Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

cukruska1920
10. júl 2009

nedockava....potratili ☹

nedockava4
10. júl 2009

fuu, tak to je hrozne... ☹

cukruska1920
10. júl 2009

ani nehovorte...ked to citam az ma striasa... este ze od pondelka ideme na dovolenku tak trochu vypnem

andykca
10. júl 2009

no jasne treba vypnut 🙂 len klud isto babenko je zdrave a nic sa nestane 🙂 a idete niekam k moru ci tu niekde?

jaaa vypinam nedobrovolne od jula a prestava ma to bavit....mam taku skoru dovolenku na cele prazdniny az do materskej....hmm teda myslim s bruskom ma nik nezamestna...

nedockava4
10. júl 2009

andy...ja som vypla uz 28.6. uz som nevladala chodit do prace, lebo mi bolo stale zle....24hdenne..vadili mi ľudia naokolo...
a 30.6. mi skoncila doba urcita a teraz neviem, ci sa do prace este vratim, kedze vypoved mi nedali, ale ani zmluvu... 🙂

andykca
10. júl 2009

nedockava nooo tak a to ti nedali ani vediet ze co a ako? aaa nenudis sa doma? 😉

mna prepustili zo dna na den - ale to len preto ze som bola na zivnost inac by nemohli....ale zarobila som dobre skoda no...

nedockava4
10. júl 2009

nudim sa...ale mam problemy s tlakom....a je mi zle...len negrckam....v praci by som nevydrzala....ale ak mi bude lepsie, tak pojdem spät do prace
No, riaditel mi povedal, ze nemam vypoved, ze normalne zostavam v praci, len zmluvu nemam. A zo zakona je to myslim tak, ze by som mala mat dobu neurcitu. Tak som zvedava, lebo banka je zvlastna institucia.

gucz
10. júl 2009

ahojte baby

ja som akurát uložila malú hajať, tak som sa sem konečne dostala. Boli sme doobeda v tescu na veľkom nákupe. Tam to bolo celkom v pohode, ale cestou domov mi už nebolo všetko jedno, zasa mi bolo zle, ale od hladu, mne je fakt zle tuším len keď sa nenajem. V tescu je zlacnený cukor, my sme ho nekupovali, no ale čo tam tí ľudia robili... ako hyeny, alebo zvery, strašné....
Sú aj 70% zľavy na oblečenie, ale nič schopné som tam nevidela, a to som si chcela urobiť radosť, že kúpim niečo pre bábetko. Tak nič. Včera mi bolo do večera zle kvôli hlave, bolela ma ako koňa a keď začalo večer pršať, tak sa mi trošku uľavilo a hneď som aj zaspala (asi okolo deviatej večer). No a dnes je zatiahnuté už od rána a je mi fajn, tak som moc rada, včera sa to počasie stále menilo, chvíľu mraky, chvíľu slniečko a tak dookola 😝

Chcem sa spýtať, je tu niekto taký čo ide na wc aj 4 - 5x za noc? Ja áno, som z toho už zúfalá, ráno sa budím unavená a nevyspaná, potom to síce prejde, ale navečer už okolo šiestej som hotová... ☹

janka1
10. júl 2009

gucz ja som to mavala v 1. trimestri, ale odkedy som v 2.trimestri chodim na wc v noci iba 1 x 😉
vydrz a mozno to prejde, alebo skus vecer menej pit aj ked viem, ze smadu sa zabranit neda, ale co ine ostava 😒

andykca
10. júl 2009

noo tak potom je to super aspon niesu svine....ked nemas vypoved isto sa to doriesi ked prides do prace..a mooozno sa ti to zapaci a budes doma furt hehe...🙂)) ja idem na urad prace len cakam kym mi dojdu papiere zo zivnostenskeho aby som sa mohla prihlasit...nooo som zvedava ci mi najdu pracu hehe

ahoj gucz no mala by si so sebou nosit nejake susienky aby si bola stale zasobovana 🙂 tak taketo vypredaje poznam hrozne co ludia vedia porobit ked je nieco v dobrej cene.......a na wc raz za noc inac nie...aspon ze tak

inac tu pocasie je hrozne poprchava a je zima...bleee

gucz
10. júl 2009

janka však ja dúfam že to prejde keď sa tá maternica vytiahne kúsok vyššie. Aspoň cez deň je to celkom v pohode. Keď som čakala malú tak som chodila cikať tuším každú pol hodinu, to bolo fakt strašné. Mne ani tak nevadí že musím ísť na to wcko v noci, ako to, že som potom unavená cez deň a Laurika je veľmi živé dieťa ktoré neobsedí ani minútu, tak potom okolo nej len behám a navečer som ako živá mŕtvola.
A čo ucho, už je lepšie?
S tými sušienkami je to dobrý nápad, asi si dačo také kúpim a hodím do kabelky...

nedockava4
10. júl 2009

tehulky, je to normalne, ze som hladna kazde 3 hodiny?....ale to je presne na minutu....

gucz
10. júl 2009

babulky idem si ľahnúť na chvíľu kým malá spinká, nakúknem neskôr, zatiaľ pa

nedockava4
10. júl 2009

gucz....dobru nocku 🙂

olienka12
10. júl 2009

andy nie ja to mam od 6 tyzdna ale 3 dni bolo dobre,tak som verila,ze uz je to ok,ale dnes je to hrozne napina ma zo vsetkeho.... uz som doma,sice na telefone ale doma...

andykca
10. júl 2009

jaaaj olienka....clovek vzdy dufa ze je po tom a sup je to tu zasa 🙂 skus to troska prespat mozno prejde..teda ak ti praca dovoli 🙂 len aby ta to preslo lebo by som mala aspon jeden bod kedy sa mozem tesit na pokojne dni 🙂

nedockava nooo ja to sice nemam uplne presneeee ale tiez jem kazde asi dve hodky aj ked jem len miniaturne porcie vsetkeho....ja si ale musim dat aspon troska inac by som uz bola nad misou...

cukruska1920
10. júl 2009

baby kedy ste mali poslednu menstruaciu? tie co ste v 12tt

sisipetka
10. júl 2009

ahojky kocky,
na chvilku mam na vas cas 😉 Dnes mam opat hlavybol a uz neviem co od bolesti vymysliet. Citala som, ze by mi pomohli nejake homeopatika, tak asi zbehnem do lekarne.
Olienka s tym stavom "ble" - ja som to mala od 5 tt a teraz od 14 tt to postupne odislo. Dufam, ze sa Ti to cimskor upravi, ved uz si v 2.trimestri a malo by to byt lepsie.
Adi ahoj, skoda, ze ta robota takto dopadla, ale aspon si uzivaj krasne tehulkovanie 😉
Gucz s tou toaletou Ti nezavidim, ja v noci nastastie nechodim, ale vecer pred zaspanim sa musim z postele postavit aj zo 5 x, kym zaspim. A aj vtedy mam pocit, ze opat musim, ale lenivost ma premoze 😅
Nedockava, ja som hladna aj kazde 2 hodiny 😀 Moj stol v praci vyzera akoby som isla na dvojdnovy vylet a vacsinou to zosrotujem za pracovnu dobu 😀 Ved aj moja vaha tomu zodpoveda. Uz mam tolko kg navyse, co moja mamina za cele tehu 😅 😝

andykca
10. júl 2009

cukruska ja som mala 20.4...........noo u mna babatko vyzera teda je tak velke ako na 13 tyzden no uvidime co z toho bude 😀

cukruska1920
10. júl 2009

andy...to vazne?? ja som mala poslednu 21.4 a babo je velke na 10tt... ale ja mam asi ten problem ze som mala nepravidelne cykly a neviem kedy som mala ovulaciu...tak dufam ze sa to upravi 😒

andykca
10. júl 2009

Ahoj Peti...no neva len ma najviac hneva ze sa nudim ☹ ale hladam nieco tak uvidime....zasa ta boli hlava? chuda...to je hrozne drzim paste aby ta to rychlo preslo....alebo aspon pomohli lieky

tak jaaa sice jem kazde dve hodky ale zhodila som kilo podla posledneho vazenia....ale to su nevolnosti...aj ked sa cudujem teraz sa len doma flakam nic nerobim - mala by som priberat hehe.....

sisipetka
10. júl 2009

Adi hej hlava fici tak 2 x do tyzdna. A s tou vahou a jedenim je to individualne, ja mam nabeh do 20 tt vzdy pribrat viac ako v druhej polovici, tak sa utesujem, ze bude dobre 😀
Cukri nemusis sa plasit...ja som mala poslednu ms 17.3. - povodne by som mala uz nabiehat na 18 tt a som len 15 tt. Mala som to aj v prvom tehu, proste uplne posunuty cyklus. Dolezite je, ze babatko pravidelne rastie a neboj sa, oni to velmi rychlo dobehnut tie posledne tyzdne 😉

roxy_1
10. júl 2009

ja driv taky nechodila v noci na zachod a ted 1X a pak hned jak vstanu,nebo spis me to probudi 😅

olienka doufam ze te to brzo prejde,nekdy to musi skoncit 😉

sisipetka
10. júl 2009

Adi a s tou nudou ti nezavidim. Ja som tiez neni typ, ze by som doma vydrzala lenosit...ale niekedy by sa mi bodlo...hlavne, ked je na prd a troska nas tu prehanaju - ved poznas 😀

cukruska1920
10. júl 2009

sisi...ako doktor nato nehovoril absolutne nic tak asi je to fakt v poriadku a od poslednej kontoly narastlo o 8.1mm takze rast rastie.. mozno bude taky krpcek po rodicoch 😀

andykca
10. júl 2009

cukruska ano v stredu mi babatko meral Dr. takze mi to povedal a napisal ze vyzerame na termin 15.1.2009...ale moze to byt len valibuk 😀 ak to pojde takto dalej tak budem mat problem ho vytlacit von 😀 😉 bebel mi tiez pisala ze jej podla velkosti babatka skorsi termin a rodila asi vtedy ked jej urcili termin pri prvom utz.

nooo ja praveze presne viem kedy som mala ovulku (merala som si po poslednej mrche BT) takze mam podozrenie ze sa babo podarilo pred poslendnou mrchou...uvidime 😀

takze som aj ja zvedava ci sa to upravy alebo uvidime....

andykca
10. júl 2009

nooo Peti jasne ze poznam 😉 tak len pevne nervy....tak urcite nuda je svina ale zas mi to vyhovuje ked lietam po Dr. ale da sa aj zvyknut na nudu teda dufam hehe...

inac v stredu som skoro odpadla..dosla som na poradnu o 7rano a mala som cislo az 18...som cakala do obeda aj to ma zobrali skor lebo tam nik nebol pred mojim cislom vsetky tehulky si vzali cisla a prisli az neskor hmmm....

zdenka73
10. júl 2009

Ahojte! Ja chodím v noci na WC 2x. Na váhe som nepribrala, ale schudla 3kg a to nevraciam, chutí mi normálnea ale jem hrozne veľa ovocia, tak som z neho najedená. Alebo sa mi upravil tehotenstvom metabolizmus, pretože pred tehu som držiavala aj diétu a schudla som tak vždy len kilo, už som bola z toho nešťastná.No uvidíme čo mi povie doktor na budúci týždeň.

nedockava4
10. júl 2009

ja som mala 19.4. poslednu menstruaciu.... a miminko ma 4.20 cm....je malinky ☹ Ale ved aj ja som malicka, tak asi bude po maminke 🙂
ja ked pozeram na vase bruska, tak to ja uz vyzeram ako pred porodom 🙂 radsej tu asi ani fotku nedam...

sisipetka
10. júl 2009

Adi, tak ja som tak bola minule na koznom, pridem este pred otvorenim a ze cislo 13 😅 Samozrejme, ze babky pobrali cisla a odisli na trhy - tak som sa dostala na rad sice az po 3 hodinach, ale zopar som ich predbehla 😀
Joj kocky, ja vam tu vahu zavidim...ja uz mam + 7 kg a bojim sa pomaly aj dychat, ze kolko priberiem 😅 A to ladujem do seba hlavne ovocie a zeleninu + samozrejme obed a lahsia vecera - na ranajky vacsinou mlieko a cerealie .... ale zvykam si, ze opat bude aspon 20 kg vo finale 😖
Nedockava neboj, nebude malicke stale 😉 Ja ked sledujem tehulky, tak vela nas je, co nesedime uplne s terminom ms alebo sme popredu...ale poznam malicko, co im to sadlo uplne, ze presne 😉 A brusko ja uz mam pekne, tlaci sa dopredu take gulatucke 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre