹ V poslednej dobe ako má nervy tak hádže veci o zem. A teraz kľudný, neviem čo ho to napadlo, ako som ja bola v kúpeľni dofrčal za mnou, chytil mužovu vodu po holení a drb s ňou o zem 😖 Pravdaže sa rozbila, našťastie nie na malé kúsky a neporezal sa, ale smrad v celom dome 😝

Ajka nádherná torta! Kurnik tak vedieť ako to robíš 😕 😔

Bzuci ďakujeme 🙂

martina1982
13. júl 2009

Ahojte ,

Tak som sa v noci vobec nevyspala Stevko stale plakal ☹ chudacik.Uz aj zacina papat aj pit .ale stale pa stres ked ide pit lebo sa boji ,ze ho to bude boliet .

Bzuci som rada ,ze mu je uz lepsie.

Ajka ,krasna torticka akurat som na Teba vcera myslela ,ze kde si a ,ze to napisem .Adamko je rad asi doma.

Inac aj ja som umyvala okna v sobotu ked bola svokra so Stevkom.

Ami, to ti verim ,ze v celom dome je smrad

amadora
13. júl 2009

Tak ja mám nový mobil, sa teším ako malá 😀 Ideme sa naobedovať a idem sa s ním zoznámiť 😅

Dnes som skúsila uložiť Majka do postieľky ešte bdelého, lebo posledné dni sa mi zdalo že už by to zvládol aj cez deň zaspávať sám ako večer. A zatiaľ je ticho tak hádam spinká 🙂

danka.k
13. júl 2009

ami tak nas maly siel dnes na obed spat s uzasnym revom... vrrrr
a aky mas mobil??

martinka to mi je luto ze ste sa nevyspali, snad dnesna noc bude lepsia

bzucinka2
13. júl 2009

matka, to je mi luto, ze noc bola zla, ale uz mu to hadam bude ustupovat 😉

ami, no parada, mate na par dni prevonany byt 🙂

my sme sa najedli, az som si mylsela, ze praskne, zjedol 3 naberacky polievky, celu fasirku, zemiaky a uhorkovy salat a ako dezert kindertycinku 🙂 spal 2 hodky sam vo velkej posteli, vykupali sme sa na balkone a poliali sme susede kvietky 🙂 a o hodinku padame opat spat 🙂

tami712
13. júl 2009

ahojte 🙂
Ema je už našťastie OK, ani včera jej už nič nebolo, tak neviem čo to bolo za vírus 😕

Maťka no my sme mali zase podobnú noc ako vy, Ema stále plakala, o 5.00 už bola vyspatá, tak som je skúsila dať mlieko a asi okolo 6.00 ešte zaspala do 9.00 😝

bzuci že druhý spánok, my sme pred pol hodinou zahájili konečne náš prvý a jediný 😀 a Alexík má dobré bruško keď sa tak napapá, ale super keď mu chutí to je dobre 😉

ami to fakt budete mať vôňu doma 🙂 a my sa už asi týždeň zase uspávame na rukách aj na obed aj večer 😝 😝 a to ju predtým nechám tiež v postieľke že možno zaspí, ale nie, tak sme sa zase vrátili k bábätkovskému uspávaniu 😠

amadora
13. júl 2009

Tak spinkal krásne, dúfam že už to tak bude každý deň 🙂

V kúpeľni mi pár hodín bežal ventilátor a vyzerá že pomohlo. Alebo mi už odumreli čuchové bunky a necítim 😀 😀 😀

Danka zobrala som si LG990i 🙂

bzucinka2
13. júl 2009

dnes to tu nejak viazne, tak pojdeme s muzikom do pc kina 😀

danka.k
13. júl 2009

no my mame spanie pekne.. do pol deviatej deviatej... ale kym zaspi to je boj.. uz nevladze ani oci drzat otvorene ale este musi z postele utekat... tak ho tam drzim nasilu a on potom zaspi.. beťar jeden

amadora
13. júl 2009

Danka teda Rastík ti dá zabrať 😅 My našťastie každý deň ukladáme o 21:00, aj keď nevyzerá že sa mu drieme a pekne zaspinká 🙂

danka.k
13. júl 2009

ami a teraz bol tato doma tri tyzdne tak spavat len s nim, inak spat nesiel a dnes siel do BA tak maly total rev a spat kdeze.. naco 😀

amadora
13. júl 2009

no my sme mali teda všelijaké zaspávanie keď bol malý, aj pol hodinu ho nosiť na rukách a hojdať a ťapkať ho po riťke a robiť š-š-š-š 😖 som si myslela že tak budeme zaspávať do dákych 3 rokov 😅 ale našťastie je to teraz fajn (klop klop klop) a mám z neho radosť 🙂

danka.k
13. júl 2009

a my do 10 mesiacov pekne.. do postielky a spal.. a odvtedy horor..

amadora
13. júl 2009

tak sme si to vymenili 😀

danka.k
13. júl 2009

no tak to ti poviem. ale dufam ze sa to aj u nas coskoro zmeni

amadora
13. júl 2009

ale hádam áno, neboj 😉

danka.k
13. júl 2009

var ho nebudem este v 15 takto uspavat 😀 😀 😀

amadora
13. júl 2009

nie, neboj, to už na to bude mať frajerku 😀

danka.k
13. júl 2009

ja mu dam frajerku.. 😀 😀 😀 ked bude mat 25 a titul pred menom 😀

amadora
13. júl 2009

no čakaj 😀 😀 😀

danka.k
13. júl 2009

sa načakam 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre