• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ahojte dievcata pekny den lili213 vitaj medzi nami a gratulujem adros to pichanie je normalne ale ak je velmi bolestivé tak potom sa obrat na lekára
8. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky.Pridávam sa k Vám včera som našla // čiarky na testíku.Ešte to nemám overené.Som strašne štastná.Podľa MS som v 4tt :slight_smile:
8. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj barboreta tak ta vítam a velmi pekne ti gratulujem a nech pekne rastiete :wink: ja to ešte tiež nemam
potvrdené ale odhadom som asi 5tt papa :sweat_smile:
8. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili213 a barboreta - vitajte.
Holky, ďakujem za podporu. Ono to zvykne pichať hlavne keď spravím prudký pohyb, napr. keď ležím a idem sa zdvihnúť. Ak to neprejde, tak určite zavolám lekárke.
Baby, ešte som sa chcela spýtať, užívate nejaké vitamíny?
8. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros ja dostala od doktorky kyselinu listovou,ale cetla jsem tady nekde na diskuzi ze zase po vitaminech rostou velka miminka.
barboreta: gratuluji a vitam te,ja to jeste nemam taky stoprocentni ale podle me jsem tak 3tt :wink:
8. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pôjdem v pondelok :slight_smile: Hádam sa test nemýli :slight_smile:
8. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta. dr mirikala ze testy jsou spolehlive,tak ja myslim ze to tam bude.pak nam dej vedet jak jsi dopadla :slight_smile:
8. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros ja užívam Calibrum babyplan odporuča sa pred otehotnením a prví trimester,ale nie je to povinné
obsahuje to všetky potrebné vitamíny a minerály pre tehotné a treba papat hlavne zeleninu ktorá obsahuje
kys.listovú dobrú pre zdraví vývoj plodu papa :slight_smile: :wink:
8. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy - no ja tiež beriem len tu kyselinu listovu, to je vraj dobré. Najskôr som rozmýšľala, že ju nebudem brať a namiesto toho budem papať viac zeleniny, ktorá ju obsahuje, ale pri mojich problémoch s nafukovaním je lepšie brať ju asi v tabletkovej forme :slight_smile:
8. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy_1 určite dám vedieť :wink:
8. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ! ja som si kúpila v lekárni Mamavit obsahuje to kyselinu listovú a rôzne vitamíny a miinerály. Ja žiadne príznaky nemám už si myslím že ma ten testík klame. :slight_smile:
8. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer holky :slight_smile: dnes jsem na testíku po půlročním snažení našla slaboulinkou druhou čárku..takže doufám, že z ní bude za pár dní pořádná tlustice :grinning:
8. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili - to som si myslela aj ja, kým ma dnes prvýkrát nezačalo napínať a neumývala som chladničku, čo mi v nej všetko smrdelo :grinning:
8. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko gratulujem a nech ti čiaročka silnie. Adros niektoré vône mi prekážajú ale nič viac ale to bolo asi aj predtým :slight_smile:
8. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko potichu gratulujem :wink: a nech druha čiarka postupne silnie
8. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili213 ja tiež nemám niake extra príznaky len mi mešká MS v poslednom čase som bola veľmi podráždená no veď aj som:sweat_smile: ale test my klamať nemaaal :wink: Baby dnes som zožrala 4 také krabičky jahôd mňaaaam :grinning:
8. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko Gratulujem:slight_smile: Mňe pekne silnela :wink:
8. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta veď to že MS mešká. Sem tam ma len pichne v podbrušku. to je asi tak všetko ale v pondelok idem lekárke tak uvidíme :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili aj ja idem v pondelok :slight_smile: budem na teba myslieť :wink:
8. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc vám holky dekuji....ja uzivam uzh mesic vitaminky pregnium, tak treba na tom maji taky malinkatou zasluhu :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby môj manžel o tom ešte nevie.Od kedy nám zomrel Maximko je skoro stále v práci :frowning2: Tak som mu napísala list a nacapila na chladničku:

MILÝ TATINKO.

PRETOŽE VIEM,AKO VEĽMI SA S MAMINKOU NA MŇA TEŠÍTE,ROZHODOL SOM SA K VÁM PRÍSŤ.
ZATIAĽ SOM VEĽMI MALIČKÉ,PÍŠEM VÁM Z VEĽKEJ DIAĽKY,AŽ Z MAMIčKYNHO BRUŠKA ALE KEĎ BUDEŠ NA MAMINKU DOBRÝ A VŠETKO PôJDE DOBRE,TAK VYRASTIEM A DÁM O SEBE VEDIEŤ
NIEKEDY V JANUÁRI
NACHYSTAJTE PRE MŇA MOJU IZBYČKU A VYBERTE MI NIAKE PEKNÉ MENO.
UŽ SA NA VÁS TEŠÍM.
VAŠE BÁBäTKO.
a TU JE DôJAZ,ŽE SOM V MAMINKYNOM BRUŠKU PRILOžENÝ TEST :slight_smile:

čo poviete?
8. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta to je krasny :dizzy_face: ja to priteli vyslepicila hned dnes rano a nevim, jestli jsem udelala spravne, kdyz to jeste neni vubec jisty...

holky mam mensi problemek :sweat_smile: jak zmensim fotku z 3,4 Mb na pozadovanych 700? Nejak mi to nejde :confounded:
8. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta: jééééj, to je krásne
8. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko: aký máš program, v ktorom otvárať fotky?
8. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko nemáš niaky prbogram na úpravu fotiek?V PC určite niaky máš :slight_smile: napríklad malováni?
8. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave v malovani mi to nejde, pac nemame nainstalovanou tiskarnu...oteviram je v prohlizeci obrazku a faxu :confused:
8. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otvor si to v programe Microsoft Office Picture Mangager, klikni na Upravit obrázky, potom komprimovat obrázky a zvol pre dokumenty. A nezabudni uložiť
8. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barboreta ďakujem aj ja si spomeniem na teba a potom dám vedieť ako to dopadlo. List je pekný a určite bude tatinko šťastný.
adros: dekujiiiii, zkusim :slight_smile:
lili ďakujem :slight_smile: dnes som pozerala kočíky strašne sa mi jeden zapáčil prihodím link?
8. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok