• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
dobre ranko tehulky
ako sa vam dari?

olienka,..to je osud zien :slight_smile: to zvladnes,.... a budes mat vlasate babatko ak ta pali zaha - aspon take sa hovori
11. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisipetka, ja do snopku chodim kazdy utorok - takze ja tam budem. budem rada, ak ta tam uvidim :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:

tak Peti to je super ze opat vypekas....mnam robis chute boooo fakt dobre pecies xi :grinning: hmm no tak to su tie dovolenky a veru mala by si si vypytat 2 vyplaty sak robite dvaja hehe

nooo mna tiez pali zaha a najma vecer...ja to skusam prespat lebo ked som si dala mlieko alebo nieco mliecne tak do dopadlo zle...

miri super ze mas taky fajny dnik :slight_smile: tak nech sa vam podari potom splodit potomka na prvy sup xi
11. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wandi dakujem za pozvanku :wink: Dnes asi nestihnem, nieco sa tu nakopilo v praci a pocasie ma deprimuje :confounded: Ale uz lamem aj kamaratku tehulku, tak hadam coskoro sa tam dogulam a stretneme sa :wink:
Adi dakujem za to pecenie, teraz na narodky som doniesla cheesecake - vsetci sa oblizovali :grinning:
Mirka, tak to je vynikajuca spravicka, vsetko ubehne ako voda, si zdrava, takze coskoro bude opat mimi na ceste :dizzy_face:
11. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka trosku ta vyvediem z omylu :grinning:
pri Vladke ma neskutocne palila zaha , ale az na zaplakanie a mala sa narodila holohlava a az do 5 mesiacov nemala vlasky :slight_smile: :wink:
11. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palenie zahy aspon co ja viem, tak sposobuju potraviny podporujuce produkciu zaludkovej kyseliny : cukrovinky, kava, sytene napoje prilis horuce alebo prilis studene jedla a napoje
:wink: prejedanie sa a hlavne STRES
:wink:
11. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti som si to kukla na obrazku tak verim ze neostal ani kusok :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

jani teraz si to vsetkym natrela s tou zahou :slight_smile: :zipper_mouth: :grinning:
11. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to, ze niekoho pali zaha a narodi sa mu babatko s vlaskami je cisto nahodna, nema to nic spolocne s palenim zahy :wink:
11. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ved ja som si robila srandu ,... to su take babske povedacky,.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak som predvcerom videla 2 tyzdnove babatko v cofee shope a neverila som vlastnym ociam ake malo vlasky - cierne a skoro 10cm dlhe,....wow
nasa mala bola tiez skinhead :grinning:
11. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andykca ale coby , len som im chcela usetrit nemile prekvapenie po porode :grinning:

mne moja mama stale vravela tu istu frazu jaaaj ale to bude vlasate babo :grinning: :grinning: a narodila sa holohlava a moja prva otazka bola a TO JE URCITE MOJE :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prekvapko
tiez som tomu verila :grinning: :grinning: :grinning: kedysi , ale uz sa mi to potvrdilo aj u kamoskach , ze to nie je vobec pravda , vsetko je o jedle a aj strese :wink:
11. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby...bolieva vas este podbrusko...lebo mna posledne 3 dni zacalo boliet, tak predkramovo, tak dufam, ze je to ok...ja som taky strachopud :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja by som bola doteraz na pochybach ci to bude alebo nebude vlasate :slight_smile: lebo ma pali zaha nie kazdy den hehe...

grelu mna osobne nebolieva, ale picha ma v podbrusku sem tam....

ja idem obedovat bo zas je tu hlad :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ctvrtek je uz za dvermi a ty uvidis Oliverka na 3D ti uplne zavidim :sweat_smile:

holky dalsi den bez nevolnosti jupiii.. :grinning:

mirka to jsou moc dobre zpravicky :dizzy_face: takze kdyby jste otehotneli jeste letos tak mame deti ve stejnem rocniku :grinning: a s malou si natrenujete rodicovstvi.... :sweat_smile:

sisii cheesecake uplne miluju,dala jsem si jej kdyz jsme byly s holkama v praze ve sturbuck coffee...sice byl drahy jak cert ale stalo to za to :grinning: da se koupit v Marks and Spencer ale ten my tu na morave nemame.... :unamused:
11. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak som doma s poradne afp v poriadku aj velky ultrazvuk dopadol super vsetko je tak ako ma byt. a pravdepodobne budeme mat dievcatko. :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy a ty kedy ides?
11. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja pristi ctvrtek ale na klasicky na 3D se nedostanu,ale nevadi mi to az tak :sweat_smile: mel by se mnou jit uz i manzel,doufam teda ze pujde....
11. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam gratuluji to jsou dobre zpravy.... :grinning:
11. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas tiez raz dva zasebou :wink:
11. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy dakujem sa vytesujem :grinning:
11. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam blahozelam :wink:
noo rozbiehaju sa nam tu dievcence :grinning:
11. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim ze to bude tak pul na pul... :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dakujeeeeem. :wink:
11. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka aj ja blahozelam :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi dakujem :wink:
11. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla, ze zatial som pribrala 2,5 kila.
11. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam, gratulujem k dievčatku a dobrým výsledkom :slight_smile:

ja idem zajta na UZV tak sa teším tešim :grinning:

dnes som stretla jednu cigánku a hovorí mi :vy čakáte bábo a bude to dievčatko, dlhovlasé blondýnka :confused:
tak som zvedavá či sa jej predved vylní :confused:
11. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik dakujem a zajtra drzim palceky na poradnu. :wink:
11. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm k tomu stresu... Sefovi na stretnutie som objednala kyticu za 30eur mne osobne sa pacila nadherne vonala... on si 5 min. pred stretnutim zmyslel, ze je zo starych rozkvytnutych kvetov a ze on taku neda, a ze mam najst kvetinarstvo po ceste, kde kupi taku aku si on predstavuje..... no neporazi vas?
11. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky...ja mám dnes povaľovací deň, hlava ma už našťastie nebolí, tak je to super...som si zaklopala, ale tá moja alergia, vypľujem si pľúca o chvíľu takýmto tempom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

evacam, gratulujem k výsledkom aj k asi dievčatku :wink: :wink: :wink: mali by ste párik, hm? :wink:
11. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marush dakujem. no veru parik, ale tesim sa strasne.
11. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok