Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

slunecinecko
9. máj 2009

adros: jee, tak doufam, ze potom pridas nejake fotecky 🙂 mam od vcerejska hroznej prujem a zacina mi byt pekne zle...doufam, ze je to kvuli tomu malymu v brisku 😵

barboreta
9. máj 2009

Ahojte.V noci ma mužík zobudil a vybozkával 🙂 bol veľmi rád 😵
Ja mám dnes veľké upratovanie.Od rána čistím akvárium. 😖 muž ide vysávať a ideme do mesta.
slunecinecko neboooj to je normálne
😉

lili213
9. máj 2009

barboreta: teším sa stebou 🙂 a teraz sa musíš šetriť 😀

barboreta
9. máj 2009

😀 😀 no mala by som ale to sa nespraví same 🙄 Čo ste dnes varili?Ja dovááram 😖 😝

markee
9. máj 2009

Dobré odpoledne holky,
tak já včera byla celý den v Praze za kamarádkou na pokec jsem jela a taky na nákupy. Jelikož mě tlačí všechny kalhoty a břicho mě z toho dost bolí,tak jsem sháněla volnější kalhoty. Těhotenské mám(jeansi)ale ty budu nosit,až prostě budu mít břicho 🙂 No myslela jsem nějaké pláťáky. Ale všechny byli v oblasti břicha dost pevné. Nakonec jsem v Terranově sehnala letní kalhoty s úpletovým pasem-ten se dá natáhnout(má cca 25cm) a nebo schrnout a mám je fakt jako příjemné bokovky. Barvy tam měli různé,ale vzala jsem nakonec červené(pže béžové moc hezky nevypadali na těle a k ostatním barvám nemám trička). Stáli 439,-Kč tak to zas nebyla taková velká částka. A můžu je nosit od teď až do září než začne být chladno a to pak vyměním za jeansi 😀
Jinak vítám nové těhulky a přeju ať je vše v pořádku. Já se objednám tak na 28.5. k doktoru,jsem zvědavá zda bude vše v pořádku.

markee
9. máj 2009

Barboreta,já dnes vařila kuřecí kousky se sýrovo-smetanovou omáčkou a k tomu těstoviny.
Ale měla jsem i chuť na kuřecí kousky v bramboráku(nakonec vyhrálo to první).
Zkusím dát malou spát a když nezabere,tak jdeme na zahradu.

maartinkaa
9. máj 2009

ahoj markee, som ta zahliadla, ty si uz tehulka? 😀 😀 😀 😀

roxy_1
9. máj 2009

barboreta mam z toho velkou radost jak to dopadlo 😀 😀 😵 😵
ja dnes nevarila,pritel je do vecera v praci a tam chodi na jidla a ja dopoledne uklizela,no garsonku mam za 1,5 hodinky plus prani,no a udelam si neco dobreho,nakoupili jsme vcera spousty zeleniny tak nejaky ten salat s dresingem 😉

markee: ja uz se tesim az zacnu nakupovat tehu veci,nektere kousky mam uz doma libi se mi tento styl jako tuniky a tak,loni jsem si v cherokee koupila krojovane saty ale jeste jsem je nevyuzila protoze jsou zase jako pro tehulky tak ted je snad v lete uziju 😉

adros
9. máj 2009

slunecinko: jaska, potom pridam fotecky, keby si nahodou bola registrovana na Facebooku, tak tam mam zopar fotiek z priprav, tak ak si, napis mi do IP.
No ja som to dnes mala bez varenia. S priatelom sa striedame pri vareni a kedze minuly vikend som varila, tento je na ňom 😀
a čo sa týka oblečenia, tak ja už tiež mám 100 chutí si začať niečo objednávať, ale zatiaľ sa snaažím držať na uzde

slunecinecko
9. máj 2009

barboreta: jeee, tak to mam radost, ze to dobre dopadlo 🙂 ja jsem v jednu zalehla a spala jsem azh do ted, nejak se necitim 🙄
adros: na facebooku jsem 🙂 poslu ti do IP prihlasovaci jmeno 😉 ja tam mam fotky s pritelem, takze muzes taky kouknout...

adros
9. máj 2009

slunecinecko - som ti odpisala, neviem ta najst

slunecinecko
9. máj 2009

adros: uzh jsem si te pridala 😉

adros
9. máj 2009

slunecinecko - tak už ťa mám, idem popozerať fotečky. Len prosím zatiaľ na FB nepíš o mojom tehu. Ešte to nevie priateľova rodina a ja tam medzi kontaktmi mám aj rodinu, tak aby sa to nedozvedeli takto 😀

slunecinecko
9. máj 2009

adros: to same plati i u me 🙂 zatim o tom vi jen pritel a sestricka 😉 taky jdu hned mrknout na fotecky...

pietra
9. máj 2009

ahojte 🙂
vy ste ale ukecane, ved kym som vas docitala, aj som zabudla, co ste pisali na zaciatku 😀 😀

mne uz byva teda poriadne zle 😝 a brusko uz vytrca 😕 to som pri Kristinke nemala, tam mi dlho ani neverili, ze som tehu a teraz vyzeram skoro ako vo stvrtom mesiaci 😀

slunecinecko
9. máj 2009

pietra: me hodne boli brisko, ale ze by se mi zakulacovalo to teda ani nahodou 😀

adros
9. máj 2009

pietra - tak vitaj do klubu, môžme si ruky podať

prdecek
9. máj 2009

ahojky holky,
mě občas taky bolí v podbřišku, ale to se prý zvětšuje děloha. Jinak zatím jediný příznak mám bolavá prsa, ale ne zase moc 🙂 jo a taky sem unavená.

Chtěla jsem se zeptat nezkoušeli ste některá jak máte teď v těhu čípek????a nevím jak má být dlouhý při těhu?

pietra
9. máj 2009

a to som si hovorila, ze zas nebudem potrebovat velmi vela tehu veci, lebo pri prvom tehu som sa dlho zmestila do svojich. A pri tomto ma uz teraz zacinaju nohavice tlacit 😀

pietra
9. máj 2009

prdecek, ano, to pobolievani v podbrusku je normalne 😉 aj ked teraz to nemam, ale pri prvom tehu to bol prvy znak 😵

slunecinecko
9. máj 2009

prdecek: nevim jestli jsem tehu, ale i tak se zeptam...jak se meri cipek??? 😅 😅 😅 😅

slunecinecko
9. máj 2009

holky tak ta mrcha je fakt nejaka divna...rano jsem krvacela hodne, ted uzh to vypada, ze vubec....ze by? 🙂 🙂

pietra
9. máj 2009

slunecinecko, mrchou sa netrap 😉 ja poznam dost zien, ktore pocas prvych troch mesiacov tehu mrchu mali a dnes okolo nich behaju zdrave deticky 😉

adros
9. máj 2009

slunecinecko: tak vidíš, nebude to také zlé, ako si sa bála. Verím s tebou, že to bude tehu

slunecinecko
9. máj 2009

pietra: uzh me tady taky holky uklidnovaly....jen potichounku doufame, abychom nebyli s pritelem moc zklamani, kdyby to nevyslo 🙂

slunecinecko
9. máj 2009

adros: dekuji 🙂

pro dnesek se rozloucim, musim uzh fakt kouknout na to uceni, ve ctvrtek me ceka jeste posledni zkouska...preji peknej vecer vsem 😉

adros
9. máj 2009

slunecinecko: pekný zbytok večera

slunecinecko
9. máj 2009

adros: i tobe...

roxy_1
9. máj 2009

prdecek : jak se meri ten cipek???a co to vlastne znamena??

barboreta
9. máj 2009

Ahojte.My sme dnes behali po meste.Boli sme na kávu zákusok.Kúpila som si niake šaty na leto 😵 A boli sme na cintoríne zapáliť Maxíkovi sviečky a dať kvietok.Dnes je to 8 mesiacov 😔 zdá sa mi to akoby to bolo včera ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre