• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Nedockava NT je prejasnenie sije a vysledok mas priam ukazkovy, kedze do 2,5 az 3 mm je to ok.
drobi este len bude stres, ked zacnu mimcam rast zuby :dizzy_face: Ja idem na krv vo stvrtok, ale pevne verim, ze vsetko bude ok a to najhorsie v zivote uz mam za sebou :pensive:
Cukrus NT nerobia kazdemu, resp. nie kazdy dr. to vraj robi. Niekde som citala, ze to nie je povinne vysetrenie...ze niekomu robia len AFP testy a niekomu kombinuju aj vysledky NT a tak. Ale nie som ani dr. ani zdravotna sestra, takze moje poznatky su chabe a iba zo skusenosti. Mna kvoli tomu poslal dr. na specialny ultrazvuk, kedze on ma v ambulancii nie uplne super, kamoska zase vobec nebola...
20. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi...aha...ja ze to je povinne.. :sweat_smile: no ved uvidim zajtra
20. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt?...hm...musim zacat citat tie vsetky vysetrenia, co sa robia...aby som bola mudrejsia... :o)
20. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby mne ako prešiel 12ty týždeň, tak mi prestalo byť zle (nieže by mi bývalo každý deň), ani pachy mi nevadia s výnimkou cigaretového smradu. Momentálne sa cítim úplne normálne, akoby som ani tehu nebola, ani bruško nemám, ani chute.....
20. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NT nie je povinne, ja som to tiez nemala a chodim do sukromneho centra. mne Dr. povedala ze nie je take presne a ze vysledky AFP ukazu viac. ja ked som bola v poradni tak babo bol tak otocene ze aj keby chcela tak mi NT nemoze spravit lebo bolo tvarickou k nam. ale to vobec neriesim, najma ked si spomeniem ze nase maminy nechodili ani len na UTZ ....
20. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz...nemas brucho?...hm, tak to ja ho mam uz dost velke...ale neva, ved stale som bola plnsich tvarov..... :o)
20. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz to sme na tom rovnako ..ne uz konecne presla aj ta vecna unava... ja som zaspavala aj v autouse,vsade,doma som sa oprela o ram dveri zavrela oci a chrrrr...uz som aj spala..teraz je to uz konecneOK

Inak kocky, ktora ste z BA nechodite niektora k DOC.Hollemu?
20. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wero...no, ja som zaspavala som 10tt...teraz je to lepsie, ale nevolnosti mam stale...no 3 dni som sa nerozpravala s misou, tak som rada...
20. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz brucho mam, a este k tomu miernu lordozu (taky prehnuty chrbat v pase), takze mi to este viac to brucho vytrcilo :confounded: Vcera som sa na sebe smiala, ze vyzeram ako otoceny lavor :grinning:
gucz, tak to je super... :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som od dnesneho rana pani.. mali sme uradny obrad na matrike a ako u blaznov v pondelok vsetci isli potom na obed do restauracie ale ja len na pripitok a domov-kvoli drobcekom..

zajtra rano musim zavolat ohladne tych vysledkov tripple testov..snazim sa verit ze budu dobre a mysliet pozitivne ale vsetko sa ukaze az zajtra :pensive:
20. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka....BLAHOZELAM :o)
mysli pozitivne....vysledky budu vyborne, ver tomu ...
20. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem k sobášu nech ste spolu štasní a detičky zdravé :grinning: držím palce :grinning:

ja si mám hodinku volat na výsledy tripple testov a už začínam byt nervozna :confounded:
inkak mne začalo bruško rást tak pred 2 týždnami , dovtedy nebolo nič vidiet a naraz bum kukám do zrkadla a tam riadny melón :grinning: váhovo som 3kg +

my sme boli iež kukat kočíky, chceme casualplay ale ešte sme h nevideli naživo, mne sa naživo páči aj gesslein- je to nemecká a kvalitná značka má ju švagrina a je spokojná len je drahší :unamused:
20. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka blahopreji k mlade pani a neboj urcite vsechno dobre dopadne :wink: kdyz budes mit naladu tak ukaz nam tehulim nejakou tu svatebni fotecku :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam

roxy fotil nas znamy takze ked budeme mat fotky tak nejaku pridam..
20. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka gratulujem k pani.. :slight_smile: ...neboj testy dopadnu dobrte musis verit... :wink: Drzim palce!
20. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka gratulujem :wink: a posielam vela sil miminkam v brusku, nech posluchaju maminku :dizzy_face:
20. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teda brusisko mam :slight_smile:) asi 3alebo 4x som citila cosi ako kopanec, prvykrat minulu stredu, ked som bola dlsie zohnuta a tlacila som si na brucho tak to bol stuch az som sa zlakla :slight_smile:) niekedy ked lezim na chrbate mam pocit takeho slabeho kopkania. Inak fonendoskop nic si z toho nerobte, ze nepocujete, ja som pocula iba 2x od kedy ho mam babo sa este hrozne hniezdi poletuje po celom bruchu a je malicke, tak tazko to este zachytit, snad o tyzden dva :slight_smile:)
20. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a zle mi je stale, naposledy som grcala v sobotu a tusim dnes sa tomu tiez nevyhnem... :angry:
20. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka blahozelam a celou silou drzim prsty aby bolo vsetko ok hlavu hore
20. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka aj ja sa pridavam ku gratuluciam a drzim palce,aby vsetko dobre dopadlo
20. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, gratulujem !
janka, sportova verzia na tej teutonii sa mi nezdala nejako velmi mala. ale teda je pravda ze som sa na to nesustredovala. skoro sme riesili hlboky kocik + konstrukciu. ci ist do trojkolky alebo stvorkolky. urcite kocik vyuzijem viac na polne cesty ako v BA po nakupnych domoch, takze sa chcem sustredit nech je odolny.
20. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olienka: Kopanec???? to asi nebolo bábo.....najprv je to iba čosi ako bublinky, motýle, také šteklenie.... :sweat_smile:
Som zvedáva, čo budeš hovoriť v takom 30.tt, kedy dieťa robí v kuse premety , kope do rebier a brucho sa Ti vlní ako keby ti ten malý votrelec mal každú chvíľu vyliezť cez pupok von.

btw: Mirka - pre Teba mám dobré správy, bavila som sa v sobotu s mojou kamoškou gyn-pôrodníčkou a ona ma uistila, že Tá twinto twin trasfúzia nie je pri 2vaječných možná.....pretože každé bábo má svoju placentu.
Takže táto diagnóza Ti nehrozí.
20. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky me brisko moc taky neroste,kazdy rika ze na 4 mesic nevypadam,davam fotecky do albicka,vecer uz je krasne videt ale pres den nic moc,vyda spis jako spek :sweat_smile:
jinak dneska jsem mela totalni nechut k jidlu,na snidani jsem do sebe vylozenemusela natlacit jeden chleba se syrem a teprve az ted jsem si udelala obed,musim vzdycky prijit na neco na co mam fakt chut jinak bych to uvarila a nesnedla,tak jsem si udelala syrovou macku a k tomu testoviny,jednoduche a rychle,jdu bastit :sweat_smile:

u nas je uz nekolik dni pocasi dobre,da se konecne dychat,ale od stredy zase hlasi tropy a bourky :unamused:
zitra rano na 7 jdu na tripl testy,snad vse dobre dopadne. :slight_smile:
20. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a o ten tiplle test treba poziadat lekara ci ako?

Ja mam ist teraz vo stvrtok do poradne k lekarovi ale nic o dakych testoch mi nehovoril.. Ja si pripadam uplne blba..nebyt vas tu tak ani neviem ze take a onake vysetrenia existuju
20. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel ono nevedela som ako to nazvat bola som skrcena a tlacila som si na brucho a dostala frcku musela som ho pritlacit aboco, ja si neviem na to brucho zvyknut hehe napriklad ked sa obuvam zabudam, ze som tehu a potom nadavam,ze som si brucho pritlacila :grinning:
20. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
mirka aj ja blahozelam vitaj v klube :wink: a drzim pestiky aby bolo vsetko ok

ja som dnes ostala doma rano ma hrozne bolel prsnik a brucho no s prsom je to jasne asi sa operacii nevyhnem a brusko dufam ze to boli len creva lebo som dlho nebola na zachod stale mam problem zo zapchou ked sa mi konecne podarilo ist na zachod tak to polavilo a neskutocne ma boli chrbat ja si neviem najst polohu v posteli to je hrozne niekedy sa boljim co to bude neskor :sweat_smile:
no mozno to mam cele nervami mamina mala v noci zlccnikovi zachvat a lezi v nemocnici tento krat sa uz operacii nevyhne este ze idem piatok uz domov :frowning2: ale netesim sa ked som doma tak niekto zomrie alebo lezi v nemocnici ked to tak pocitam tak od januara je to na striedacku a teraz vychadza nemocnica to bude ten lepsi pripad :rolling_eyes:
20. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronyca tripple test sa robi v 16tyzdni, pravdepodobne ti to povie na poradni teraz :slight_smile:
20. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by mi ho nespominal mam onho poziadat?
20. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weru neboj na ty te urcite doktor objedna,delaji se v 16tt tak tebe by to melo jeste cekat,nesu moc a budou mi brat krev,a pak si musim zavolat na vysledky,mely by potvrdit to co mi minule rekli na poradne a ultrazvuku a to ze je mimi v poradku....
20. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WERO ak je to Doc. Hollý z Ružinova..tak k tomu som chodila ešte ako k 1. gynekológovi pred vyše 10 rokmi.
A zmenila som ho ,keď som sa vydala.....on nemal čas....na ambulanciu, v kuse bol v nemocnici na operačke alebo na odd.
Vždy mi len recepty na chodbe v nemocnici vypisoval, ani ma poriadne nekontroloval.
Inak bol veľmi milý a ochotný, len nebol poriadne k dispo.
:sunglasses:
20. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok