Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evcam
16. aug 2009

boze to mi je luto. ☹

minix
16. aug 2009

kedy dame dalsiu meracku? tej by som sa rada zucastnila aj ja 🙂))

dnes ste ma inspirovali k tomu meraniu a mam 92 cm, teda pokial sa to meria cez to najsirsie brusko a zacala som prave vcera 19tt 🙂)

a pohyby stale nic....este mam na to tyzden, tak som pekne zvedava.

eva3107
16. aug 2009

evcam...noooo
Cukruska...tu chodila no uz tu nebola dlho , ale minule asi v pondelok som si vsimla ze pisala na neaku temu a uz nemala napisane ze caka bab...tak neviem ci... ☹ jej tehotenstvo sa predcasne neukoncilo...no nechcela som jej pisat...take veci su dost neprijemne... 😒

Ahoj Oli no ako?

olienka12
16. aug 2009

evi da sa koncom mesiaca chcem zacat chodit na pripravu stvrtky o 11 na Sekcov

eva3107
16. aug 2009

Baby ja som uz neake tie pohyby pocitila aa hlavne ked lezim na boku, alebo na chrbte..boli slabucke...ale bolo to neskutocne..zacinam pomalinky babenko citit tak som velmi stastna...Neviem sa dockat intenzivnejsich pohybov 😅

olienka12
16. aug 2009

evi ty niesi na fb?

eva3107
16. aug 2009

Olienka vo stvrtky o 11tej a koo sa plati a ako dlho to trva?
Som teraz vlastne v 17tt..takze...nebude to pre mna skoro?

eva3107
16. aug 2009

A co to znamena FB?

olienka12
16. aug 2009

evi od 20tt by samalo zacat neviem,kolko sa plati ja mam union,tak to mam zadara trva to hodinu su to prednasky robi to porodna asistentka zo starej nemocnice 😉
ja sa teraz velmi priklanam k tomu ist rodit do starej tak uvidim... ku koncu,by som chcela chodit na pripravu aj do starej nemocnice robia aj prehliadku priestorov...

olienka12
16. aug 2009

facebook

eva3107
16. aug 2009

NO moja tak to ete uvidim kam pojdem rodit , pretoze mam v monobloku znameho..tak neviem ako sa rozhodnem
Ja mam doveru.Tak potom ty zacnes chodit a potom sa pripojim aspon mi budes vediet povedat...ci ja budem platit alebo nie ...aby som bola pripravena takze..tak!
Inak chcem tam chodit takze budem rada ked mi das vediet.

eva3107
16. aug 2009

Som na FB 😅 ...preco sa pytas?

olienka12
16. aug 2009

ok urcite neboj sa 😉

adros
16. aug 2009

ahojte, zelam krasnu nedelu a vitam nove mamicky cakatelky

prave som sa napraskala polievkou, tak horim 🙂 vonku horko a teraz este po tej polievke 😀

uz sa neviem dockat stredy, idem na kontrolu, tak snad uvidime, ci mi v brusku rastie futbalista alebo futbalitka 😀 my kopeme aspon raz za den, je to fakt krasne. Baby a citia to aj vase polovicky tie kopance? lebo moj ked sa dotkne bruska, teba brusiska 😉 a drobec sa ozve, tak on to vraj neciti ☹

olienka12
16. aug 2009

ja som stale taka rozjarena,ked ma mimco kopne 🙂)

ideme sa najest niekam do restiky,kedze sa mi varit nechce a potom sa pojdeme niekam do lesa prejst, tak sa tesim, nacerpem energiu 🙂 🙂

adros moje mimi kope mna ale uz sa mi stalo,ze koplo tak,ze som rukou citila ale len tak slabucko a vedela som kam dat ruku 🙂) nevieme to tak vystihnut aby ruku prilozil aj drahy ale vsetko bude postupne,zatial som rada,ze ja citim 😀

adros
16. aug 2009

olienka, tak si to vonku uzite a dobru chut

olienka12
16. aug 2009

no este chvilku tu budem lebo som pred chvilou spraskala veeeela krupice 🙂)) tak budem hladna troska neskor 😉

olienka12
16. aug 2009

juujj ja sa tak neviem dockat UTZ 24.8. uz chcem vediet co ma to kopka 🙂 😀 😀

adros
16. aug 2009

olienka, mi hovor, ja som tiez uz nedockava 😀

andykca
16. aug 2009

boze cukruska dosla o babo? boze 😠 😔

evi no neviem ci to je skoro ale krpca pocitujem uz aj ja.... 😉

antoniab
16. aug 2009

ahoj baby ako sa mame citam ze babatka kopu aj moje sa hlasy neustale najviac rano alebo teraz ked v klude sedim a vecer je to super pocit 🙂

oli aj ja sa tesim az sa dozviem kto ma kopka 😉
dnes idem mrknut na jeden kocik lebo sa stale neviem rozhodnut tak uvidim 😝
prajem krasnu nedelu unas prsalo a teraz sa vycasilo tak dufajme ze bude uz len pekne

zucana to som ani nevedela o cukruske je mi to strasne luto tak sa tesila ☹ 😔

roxy_1
16. aug 2009

oli ty jmena v tabulce bych si nevymysela,jsou to vsechno holky ktere mi poslaly sve udaje.... 😉

eva3107
16. aug 2009

Olienka tak uz som ta pozvala medzi priatelov... 😉
Ja sa dozviem kto ma kopka az 8, alebo 14.9.Tak to si pockam este dobry mesiac

orionka1
16. aug 2009

ahojte babulky aj ja som tehu, v 19tt , mozem sa k vam pridat?

eva3107
16. aug 2009

samozrejme pridaj sa orionka

olienka12
16. aug 2009

ady podla mna to nie je skoro, kazde tehu je individualne ja som prve pochody mala v 16tt v 17tt steklenie a kde kop tam kom a v 18 uz bol box 🙂)

olienka12
16. aug 2009

roxy ja viem, len som narazala na to,ze ked tu uz nechodia ci sa nieco aj im nestalo ☹

olienka12
16. aug 2009

orionka vitam ta kde v zahranici si?

orionka1
16. aug 2009

olienka ja som v uk, zijem tu uz par rockov. Babenky , ja som mala pochody tiez v 15 -16tt, bublinkovanie v 17tt a v v 18 tt uz prve kopanceky a to je moje prve babo, mojmu hovorim, ze to bude dlhonoha blodina, lebo on chce chalana 😉

boncusik
16. aug 2009

adros,

moj MM cíti kopančeky ked priloží ruku na brucho, niekdy mám pocit že sa rozkope viac akokeby ho chcel pozdraviť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre