Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
20. okt 2009

Adi...tak to mas super....moja svokra ma dokonca este aj v novembri narodeniny a svokor 3 dni pred stedrym dnom, svagrina 13.12 a svagor 6.1.....je to super...toooolko penazi minieme, ze az....alebo to vyriesime jednym spolocnym darcekom pre vsetkych

olienka12
20. okt 2009

http://www.zocmax.sk/po/nakupy-a-sluzby/ Zuzka zoznam obchodov Max Po

nedockava4
20. okt 2009

Leni...akurat pozeram... 🙂

adros
20. okt 2009

zuzi, svokra s detmi neoslavuje vianoce, takze tak.... a byt na tvojom mieste, tak to fakt vyriesim spolocnym darom. Uz nie su deti, aby im bolo tak strasne luto, ze dostali o darcek menej 😉 a urcite sami pochopia, ze teraz budete potrebovat peniazky pre malicku, takze nemate na rozhadzovanie

nedockava4
20. okt 2009

marushka...diiiiik 😵

yoya
20. okt 2009

Ahojte brušká 😉
Znova som tu nebola pekne dlho, tak mám čo robiť, aby som to všetko dočítala, mám nejaký sklz. Ale som chorá ako ešte nikdy.Drží ma to od piatkovej noci, kedy som nič nespala a mala som bolesti hlavy ako keby mi mala odpadnúť, do toho som v sobotu začala hnačkovať a vracať, mala som triašku - bolo mi zleee. 😖 V nedeľu sa pridalo hrdlo, znova hlava, uši, no a teaz sa spustila nádcha a kašeľ. Vraj je nejaká hnusná viróza vo vzduchu či čo, evidujú strašne veľa chorých. Ale ja nikam nechodim, lebo som Pn, tak mi to domov musel privliecť buďto synátor zo školy alebo mm z práce. 😠

Ozaj bambuľky papkáte med? Ja teaz len čajíčkujem a medujem, som na homeopatikách, tak som zvedavá či to zaberie.

Vy už riešite vianočné darčeky? 😅 nejako zase budem meškať aj s týmto...

olienka12
20. okt 2009

a ja sa asi na Vianocne darceky vyprdnem... kazdy musi pochopit.. s drahym si aj tak darceky kupujeme po vianociach vo vypredajoch, jedine krsnatko budeme riesit 21.12. ma rok tak dostane velky darcek vianocnonarodeninovy

yoya
20. okt 2009

olienka - ja súhlasím s tebou. tiež sa môžem tak akurát vyprd.... na vianočné darčeky 😀 tiež ma to nebaví, rada nakupujem, ale toto nemusím...

adros
20. okt 2009

a to ja zase mam rada aj vianocne nakupy, vzdy to robim s prestihom, lebo neznesiem ten stres a to vrazanie ludi v preplnenych supermarketoch. Ale mam rada tu vianocnu atmosferu a vysvietene mesto a obchody, pokial to teda nie je prehnane gycove a nie je to prilis skoro 🙂 a uz sa tesim na vianocne trhy v meste, na betlehem a pod. Len skoda, ze tento rok si zrejme vianocny punc a medovinku nedam 😒 Ale co sa tyka darcekov typu oblecenie pre polovicku, tak uznavam, ked sa partnermi dohodnu, ze si to kupia potom, ked su vypredaje. Ale ja na mojom zozname nemam nic, na co by sa oplatilo cakat az na januar.

yoya, je mi luto, ze mas taketo zdravotne problemy. Ja som uz tiez bojovala dvakrat s nadchou, nastastie mi zatial vzdy zabral pinosol

ozaj, a co sa tyka cesnaku, aj ja som citala, ze moc dobry nie je v tehu, ale to preto, ze sposobjue problemy s travenim. Ja cesnak tazko znasam aj normalne, ked som teda tehu nebola, ale ked niekomu norobi problemy, tak primerane mnozstvo by nemalo uskodit si myslim

yoya
20. okt 2009

adros - ja pinosol nemusím, neznášala som ho ako decko a to mi zostalo 😖
vianočnú atmosféru mám rada, ale darčeky pre xxx ľudí, tak toto ma nebaví, tento rok si to odpustím... a ako píšeš, bude nás o jedneho viac, tak to všetci musia pochopiť.absolvujeme nákup darčekov pre syna a my s mm si niečo vyberieme väčšinou je to nejaký spoločný darček, to nás poteší a plus nejaká maličkosť k tomu, akože prekvápko 😀

adros
20. okt 2009

yoya, ja osobne tiez neznasam kvapky, najradsej mam rozprasovat do nosa, ale ako tehu mi v lekarni doporucili tieto kvapky, tak som to musela vydrzat

aneska
20. okt 2009

Ahojte, chcem sa spýtať mimo toho o čom sa tu bavíte, chystáte sa na ,,kurz" predpôrodnej prípravy?

yoya
20. okt 2009

aneska - ja osobne nie...

andykca
20. okt 2009

Ahojte babule 🙂 vidim ze rozoberate darceky....no ja som sa tento rok rozhodla vybavit darcerkom neterku a brata (su este deti tak sa potesia)....inac neriesim tento rok ziadne darceky musia pochopit ze mame do coho vrazat 😉

straaasne sa tesim na zdobenie stromceka a okien a taaak...xi....este sniezik a bude to super

adros ja som vyhrala tu aukciu o ciapku a sal 🙂 xi parada som sa potesila....a dosli mi aj tehu rifle - troooocha vacsie na pase ale mozno to vybavim opaskom - uvidime

yoya tak jaaaa napriklad jem medu na kila 😉 najradsej mam macika hehe

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj a ja si chvalabohu vychutnam take predvianocne - mikulasske trhy v cechach, lebo na vianoce sa uz asi nikam nevyguuulam hehe...tam chodime kazdy rok a je to uzastne a krasne a super...adros ak sa budes citit na cestovanie tak mozete s mm ist s nami kuknut 😉

aneska
20. okt 2009

yoya a keď si čakala prvé bábo tak si bola?

olienka12
20. okt 2009

aneska ja chodim od 22 tt na pripravu. idealne je chodit od 20tt

aneska
20. okt 2009

fíha olienka, to je asi rôzne lebo v žiline to odporúčajú od 30 tt, ale keď som sa v práci pýtala kolegýň či boli na príprave tak skoro nik nebol tak neviem. Aké máš z toho pocity?

yoya
20. okt 2009

aneska nebola som ani pri prvom, ani netuším, či také dačo vtedy bolo - pred 9r.?. pamätám sa na to, že môj obv.gyn. mi dal videokazetu, na ktorej bol natočený priebeh pôrodu a tuším, že aj nejaká príprava pred pôrodom.inák som ležala mesiac pred pôrodom v nemocnici, takže ja som tam bola ako doma, tak som to mala všetko obkukané..., dokonca som sa naučila aj ako kojiť,prebaľovať a tak, lebo som mala lekára gyn.,.kt.bol na šestonedelí , tak ma nechával u seba na oddelení. bolo to tam fajn, aj keď veľmi dlho, ale čo neurobíš pre bábo. 😉

adros
20. okt 2009

andy, no super, tak gratulujem k aukcii. Jeeeeeej, to by bolo super vypadnut, a kedy sa tam chystate? Ozaj co s tym kurzom? ja som sa rozhodla, ze pojdem asi na tie 4 hodiny, co su o porode a tie o dojceni vynecham. Stvrte sedenie je aj s polovickami, tak nech sa priuci, co ma robit 😉

adros
20. okt 2009

nieco pre tych, co nemaju porieseny kocik a maju v rodine Onassisovych a pod. 😀 😀 😀 http://lesk.cas.sk/clanok/80126/pruteny-kociari...

yoya
20. okt 2009

andykca - teraz som sa ja pridala ku tým medveďom, ktorí vyjedajú med - snáď mi pomôže. len som bola na pochybách, lebo som kdesi počula, že tehu by ho nemali jesť / ale zistila som si, že iba ak majú problém s cukrovkou/ - malé deti ho tuším nesmú...

yoya
20. okt 2009

adros 😀 😀 😀 😀 😀
kočík ešte nemám poriešený, tento je síce chutný taký in.., ale nejako na nás strýko Onassi v závete pozabudol 😀 😀 😀

olienka12
20. okt 2009

aneska chodim k porodnej asistentke z porodnice, kam pojdem rodit a dava mi to vela, som velmi rada,ze som na nu nadabila a je to super lebo povie o veciach o ktorych sa nedocitas len tak...

andykca
20. okt 2009

adros no tak ten jarmok je od 3-6.12. takze ked budete moct tak isto v sobotu my tam pojdeme pozriet... 😉

inac na ten kurz pojdem s tebou...aj tak som sa prave teraz rozhodla hehe..ale ked som sa Peta pytala tak mi bolo povedane ze on isto pojde ked bude hodinka s oteckami co som bola prekvapkana velice..takez mozes nas nahlasit 😀 ....potom to je v stredu o 17tej vsak? napises mi prosim datumy kedy ideme?

yoya tak haaaaaaaaaaadam neskodia to by ma naserkalo 🙂 mam doma od svokry domaci med tak sa nan tesim

andykca
20. okt 2009

adros mala inspiracia - mikulassky jarmok (Valasske Klobouky): http://stanaf.rajce.idnes.cz/Mikulassky_jarmek_...

adros
20. okt 2009

andy, super, len dufam, ze sa mi tam podari dovolat, lebo casto nezdvihaju 😠 inac, na to stetnutie s polovickami asi pojde aj ten moj, len si bude musiet zobrat dovolenku a ten jarmok vyzera super 🙂 ako dlho tam trvá cesta?

andykca
20. okt 2009

adros no tak super budeme vo stvorke 😉 sa tesim som zvedava ako sa budu tvarit hehe...ked nam tam budu vysvetlovat ako dychat hehe....na ten jarmok - do hodky a pol sme tam 😉

adros
20. okt 2009

andy, no veru 😀 😀 😀 dnes tam maju cvicenie, tak asi zato nezdvihaju. Skusim zavolat neskor, len dufam, ze to este nebude obsadene

liwka
20. okt 2009

andykca, adros- rodit budete v TT? robi trnavska nemocnica preporodnu pripravu? od ktoreho tyzdna a je to platene?

andykca
20. okt 2009

nooo sak hadam cakaju len na nas xi 🙂
jeeejda dnes som bola na urade a normalne ze setky tety uradnicky sa na mna usmievali hehe....asi koli brusinu xi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre