Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
22. okt 2009

ahojte 🙂
beji mne by sa páčila tortička asi taká nejaká ako kniha 😉 tá z tých čísel to sa skôr hodí na 50-ku 😉

a ozaj ak by ste niekto chceli na vianoce tento notebook:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6082283

tak ho teraz majú v akcii v Tescu za 9,90€

keďže Ema strašne rada ťuká do klávesnice, tak som ho dnes dala sestre kúpiť, tak mám aspoň jeden darček pod stromček 😵

ami a s tým odsávaním ti neporadím ani ja, Ema si v pohode dá odsať, my len spomenieme, že ideme vysávať noštek a ona hneď uteká k vysávaču a ani sa nepohne, normálne si nastrčí nos 🙂

bejca
autor
22. okt 2009

no tak vraj su straaaaaaaaaaaaasne dobre tie moje torty tak babka ze aby som riadnu velku spravila 😀 tak neviem ... objednala som marcipan tak dufam ze sa mi zasa neroztecie 😅 a ak by sa ti chcelo mohla by si mi napisat nejaku plnku 😉

bejca
autor
22. okt 2009

TAmi nie ta z tych cisiel isto nie 😀

bejca
autor
22. okt 2009

inu som myslela 😉

amadora
22. okt 2009

Tami závidím 😒 A Majko sa tiež rád hrá s PC, ale nie je to ešte moc zložitá hračka na nich? 😅

Pridala som nejaké fotky na FB 😉

bejca
autor
22. okt 2009

Tami ten PC uz nahanam odkedy vysiel katalog ale akosi u nas ho nemaju ☹ ak by si mala moznost kupit aj nam tak prosim mozes nam ho kupit ?? aj postovne ti jasne ze zaplatim 😉

bejca
autor
22. okt 2009

TAmi v druhej rade na konci nie ta v prvej rade 😉 co z nej trci sampus 😵

tami712
22. okt 2009

beji neviem to nájsť 😒

tami712
22. okt 2009

beji už som ju našla 😉 fuuu ale to vyzerá dosť zložito nie ? 😕

a ten notebook - to začala len teraz nová akcia, to je už nejaký asi predvianočný, lebo je tam plno hračiek, tak kukni aj u vás, ale ak chceš tak v pohode ti ho dám sestre kúpiť, tá je tam teraz každý deň 😉

amadora
22. okt 2009

aj ja asi zajtra pôjdem do Tesca

tami712
22. okt 2009

aj v Dráčiku majú nový katalóg už asi vianočný 😵

amadora
22. okt 2009

je aj na nete? idem pozrieť

amadora
22. okt 2009

Majko sa dáko ozýva, idem si radšej k nemu ľahnúť. Dobrú noc

bejca
autor
22. okt 2009

TAmi ak mozes prosim kup mi ho 🙂 dakujem 🙂

a ta torta je sice zlozitejsia ale sa mi paci 😉

a v Draciku ma nic nejako nenadchlo 😕 😅

tami712
22. okt 2009

dobrú ami, utekám aj ja, už som mala ísť dávno spať 😒

bejca
autor
22. okt 2009

tak dobru kocky 😵

zajtra na mna myslite 😅 snad nieco vytvorim 😅

amadora
23. okt 2009

Dobré ránko!

No "dlho" bolo pekne, zase leje 😝

Ale nevadí, lebo dnes nám príde tatko domov 😵 😵 😵

Beji však nemusí byť taká istá ako na obrázku, sprav ju podľa seba, ale si sa aspoň inšpirovala. A určite bude perfektná 😉

Mne odpísal ten chlapík. Že "áno" a podpis... 🙄 No asi som u neho objednávala posledný krát...

aja7
23. okt 2009

Ahojky 🙂

ja len na skok, beji teraz som robila vybornu tvarohovu plnku do potahovanej torty, plus mandarinky, jahody, kiwi, drahy dojedol zbytok plnky a povedal, ze chuti ako milacik, chces recept? Len ta plnka sa nemoze dotykat potahu, tak som robila na korpusy akoby "mantinely" z maslovej plnky a tvarohova bola v strede, fakt je vyborna.

Hodim vam link, co jezisko uz zakupil adamkovi
http://www.toyfactory.sk/kategoria/detske-vozid...

celkom fajn stranka, nepoznala som ju, su tam celkom pekne veci 😉

aja7
23. okt 2009

a este
http://www.toyfactory.sk/kategoria/auta-a-dopra...

Filipko ma tuto drahu a stale mu k nej dokupuju dalsie diely, strasne rad sa s tym hra a Adamko sa tiez zalubil do vlacikov. Len ked to rozlozime, musime zlozit stan 😖 lebo to uz naozaj ani nohu nepolozim na zem v obyvke 😀

aja7
23. okt 2009

adamko este spinka s tatkom 😕 😅 😕 , tak sa tu realizujem 😉 Sestra objednala to auticko v pondelok a v stredu ho mala doma, to je rychlost 🙂

tiez sa mi paci ten notebok, len sa mi zda mala "obrazovka", nebudu ich boliet ocka??? videla som teraz niekde v letaku, asi tesco notebok aj s vacsou, alebo to bolo na stranke nejakej??? ☹ ☹ porozmyslam a hodim sem link, stoji cca 1000Sk, ale ma lepsiu obrazovku 😉

amadora
23. okt 2009

Ajka Adamko bude mať krásneho Ježiška 🙂 A nad podobnou dráhou som ja rozmýšľala v Tescu, len je to drevené všetko, aj dráha, aj vláčik, mostíky, stromčeky a tak. Stálo to okolo 10 euro 🙂

bzucinka2
23. okt 2009

ahojte, hlasi sa tu vegetacka 🙂
ami beji, nie on sa tesi, ze mi je zle, ale vraj zas nemusim ist do extremu 😀
ajka krasny jezisko 🙂
my sme malemu kupili taku akumulatorovu motorku, tak sa tesim 🙂

amadora
23. okt 2009

tak sme sa vrátili z LV pred chvíľou. bola som pre tie farby, vytočila som sa ako už dlho nie... prídem tam, tam nikoho... volám mu a chlapík vraví že on ani jeho žena a syn nie sú v meste, že mám prísť poobede 😠 akože... no nemám slov...

ale zastavili sme sa v tescu a kúpila som prvé dva vianočné darčeky tak sa vytešujem 😵

a tatko už je v Dunajskej Strede a vykladá 😵

amadora
23. okt 2009

Majko mi nechce spať 😒

A tatka ešte poslali do BA naložiť a vyložiť do ZH 😒

To čo už ma chcú dnes všetci iba nasr...?! 🙄 😀

bejca
autor
23. okt 2009

ahojte 😵

nehnevajte sa ale nestiham 😅 ale vecer precitam a odpisem 😉 pridala som fotky " torty " 😅 tak ale necakajte nic velkolepe 😀 😉

paaaaaaaaaaaa

amadora
23. okt 2009

Beji ja som už tortu pozerala na FB a teda práve že sa ti podľa mňa vydarila, aj tá kytička v rohu je ako živá, sa mi nechce veriť že nie je kúpenská ale z marcipánu robená 😕 Svokor bude nadšený 🙂

amadora
23. okt 2009

tatka už máme doma 😵 len žiaľ veľmi si ho neužijeme, v nedeľu idú zase na týždňovku do Spišskej keďže sa umúdrilo počasie 😒

danka.k
23. okt 2009

ahojte. aj ked som nikomu nechybala 😀 tak vam napisem ze uz sme doma a cakame na tatka.. ami a kedze ja sucitim s tebou tak nam tatko odchadza tiez v nedelu zas do roboty 😀 takze zasa spolu same

bejca
autor
23. okt 2009

co sa pocasia tyka tak aj u nas bolo rano nic moc 😝 ale cez den bolo celkom fajn 😵

Ami som rada ze muzik je uz doma aj ked ako pises si ho dlho neuzijete 😅 no ale tak co uz narobite ☹ a ta ozdoba na torte je z marcipanu ale je kupena 😉 😀

Ajka dakujem za ponuku uz som spravila tak ako som mienila 😅 len dufam ze bude chutit 😉 link co si dala super a aj darceky uzasne bude mat Adamko 😵

Bzuci tesim sa ze sa nam sem tam ozves a hlavne vegetuj 😀 😵 posielame pusinky a pohladkanie bruska 😵

DAnka ale ved ty sa nam stale hlasis 😵 aj vcera si tu bola nas kuk 😉 len vzdy napises ze nemas kedy citat takze ani nereagujes 😉 a teda pekne spolu z Ami sucitis 😀

bejca
autor
23. okt 2009

Ami a dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre