Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
25. júl 2009

ozaj roxy bola si pozrieť ten kočík? Prosím napíš mi kde ho majú, adresu alebo ich www.adresu, prosím, diky

ives77
25. júl 2009

ved zato som sa aj ja dolakala lebo mna to tiež dost bolí ☹ a ako sa mi teraz začali na prsiach rozširovať žilky jedna mi velmi vyskočila presne cez bradaku mám tam riadnu hrčku a je to nepekné 😢

boncusik
25. júl 2009

ahojte holky,

ives aj mna dnes začalo doobeda boliet podbuško, tak som si lahla,dala magnesium a terz už je to lepšie.
myslím pokial niesú krče ale nejaký výtok malo by to byť to rozpínanie maternice, takže klud a nohy vyložit 😉

janka1
26. júl 2009

ahojte 😉 peknu nedelnu pohodicku vsetkym 🙂

vcera sme mali oslavu , tak som uz nenahliadla, ale vela sa toho nepopisalo 😅

aj ja som mala vcera mierne bolesti v podprusku na pravej strane , ale to OK zienky, maternicka sa ozyva , takze klud
😉 u mna to isto bolo z toho hromadneho upratovania, jednoducho som si nedala povedat , ale som rada pretoze mam vonavucko cistuckoa to ma tesi 😵

gucz
26. júl 2009

ahojky
aj ja prajem krásnu nedeľu všetkým.
My máme dnes takú oddychovú nedeľu, som si povedala, že nič nebudem robiť a už som to aj porušila 😀 , upratovala som kuchyňu. Včera navečer mi manželova mamina poslala kopec uhoriek, tak čo ich vyhodím??? tak som zavárala odušu uhorky aj rusle. Večer som potom bola unavená riadne, tak som išla skoro hajať, no a dnes už nad ránom som sa zobudila na to, že je v spálni teplo a svieti tam slniečko, bola som smädná a začala ma bolieť aj hlava..... No a aby toho nebolo málo, tak ma potom zasa nadrapovala na vracanie, tak som nasilu natlačila do seba jednu hrianku a už je lepšie. Tak dnes už len oddychujem 😉

olienka12
26. júl 2009

ahojte, vcera bolo asi nieco vo vzduchu ja som isla z oslavy vecer o polnoci a mala som pocit ze mam kontrakcie ci co... bola to taka nahla bolest ktora ustupila tak ako sa zjavila sa to opakovala v nejakych intervaloch. citala som ze maternica ma slabe stahy ked sa rozpina,tak ja som to vcera mala na vlastnej kozi...

sisipetka
26. júl 2009

Krasnu nedelu zelam vsetkym tehulkam 😉
Mirka silno drzime pasticky a posielame pozitivnu energiu.
Kocky s tymi bruskami to mame teraz asi vsetky, ja som mala tiez bolesti v piatok vecer....ale uz je lepsie a vcera sa bobulka opat troska ozvala a mierne kopla 😉 Zatial ma interval 1 x za vikend 😎
...este k tym tamponom, aj ja som ich nasla v bille na nobelovovm namesti (petrzalka) - nevykupila som ich 😀
pekny dnicek, cmuk bruskam a miminkam 🙂

boncusik
26. júl 2009

dobré ránko holky,

to ale kááááásna nedela 😀

ja mávam posledné dni ked sa najem takú ťažobu v žalúdku, ale čo mám robit ked mi tak chutí papat 😝
už teraz sa teším na obedík- mnam , mnam 😝 😝 😝

roxy_1
26. júl 2009

preji hezkou nedeli,
dneska nemusim nic varit,jdu si k babicce pro obidek,mame vepro knedlo zelo to ja uplne miluji,takze uz se taky tesim na obed 🙂
v noci se mi zdal sen ze jsem si hladila brisko a male se kroutilo,pak jsem zjistili ze je to chlapecek 🙂
dnes rano pred 10. se kamaradum narodila holcicka Sára,ja uz se tesim az budu moc navstivit 😅

ives77
26. júl 2009

ahojte tiež prajem pekný nedelný den a dúfam,že nás už tie bolesti v podbrušku prestanú bolieť,mne je už dnes celkom fajn rozhodla som sa dnes celý den odychovať,no a samozrejme budem zase celý den zapnutá a sledovať čo píšete 🙂

olienka12
26. júl 2009

mne je dnes divne v hlave mi huci...

miroslava89
26. júl 2009

ahojte..prajem vam prijemnu nedelu...
zajtra mi spravia serklaz hned rano a potom uz dufame ze bude len lepsie🙂

olienka12
26. júl 2009

Mirka budem na teba mysliet a drzat palce,nech to dopadne co najlepsie Drz sa 😉

olienka12
26. júl 2009

mamulky co uz mate drobcekov mate nejake skusenosti s plienkami z DMka? Babylove?

miroslava89
26. júl 2009

oli dakujem...
inac k tym plienkam z DM je aj na koniku tema...
ak si ju nevidela este tak kuk 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

boncusik
26. júl 2009

mirka, držim palčeky nech všetko dobre dopadne 😉

každý den ked idem na koníka si na teba pomyslím ako sa darí, drž sa a myslím že všetky holky januárovky ti držia palce 🙂

roxy čo sa týka snov ja som mala minulý týžden taky strašidelný že som pri porode zomrela aj bábenkom a videla som v sne náhrobný pomník s mojim a babenkovým/ chlapčenským/ menom, ráno ked som vstala som bola ulne vylakaná ale všetci komu som sen rozprávala povedali, že to znamená dhý život aj v snári to tak je, tak snád to nebolo zlé znamenie 😕

boncusik
26. júl 2009

ešte sa musím pochválit, prvú vec čo sme kupili nášmu miminu, kupil moj MM a prekvapil ma,takú malú milenú stoličku s pandou 😀 strašne je chutná 😅

miroslava89
26. júl 2009

boncusik dakujem...aj tvoj drahy sa tak tesi tvojmu tehulkovaniu a buducemu potomkovi? 😵 zlate🙂

boncusik
26. júl 2009

moj MM je nadšený že budeme mat mimčo, aj ked on je také moje deculo, niekedy má správanie 5-ročného 😀 😀

cukruska1920
26. júl 2009

Halo halo... ako si tu nazivate? ja som sa v piatok vratila z nemocky 😒 v pondelok som trochu spinila tak ma doky poslal radsej do nemocky...uz je to ok... strach som mala ale riadny poviem vam... teraz citim take natahovanie v podbrusku...a strasne ale strasne ma svrbia bradavky...si ich musim stale kremovat

adros
26. júl 2009

ahojte 🙂

tak ako si užívate víkendík? keby nebol mangel doma, tak to moc ako víkend ani nevnímam, keďže som už dlho PN 😒

včera bola u nás na návšteve sesterka aj s jej drobcom, tak som sa "priúčala". A keď odišli, hovorím polovičke, že aspoň viem, čo nás čaká. Drobec je velmi krásne a hlavne živé dieťa, ktoré si vyžaduje veľa pozornosti. TAk drahý uznal, že byť na materskej nie je med lízať, že to musí byť vyčerpávajúce pre maminu. Ale aj tak sa na to veľmi teším.

Mirka, hlavu hore, aj keď testy nedopadli najlepšie. Ako som už spomínala, vo veľa prípadoch tripple testy nevyjdú dobre a napriek tomu sa maminam narodia krásne zdravé bábatka. Ja čakám na výsledky v stredu, tak uvidím, aká budem hrdinka, ale s manželom sme sa dohodli, že si z toho veľkú hlavu robiť nebudeme. A zákrok Ti určite dobre dopadne, len treba určite potom riadne odpočívať.

olienka12
26. júl 2009

tak prave mi odisla bleskova navsteva nase male krsnatko. Nevidela som ho 2tyzdne a to vam poviem uplny pokrok,sam sedi a lozi, tento tyzden mal 7 mesiacovja som z neho hotova, dokonca sa sam postavi na nozky 😀 sikovnik, snad budem mat aj ja take sikovne babo 🙂 🙂 🙂

adros
26. júl 2009

oli, ja som bola takto včera unesená z mojho krsnátka. Bol podareny, naučil sa prevracat z chrbatika na bruško, ale potom sa začal jedovať, lebo na chrbátik sa sám už neprevrátil 😀

adros
26. júl 2009

baby, ktorá ste bola, resp. ste objednaná na 4D do HC? ako to je s objednaním? Ako dlho vopred sa treba objednať? A sami si určíte deň a hodinu? Alebo to je všetko na nich?

olienka12
26. júl 2009

dala som do albumu foto maleho,ked sa vam chce kuk 😀

luci21
26. júl 2009

Ahojte baby, prepáčtr že vám sem moc neprisievam ale akosi nestíham pri malej.
Ja mám poradnu v utorok tak som zvedavá čo robí ten moj krčok 😒
Všetkým držím palčeky 😉

ives77
26. júl 2009

haloo 😉 kde sú všetky tehulky tento víkend?je tu nejak smutno a ja sa strašne nudím.

luci21
26. júl 2009

Bbaby ja tak rozmýšlam a neviem sa rozhodnúť, viem že mám ešte čas ale premýšlam stále nad súrodeneckým kočíkom či áno alebo nie, rozdiel medzi detičkami budem mať 22 mesiacov, čo myslíte?

miroslava89
26. júl 2009

ja sa tu motam este trosku 😉

adros neboj vysledky budes mat dobre- a vysledky tripple testov su naozaj casto az velmi skreslene 😒 ale tak mna uz nase vysledky netrapia- u nas su az 2zavazne faktory ktore skresluju vysledky...uz len aby zajtrajsia serklaz dopadla dobre krcok vydrzal aspon par tyzdnov a bude dobre 🙂

adros
26. júl 2009

mirka, neboj, dopadne to dobre. A budeš potom doma na PN na rizikovom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre