• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Dobré ráno :slight_smile:
9. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili213: Dobre ranko i tobe :wink:
9. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slunecinecko vraj mierne špinenie je bežné hlavne v období keď máš dostať MS.
9. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko - to je pravda, skús si zopakovať test - ak bude čiarka silnejšia, tak je to ok
9. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili213: uvidime, zitra si udelam dalsi testik :confounded: prave jsem uz koukala na diskuzni tema k tomuhle a vypada to, ze se to fakt stava...trosku me to uklidnilo...
9. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja sa na nejaký čas odmlčím, čakajú nás nákupy :slight_smile: tak zatial pa
9. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám kamarátku ktorá bola tehu a mala MS 3 mesiace ale len slabučké.
9. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jste me trosku uklidnily :wink: ja jdu taky koupit neco malo na papu, jinak bychom asi umreli hlady :sweat_smile:
9. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievčata :slight_smile: vidím,že sa to tu rozbieha - slunecinecko neboj ak išlo o slabe špinenie tak to je normálne držím palce nech je všetko v poriadku
9. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: prave mi to jako spineni neprislo :confounded: sama jsem zvedava, jak to dopadne. Tentokrat jsem si myslela, ze je to uzh fakt ono :grinning:
9. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak treba len verit že všetko dobre dopadne :wink: držímm moc moc prsteky papa
9. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: dekuji :slight_smile: paaaaaa
9. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak jsem si udelala dalsi testik a stin druhe carky tam jeste porad jeeeeeee :dizzy_face:
9. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slunecinecko : tak to je potom dobré :slight_smile: zajtra skús ďalší a pondelok bež k doktorovi.
9. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko skus ho hodit do albumu nech vidime aj my :wink: ozaj a kolky den cyklu si teraz?
9. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko: snad to vsechno dopadne dobre,snad to bude jak pisou holky,jestli mas ale jeste slabou carku tak nevim jestli neco doktor povi...
9. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxi: ale ak jej zoberie krv bude to mať isté či áno alebo nie.
9. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: ted jsem 28 DC, ovulace byla ale az 20 DC...zkusim to nafotit, ale myslim, ze tam nic neuvidite :sweat_smile:
9. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili213: k doktorovi se chystam, azh uvidim fakt trosku silnejsi carky, nechci zatim plasit :slight_smile:
9. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ešte može byt slabulilinka čiaročka skus sa kuknut do mojho albumu ja som robila prvy test 9DPO
a čiarka bola velmi slabulinka,že som tomu ani ja skoro neverila :grinning: ale neskor to bolo lepšie :grinning:
9. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mam v albu foto dnesniho testiku, nakonec to jde videt celkem dobre :wink:
9. máj 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: ted koukala na ty tvoje fotecky...doufam, ze tam moje bude taky tak pekne silit :dizzy_face:
9. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: nejak mi tam vypadlo slovo jsem :sweat_smile:
9. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko uvidis ze carka kazdym dnem posili....zkus si delat obden jako ja,ja mela tu prvni taky slabou :wink:
9. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy_1: nejhorsi je, ze ja to vzdycky nemuzu vydrzet, takze testuju i dvakrat za den :grinning: i kdyz vim, ze je to zbytecny....zkusim to zitra a uvidime. Diky holky za podporu jste zlaticka :dizzy_face:
9. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko tak máš ju tam ja ju tam vidím a velmi dobre :sweat_smile: skus si robit ob den ako ti poradila roxy_1 a myslím si,že je to na najlepšej ceste uvidíš :grinning: :sweat_smile: :grinning:
9. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: dekuji :wink: jdu konecne udelat snidani a potom se musim vrhnout na uceni...prece jen se mi ty statnice blizi :angry:
9. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunecinecko aj ja mam 12.5 statnice a nasledujuce tri dni už musim finisovat tak nám držím palce aby sme to spravili a potom uz len bezproblémové tehu :slight_smile:
9. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit: jeee, tak to me to ceka azh 2. tyden v cervnu a jsem rada, protoze zatim jsem se jeste nezacala ucit, teprve minuly tyden jsem odevzdala bakalarku :sweat_smile:
9. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, som späť - nakúpené :slight_smile:
9. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok