• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Lebo on ma ambulanciu aj v Ružinove, ale ja k nemu chodim na Americke nam. tam ordinuje v jednej sukr.ambulancii u DOC.Divékyho...

A prvykrát si u)nho aj rodila? Lebo zatial som s nim spokojna..Len som akurat tak rozmyslala ci by som chcela unho aj rodit...
20. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja se zamilovala do tehle povleceni,maji krasne varianty,sjedte dolu je jich tam vic.... :dizzy_face: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=631062
20. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wero nerodila a neplánujem.....mňa nikto dobrovoľne do BA nemocnice nedostane. :angry:
A do Ružinova už vôbec nie.....mám len zlé referencie na Ružinov.
Antolská si po...la v poslednej dobe kauzami aj štatistikou.
A na Kramároch je pretlak a systém fungovania, ktorý mi nevyhovuje.
Takže ak sa do januára neotvorí súkr. pôrodnica v BA, idem zase do TN, alebo rodím cestou na ďialnici :sweat_smile:
20. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxy...roztomilé.
Budeš potrebovať len hniezdo.... a zavinovačku alebo babyvak(to bol náš prípad).
Paplónik je nepraktický.
A keď v roku a pol dáš dieťa do veľkej postele, asi kúpiš už aj štandarnú perinu. :wink:
Aspoň u nás to tak bolo.
20. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bebel mozem sa ta opytat, co vies viac o tej sukromnej porodnici v BA? Dost by ma to zaujimalo a kedze o tom jedina pises, mozno vies viac.....

Roxy su krasne, aj by som si vybrala...ale zatial 1 ks mam a na zaciatok staci, ale link odkladam :wink:
20. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy nadherne to je a maju tam aj postielku co chcem http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=150155#x
:slight_smile:) len v PL vyjde lacnejsie :slight_smile: myslis, ze dodavaju aj do SR?
20. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate uz teplomere do vody pre vase deticky? my mame obidva a su uzasne a maly sa so zvieratkami vo vode hra - kuk:
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=331838&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

:wink:
20. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel prave ze nechci kupovat zbytecnosti jenze tezko rict co se bude mimisku libit a co ne... :slight_smile:
20. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bebel ty tou sukr.porodnicou myslis KOCH???

Lebo je pravda ez pokym bola tato nemocnica otvorena, pocula som same chvaly... Takze aj ja dufam ze ju otvoria :wink:
20. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
weronyca, nepoznam Holleho ale chodila som k Divekymu. bol sice mily, ale stalo ma to tolke peniaze ze ked som si spocitala ze aj tak mi robil len standardne vysetrenia a aj tak tam vzdy cakam aspon 30min aj ked som objednana na presny cas tak som si povedala ze necitim ziadnu nadstandardnu sluzbu a tieto peniaze investujem inde. ale mozno u holleho to je ine, to naozaj neviem posudit.
20. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u Holleho platim dost... aj za to ze len na mna kukne.. Ja som v minulosti chodila k inej doktorke ale ta mi nikdy nepomohla... Tak som sa prerdila k tomuto..ale az teraz zistujem aky je drahy... Preto si chcem zistit ci sa mi oplati vyziadat si ho pri porode..alebo je to uplne jedno
20. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže neviem čo Koch alebo GPN.....pretože bývalí lekári na čele s primárom Cupaníkom sa v nedobrom rozišli s majiteľmi značky Sanatórioum Koch.
A vyzerá, že až v marci by sa niečo malo pohnúť:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=26930&vGroupOffset=80&vOffset=240
20. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze az v marci... Viem ze sanatorium KOch bolo prestahovane do jednej provizornej budovy v petrzalke,ale to uz tusim zrusili..

dakujem za info
20. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a neviete ta nova sukromna nemocnica - myslim ze sa vola medissimo a vlastni ju hatina a nejaka inv. spolocnost -co je v petrzke otvorena od minuleho tyzdna, nema porodnicke oddelenie ?
20. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat som si chcela pozriet stranku tejto nemocnice..citala som o nej v novinach
20. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
e-e...toto nevyzerá, že budú robiť pôrody....maximálne potraty :unamused:
A iný zaujímavý 1 dňový bezrizikový business :confounded:
20. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá, že všetko prístrojové vybavenie majú od nás.... :sunglasses:
20. júl 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne jedine na mamografiu tam budeme moct chodit.. Ale ten KOch by mohol vyjst..ja snim totiz uz jednu skusenost mam i ked menej prijemnu ..ale lekari su tam tak ustretovy,ze az..

bebel a ty chces ist az tak daleko rodit? ci to zo senca nemas az tak daleko
20. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tiez som to prave pozerala, ale na porodnicu to tam nevyzera... Ale tam by sme sa asi nedoplatili...
20. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SRY kvietok, ale podľa mňa je teplomer do vody úplne zbytočný..... :zipper_mouth:
20. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no na druhej strane neviem ci by som mala odvahu ist rodit niekam co prave vzniklo a nevedela by som nic o personaly. podla mna je najdolezitejsie kto robi porod a nie kde. len kvoli tomu ze je nieco sukromne to nemusi znamenat ze to musi byt aj lepsie. mali by mat iny pristup, byt ustretovejsi a pod. to ano, ale ked nastane komplikacia tak si myslim ze kazda jedna aj ked fakultna nemocnica su lepsie vybavene ...
priklad. Palfyova - rodila u Kocha ale hned po porode ju previezli aj s malou na antolsku.
20. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale ak máš v pohode výsledky, pôrod v termíne, normálne otočené dieťa, zídene dole do panvy.....
tak je to hlavne o prostredí a sestričkách, pretože ten lekár s Tebou nič svetaborné nerieši. :sunglasses:
20. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bebel a ked to nemas, tak si myslis ze ti u kocha pomoze lekar viac ako ten ktoreho si zazmluvnis vo fakultnej nemocnici a ku ktoremu chodis cele tehotenstvo ?

janka, chcela som sa spytat na tie tampony co pouzivas na kupanie, kde si ich pls kupila ? ja uz druhy tyzden zhanam lebo by som chcela zacat chodit plavat a neviem nikde najst okrem klasickych.
20. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wero pre mňa je to do TN 45 min po diaľnici.
+ mám tam rodinu a 2 z nich sú lekári, aj keď na internom.
+ s primárom si tykám, odrodil ma, je to kamarát mojej kamošky, tak sme mali taký normálny partnerský prístup pri pôrode....žiadne príkazy z titulu autority :sunglasses:
Ale otvorená komunikácia.
A prostredie skvelé...chrbát masírujúci manžel pri mne, mala som k dispo len pre seba priamo na sále vaňu aj sprchu, fitloptu, CD prehrávač a nemala som vyviazané nohy poležiačky na koze.
Ale úplne nové poľohovateľné kreslo,kde som kvázi sedelo- ležala v závere zapretá do mangela a spredu do neho. :grinning:
20. júl 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobi skus tento link na tampony, mozno najdes i tu nejaky tip, kde kupit.
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/1349258-dh-tampony-senta-protect-4ks
Ja chcem zajtra tiez prebehnut lekarne okolo prace a tiez u nas na Sustekovej je velka lekaren....ak najdem, dam vediet :wink:
20. júl 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti, diky, to znie skvele ! tak ak zajtra nieco zistis, potesi ma to. na sustekovu chodim na masaz takze tam vybehnem buduci tyzden tak ci tak. a ked nie, tak objednam z internetu, priznam sa ze tie tampony som v lekarni nehladala. pobehala som ale vsetky drogerie :grinning:
20. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som nasla info, ze tieto tampony ponuka siet lekarni, online predaj a billa....tak preto zacnem lekarnami a ked budem zufala, tak vleziem do billy :sunglasses:
20. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zaujimave, drogerie to nemaju a billa ano ? :grinning: tu mam skoro pod nosom, tak mozno ja zacnem billou zajtra :slight_smile:
20. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok