• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
marushka ja mam modrinky na bokoch, strie to nie su, ale normalne modriny ako popraskane zily ale vacsie a tmavsie :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros a nejes niecoho viac alebo nieco ti nechuti? ja napriklad ficim na kyslom a na tvarohovych kremikoch a na ovoci, tuniaka nemozem ani citit, maso tiez velmi nemusim :slight_smile:))
19. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, olienka, tiež nič moc, mne sa zhoršili aj varixy na nohách, to je iná veľkonočná výšivka...ja viem, len nech sú tí naši drobci v poriadku, tieto defekty krásy doriešime po pôrode :wink: :wink: :wink:

tak ja zasa fičím do škôlky , snáď ešte večer zavítam :slight_smile:

majte sa peknúčko :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo Olienka zaujimave chutky:slight_smile:)
Ja je vela rozneho raz zelenina , ovocie...potom sladke palacinky susienky...inokedy..slaneee... :sweat_smile:
Jem vsetko mozne...,ale maso teraz velmi nemusim...no dnes som si dala svieckovu a ta mi velmi chutila... :sweat_smile:
19. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to jedine ja mozem , v svieckovej by som spala hehe ale to chodime do chminanskej do jedneho motorestu aspon raz za 2 tyzdne na svieckovu robia taku ako domacu :slight_smile:)) ale ja ked mam na nieco chut som schopna zbehat celu hlavnu kym to nenajdem napriklad vyprazany karfiol alebo kapustnicu :slight_smile:))
Evi uz by sme mohli dat ten cajik co ty na to? v utorok napriklad :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo v utorok by sme teoreticky aj mohli.. :sweat_smile: ...
Mala by som mat volno..., ale musim prist do prace koly navsteve z BA,,budeme mat poradu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak by sme sa este dohodli a mozme zajst niekam na ten cajik :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, praveze vobec. To co mi chutilo predtym, mi chuti aj teraz a co mi nechutilo predtym, ani teraz moc nemusim. Alebo som este neprisla na to :grinning: Skor mam problem,ze neviem, na co mam chut.
19. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak sa tesim :slight_smile:
19. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka a citala som, ze tuniak by sa ani nemal v tehu papat
19. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo Adros ...ja si myslim , ze ak to neprehaname tak by sa nemalo nic stat...ja napr papam aj huby aj sem tam plesnovy syr si dam.Ked mam chut... :wink:
19. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros tuniak by sa mal iba obmedzit na jednu skatulku tyzdenne :wink:
19. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka, ved hej, tiez si myslim, ze ked sa to neprehana, je to ok. Len sa to fakt nesmie prehnat, to mas pravdu
19. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, inac dnes som na poradni dostala tehotensky balicek... fúha, ani som ho nevladala odniest :grinning: Bola v nom vzorka Persilu, Silanu (vobec nepouzivam), mini olejcek na strie, mala plechovicka Nestle Caro, jeden dudlik a polkila reklamnych letakov :grinning: Takze uz mam prvu vec pre mimi - duclik :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: TAk veru suhlasim Adros...keby sme si vsetko odriekali...tak to by tiez k dobremu neviedlo... :wink:
19. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros mne sa ten kufrik zdal zalostne prazdny :slight_smile:)) ale ta knizocka tam potesi a caro je mnam :slight_smile:) vedia co robia, ked tam daju tie vzorky :slight_smile:)
19. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, ja som myslela ironicky, ze som ho nevladala odniest :grinning: je to fakt zalostne prazdne, ako si pisala,ale co, zazrak, ze sa vobec nieco dostava. a na caro sa tesim, este som to nepila, ale musi byt dobre, ved ked to v reklame pije cela rodina.... :grinning: :grinning: :grinning: Len ten prasok a avivaz zrejme nevyuzijem. Je to sice pisane, ze to je sensitive, ale ja s Persilom ani so Silanom nemam dobre skusenosti. Mne aj muzovi sa z toho vyhadzovalo telo. Persil je dost agresivny a ani ten Silan nerobil dobre
19. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej babenky aj vam davaju vzorky?? aj tu je nieco podobne - tiez par prkotiniek a hrba papieru do zberu :slight_smile:

inak ked budem na sr planujem navstvit svojho gyndosa - aspon sa uistit ze je vsetko tak ako ma byt - aj za cenu platenia si to (ved ako vzdy) :slight_smile:)
19. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo vy ste dostali asi iny kufrik pretoze ja som caro...a olejcek nedostala...iba persil , silan, dudlik a kopa brozuriek a casopis mama a ja :wink: .. :unamused:
19. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka s olejcekom a karom sa vytesuju sestricky :slight_smile: haha
19. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olejcek nemam ani ja :slight_smile:) a balicek bol zapecateny :slight_smile:) viem ze v nemocnici je viac v tom balicku, niektore maju aj flasku :slight_smile:))
19. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo neviem ten kufrik bol zapecateny...tak neviem...nebolo vidiet , zeby bol otvarany..Kontrolovala som ho :unamused:
19. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa k vam pripajam opät...joj, som si pospala od 14h....akosi ma tak kazdy den zmôze :slight_smile:
citam, ze rozoberate chutky....ja by som vkuse jedla halusky, syry, pribinacika, mlsanka a take smotanovo-tvarohove kremiky, ziadna zmrka, ziadne sladkosti....a dokonca pijem colu :slight_smile:
moze mi to uskodit?....ale dnes som zacala znova s mineralkou neperlivou a vytlacenym citronom v nej :slight_smile:
19. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka, ak ta pri najblizsej poradni privita vona Cara, je to jasneeeee :grinning: Ale nie, ked si to mala zapecatene, tak by to malo byt ok, ja som ho mala tiez zapecateny. Mozno len zabudli pribalit :angry:
19. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava mne tiez kola strasne berie, prave som dopila flasku a si to vycitam :slight_smile:))))))
19. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava, ja colu nepijem, ale zato kofcu si dam, ale len s mierou,lebo bublinky mi nerobia dobre. Dam si ju vtedy, ked ma boli hlava, alebo mi je tazko na zaludku
19. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...ja si nerobim vycitky z nicoho, co jem a pijem....mne jednoducho lekarka povedala, ze tehotenstvo nie je choroba (to kazda vieme) a mam jest vsetko, co mi chuti.....len maliny a jahody nie (ale to su take babske reci, na kt. ja verim)
a dokonca, zo zaciatku tehu, som bola 2 tyzdne na acidofilnom mlieku, lebo nic ine som do seba nemohla dostat a potom som zase kazdy vecer musela vypit aspon 1dcl piva :o)
"vzorna mamicka-cakatelka"
19. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe preco maliny a jahody nie? tie som jedla na kvanta hehe
ja mam kazdy vecer pol litra horuceho mlieka s medom :slight_smile:)
19. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros...mne zase kofola nerobi dobre....ale ako kedy....pila som aj kofolu, jasne :slight_smile:
teraz som zistila, ze ked mi zacina byt zle, pomoze mi voda s citronom, tak ju pijem na hektoliktre :slight_smile:
19. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vraj malinkemu sa moze niekde urobit take ako vyrastok v tvare malinkej maliny...ja som to napriklad zdedila a mam to na hlave...pre vlasy to nevidiet, ale mam to
hmmmm...mlieko s medom?...vcera som mala neuveritelnu chut na med...ten taky v plastovej flaši v tvare medvedika, mnam :slight_smile:
19. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava dojdi ku mne do prace mame ich v sklade tusim sto flasticiek :slight_smile:) objednali to nasim klientom ako darcek k vianociam a nedali, tak to tam kvasi :slight_smile:))))
19. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok