Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
19. aug 2009

dadulka pri malej mas opatrovatelku?

baileysa
19. aug 2009

ahojte 🙂

uufff, len som vas zbezne preletela, sak ja vas nestiham citat 😨 😨 😅

citala som, ze viacerym chuti kola, tak to sa teda pridavam do klubu, snazim sa dat maximalne pohar denne, ale hrozne mi to chuti, manzel kuka na mna, ze pri prvom tehu som kolu zdaleka obchadzala 😅 no vtedy som sla prisne podla tabuliek, len som potom zistila, ze po porode je to este horsie kvoli kojeniu si treba na vsetko davat pozor tiez, hlavne zo zaciatku...

adros, gratulujem ku kontrole, to mate peknu vahu 😉 a drzim palce, nech 60% narastie 😉

drobec, gratulujem k povyseniu, to sa fakt casto nevidi, ze by povysili pred nastupom na md, isto su s tebou spokojni 😉

toni, tie tvoje trapenia so zamestnavatelom sa tak zle citaju 😢 drzim palce, nech sa to vyriesi, hlavne pre tvoje zdravie a klud...

lenicka, aj ja citim take tahanie priamo pri pupku, nie vkuse, ale niekedy par sekund niekolkokrat za sebou a potom zase klud...

baileysa
19. aug 2009

lopezka, drzim palce, nech sa ti podari sa tie 3 dni setrit 😉 super, ze uz to mas za sebou, nech ti cakanie na vysledky rychlo prejde 😉

werony, no to muselo byt neprijemne, hlavne, ze sa ti nic vaznejsie nestalo, dufam, ze ti zistia z coho to mas a pomozu ti... mne sa tiez niekedy tak stane, ze sa mi uplne zatmie pred ocami a zakruti hlava, ale si hovorim, ze je to presne ako pises, ked prudko vstanem + tieto teploty...

roxy_1
19. aug 2009

Ahoj holky,no teda vas precist 😝 priznam se jen zbezne jsem to preletela 😅

lopezka preji ti aby ti vsechno dobre dopadlo a malicke bylo v poradku,hlavne se setri... 😉

adros tak teda nakonec porodite na silvestra ne? 😀 jinak gratulace k uspesne ko a 60% holcicce... 😵

zitra me ceka velky ultrazvuk,uz se moc tesim na toho prcka co mi v brisku tak vyvadi,hlavne jej konecne uvidi i tata 😵 prala bych si aby nam konecne rekli co to bude...jsem hrozne nedockavy clovek,vsechno musi byt po mem a hned... 😅

tak dobrou devcata a opatrujte se 🙂

olienka12
19. aug 2009

roxy tak drzim palce nech sa vam predvedie 🙂)
dobru noc all

zdenka73
19. aug 2009

Ahojte! Lopezka tak už to máš za sebou, tak už nech tie výsledky sú čo najlepšie. Teraz len odpočívaj a pospávaj.
Aj ja sa musím pochváliť, že som konečne dnes cítila to moje malé, ktoré sa ukrýva v brušku. Pekne kopalo, aj som cítila rukou nožičku, ale ako som sa chytila, tak ju hned schovalo, potvorka jedna. No ale neviem si predstaviť, ako to bude bolieť, ked kopne ked bude väčší.

baileysa
19. aug 2009

roxy, tak si to zajtra uzi, drzim palce, nech vam prezradia, koho skryvas 😉

zdeni, gratulujem k citeniu pohybov 😉 za chvilu uz budeme s nimi hrat hry na pretlacanie sa 🙂

nella1
19. aug 2009

zienky takze u na sto vyzera na babygirl 😀 myslite ze sa mozu aj mylit? v 20 tt? pozerali sme na pohlavie ale skutocne nic tam nebolo 🙂 ziadne gulky 😀 strasne sa tesime... ale nech su zdrave hlavne vsetky nase poklady si zelame urcite vsetky....

baileysa
19. aug 2009

nella, gratulujem 😵

gerci90
20. aug 2009

awojte babule tak už aj ja som sa vcera dozvedela pohlavie bola som si 100 percent ista chlapcom....a zrazu cakam dievcaaaa....:((((boože mi sme mali furt same baby v rodine aj psik bol fenka🙂som strašne rada že je zdravučka a moja ale ja som už pomali nakupovala vse v modrom 😠 a teraz toto....jaaaaj ...a komu sa mi nepaci skoro žiadne dievcenske meno...ale ako vravim hlavne že je v poriadku.... 😉

nedockava4
20. aug 2009

dobre ranko, tehulky....hm, pohyby?...tie ja este necitim, iba ak krce v brusku 🙂 no nic, cakame dalej...

boncusik
20. aug 2009

dobré ránko holky 😀

ja idem dnes na morfologický UZV 😀 😀 😀

roxy tiež držím palčeky na UZV 😅

nelly a gerci gratulujem k dievčatku 🙂 gerci hlavne že je malé zdravé a neboj meno rýchlo vymyslíš tolko je krásnych dievčenských mien

eva3107
20. aug 2009

Dobre ranko tehulky

Talk Lopezka gratulujem ti k uspesnemu zvladnutiu amnia a vysledky urcite dopadnu dobre...Drzim palce..a hlavne sa setri 😉

Roxy tak prajem ti aby sa vam vase miminko konecne predviedlo 🙂
Nella a gerci gratulujem k dievcatkam 😉

nedockava4
20. aug 2009

evi...kedy ides na 3D?

eva3107
20. aug 2009

Tak ja som ojednana 14.9..., ale ked sa podari tak pojdem uz teraz v utorok, ale do presova... 😉
preco?
Pokial viem nedockava tak ty ides skor ze?

olienka12
20. aug 2009

jeej dievcatka sa rozrastaju, snad este jedno ostalo na pondelok hehe 🙂)) inak gratulujem k zisteniam
moje mrna malo vcera dost aktivny vecer a aj noc o tretej som sa zobudila na to, ze mam z bruska skakaci hrad 🙂))
a rano slabucko koplo ocka 🙂 skoda, ze ked malo najvacsiu sow nemal ruku na brusku to by bol este viac baf z toho 🙂)
inak moje hrdlo je uplne v cudu, citala som rozne fora a nasadila si bioparox, trocha zabera mam pocit, okrem toho kloktam a papam citron s medom... dufam, ze nebudem musiet zrusit to madarsko kvoli tomu, lebo tak sme sa tesili, ze vypadneme z domu...

Tak prajem Vam krasny a bezstresovy den

olienka12
20. aug 2009

evi ale oni robia UTZ len dopoludnia, neviem o tom, ze by robili aj po obede ☹

nedockava4
20. aug 2009

evi...no, 10.9., som si myslela, ze ides skor, neviem preco sa mi to tak poplietlo 🙂
oli....neboj, do zajtra to hrdlo prejde...ja od rana kycham a soplim....ale to mam stale, tak sa nevzrusujem...

eva3107
20. aug 2009

Oli oki to mi nevadi....len aby som vedela ci mozem prist alebo nie...Neako si to uz zariadim len potrebujem info 😉 a dufam , ze tam budes moct ist somnou , lebo vobec neviem , kde to je ☹

olienka12
20. aug 2009

len ked mne to vacsinou prejde do anginy a ked to prechodim do zapalu priedusiek.... takze som nasadila frontalny utok a snazim sa nicit tie hnusne bacili ako sa len da...

eva3107
20. aug 2009

Ja som tiez citila zapal hrdla a ked so prisla do lekarne tak mi odporucili tabletky na cmulanie volaju sa na s..ale neviem ako presne a su pre tehotne a dojciacie matky... 😉 .Tak si sa mohla opytat v lekarni...hmmm?

nedockava4
20. aug 2009

evi..hm, tak to uz budes vediet, co cakate, vsak?
oli....ty tuzis po dievcatku?

boncusik
20. aug 2009

olienka kludne si bioparox nasad akeby nezabral zajdi k OL na antibiotiká niektoré su v gravidite povolené
drží palčky nech sa rýchlo vyliečiš a samozrejme aj na pondelok nech sa ukáže malá slečna
😀

olienka12
20. aug 2009

evi ja idem rano k mojmu lekarovi v utorok, tak ked pojdem od neho mozem ti zavolat a odvediem ta tam co ty na to? das mi potom cislo 🙂)

olienka12
20. aug 2009

evi vcera mi doniesla jedna znama lekarnicka take pastilky na cmulanie, ale tusim vetrove cukriky su silnejsie.... nic nezabrali ani naznak, tak som dala ten bioparox

eva3107
20. aug 2009

Nooo..cislo ti dam to nie je problem , ale ja som z Presova taka zmatena dufam, ze tam trafim... ☹ 😒 ..
No chcela by som uz vediet ..nedockava..tiez by som chcela dievcatko 😅 ..., ale ked to bude chlapcek tiez sa budeme tesit..hlavne nech sa narodi zdrave.. 😉

olienka12
20. aug 2009

evi nevola sa to septolete?

nedockava4
20. aug 2009

tak to sme 3 🙂
ja som bola vcera s MM, jeho kolegom a manzelkou vonku a ta jeho manzelka mi povedala, ze som oskaredela, odkedy ma naposledy videla.....a ja som sa taaaaaaaaaak potesila, ze to bude dievcatko 🙂

olienka12
20. aug 2009

evi stretneme sa niekde na hlavnej len neviem ti presny cas povedat, lebo neviem ako sa vybavim na poradnii, ale kym sa dostanem do mesta zo sidliska, tak vies aj ty prist do centra tak okolo pol10 - 10 co ty na to?

olienka12
20. aug 2009

zuzka mne kazdy chlapca predpoveda 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre