• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
m irka to mi je luto , ale ja stale verim, ze vsetko co hovoria je omyl :wink: poznam vela pripadov kedy to tvrdili na 100% a nebola to nakoniec pravda :slight_smile: rada by som ti pomohla aspon slovami ,ale zial ani neviem akymi :unamused:

naposledy a cerstva infoska od kamosky co rodila pred 2 tyzdnami zesty vysli downak na 100% , ale uz bolo neskoro ukoncenia tehu, tak isla na amnio a vsetko bolo OK :wink: mala je krasna a zdrava vola sa Sofia :slight_smile: :slight_smile:
vela sil a pozitivneho myslenia a hlavne oddychuj :slight_smile:
24. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka chudatko co ty ted musis prozivat... :frowning2: drz se....taky verim ze vse nakonec dobre dopadne a narodi se ti krasna zdrava miminka :wink: hlavne to chce hodne sil a odpocivat jak nejvic to pujde...
24. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tie tripple testy su ozaj riadne nespolahlive sa cudujem naco ich vobec robia..zbytocne stresuju tehulky-ak je nieco naozaj zle ukaze sa to na ultrazvuku (3D/4D)..

ja odpocivam i ked je to tazke ale aspon mam vas mozem sa vykecat a aj cas mi bezi rychlejsie :pensive:
24. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel k pasu, neviem ci citujes novu vyhlasku,ale ja ked som robila autoskolu,tak vinimka platila aj pre tehotne,ked sa preukazu tehotenskym preukazom... takze vobec to nie je hovadina!!!
24. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka drzim prsty vsetkych 40 co mame :slight_smile: nech to dopadne dobre...
24. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka zial v ziadnej vyhlaske nie je pre tehotne vynimka :cry: schvalne som si ju dnes prestudovala a nie je to pravda co hovoria v autoskole, je potrebne ich na to upozornit, pretoze podavaju nepravdive informacie :unamused:

Vynimka je jedine na lekarske potvrdenie / za co sa nepoklada tehotenska knizka/ som sa to pytala aj policajta kamosa :unamused:
24. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

mirka myslím na Teba, takže ti budú dávať steh na krčok? dúfam, že Ti to pomôže a drobčekovia zostanú v brušenku čo najdlhšie. A budú Ti teda robiť to sono? A čo amnio? , viem trochu moc otázok....

u nás v noci tak treskol blesk, dakde celkom blizúčko... zobudilo ma to a od strachu som sa takmer pototo :grinning: , pritom mám blesky, hromy a búrku rada, ale toto bola taká šupa, ešte som mala aj pootvorené okno, že som potom ani zaspať nevedela.... a teraz som ako požuvaná a vyplutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
ale trošku sa aspoň ochladilo
25. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
u nas leje no strasne :unamused: takze ziedne kupko dnes nebude :frowning2:
25. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je tak striedavo oblačno, aj svieti slniečko aj plávajú mraky. Ale pršať asi nebude, lialo v noci. A na kupko nieje určite, na to je chladno, ráno bolo 18 stupňov
25. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, tu je o tom diskusia osobne si myslim, ze ten pas moze narobit dost problemov pri mensej zrazke, pri velkej,je to uz aj tak jedno..... http://www.porada.sk/t51979-bezpecnostny-pas-v-tehotenstve.html
25. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://noviny.joj.sk/ako-to-nespackat/10-2-2009/clanok/tehotne-zeny-nemusia-mat-bezpecnostny-pas.html tu je odpoved od prveho muza :slight_smile:)) potvrdenie od lekara je vlastne tehu knizka....
25. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, takze pokial dieta obuchas v brusku o volant, tak je to spravne? ja neviem, kupujem si pas pre tehotne, ale automaticky sa priputavam, a beriem to automaticky.. moj manzel bo 17 rokov policajt a pytal sa kde som taku blbost citala, ze tehotne enmusia mat pas.. pretoze brucho je ako airbag a je malo miesta medzi nim a volantom.. takze pri mensom naraze ta prehne dopredu a tym padom si brucho privries o volant.. to je asi vacsie riziko.. inak je to skor asi o pohodlnosti..
25. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka daj mu pozriet video tak napriklad aj tam som tu "blbost" pocula.....
25. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,..u
olienka dakujem:slight_smile:

gucz steh by mi mali robit v pondelok uz sa tomu nevyhneme ale pre drobcov to bude lepsie..a niekedy v 19/20tt pojdeme na 3D ultrazvuk a amnio mi robit nebudu -pri dvojickach je riziko potratu ovela vyssie :pensive:
25. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka zdravila som sa v decembri a zdravim sa ti aj tu :grinning:
nebooj vsetko dobre dopadne :wink: drzkajte sa a relaxujte
25. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka vidim:grinning:...no nemozme zato ze mame terminy tak na prelome mesiacov ale aj rokov :wink:
ja sa snazim verit ze vsetko dobre dopadne:slight_smile:
25. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka nai ja zato nemozem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jasne, vsetko bude OK :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zato mozu nasi sikovny chlapi:grinning:...
ked mi v pondelok spravia serklaz a po nej sa nevyskytnu ziadne problemy tak nas koncom tyzdna mozno pustia domov:slight_smile:to by som bola najradsej :dizzy_face:
25. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim moja a zelam ti to, predsa len doma je doma :wink:
my zajtra odchadzame do BA a do Ciech , tak tu nebudem , ale beriem notas ,takze ziadna amsencia nebude :grinning: :grinning:
hlavne oddychuj a vsetko dobre dopadne uvidis :wink: kto je tvoj osetrujuci DR.
25. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka v ktorej nemocnici si?
25. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky lucim sa s vami i /upratovat peknu sobotu vam zelaaam :wink:
mirka drz sa :wink:
25. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem upratovat malo byt :grinning:
olienka myslim, ze mirka je v saci :wink:
25. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mirka dnes so ani nemala v úmysle ísť sem,ale bola som moc zvedavá ako ste dopadli,síce čítam,že nie moc dobre,ale verím ,že bude lepšie hlavu hore a držte sa myslím na vás papa :wink:
25. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, aj ja drzim palce.. a teda s tymi testami je to zvlastne.. nie su poriadne spolahlive, tak na co mamicky strasia?? Pokus sa byt v klude, pozeraj filmiky a bude to v pohodee.. Aj my ti drzime vsetkych 40 prstekov :wink:
A zelam Vam vsetkym pekny vikend, ja idem pokracovat v upratovani :unamused:
25. júl 2009 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám poriadené už ma čaká len žehlenie/moja smrť/a dnes ma nejak pobolieva pravá polovica bruška čo to môže byť?
25. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile: čítam, čo ste popísali,a pozerám, že tu nikde nikoho. tak vás len pozdravím :wink:
my sme na týždeň u rodičov, tak budem odpočívať a trošku lenivieť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

mirka, držte sa s drobcami, :wink:

k tomu pásu - ja si prídavný tehulkovský kupovať nebudem, používam klasický, spodnúčasť si potiahnem pod bručko, hornú cez hrudník dolu a je to...

akcia tampóny: yohnala som v dvoch menších billách :wink: :wink: :wink:a potom ma nakrklo toto počasie...takže kedy ich reálne použijem, netuším...ak niekto need, napíšte , kúpim, pošlem :wink:

zatiaľ pekný dník želám
25. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, a ives - nič si z tej bolesti nerob, to sa mi hovorí až teraz, tiež som bola mimi pred mesiacom, mne trvá už tak dlho...po všetkých vyšetreniech sa to ukotvilo na diagnóze - rozpínanie maternice a ciest... :wink:
tak keď si všetko vyupratovaala, už si sadni a vylož si nohy a odpočívaj :wink:
25. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super marus ani nevieš ako si ma potešila a máš pravdu končím zo žehlením a idem odychovať
25. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ives, ja som sa do zehlenia ani neodvazila :frowning2: A mna tiez viac pobolieva prava strana a niekedy aj dost, yz som si myslela, ze to bude slepak, ale dufam, ze len maternica :wink:
25. júl 2009 o 16:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, myslím že pri zápale slepého čreva je aj zvýšená teplota, tak sa nebojte, to si miminká robia miesto :wink:

ja som dnes taká nijaká, naobed som zaspala s malou a zobudila som sa o pol tretej, som ako ovalená mechom, asi mám nízky tlak... Navyše nemám na nič chuť (ako na jedenie) a zasa ma už 2x napínalo na vracanie, tak som sa musela nasilu najesť, aj pri tom ma napínalo. Teraz je už dobre, ale cítim sa ospalá :pensive:
25. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok