• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
slunecinecko: za máličko, snáď to pomôže
8. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ste rozmýšľali nad menami? :confused:
8. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: jaska, rady kukneme
8. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barboreta ja som pozerala na kočíky už keď sme sa snažili :slight_smile: Adros si priamo z TT ?
8. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: je fakt chutný
lily: no, do mojich 28 rokov áno, ale už vyše roka bývame v dedinke za Trnavou.
8. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili ja som mala pri Maximkovi všetko úplne nové kočík CASUALPLAY S4 všetko som dala preč do poslednej bodky.Len jednu hračku a pyžamko sme si nechali na pamiatku.Veď to mali byť veci pre Maximka.
8. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný ! ja neviem prečo stále pozerám len po zelenom kočíku :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ho hneď zajtra ukážem mužovi dúfam,že schváli a objednávam :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali ten CASUALPLAY zelený.Nad farbou som ešte nerozmýšľala ale niečo do orandžova alebo červený :confused:
8. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne se zadarilo vlozit foto...dekuji za rady :wink:
8. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a to chcete tak skoro objednávať kočík? Ja si počkám, až kým budeme vedieť pohlavie, a podľa toho asi zvolíme
8. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame predbezne vybrany kocarek stokke, i kdyz ve skutecnosti jsme ho jeste nevideli, ale pritel se do nej zamiloval na prvni pohled :grinning: a zelena u nas taky vede...akorat podle toho kalendare to vypada na holcicku..
8. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros ja som tiež priamo z TT v Malackách bývam 2 roky. Barboreta je smutné keď stratíš dieťa, švagrinej tiež zomrel chlapček ale teraz majú krásnu dcérku z ktorej sa tešia.
8. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinko - rady sme pomohli, hlavne ak úspešne :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros: jak nas znam, tak budeme kocarek kupovat az bude mimi na svete :grinning: vse resime fakt na posledni chvili...
8. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily - a bolo mi to divne, že sa pýtaš na Trnavu, keď si z Malaciek :slight_smile: Nakoniec zistíme, že sa poznáme :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko : vitam te a preji aby carka byla cim dal vic vyraznejsi. :slight_smile:

barboreta: ten dopis pro tveho muze je krasny,pak napis jak na to zareagoval,treba si te bude ted vice hledet.Musi to byt hrozne prijit o miminko,uz jsem se tady vsimla par takovych a pokazde me to rozplakalo :cry:

jinak mena jsem si nasla ale pritelovi se nelibi.pro holcicku Sofie,Klaudie,Ida a Ema. pro kluka Tobias,Tadeáš,Štěpán,Kryštof tech je asi víc... :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko aký kalendár? :confused:
8. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros možno áno veď svet je malý :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: podle mesice poceti a veku matky....i kdyz nevim, do jake miry je to spolehlive

my mame zatim jmena pro holcicku Ema a pro kluka Tobias
8. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy_1
Ja by som chcela niake zahraničné keďže sme aj my za hranicami.Páčia sa mi tiež aj Sofia Nella pre dievčatko som vybrala Vivien :slight_smile: a pre chlapca Nathan.My sme tu už aj pri Maximkovi mali s manželom podelené jaa vyberám meno on krsného rodiča :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko a kde si zohnala ten kalendár?? :confused:
roxy_1: dekuji....doufam, ze se zadari, rano kdyz jsem uvidela druhou carku, tak jsem nemohla verit vlastnim ocim :grinning:
to my máme mená už rozhodnuté - Jozef IV - priatel trvá na tom, že neporuší líniu :slight_smile: takže pre dcéru som vybrala ja - Alexandra
8. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros Alexandra sa aj mňe veľmi páááááči :dizzy_face: ale mám segru Alexandru :sweat_smile:
8. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: ma ho hodne holek v albu tady na konikovi...zkusim ti ho poslat pres IP :wink:
8. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko ďakujeeeem :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta - ako jej hovoríte
slunecinecko - môžeš aj mne poslať?
8. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priateľ tiež chce po sebe ale ja s tým nesúhlasím :slight_smile: pre chlapca by som chcela Šimon alebo Matej a pre dievčatko Emma alebo Nella. Uvidíme.
8. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok