Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
20. sep 2009

Ami, no lepsie nez moj Stevko ten len chudak plakal od boleti co mal tu koliku ☹

Beji ,odovzdam 😉

amadora
20. sep 2009

Maťka Majko bol cez deň dobručký, pekne spinkal, ale večer sme sa tiež trápili s kolikou prvých 6 týždňov 😒

bejca
autor
20. sep 2009

jaaaaaaaj my sme nastastie klop klop koliky nemali 😉

Ami nalej aj nam 😉

bejca
autor
20. sep 2009

no kocky idem ja hajenzi 😉

paaaaaaaaaaa a cmuk 😉

amadora
20. sep 2009

No to ste mali šťastie Beji, ja som si aj poplakala prvé noci doma z pôrodnice lebo som nevedela čo s ním, či je hladný, či je pocikaný, netušila som čo mu je a on len plakal a plakal ☹ Potom sme si zvykli že nepomôže nič, len čas. Takže sme sa večer okupkali, napapali, zabúval a potom sa okolo 22:00 zobudil a už to išlo do nejakej 2:00-3:00, potom sa znova napapal a búval 🙂

martina1982
20. sep 2009

Ami ,nas Stevko 3 mesiace ja som povedala ,ze Stevko nebude mat viac surodencov .

martina1982
20. sep 2009

ja som ho zase pocula stale plakat aj ked neplakal ☹ to bol plac ☹

amadora
21. sep 2009

Dobré ránko!

Moje dieťa buntošilo už o 6:00 🙄 Ale aspoň sme ešte hodinku poležali a on si ešte rečnil v posteli.

Maťka teda 😕 Hrozné sú tie koliky 😒

mm1
21. sep 2009

ahojte babulky, pekne ranko,

v sobotu sme mali krstiny, no a kedze Natali uz nie je prcko, tak si musela pochodit a popozerat cely kostol... pozriet vsetky ostatne deticky... a pod. Ale zvladli sme to nakoniec v pohode a sme pokrstený
Dokonca hodila reč s fararom, veľký sympaťak, tak i on sa usmieval....
😀 včera sme boli skoro cely den na Zeleznej studnicke, kto nechodi s detickami, vrelo odporúcam... chodime tam casto, ihrisko je skvele, vsade cisto, priroda okolo, proste balzam na duši....

tak a teraz idem pracovat...

danka.k
21. sep 2009

mm preco ste tak neskoro krstili??

ami aj nas buntosil od siestej.. dala som mu mlieko a co robil potom neviem.. viem len ze prisiel o osmej a dal mi pusu..... ci sa hral ci spat fakt netusim... asi hneval ocka 😀 😀 😀

amadora
21. sep 2009

No ja už som o 9:00 mala upratané, opraté, vyriadenú kúpeľňu, naverené a povysávané od včera tak sme napísali susede aby sa ku nám s malou Vaneskou prišli trochu pohrať. Tak sme doteraz boli na dvore, super bolo 😵 A Majko ma normálne prekvapoval, stále sa túlil ku susede a bral ju za ruku a prechádzal sa s ňou po dvore, som nechápala 😕

mm1
21. sep 2009

ami: no čo si nechápala, rastie v nom predsa malý Rómeo...

danka: chceli sme to až tak neskôr, keď to Natálka bude aspoň trošku vnímať, a mali sme problém i s krstnými rodičmi, lebo boli v zahraničí..... 🙂

Inak baby ja som fakt asi šiši, miesto toho, aby som išla večer spať, tak som ešte o 00:30 upratovala kuchyňu, lebo pred tým som si zmyslela že budem presádzať kvety. a teraz sa mi tu lepia oči... a to šte min. 3 h musím v robote vydržať!!!!!!

amadora
21. sep 2009

Mm no keby to on k malej Vaneske, ale on k jej mamine 😀 A on to nezvykne takto k cudzím, to sa skôr hanbí a keď ho chcú pomojkať tak niekedy aj plač spustí takže zato mi to bolo čudné.Akože chodievame spolu kočíkovať ale takto v bližšom kontakte ešte neboli.

danka.k
21. sep 2009

ami tak neviem neviem ale majko chce niekomu rozbit rodinu... asi sa do tety susedy zalubil 😀

mm1
21. sep 2009

súhlasím s Dankou 😀

bzucinka2
21. sep 2009

ahojte, len tak na skok 🙂
pochodila som pokupila co to a ideme domov 🙂
dakujem za pochvalu babenky, ja ked sa uz rozbehnem, tak som cely den vo svungu, ale nie kazdy den sa mi chce pravdaze a popri malomsa aninie vzdy da 🙂
ami kludne pridte len maly nie je doma, ale vy sa kludne zastavte, rano idem k doki, ale potom sa motam doma 🙂
beji, pozri aj mimibazar, aj tam su niekedy super vecicky, nove aj nosene 😉

amadora
21. sep 2009

Bzuci tak nakoniec idem až v stredu na 11:00. Tak si ešte dáme vedieť, to ak by sme prišli tak jedine tak že by sme išli skôr a zastavili by sme sa ešte predtým u vás.

bzucinka2
21. sep 2009

ami v stredu nie sme doma, oberame ☹

danka.k
21. sep 2009

kedze je moje dieta tak strasne vnimaví tak sme sa rozhodli ze bude chodit sa na zachod pozerat ako sa cika ked pojde tatko..ze sa reku nauci hned na zachod aj on... a on sa dnes normalne pekne do zachodu vycikal... juuuuj tak sa tesim 😉

amadora
21. sep 2009

Bzuci aj tak by to bolo na dlhé lakte, tak nevadí, nabudúce 😉

Danka gratulujeme, šikulka Rastík 🙂

skolara
21. sep 2009

ahojte mamicky
ako sa mate?
My sa mame super.Mame ocka doma tak si uzivame vo velkom.
Odstavujeme Vionku to je moja najvacsia novinka.Dnes vecer zaspala bez prsnika. MM jej spieval uspavanky a drzal ju za ruku. Vobec to netrvalo dlho az som bola prekvapena juuuuj.
Tak tyzden bude tak zaspavat a dam jej len v noci a rano. A po tyzdni ak este bude pytat v noci tak jej uz nedame ani v noci. som zvedava ake to bude. A co na to moje prsia ci ich budem mat ako bomby naliate.
Ami no ty si aka akcna ze takto rano uz mas vsetko porobene 😅
Bzuci alexik je frajer ze vydrzi by takto bez Vas. Super je to uz chlapcek ziade babatko.
Vionka je dost samostatna ale v noci by asi nikde nespala ale to asi pre kojenie. Potom ju skusime dat aj k babke na noc ked uz bude spat celu noc.
danka super ze Rastik chodi na wcko ako velkac.
Vionka cez den tiez nema plienky ale nepyta sa cielene pisat len ju musim davat ale aj tak ma cc.1 nehodu denne ale dnes sa aj pytala raz to je u nas uspech.

bejca
autor
21. sep 2009

ahojte 😵

tak ja som dnes umyla dalsie okno a zaclonu oprala + zavesila sa tesim 😉 este jedno ma caka 🙂 nam sa dari kazdy den nejake nove slovko povedat a ma z toho straaaaaaaaaaasnu radost 😵 a ja jasne este vacsiu 😀 boli sme dnes poobede na prechadzke na cintorin + babke / mojej mame / a potom prisiel pre nas tatino a isli sme este na skok k svokrovcom 😉 takze nam bolo fajn 🙂

gratulujeme vsetkym k uspechom 🙂 a tesime sa ze vam je vsetkym fajn 😵

amadora
21. sep 2009

Skolara tak držíme palce aby to pre vás všetkých bolo čo najmenej "bolestné" to odstavenie 😉 A veru hrozné so mnou, ja som sa potom nudila ako divá svinka 😅

bejca
autor
21. sep 2009

pozeram aj ten mimibazar a zatial nic nevidim 😅 asi som moc narocna 😅 ale na tych mimiaukciach mam par veci co by sa mi pacili ale akosi ak to za nieco stoji tak tam je uz pekna cena 😉

bejca
autor
21. sep 2009

no idem ja teda hajuskat 😵

paaaaaaaaaaaaa

mm1
22. sep 2009

Ahojte babulky, pekné ráno....
....

Ja som dnes mala takú malú dušičku. Natalka v noci spala u našich, teda ona už spala bez nás a v pohode, ale ešte nikdy u našich doma, keď tak len na chalupe, no vraj to zvládla v pohode, ani za mnou neplakala... tak som rada.... takto s maminou môžu spať dlhšie ráno, a nemusia sa presúvať hore dolu....Je to moja šikulka.
Mali ste ju vidieť včera. Varila som špagety, reku, dnes nemusím a muž si vezme do roboty. A Natálka chcela tiež ochutnať, ale sama... tak všade boli prilepené našťastie len také čisté....... a potom že chce i kečupové... a tie jej chutili viac, má totiž strašne rada paradajky, a vie, že kečup sa z nich robí..... celá bola od toho, ale tie ksichtíky aké hádzala.... stáli za to....

Včera som bola u zubára, vraj už posledná blomba, tak som si vydýchla.... 😒

amadora
22. sep 2009

Dobré ránko!

My zase budíček tak ako včera 😖 Ale mám podozrenie že jeho zobudí náš sprostý psisko lebo vyštekuje na všetko čo sa pohne vonku hodinu vkuse, by som ho... 🙄

mm1
22. sep 2009

Ami, len dúfam, že zasa nejdeš upratovať tak ako včera.... 🙂

amadora
22. sep 2009

Mm práve že dnes sa mi vôbec nič nechce, nejako sa neviem rozhýbať 😅 Zatiaľ jediná moja činnosť od rána bola že som nám urobila kávu a rožky vo vajíčku 😀

mm1
22. sep 2009

no vidíš... tak sa na všetko vykašli a vyrazte niekam von....tu v Ba je krásne slniečkovo.... a verím, že i u Vás... bývaš v krásnom prostredí, tak to treba využiť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre