• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Ahojte, ja sem malo prispievam, ale citam vas pravidelne. Bola som teraz dlhsie na dovci a 3 dni som docitavala 40 stran co ste tu zatial popisali :slight_smile:

Nedockava, preco by sa nemali maliny a jahody? Ja som sa predvcerom napchavala malinami a cucoriedkami a vcera jahodami, tak ma to zaujima.

Chcem sa spytat na ten balicek/kufrik, co ste dostali. To ako stat dava taketo balicky okolo 20ho tyzdna tehotenstva, alebo ste baby v nejakych sukromnych ambulanciach, kde to takto davaju?
19. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli....oooooh, tak to by som brala hned 10 :slight_smile:
hm, hm, hm....akosi sa tu uz nerozprava o stretku PO a KE, tak snad dovtedy vydrzia a ty nam to podelis :slight_smile: ako detom lizatka :slight_smile:
19. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha kym som napisala prispevok uz si aj odpovedala... to sa mi zda dost nepravdepodobne, ze to moze byt z malin alebo jahod
19. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika...na predchadzajucej strane som to napisala
19. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava, keby sa ti chcelo v utorok do PO tak sa stretneme aj evkou :slight_smile:)
19. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, no, tak to budem silno rozmyslat... a mozno to spojim aj s nejakymi nakupmi :grinning:
19. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som tak aj rozmyslala, ze dakedy nase mamy, ziadne Calibrum mamy nebrali a zdravi sme... nie? :grinning:
19. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie ale bola ina strava, doma varena stale, zeleninka ovocie z vlastnej zahradky, ziadne umeliny..
19. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, ja zdrham z roboty budem tu az z domu vecer papa
19. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi...ja som vitaminy brala asi tyzden, ale zvracala som z nich, tak som prestala....nehradila som to radsej ovocim a zeleninou
19. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli aj mne zo par flasticiek odloz :slight_smile:
please
oli...tak sa tu na teba tesime :slight_smile: :wink:
Dobre si urobila nedockava...tak co dame v utorok stretko? :slight_smile:
19. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vazne nad tym rozmyslam....verim, ze budem ok a budem moct soferovat... a mohlo by nam to vyjst.... :slight_smile:
19. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to s Olienkou budeme velmi radi:slight_smile:))ok to vyjde
19. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi...aj ja budem rada :slight_smile: konecne porovname bruska nazivo :slight_smile:
19. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulky, neviem, ci tu este niekto je, alebo nie, ale tak ja sa idem pustit troska do upratovania....tak zatial sa majte krasne a starajte sa o bruska :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne nedockava aj ja sa uz beriem z prace...na dnes toho bolo dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak sa majte baby :wink:
19. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ holky tak se zase hlásím:slight_smile:
opět mne dnes trápí ta bolest v pupíku. Jako kdyby mne nekdo zevnitř za něj tahal:(( je to nepříjemné... znáte to některá? Je to normální??
19. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alikaa, kufrik som dostala v 20.tt na poradni a nechodim k ziadnej sukromnej dr.
19. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu a vyzera to ze budem musiet potiahnut dneska dlhsie - ti blbci mi az teraz dali udaje jednej krizovatka na analyzu,....brrrr
ale od zajtra som off, huraaa :sunglasses:
19. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenicka,

ja mavam presne to iste, ako keby sa niekto tam na tom hojdal, alebo skusal pevnost...ale trva mi to asi 2s a potom prejde. :slight_smile:))

ja este len prvu poradnu mam, som zvedava, ci dostanem kufrik aj ja. :slight_smile:))
19. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky...
občas tady na vás kouknu,ale vůbec to nestačím číst...jste hrozně rychlé... :slight_smile:
ale mám trošku obavu,na UZV mi totiž řekl,že mám nízko uloženou placentu...říkal,ať neplaším,že to se možná do toho porodu zvedne,jak poroste děloha,ale i tak mě dost vystrašil.nevíte o tom některá něco víc...?
Díky moc...jinak se držte...
19. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no ja som dostala kufrik hned na prvej kontrole ked mi potvrdili, ze som tehu :slight_smile: adros ja ti poslem to caro lebo mne to nechuti a stoji to v skrinke...bleeee je to zly napoj aspon pre mna (ani s vodou a ani s mliekom mi to nechuti).....inac este dosaneme jeden kufricek ked sa nam narodi babatko a budeme mat s cim zakurovat hehe:slight_smile:

fuj mna pali zaha hroznee..

dadulka tak oddychujes od zajtra..super :slight_smile:
19. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, lenickan, závisí aj od toho, ako intenzívna je tá bolesť... :unamused: pokiaľ sú to strany bruška, ide väčšinou o rozpínanie maternice, ale dosť možné, že teba to bolí práve len okolo pupku...ale zase, môžeš mať zrovna tam teraz položenú placentu a bábo ti tam ešte aj tlačí a preto ťa to bolí... :unamused: :unamused: :unamused:

každopádne by som aspoň zavoloala svojmu lekárovi, on by ti mal najlepšie poradiť, o čo go, prípadne doporučiť nejaké vyšetrenie...neviem...

ale kuk sem http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25778&vGroupOffset=1880
19. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pe3cka, s tou placentou by sa ti to malo upraviť...je pravda, že v tomto štádiu tehotenstva sa ti placenta pohybuje podobne ako bábo a má tendencie sa uložiť do vrchného postavenia ku koncu tehulkovania, tak snáď nebudeš výnimka, a tiež sa posunie...držím palečky :wink: :wink: :wink:
19. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

lopezke drzim palce, snad dopadlo vsetko dobre :wink:

pe3cka pri malej som aj ja mala na zacitaku placentu dole, ale potom sa to upravilo :wink:

dnes mam zdravy vyzivny den :grinning: na obed McDonald a teraz na veceru 3 fasirky :grinning:
19. aug 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja som mala tiez bolest okolo pupka....ale bolo to prave po najedeni taka som bola nafuknuta a som sa zlakla ze som nieco zle zjedla ale dala som si actimel a preslo to takych 15 min. tak snad by to bolo vazne keby to pretrvavalo nie? podla mna sa to tam vsetko posuva...
inak tebe to pretrvava?
19. aug 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky,trošku jste mě uklidnily...tak budeme doufat... :slight_smile: a vy se držte...
19. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
tak konecne ozyvam :grinning:

hrozne moc dakujem za podporu a za to, jak ste na mna mysleli, snad len kvoli tomu vsetko dopadne tak ako ma :grinning: ......priznam sa, bala som sa toho jak slak, este aj na operacnej sale som sa triasla, ale dalo sa to zvladnut :sweat_smile: ( uz teraz som macherka, heh :sweat_smile: )
a ako to prebiehalo? .....no prisla som tam na 11.hodku.....najskor ma pozreli v ambulancii genetiky...ultrazvuk a potom este aj vaginalne....vysledky pred zakrokom vraj maju byt vysostne aktualne :sunglasses: .....pak sme sa navzajom v cakarni cakali, lebo nas tam bolo celkom dost ......spolu 9, co sme to dnes absolvovali :angry:
ked dovysetrovali vsetky, sestricka nas odviedla na lozkovu cast, kde sme sa rozdelili do izieb po 2 :sweat_smile: .....mali sme sa uplne povyzliekat, na posteli na cakali nocne kosielky ......take socikovske :grinning: :sweat_smile: ....s limcekom, na 3 gombicky, dlhe rukavy a kosela az po zem ......tak takuto niekedy nosila moja mamulienka :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom sme sa mali ist este pred zakrokom vycikat .....a pak uz sme isli na operacnu salu, kde sme opat cakali v cakarni, a po jednom si nas volali :sweat_smile: .....bola som v poradi 3., takze celkom super ....keby som mala byt posledna, asi ma drbne :grinning: .....hned tej prvej sme sa pytali, ake to je a vraj nic hrozne ..........no ale vlastny zazitok je vlastny zazitok, ze ano ? :grinning: ........no na sale som si lahla, zdvihla tu sexi kosielku az po prsia :grinning: :sweat_smile: .... vydenzifikovali mi brusko .....upokojovali ma, lebo vraj vyzeram byt vystrasena :grinning: ....no a potom som zatvorila oci, zovrela ruky v past a cakala :grinning: ......vpich sa robi asi 10 cm pod pupkom .....proste citila som vpich, klasicky jemne stipnutie ....a potom s nou trosku vrteli .....a pak len nasavali :grinning: .... zobrali toho 11ml ...to som sa dozvedela z papierov :sweat_smile: ....pak som sa mala pomalicky postavit a v cakarni chvilku posediet a pak som mohla ist na izbu :sweat_smile: ..........tak som si lahla a cakala na spolubyvajucu :grinning: .......inak nabrala som si casopisy, aby som sa nenudila a ani som sa k nim nedostala, hned ako splubyvajuca dosla, kecali sme az pokial nas nevyhnali okolo 3.hodky .......teda predtym nas este prisiel pozriet lekar, pytal sa ci sme v poriadku, ci je vsetko ok a tak .......no a potom ked sme sa obliekli, sli sme naspat do ordinacie, kde nas predtym vysetrovali ......urobili este raz utz, ci je vsetko ok .........povedali, ze 3 dni sa mam setrit ......dali mi papier a objednali ma o tyzden na morfologicky utz ........vysledky z amnio budu do 3 dni a oznamuju to telefonicky .....takze teraz len cakat :sweat_smile:

snad bude vsetko OK, lebo zatim nepocitujem ziadne bolesti ani nic ..... :grinning: .....len mam cele brucho oranzove a uspinilo mi to aj spodne pradlo :grinning: :sweat_smile:
19. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok