Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
10. aug 2009

janka gratulujem k dobrym vysledkom🙂

markee
10. aug 2009

Ahojky,jdu jen na skok,bolí mě břicho,tak ležim.
Odběr nebyl bolestivý,ale nepříjemný,obvzlášť,když mi to píchali na podruhý.Jednou jim to vyjelo a tak to vyndali a píchlo to znova. Učila se tam další doktorka na odběr plodovky. No,nějak se to asi naučit musí,či co. Už jsem skoro omdlela,pže jak jsem se bála,tak mi pak začlo být špatně.Ale jinak pohoda. Na utz jsem krásně viděla miminko,je tak živé a odpovídá 18+4 a jinak jsem dnes 17+6.
Nenapsali mi ošetřovák pro Míšu,takže i když mám mít klidový režim,tak zítra musim k obvoďákovi,pže prostě chci radši,aby ještě středu byl doma a on ve středu slouží,takže proto.Dovču mu nedaj,ale na ošetřovák ho musej nechat doma.
Jinak prý výsledky budou do 14dnů,ale jestli prý jsou dovči,tak nejdýl do 3 týdnů.
Tak papa,jdu ležet.

bebel
10. aug 2009

Markee..hmmmmmmmmm, tak to si nevyhrala 😲 až 2 vpichy.
Mne sa do chrbtice po konzíliu anesteziológov báli opakovane urobiť krvnú zátku po zle vpichnutej EDA, ktorá nebola účinná.....kvôli možnej infekcii.
Sisipet...dnes som skysla v robote do 18,10 😖 a nevidím to ani zajtra na skorší odchod...musím stihnúť pred dovčou kopec vecí.
Dnes mi v práci 1 k.r.a.v.a, tak vynadala (kvôli 1 termínu, ktorý som riešila s 2 týždňovou rezervou, ale ona mala pocit, že na to treba minimálne mesiac na rozmyslenie)....., že ak to bude takto pokračovať vybodnem sa po dovolenke na nich a hodím sa na PN až do MD. Nech vedia, koľko jak mulica odmakám... a držím stále hubu a krok 😎
Janka dobré správy .

Dorot prajem šťastný výber dovče.....obvykle ja my chodíme Ultra last minute s rakúskymi cestovkami...ale tento raz nás ukacal kamoš na HR pol roka dopredu, tak snáď ro bude stáť za tú cestu
😠

marushka
10. aug 2009

jéj, jani, si mi zase vystresovala s tou výbavou pre mimi 😲 😲 😲 ...ale nie, ešte som pokojná, dnes som chcela pohrabať v hadríkoch, ale tá moja hlava ma neprestala boliť, takže teraz už ani nevidíííííííím, tak som sa k tomu nedostala...
aj tak okrem kočíka a monitoru a pár dievčenských načančaných vecičiek, máme tiež všetko 😉 😉 😉

gucz
10. aug 2009

ahojček
markee len pekne oddychuj 🙂 , výsledky budú určite v poriadku

vecičky.... my ak budeme mať dievčatko, tak máme vlastne všetko, ak chlapca tak dačo modré dokúpime a bude. Akurát kočík nemáme, to si necháme nakoniec.

ives77
10. aug 2009

ahojte kočky,marke veru len si oddýchni moja si si vytrpela,ale čo by sme pre tie naše baby neurobili však? ja mám tiež dosť vecičiek po malom a od kamošky,nemám kočík a pár drobností aj postielku mi požičajú takže super

janka1
10. aug 2009

tak som spat 😵
marushka ja a vystresovala 😨 ved ty mas veci po malom 😉 ja nic , vsetko odznova a od piky 😀 a kedze som tu asi medzi prvymi s terminom najskorsim a viem co to nosim pod srdieckom , tak som sa aj rozbehla, ale ja som uz priebezne nakupovala 2 roky vopred 😀 a nie neutralne rovno vsetko na chlapca 😀 😀 aj ked som velmi tuzila po druhej babe, vedela som , ze toto nevyjde 😀 😀 😀

chybaju mi uz len take drobnosti akoodsavcka do nosa, kefka na vlasky a take prkotiny, ale to ma caaas 😉

marushka
10. aug 2009

no, veď hej, zostal tu kopec vecí vecí, vieš si asi predstaviť môjho manžela, ktorý sa strašne tešil, že keď to bude chalan, tak VŠETKO MáME...jeho obľúbená veta 😉 ale to vieš, pri dievčatku by som sa asi ťažko krotila, chalanské vecičky sa podľa mňa vyberajú ťažšie pre šik ohoz, babulkovské veci sa predávajú samé...veď ružová sama o sebe 😉 😉 😉
asi počkám do piatka, snáď mi urobí aj sono a potom sa už do tej revízie fakt pustím 😉 😉 😉

janka1
10. aug 2009

marushka ani nevies ako ti rozumiem 😒 ked bolaq Vladka malicka , taky vyber nebool 😢 a teraz pri tolkej krase by som vedela dieta taaak vyobliekat joooooj 🙂 ale aj chlapci sa daju , ale to uz nie je take ako u dievcat

marushka
10. aug 2009

hm, janka, tak ty to vieš s týmto odstupom pekne porovnať, to ti zase verím ja 😉 tak teraz vladke budeš kupovať také slečnovské hadríky, čo má tiež bezpochyby svoje čaro, a Olivera tiež nejako načančáš, výber je určite široký 😉 😉 😉
moja neterka mal samé exkluzívne kúsky, tak teraz segra iba hopká a stráži ma, aby som vraj nič nekupovala... 😉 že to podedíme..., no ale vieš si to predstaviť?????????????????????,,, 😉 😉 😉 určite sa nezdržím 🙂 🙂 🙂 už v najbližšom obchoďáku 😉

janka1
10. aug 2009

jasne, ze viem 😉 aj ja som dnes mala nakupnu horucku, ale udrzala som sa 😀
ale vies chlapcovi nikdy nedas suknicku, nebude mu vidiet krasne pancusky spod nej s krasnym vzorom dopasovanym k vrchu atd 😀 😀 😀 😀 😀
zato viem, ze nakupime siltovky miesto pancusiek a tie budemem ladit 😀 😀 😀 😀 😀

marushka
10. aug 2009

jasné jani, ešte copánky učesať 😉 😉 😉
ale zatiaľ u nás je to celé len v intenciách predstáv a túžob... 😉 uvidím po najbližšom sone 😉 aby sme ešte tie šiltovky nekupovali spolu 🙂 😉 🙂

ives77
10. aug 2009

Jooj baby ako vám závidím,teda tým čo už viete čo to bude,že viete čo kupovať,ale čo mi čo to navieme?
nech je už 28.8 idem na sono a dúfam,že sa nám malinkáááá ukáže ja totižto chcem stráááášne babenku 😵

janka1
10. aug 2009

ives pozeram , ze si z Lucenca, ako sa vola tvoj gyndos?

ozaj zienky a zabudla som vam povedat, ze som dnes na poradni dostala PRENATAL KUFRIK 😵

marushka
10. aug 2009

jéj, tak fajn, ja som pri kubkovi dostala až v nejakom 8. mesiaci 🙂 a potom ešte jeden v pôrodnici 😉

tak ja sa idem uložiť, bolesť už mám pekne vystupňovanú a do toho oči a nádcha z alergie tak už ani nevidím 😢 😝 ☹

majte sa tehuky a dobrú nocku želám 😉

roxy_1
10. aug 2009

Ahoj holky, prave jsme dojeli z pohotovosti,manza spadl ze strechy a ma zlomene zapesti,to nam jeste chybelo,zrovna kdyz se zacina s bydlenim 😒 trochu traumatizujici zazitek byl kdyz tam dojela holka s brekem a oblicejem celym od krve,pak rvala na vysetrovne jako by ji porazeli,uplne se mi udelalo zle,prej ji srazilo auto ci co,no chuderka... 😒
manza byl z bolesti taky na vyvraceni,bledy jak stena....nastesti nas vezl svagr,ja bych to sama asi nedala... 😨

no nic jdu spat holky,preji dobrou noc...

plivit
11. aug 2009

prajem pekne ránecko z dovolenky v Bešeňovej
tak ja som zažila krušnú noc z nedele na pondelok ☹ ,ktorú som prehnačkovala a prevracala asi som niečo zjedla tak celý pondelok som ležala na izbe a prespala manžel zatial s dcerkou išiel na kupko(dovča mi teda pekne začala)
No dnes mi je už fajn a zjedla by som aj klince 😀
pekne sa držte blahoželám k úspešným kontrolám

gucz
11. aug 2009

ahojky dobré ránko
roxy ešte že sa nestalo nič horšie, že to odnieslo len zápästie, no i tak to musel byť otrasný zážitok 😒 , tak že manželíkovi prajeme skoré uzdravenie

my sme dnes hore už od šiestej (teda ako v poslednej dobe stále), vonku je zamračené, prskoce a ja by som tááááák spala, že ledva pozerám. No malinká je čerstvá, tak nič.

plivit s tými klincami opatrne 😀 , najprv papaj niečo neškodné ako rožtek a čajík nech sa Ti to nevráti

janka1
11. aug 2009

dobre raneckooo ja uz v praci 😖 odvykla som si

roxy MM skore uzdravenie 😉

plivit v Besenovej jeeej hned by som sa vratila 🙂 kde ste ubytovani?

olienka12
11. aug 2009

ja chodim ako zombie dnes uplne nevyspata unavena.... a dnes dlhy den lebo po praci mam este stretko ohladom jedneho projektu.... 😒 😒

nedockava4
11. aug 2009

dobre ranko, tehulky...
tak, ja som dnes vyspinkana a je mi aj dobre (konecne)
vsetkym Zuzkam vsetko najlepsie k meninkam....
nam sa dnes ohlasili svokrovci na navstevu, tak sa idem pustit do varenia 🙂

meggieya
11. aug 2009

no ja som mala vcera vecer uplne strasny... dost mi bolo zle, som sa citila, akoby som mala odpadnut, asi som mala moc nizky tlak... a pred tym som si dala paradajkovu s cesnakom, tak neviem, ci to mi nesposobilo zlobu..

nedockava4
11. aug 2009

meggieya...no, tak vecer som aj ja mala problem s tlakom...srdce mi bilo neskutocne a ked som si zmerala tlak, tak som mala 76/40....super 🙂

meggieya
11. aug 2009

nedockava... kokso ,to je riadne malo... ja som bola uplne malatna, som myslela, ze dodychavam posledny kyslik v plucach ... a bola som unavena, sa mi chcelo spat. Ked som isla na wcko, tak som uplne nic nevnimala... no sila..

sisipetka
11. aug 2009

Dobre ranko kocky,
Bebel...ja to asi tiez dnes nevidim ruzovo, prace vyse hlavy a to zatiahnute pocasie je na moj tlak, ze ble 😝 Ale ved este casu dost do decembra 😀 A prajem rychle a bezbolestne balenie na dovolenku...urcite budete mat krasne.
Roxy, boze davaj na neho pozor, kto ti bude prebalovat mimi, ked pojdes s kamoskami zit 😉
...a tiez sa pridavam k blahozelaniam pre Zuzky...hlavne nech mimi posluchaju a vsetky tie neduhy, ktore sa na nas lepia rychlo prestanu...
Inac je krasne ako sme vsetky zvedave, co nosime v domcekoch 😉 Aj ja som, ale slubila som MM, ze pockame az do konca...ale kedze ideme na 3D, tak budem jednym okom riadne spizovat, ci na obrazovke sama nezbadam pohlavie 😀
pekny dni, idem makat...praca nejako nechce pockat 😖 😉

olienka12
11. aug 2009

Janka mam otazocku ohladom tvojho kociarika, teda mam dve 1. ta brzda na rucke funguje ako brzda na bajku, stlacis a brzdi? napriklad pri korculovani? 2. da sa sportova cast dat v proti smeru jazdy tvarou ku mne? dakujem

roxy_1
11. aug 2009

Krasne dopoledne preji tehulky moje 🙂

u nas od rana taky prsi,dneska za manzu zaskocil na stavbe svagr,on ten pad ze strechy byl tak trochu i jeho vina,tak ma asi vycitky...ale je moc hodny,protoze pomaha jak muze a sam se sestrou stavi vlastni dum,jenze ten jim dela firma,jsme zacaly se sestrou zaroven s bydlenim 😅
mm jeste spi tak jej nechavam ale beztak jej vzbudi jak pujdu delat obed,dnes konecne udelam dlouho slibovane chilli con carne,ktere mi varivali domaci v Anglii... 🙂

sisi ja se ti nedivim baby jsou zvedave odjakziva a ja bych asi taky spizovala na ultrazvuku,kdo vlastne uvnitr bydli.sak manzel to vedet nemusi 😀
ja jeste tyden a 2dny a uz jdeme konecne taky....snad uz nam reknou co to bude,rada bych k prckovi mluvila jako ke konkretni osobe 😅

s tim tlakem se vam devcata nedivim,takove zmeny pocasi nadelaji neplechy....ja si uvarila rano kafe,rozpustne s mlekem a cukrem....ale co jsem si hodne oblibila je Caro,mnaaaam,a kdyz si do nej hodim hnedy cukr chutna pak karamelove....mnam

janka snad se brzo zajedes v praci,ale verim ze je to asi neprijemne po takovem volnu zpet do pracovniho rezimu 😉

janka1
11. aug 2009

olienka funguje ako brzda na bajku 😉 nie neda sa otocit , tak ak chces 😒 😉 ale mne to NEVA

ROXY zastupoval ma kolega, ktory tu bol po 1x sam na tak dlhu dobu ...noooo zvladol to dobre ,ale co sa tyka papierovaciek NIC ☹ TAKZE VSETKO OSTALO NA MNE, ALE NEJAKO SA POTRAPIM DEN / DVA A BUDE TO UZ NECH JE stvrtoooooooooooooooooook 😵 😵 😵 😵

aj ked som Olivera videla vcera , ale 3D je predsa len o com si inom 🙂

olienka12
11. aug 2009

Janka dakujem za info, tak ja ostavam pri tom mojom 🙂))
dnes ma zasa pali zaha brutalne, ja nemozem mat kus klud. Najprv som grcala, tak ma bolelo brucho a teraz ma pali zaha, som zvedava, co nastupi dalej 🙂))

miroslava89
11. aug 2009

dobre ranko 🙂 mne je dneska extremne veselo akosi.. po kontrole u dr. konecne nejake lepsie spravy- o take 2max.3 mesiace sa mozeme zacat opet snazit😉

a oddnes mame doma moju neterku budeme sa onu par tyzdnov starat- kym mojej sestre neprejde 1.trimester tehu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre