• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
nedockava isto nevyzeras ako pred porodom :slight_smile:............ty kokso ja mam asi fakt velkeho krpca - moj meria 8,1 cm :confused: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...mozno o mesiac porodis :grinning:
10. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tou menstruaciou ja som mala 9.4. podla toho ako si myslim tehu som ostala 2.5. ale mi tie tyzdne naratali aj poposuvali.... a ide o to,ze mam potom v tom zmatok,lebo podla menzesu by malo byt vacsie podla terminu otehotneniautz je akurat :slight_smile:)) aj ked lekarovi sa nezdalo,ze je male,ale potom sme si to vysvetlili podla otehotnenia... inak povedal mi 3 tyzdne hore/dole a kolko UTZ tolko terminov a usmial sa, takze si hlavu nelamem :grinning:
10. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vecer vyzeram ako pred porodom :wink: a vobec za posledne 2 tyzdne mi narastlo brusko mega rychlostou :slight_smile:
ale myslim si, ze to skor ta maternca sa tak pekne natiahla :grinning:
10. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska a mozno uz zajtra :grinning: :grinning: :grinning:

Peti tak to potom jak ja len som nepredbehla tetusky ale tehulky.....nooo Peti v poho sak na tebe to aj tak poriadne nevidno :slight_smile: mozno ta dobehneme alebo predbehneme :wink:
10. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som foto do albumu kuk na mega brusko :wink: :grinning:
10. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tie nohavice co mas v albume brusko v nich si kde kupila? super su
andy...zeby zeby??? maaaaaaaaaaaaaaaaame prve januarcatko :grinning: :grinning:
moje brusko sa na tvoje dost podoba :slight_smile:) Janka ty uz vies,ze to bude Oliver?
10. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka v HM :wink: som kupila aj cierne aj svetle hnede aj biele , aj teplaky no mam uz vela veci a su naozaj pohodlneeeee :slight_smile:

no stale verime, ze dr. sa nemyli a bude to chlapec ako ona tvrdi :grinning:
10. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi...no, skoro ako pred porodom... :wink: a ked si zoberiem, ze v zime to bude este horsie....fuu...neznasam svetre a vela vrstiev na sebe...som zvedava, co budem robit... :frowning2:
andy...no, drobca mas velkeho, ale to je super
jani...nooo....tak to sa mame na co tesit :slight_smile:
10. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka..co mas to 3D v 11tt to si si vypytala nech ti spravi alebo sam od seba ti urobil?
10. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava, zeee :-
ale to mi tak narastlo za posledne 2 tyzdne , aj manzel sa nestaciii cudovat ake je uz velke , ale aspon ma co chytat a hladkat :grinning:
10. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska on sa pytal /taku hlupu otazku / urobim a vytlacim vam aj 3D??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jasne pan dr. to sa ani pytat netreba :grinning:
10. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, v Optime?
10. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v Optime :wink:
10. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v HM som v Brne kupila cierne za 200CZk musim draheho presvedcit na nakupy v optime buduci tyzden,snad sa mu bude chciet so mnou :slight_smile:
10. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani...ved to sa nasim chlapom paci :slight_smile:
inak....stale len bruska, bruska....ale ja uz mam aj pekne prsia....aj strie sa mi urobili.... :frowning2:
10. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukru, ja 17.4. :slight_smile:
K bruchu ja už tiež nnosím len ultra bedráče alebo tehu gate, lebo normálne ma tlačia.
Keď som si pozrela fotky z 1. tehu, tak teraz vyzerám na regulérnych 5 mesiacov. :unamused:
Boli sme v reštike na obede, ..........
krpec chcel slepačiu, aj ju celú spapal a potom kuracie prsia na šamp.omáčke s ryžou.....
načo sa ma čašníčka spýtala, že či medajlónky Mraton....a ja, že asi áno.
A doniesli nám bravčové medajlónky :cry: s kyslou smotanou a šampiónami na opraženej žemli s rýžou...
Sme sa evidentne nepochopili- chodím tam celkom často, ale názvy si nepamätám.
Zjedla som to nasilu - Chyba, myslím, že budem zvracať....
10. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tak Ti mozem konkurovat, ja mam to brusko tiez take velke :wink:
Adi teraz na mne tie kg je vidiet, aj MM sa uz smial, ze mu pekne rastiem :wink:
Oli to je zvlastne, ze 2.5. si priblizne otehu a mas 15 tt. Ja som otehu okolo 10.4. (podla BT) a tiez mam 15 tt - este to bude naozaj zaujimave, ako to na nas bude ku koncu roka a zaciatkom januara prichadzat :wink:
10. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel...no, nemala si to jest...mne je tiez akosi tazko na zaludku....a to som zjedla len celozrnu zemlu so sunkou... :frowning2:
10. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel... idem sa najest....si mi narobila chute...naposledy som jedla pred 2 hodinami :grinning:
10. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi inac 8 cm je ok v 13 tt. Ja som mala v 12 tt 6 cm a babatko tieto tyzdne rychlo rastie.
Nedockava neboj, ja mam tiez uz riadne prsia - aspon o 2 cisla vacsie ako povodne :sweat_smile: No nastastie strie nie su moje kamaratky, tak ma zatial obchadzaju...
Bebel, chuda, drz sa....nestastny obed :confounded:
10. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukri dobru chut, ja som papala tiez pred 2 hodinami a teraz som dotlacila banan a pokracujem cervenym melonom :sunglasses:
10. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze ked citam tie vase miery tak moje je riadny spuntik
cukruska no vselico je mozne :grinning:

Peti nooo tak ked to MM povedal :wink: ale nooo a co....hlavne zdravo rast treba xi....

nooo ked sa bruskujete supla som tam foto aj ja....:slight_smile:
No a už je polovica obeda v mise........... :rolling_eyes:
10. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aky spuntik cukri, ved v 9+5tt som mala ultrazvuk s mierami 26 mm...takze si uplne v norme, proste rychlo rastu....chcu byt krasne pre mamicky a ocinkov :wink:
10. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi pekne :wink: Tak niekedy pofotim aj ja svoje a budem prezentovat :grinning:
Juj bebel, ale ked bude vonku vsetko, tak sa hadam ulavi :sweat_smile:
10. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi... tak v tom pripade sa tesim ake ,,velke" bude ked mi bohviekedy najblizsie bude robit utz
10. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok