Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
15. júl 2009

Ahojky babbule

Beji-pekny dnik ste asi mali az na tu udalost.
Dakujem vam vsetkym co na nas myslite.Sabi sa ma asi lepsie,teplotu nema,soplik menej.Ale teraz poobede ju drhol kasel.

Ozaj babule,chcem sa vas spytat viem ze niektore ste tu pisali ze ste brali pamycoin,lebo vcera som s nou radsej bola u doki a ze vsetko v poriadku,ze to budu zubky,(ale ze tie posledne stolicky jej nemozu ist,ze ma este cas,aj ked si myslime s muzom ze jej idu,lebo stale kuse nieco v zadu)a dala nam pamycoin na tie sopliky.A ze tosa riedi 1 : 1,a mame to riedit nasivinom.Tak sa chcem spytat ze ci aj vy ste to riedili,lebo sa mi zda ze to tu nikto nepisal.
Dakujem!!!!!!

Fotky som si nepozerala este,nemam cas.Ideme sa kupat do bazenika k rodine,teda snad,lebo Sabi stale spi od as 14.15H

Skolara-tie ocne zuby su hnusne,nam isli vsetky 4 naraz,tazke sodova gomora to bola.
A nebud smutna,ze ste doma,vonku je horko.

Martinka-a to so Stevkom je mi luto, ze nechce papat ani pit,my to mame take iste ani,ani.Vcera mala len toto:
mlieko-8.30h
16.00 trochu polievky
18.00 1 palicka a trocha vody.A medzitym nic.Aj vy to tak mate????

bzucinka2
15. júl 2009

ahoéjte
tak kupanie dopadlo super, skoda ze bolo vela ludi a nedalo sa mi velmi plavat 🙂 ale hlavne ze sa deti vykupali , nas vydrzal nespat celu cestu, len na predposlednej zakrute to nezvladol a zalomil a nedalo sa ho aani zobudit a udrzat hore, ale nastastie som ho preniesla a nezobudil sa a spinkal 2 hodiny 🙂

choruckym soplikovym a teplotkovym drobcom posielame cmuky na odohnanie chorob 🙂

ciarka co drzi dietu s tebou 🙂

amadora
15. júl 2009

Poznáte to o tichu pred búrkou? 🙄 Keď konečne začnem mať trochu lepšie vzťahy so svokrom tak mu zase musí praštiť v bedni a musí ma naštvať 😠 Dnes mali s mužom voziť tehlu z nášho bývalého domu, ale nemohol lebo mal veľa práce doma. Nakoniec sa ukázalo že celý deň spal 🙄 Môj muž chcel robiť zatiaľ altánok, na to mu povedal že je kopec dôležitejšej roboty 😖 A teraz zavolá a povie že jemu teplo nerobí dobre tak že zajtra začnú už o 3:30 ráno. Muž mu vraví že keď naštartujú traktor tak zobudia malého a on na to že nezobudia, že ho naštartujú pomaly 😕

bejca
autor
15. júl 2009

ahojte 😵

my sme dnes doobeda navarili ja som mala migrenu ako svina 😝 tak som sem ani neisla lebo som myslela ze mi oko vytlaci a hlavu roztrhne a aj bleda som vraj bola ako stena 😝 Nika sa super stara o Petka 🙂 cez obed som si s nim lahla a zdriemla potom mi bolo uz trosku lepsie ale dala som si aj ibalgin radsej a isli sme na kupko tak sme sa cca 2 hodky poclapkali len nam slnko zaliezlo 😅 to ked sa taky mobidick ako ja vyvali von tak to tak dopadne 😉 este stastie ze mi tak nebolo vcera 😕 😅

idem si vas precitat 😵

bejca
autor
15. júl 2009

Bzuci dakujem 🙂 a veru dufam ze uz teraz len ta 60 tka nas bude cakat 😉 som rada ze ste sa mali fajn na kupku a uzili ste si to 😵 cakame na fotecky 😵

Ami ako ten korzet ?? objednala si si ho ?? a ten tvoj svokor ............. ja neviem ale podla mna neni oki 😅 😕

Skolara teda vy ste uz krasne zubate 😵 posielame pusinky a verim ze teplota uz klesne a bude dobre 😵

Ciarka mne sa to zda velmi malo 😕 nas Petko papa teraz ked je tak teplo menej ale inak teda oproti vam velmi vela 😅

amadora
15. júl 2009

Beji krásna foto v pase 🙂 Korzet som si neobjednala, nechám si to na poslednú chvíľu a potom uvidím 😀

Mňa dnes hrozne bolí v ľavom prsníku 😕 Taká pálčivá bodavá bolesť. A nechce to prejsť.

bejca
autor
15. júl 2009

Ami ale ked sa ti pacil podla mna si si ho mala kupit 😉 ale zasa ked budes tehu tak ti bude na dve veci 😉 😀

a to prso 😒 neviem co by to mohlo byt 😅

video je uzasne som zabudla 🙂)

TAmi Emka je ina tanecnica 🙂)) mala by si ju niekam prihlasit 😉

bejca
autor
15. júl 2009

a dik za pochvalu zmeny fotky 😉 to je na priehrade - ale z blizka neni taka pekna 😎

bejca
autor
15. júl 2009

no idem ja haji buvi 🙂 pekny vecer a dobru nocku vsetkym 😵

tami712
15. júl 2009

ahojte 🙂
beji super fotka v pase 🙂 🙂 🙂 a díkes za Emku, no fakt je podarená, aj dnes sa predvádzala, mali sme grilovačku, tak tancovala ako divá 😀

ami a tiež neviem čo to môže znamenať tá bolesť 😕 😒 a ten tvoj svokor je fakt "trošku" čudný 😠

amadora
16. júl 2009

Dobré ránko!

Beji dnes ťa striedam s tou migrénou 😖 Majko od 4:00 buntošil, stále mrnčal, neviem či zase zuby alebo čo. A aj teraz je ufňukaný.

S tým korzetom, nekupovala som si ho lebo ešte neviem čo si oblečiem, tak to budem riešiť až nejako pred svadbou.

Beji ďakujem ti za pochvalu videa 🙂

bejca
autor
16. júl 2009

ahojte 😵

TAmi dakujem 🙂 a teda mate doma expertku 🙂 ale ved to je super ked su taky spolocensky 😵

Ami neni za co 😉 a s tou migrenou som na tom tak ako aj vcera 😝 uz som si dala zasa tabletku 😖 dufam ze mi to prejde za chvilku a aj Petko mrnkal v noci ....ale zuby stale len navrete a stale ani jeden vonku 😅

aja7
16. júl 2009

Ahojky 🙂

nestiham vas citat, dostali sme z nicoho nic teploty, vcera poobede-panadol, potom nic, lietal ako sarkan...potom v noci-panadol, spal do rana....teraz ma zas.. ☹

Ani sople, ani kasel, ani hnacky nic....nechapem to, zeby 6.choroba????? ak do zajtra neprejdu teploty, behnem k doki ☹

Vsetkym babetkam a maminkam zelam krasne dni 😉

amadora
16. júl 2009

Beji ja som si dala tabletku hneď ráno ako som vstala, potom raňajky a kávu a je po migréne 🙂 Ja už som závislá na tých tabletkách 😖

Ajka posielame pusku aby teploty rýchlo prešli a nebolo to nič vážne 🙂

ciarka
16. júl 2009

Bej,tami krasne foto v pase.

Beji.no vidis,aj mne sa to zda strasne malo,ale co mam s nou robit ked nechce?Aj jej to naevem do pusy ale ona to vypluje.Tak co.

A inak sa vam pochvalim,dnes som o 3kg lahsia od zaciatku chudnutia-je to 1,5mesiaca od zaciatku chudnutia!!!!!!!!!!!!!Sa tesim!!!!!!!!!!

tami712
16. júl 2009

ahojte 🙂
ciarka ďakujem 🙂 a pridala som pár fotiek mojich výtvorov 🙂

ciarka tak super si schudla 😉 ja po 2 mesiacoch cvičenia "až" 2 kg 😒 ale nejako sa neobmedzujem v jedení 😖

amadora
16. júl 2009

Tami krásne foto v pase aj krásne výtvory 🙂

amadora
16. júl 2009

Dnes to tu zase "vrie" 🙄

Tami, dnes som v Lidli videla dievčatko, asi 2 - 2,5 ročné, celá Emka 🙂 Nešla som z nej oči spustiť, hrozne sa podobala na ňu 🙂

Idem si ja robiť ozdoby na tortu, dobrú noc vám 🙂

jankapardon
16. júl 2009

ahojte kocicky... hlasim sa z nenormalne horuceho Sucuraja. Je tu krasne, aj Veronke sa velmi paci more, ja som spalena na rukach, unavena so slnka...net nemame, len domaca ma, tak Vas vsetky pozdravujeme, posielame vela pusiniek, vraciame sa az vo stvrtok...

tami712
16. júl 2009

ami 😀 😀 😀 to máš pravdu, dnes tu nikto nie je 😒
a díky za fotky. A to by som aj ja chcela stretnúť niekoho kto sa na Emu podobá 😎 a včera sme jej trošku ostrihali vzadu vlasy, tak už nemá také dlhé a normálne mi je ľúto že som ju dala ostrihať, ale veď jej dorastú ☹

a fakt kde ste všetky ?? 😕 a ako detičky znášajú tie horúčavy ?
teraz som práve merala teplotu v Eminej izbe a má tam 27 oC 😝 a dnes ju zase poriadne prehnalo, ale len raz. A vôbec mi nechce zjesť ten Hylak. Dávam jej to striekačkou, zakaždým ju poriadne natiahne na vracanie alebo to vypľuje 😠 😒

bejca
autor
16. júl 2009

no spravila som si oriflam muz moze odniest do prace 😉 takze som vsetko stihla pred odchodom 🙂 este zajtra tomu ocnemu 😅 som zvedava na co pride 😒

Ami aj ja som si dala rano hned tabletku a bolo mi lepsie 😉 no a dobru nocku ti teda prajem 😉

TAmi nadherna fotecka v pase 😵 a teda tie " vytvory " waaaaaaaaaaaw nadherne 🙂 a gratulacia k schudnutiu 🙂

ja stale nic a uz ma to vobec nebavi ani len sa snazit ☹ a to teda neveceriam a vecer jem len ovocie , rano musli a ine hovadinky ... len obed normalne jem .... neviem kolko vydrzim este ked nevidim ziadny vysledok 😒

Ciarka gratulacia k schudnutiu tiez 🙂 a ako Sabi uz lepsie ?? dufam ze hej posielame cmuky 😵

bejca
autor
16. júl 2009

inak ja som vcera pridala jeden " vytvor " 😉 mozte kuk ak chcete 🙂

JAnkaaaaaaaaaaaaaaaaaa super uzivajte si to zavidim 😵 a zapalvaj si aj za mna 😉

TAmi no my hylak nedavame - neporadim 😅 a neboj vlasky dorastu 😉 ja som zasa taka smutnejsia ze mu moc nerastu a stale to ma take kratucke ... a vsetci sa len cuduju ake ma medenne vlasy 😅 😕

teplotu neviem aku mame v izbe ale je tu teplo a Petko dnes bol dost horuci na cele , hlavicke a aj lica mal cervene .... aj som sa bala ze ma teplotu ale doma som mu merala a nemal ... tak asi len od toho tepla .. 😉 a zuby tiez stale nemame 😅 len navrete a je zly ako cert 😝 a vrci na vsetko a dnes si buchal hlavu o zem 😕

Nikolka isla dnes vecer domov a v sobotu ideme do Terchovej 🙂 aj s nou 😉

ciarka
16. júl 2009

Tami- dakujem,aj tebe gratulujem k -2kg.Sikulka.

Bejci- dakujem.No a vies otom,ze aj z ovocia sa pribera?Teda ked si das len jeden kus ani nie,ale nemalo by to byt vecer,lebo to obsahuje cukor,aj ked sa to nezda.Skus si dat namiesto ovocia zeleninku.Ja si davam mrkvu a staci mi to.Ovocie by sa malo jest najma doobeda a vecer uz nie.

A tiez sa neobmedzujem v jedle v tom zmysle,ze nejem sladkosti,slane blbosti a po 18.00,inak papam normalne a cvicim kazdy den.

No a so Sabi co mas namysli,jedenie alebo sople?Sople su uz v pohode,teploty nema.Jedenie,to je rovnake,uz to neriesim.Vaha stale rovnako,keby som sa nad tym zamyslala asi ma slahne.Robim co sa da,vydieram ju.Napr.,ked nevypijes mlieko,tak nepustim pesnicku.A vacsinou pije.S jedenim je to horsie.

skolara
16. júl 2009

ahojte
ako sa mate? my sa mame dobre ale mohlo by byt aj lepsie no ale aj horsie asi 😅 😅
Zajtra nam odchadza ocko, Vionka este stale teplotuje uz dufam ze sa zajtra vyhadze a bude to tak 6sta choroba lebo ma porazi.
Cely tyzden sme doma a je to na nervy a hlavne ked je tak teplo.
U nas doma je prijemne lebo mame pred oknami strom a ten nam to tieni. Nemame zaluzie lebo sme menili okna a ideme prerabat zac. septembra druhu polovicu bytu + plus brusit podlahy tak ani nedavam lebo budu po prerabke suce na vyhodenie tak uz vydrzime bez a postacime si zavesmi.Ale v obyvacke by bodli lebo ta sa po obede fest nahrieva.
Janka uzivaj si.
Inak dnes Vinie krmila Roxy(macku) a asi jej dala vela lebo macka sa nam povracala chudera 😀
Ami a Beji no tie bolesti hlavy nezavidim.Beji dufam ze vysetrenie bude v poho.

ciarka
16. júl 2009

Jankapardon-uzite si to!!!!!!!!!!!

Tami-vlasky rychlo rastu,zachvilu je vlasana.My tiez hylak nedavame,ale tiez ked davame probiotikum tak cez striekacku a nasilu a srevom,ako vo vsetkom.

Ozaj nikto ste nedavali ten pamycoin?Ci mi poradite,ci ste to riedili nasivinom.

No ja musim ist este varit a umyt riad,osprchovat a mozno este prat a utierat prach,ale neviem...

bzucinka2
16. júl 2009

ahojte, tak ja som rano obehla sono, didi su ok, maly bol zatial u kamosky, lebo mm viezol nasich na letisko a zvladol to super, potom isiel spat, ja som zatial poupratoval abyt, premiestnila obyvacku, zbalila veci a isli sme na nakup a k nasim na vinicu, tu sme si napustili bazen, povegetili, uvarili polievocku a pizzu, z krabice sme postavili domcek a krasny den za nami 🙂

beji tu migrenu ti teda nezavidim, brrr, posielame cmuk nech sa uz zajtra neukaze 🙂

ami svokor no comment 🙄 a nekupuj nic, prid si vyskusat jedny moje saty, tie by ti mohli byt 🙂 a aku tortu ides robit? 🙂

tami krasne vytvory, najviac sa mi paci ta prva bublinkova, ked pridem domov, snad sa aj ja do niecoho zase pustim 🙂

ciarka, tami super chudnuceuspechy 🙂 🙂

bru nocku vsetkym 🙂

skolara
16. júl 2009

ciarka my sme mali pamycon ked bola mala asi 5 tyzdnova ale nicim sme to neriedili. Viem ze nam to zriedili v lekarni a tym sme to vytierali. Zabral rychlo. Mali sme ho po nasivine ktory prd pomohol.

ciarka
16. júl 2009

Skolara-ahojky,snad uz to bude o.k.s Vionkou.A ma vysoke teploty?Alebo len zvysene?Aj ste boli u doki?

Bejci-ozaj nech je to ocne vys.v poriadku.

Inak vcera aj dnes sme sa kupkali v bazene,no poviem vam bol to boj.Najprv ani nechcela bazen vidiet,potom po pol hodke uz mohla ist k nemu.Potom sa zas osmelila a s rukou chytala vodu a fakt asi az po 2 hod.isla dnu aj to s revom,ale zvykla si.A dnes isla do bazena hned.Ale doma sa odmieta stale kupat vo vani,stale reve ako pavian.

ivetah
16. júl 2009

caute, caute 🙂
dlho som sa neukazala, teraz stale niekam chodime.... v lese je vzdy lepsi vzduch a trosku vacsinou aj pofukuje, tak bud nejaky park alebo tak.
vidim, ze sa bavite o chudnuti, zrovna ked sem nakuknem po dllllhej dobe 😀 tak mi neda a musim sa vam pochvalit, ze od terchovej, ked som zacala so sebou neico robit, islo dole 6,5kg 😎 idem podla delenej stravy, sem-tam urobim aj vynimku, a ked si dam sladke, tak len po obede ku kavicke, a vecer len salat alebo salat s bielkovinou. a zacinam ficat na rotopede, tak dufam, ze este budem zdarne pokracovat 😉 drzte palce 😀
nestiham vsetko citat, tak ine temy neviem, co rozoberate...
terezka ma uz 11 zubov, stvrta stolicka je navreta, cakam kedy vylezie. a obdobie vzdoru pekne krasne pokracuje 😠 😝 😀

vsetkym zelame krasnu dovolenku 😎

ciarka
16. júl 2009

Skolara,aj mne to riedili v lekarni a ze to mam este zriedit s nasivinom.Nechapem preco.Podla mna,je to asi slabsie,ked je to zriedene a este to zriedim.Ale doki mi tak povedala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre