• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Drobi bola som o tej 17tej a mas pravdu bolo nas tam dost. Ja som ani nestihla omrknut, kto tam vsetko vonku cakal :grinning:
Takze neviem kedy vas kocky stretnem, kedze chodite az na ten neskorsi termin, mne vyhovuje skor...bo odmietam byt v praci do 17.30 :confounded:
Ale, ked prejde dovolenkove obdobie, tak by som navrhla aj nejake stretko BA a okolie - prijmeme aj kocky z KE, ked budu mat chut dobehnut :wink:
19. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este to som chcela, ze ked nemate ziadna poriadnu fotku vo svojom pase, tak by som musela byt kuzelnik, aby som zistila, ktora ste ktora na tom cviceni :sweat_smile: :grinning:
19. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ja prilietam 7.9. tak mozme vtedy :slight_smile: budem v blave :slight_smile:
19. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti, no ved pod s nami v piatok na jogu, cvici sa o 16.40 v relaxxe - tam sa uvidime a potom mozme dat nejaky dzusik dole v bare :slight_smile: alebo aj virgin mojito :slight_smile:
19. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja suhlasim ;)
19. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno ma na jogu prehovorite :wink: - ale ja pri tom lezani a predychavani vela nevydrzim, bo mam zaseknuty jeden nerv a boli ma z toho potom cela lava noha a neviem sa postavit. Takze joga predychavanie by sa mi zmenilo na joga rozdychavanie :grinning: :grinning: ....ale mozno kvoli vam raz dojdem :dizzy_face:
Dadi...ak kocky budu moct, tak mne terminik i pripadne ine vyhovuju :wink:
19. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som sa dnes rozhodla zostat doma a oddychnut si. V takomto teple sa mi ani nic nechce ;) len to moje male je nejake aktivne, toci sa a toci v brusku, asi nie ako mamina ;)
19. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A budem sa chystat teda v utorok na tu 18-tu aj ja, nech sa stretneme... Akurat vobec netusim kde to je... Trafim tam aj ja s mojim ubohym zmyslom pre orientaciu? :slight_smile:
19. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lopezka som rada ze nie som jedina ktora uz pribrala 7kg od zaciatku tehotenstva, a to si davam pozor na vsetko co zjem a najma vecer po 18.00 jedavam iba zeleninu, a aj tak priberam. Niekedy ma to hneva najma ked sa stretnem s kamoskou ktora je rovnako tehotna ako ja a priblala iba 1kg. Ale kazda sme ina, hlavne nech su vsetky babatka o.k.
19. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti, ale ved na tej joge nic nepredychavame, ani nejako vela nelezime. je to sice menej aktivne ako to co je v SNOPe ale viac take uvolnujuce na svalstvo. podla mna je super kombinacia utorok posilovanie v SNOPe a v piatok joga. este nejake plavanie do toho a uz by som nemala vycitky ze nic nerobim :slight_smile:
dorotka, skoda ze si prestahovana uz v praci, inak by si ma mohla prenasledovat v aute a trafila by si urcite :grinning: ale takto, no nie je to zlozite, len sa trosku treba pokrutit aby si trafila na spravne parkovisko ....
19. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisipetka ja mam rovnaky problem, mam zaseknuty nerv na lavej nohe a teda je to riadna bolest uz ma to drzi dva mesiace. Teraz som zacala plavat a trosku to rozhybat, zda sa ze to zabera. Inak uz som bola aj u neurologa a jasne nikto nic mi s tym nevie spravit. Ako si na tom ty??? Aj cvicievas???
19. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy! :slight_smile:

dorotkaa, aj my sme sa v praci stahovali.. aj ja to mam do relaxxu 1 min :wink:
19. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv a dorotka - nepracujete nahodou spolu ? :grinning:
19. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka hehe :slight_smile: tiez mam taky dojem :wink:
19. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobi, prve tehu som chodila na tehu jogu a priznam sa, ze som skoro plakala kym som vstala. PRoste aj toto tehu, mi male tlaci niekde na sedaci nerv a akonahle si lahnem na chrbat, tak o 2 minuty uz sa neviem normalne postavit - funim ako lokomotiva....No zatial mi ostava Snop, ale chcem od septembra pridat bazen a mozno sa teda necham nahovorit i na jogu :wink: Neboj, raz to musi prist :grinning: :grinning:
Solliden, ja ten moj nerv neriesim, mimo tehu mi nic nebolo a teraz to mam opat. Asi tym rastom mimi niekde tlaci a nikto ti s tym nic neurobi. Ja som este aj par mesiacov po operacii kolena a nestihla som ho uz poriadne zrehabilitovat, kedze som ostala tehu :wink: ...takze si niekedy pripadam ako hypochonder a k tomu + 10 kg za 21 tt - neboj, nie si jedina s tymito tehu problemikmi - hlavne, ze sme inac zdrave a mimi prospievaju :dizzy_face:
19. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, no je to mozne...ivv aby som nebola konkretna... napis aspon v ktorej budove pracujes... ja v takej asi 20 poschodovej hned za relaxxom...
19. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotkaa, no ja presne v tej istej :grinning:
stahovala som sa z vedlajsej, tej starsej, ty asi z vaja, ze?
19. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na obed, za chvilu som naspat :slight_smile:
19. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja z hodzka :slight_smile: na to je sranda :slight_smile:
19. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja z vas zomriem ! bratislava to je taka krasna velka dedina na dunaji :slight_smile:
peti, no ved si to s tou jogou rozmysli, ked ti to nema robit dobre tak je jasne ze to nebudes robit na silu, ved stretnut sa stretneme aj inde :wink:
kedze mna teda oficialne povysili aj ked vedeli ze idem na matersku, tak ja sa na svojho zamestnavatela stazovat nemozem, aj ked urcite si nejaky ten dovod viem najst - ked chcem :grinning:
19. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky...aky mate dnes den? mne dnes skoro volali sanitku.. :frowning2:
19. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronka, co sa deje?? :frowning2:
chceli si vidiet nejakeho fesneho sanitara??
19. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky těhulky:slight_smile: :grinning:
19. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadla som v elektricke.. uz mam dost tychto odpadavani :unamused: este aj hlavu som si tak buchla
19. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronyca a ty uz nie si PN?
19. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko moje
niekde som citala ze to moze byt koli anemii. vid clanok:
Anémia je už „chorobným“ dôkazom závratov. Neobávajte sa jej však, ak slabosť nie je častá, ale skôr výnimočná. „Naozajstné“ mdloby sú počas tehotenstva zriedkavé – ak len nie ste herečka v telenovele:wink:. Ak sa vám už čosi také ale prihodilo, radšej navštívte svojho lekára.
19. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšou príčinou môže byť dehydratácia. Je veľmi častá. Pite, pite, pite. Zle vám môže prísť aj z „nepríjemného ťažkého vzduchu“ alebo rôznych pachov. Pomôže len odísť alebo dokorán otvoriť okno.

aj toto tam bolo o odpadavani,... dufam ze ti uz je lepsie
19. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja odpadavam uz od malicka... ale nikdy som tto nejak neriesila. Ale terraz odpadavam aj kazdy den. Tlak mam raz velmi vysoky a raz velmi nizsky skace mi hore dole. Uz aj u neurologa som bola. Esteze som dobrovlne predtym ostala na PNke.... Blbe je ze neurolog mi teraz nemoze robit nijake vysetrenie.

A pijem vela, na to si ja davam pozor... denne vypijem aj viac ako 3 litre.. zblnkocem :slight_smile:
dufam ze uz bude lepsie..lebo sa bojim aby to nejako neublizilo malemu
19. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak hlasim sa po kontrole

Vazime 338 g, vraj priemerna vaha zvykne byt cca 300 g, tak sme teda dobre ziveni :grinning: Podla pohybov sa nam termin porodu posuva na 29.12. a na takych 60% to je dievcatko :slight_smile: Ale beriem to s rezervou, moc sa doktorka k pohlaviu nechcela vyjadrovat a uz dve kamaratky, co chodia k tej istej dr. mi povedali, ze im zle urcila zo zaciatku pohlavie. Takze si pockame na ten 4D v HC.
19. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros blahozelam,... super. :slight_smile:
19. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok