• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ahojte :slight_smile:

ja len obcas stuchanec citim :wink:
16. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stylly,

ja cítim pohyby každý den ale nepravidelne, raz je to jeden kopanec,inokedy 3 za sebou potom hodinu nič a potom zase niekedy 5hodín nič, ale je to milené ked mi to dá vedieť že ja som tu v brušku :sunglasses:
16. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se ptám,protože já také cítím pohyby nepravidelně a čekám kdy dostanou nějáký řád a bude tam trošku ta pravidelnost :grinning: Přece jenom miminko se potom lépe hlídá :wink: :wink: :wink:
16. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky
stylly ja zacala citit pohyby tento tyden a jsem na tom podobne jako boncusik....ja myslim ze nejde to asi tak aby byly pravidelne,nekdy mimi spinka :slight_smile: rano kdyz jsem vstala se mi pekne zaprel o pravou stranu,takova tvrda boule a celkem tlacil... :sweat_smile:
me se dneska zdalo ze jdu na ulrazvuk a MM tam nebyl a ja se jej nemohla dovolat...no uz mi z toho asi hrabe :grinning: manza dosel v 5 rano,po dlouhe dobe si byl s chlapama vyrazit,zase jsem sebou hazela v posteli,nespi se mi dobre kdyz je nekde pryc... :unamused: :slight_smile:
16. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stylly odkud jsi?
16. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtw tehulky...prajem pekne dobre nedelnajsie ranko... :wink:
16. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zelam pekne rano :wink: Vitam neve tehulky, riadne plodny rok... :slight_smile:

Mne sa snivalo, ze som bola v porodnici a velmi dlho som cakala, kym ma prijmu a nic sa nedialo :unamused:
16. aug 2009 o 10:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo weroniklaaa...:slight_smile:))
Aj mne sa snialo o svagrininom babatku, ze sa uz narodilo...uz kazdu chvilku caka... :wink:
16. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:Olomouc
16. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stylly jeee takze taky Moravacka... :grinning:
16. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:Koukám,že máš vybrané pro holčičku stejné jméno:slight_smile:))
Ahojte! Pekné nedelné ráno želám. Nové tehulky vitajte, veru pekne sa stále rozrastáme.
Lopezka - ja som v Rakúsku, Nt som mala 1,4 a doktor mi povedal, že to je 1:237. Povedal, že to je dobré.
stylly to jsem si taky vsimla :sweat_smile: kdy budete vedet co to bude?my jdeme ve ctvrtek na velky ultrazvuk a snad uz se nam ukaze :slight_smile:
16. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:No my to tak něják víme,..ale ve 13tt mi řekli kluk a ted holčička,...tak nevím,.... :confounded: No já uvidím,..asi 26.8 ted toho máme hodně,jedeme se kouknout do porodnice,..budu rodit daleko od Olomouce tak se tam jedeme v neděli podívat!!!
16. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stylly no snad nebude tak daleko,jak te chytnou bolesti tak aby jste tam byli co nejdrive.... :sweat_smile:
tak to mas dobre, tak treba se asi priklanet k holcicce co?preci jen je to urcene nedavno :sweat_smile: u nas si vsichni mysli ze to bude kluk,i ja si to myslim ale uvidime co nam reknou.... :wink:
16. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:NO to já vůbec nevím,.. :confounded: uvidím co řekne další ultrazvuk!!!!hlavně at je mimi zdravé :slight_smile: Jinak hradiště celkem dobře znám:slight_smile:Změnilo se tam něco? :wink:
16. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zatim co vim je to 5 holek : 3 chlapcum :grinning:

stylly hodila jsem te do nasi tabulky.... :wink:
16. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stylly ja myslim ze ani ne jen je trochu upravene,delalo se par uprav pesi zony,mam rada Hradiste :slight_smile:
16. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:díky :wink: ......já jsem hradiště taky milovala,.... :grinning: :grinning: :grinning: hlavně ty párty u šesti,..fungujete ještě???
16. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funguje prave ze tam byl vcera muj manzel misto zenske jej tam otravoval jeden gay,ale jinak prima chlap... :grinning: je to jeden znamy co ma u nas podnik :grinning:
16. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy: :slight_smile: tak to asi nebyl špatný klubík :grinning: :grinning: :grinning: A co by si chtěla ty kluka X holku? :wink:
16. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, já pohyby (snad jsou to :slight_smile: ) cítím asi týden. Velmi nepravidelně, a pokud by jen někde tlačilo na stranu, tak to asi nepoznám :sweat_smile: . Je to zajímavý pocit.
16. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no me je to fakt jedno,budu rada i za chlapecka i za holcicku,hlavne at je v poradku.... :slight_smile:
16. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si ty jsi ze Zlina,skoro sousedka :grinning:
:grinning:
16. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj. Morava jak vyšitá. :grinning:
16. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jdu se vzdalit,dneska mi odpadlo vareni jelikoz dneska navarila babicka....tak preji vsem dobrou chut...pa pa :slight_smile:
16. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu vsetkym januarovkam aj ich babenkam v brusku. vitam nove tehulky.
baby teraz som si pozerala tu tabulku a som sa chcela spytat chodievala sem tusim aj cukruska ta sa bala, ze jej neni zle ci je vsetko ok. co je s nou? ani v tabulke nie je. asi mi nieco uslo. :confused:
16. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja napriklad vidim v tabulke mena, kt.tu vobec nechodia
16. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam cukruska bola potom vo februarovkach ale bohuzial min.tyzden prisla o babenko....
prajem peknu nedelu
16. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok