• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Ahoooj holky :grinning:
poslusne se hlasim z UZV a nesu posilu a to do tymu chlapeckuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kluk jak buk... :sweat_smile: krasne jsme videli kulicky i pindika a pan doktor byl moc ochotny,prepnul nam to i na 3D ale maly byl spatne natoceny takze oblicejik nemame :slight_smile: ale to neva ja jsem rada hlavne ze vim kdo to budeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

manzel si to natacel i na mobil,tam mam videa...jupiiii... :grinning:
20. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw dala jsem i fotecky do alba.... :grinning:
20. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, bola som tu len raz, nejako pri malej nestiham :slight_smile: ale budem sa snazit polepsit :grinning: my by sme mali zistit co to bude buduci tyzden, ak teda to drobatko bude spolupracovat :grinning:
20. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy....BLAHOZELAAAAAAM... neskutocna radost ide z tvojho prispevku.....
20. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej roxy !!!! nadherne fotecky ! gratulujem k valibukovi, som rada ze posilni zatial tu mensiu skupinku :slight_smile:
20. aug 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxy...supeerr :wink: ,,gratulujem tii..a krasne fotecky mas aj brusko ti krasne rastie...juuuj uz aj ja chcem vediet co to vo mne rastiee :sweat_smile: ...neviem sa uz dockat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti teda gratulujem roxy---ete že si nesklamala,,,,,a trošku ti aj zavidim...a kolko važi???
20. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc dekujiiii :dizzy_face:

gerci ja nevim kolik vazi to jsem se ani nezeptala.mozna je to nekde v papirech ale nevyznam se v tom :slight_smile:

eva neboj taky se brzo dockas,docela jsme cekali,vsichni doktori byli na salech takze nikdo nikde,pak dosel jeden moc prima doktor,vsechno krasne manzelovi popsal,byla jsem z nej uplne nadsena :sweat_smile:
20. aug 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozy gratulujem je nadherny aj ty si :wink:
20. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo Roxy to viem ze i na mna pride rada..., len som uz taka nedockava... :sweat_smile: ..fakt neviem ako to vydrzim :sweat_smile: :sweat_smile:
20. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas nestiham uz sledovat:sweat_smile:

ale aspon priebezne(menovite uz nestiham registrovat) gratulujem k uspesnym kontrolam a k zisteniam pohlavi:slight_smile:
20. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy, gratulujem k chalanovi :grinning: teším sa že posilníš naše rady tehuliek čo čakáme chalaniskov :grinning:

moj morfologický UZV dopadol dobre, malý je v poriadku, žiadne vývojové chyby ani Down strašne sa teším :sweat_smile:
20. aug 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim , že rozoberáte pordonice, ja si myslím, že žiadna porodnica nieje jednotková ani zlá, vždy sa može niečo udiat, čo človek nemože predvídať ked je to súdene.
ja rozmýšlam nad kramármi alebo ružinovom ešte uvidím čo mi doporučí moj gynekolog :confused:
20. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy blahozelaam :slight_smile:

inak ste tu rozoberali chute.. ja ficim na kyslom, vsetko.. citron, kapusta kvasena, moravanka (aj s "vodou").. predvcerom som zavarala, tak som lyzicou srkala aj tu dekom ochutenu octovu vodu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zeby teda chalan? :wink:
20. aug 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv diky a chalan je mozny ja ulitam od zacatku na kyselem,no uvidis na UZV :slight_smile:
20. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, teda kym som Vas precitala :slight_smile:

Roxy, gratulujem k chlapcekovi...
Lopezka, to je super, ze to mas za sebou, este stale drzime palce na dobre vysledky :wink: Ty si spominala porodnicu v Topolcabnoch, tak k nim mam len taku info, ze sestricky sa chovali dost cudne. Sesternici tam robili cisarsky v spinali v pondelok, aj to narychlo, pretoze sa neotvarala a tak ze jej spravia cisarsky. Jej manzela ale poslali domov, ze sa mu ozvu, ked bude mat rodit aby prisiel. Samozrejme sa mu ozvala az sesterka, ked ju odrodili. Ona isla spat, kedze bola vycerpana a sestricky nepovolili ani to, aby sa on prisiel pozriet na maleho. :angry: :confounded: :angry: Tak bol az na druhy den a to iba cez navstevne hodiny a maleho len videl. No zda sa mi to nanajvys cudne. Chvalabohu je maly ale krasny a chutny :slight_smile:
Ja som rozhodnuta ist do Handlovej, pretoze je tam vraj uzasne prostredie a ludia a sestricky navstevy nevyhadzuju, mozes mat navstevu az do vecera az na izbu. A nadstandard stoji 400sk na noc, takze to planujem vyuzit, dufam, ze sa aj zadari :slight_smile: Hadam to aj vyuzijem...
No a mam pocit, ze vcera uz juniorca viac kopkalo, myslim, ze to bolo ono, tak sa tesiiiim :slight_smile:
Pekny den :sunglasses:
20. aug 2009 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky..chcem sa vam len pochvalit..uz vieme pohlavie..
20. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wero...ahooj...a co cakate?
20. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..chlapceka.. tak ako som si aj priala.. :slight_smile:
20. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, super...blahozelam.... a podla chuti ti to vychadzalo tiez na chlapca? ..lebo mne sa to tak strieda, ze asi dvojicky :slight_smile:
20. aug 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, roxy, blahozelam k chlapcekom :slight_smile:
20. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weonyca blahozelam :slight_smile: dnes je chlapcekovsky den :wink: aj ja by som chcela chlapceka kvoli svokrovi a muzikovi ale budem stastna aj z dievcatka hlavne nech je zdrave...
a inak vsetko oki? povedala si mu o tom odpadavani?
20. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vsetko je v poriadku... obvodny mi ma spravit EKG a zobrat krv. tak uvidime..
20. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla chuti sa to da zistit?? ja mam cely zivot chute ako tehotna.. miesam vsetko so vsetkym.. :slight_smile: navyse kazdy mi vravel ze mi rastie brusko do spicata.. tak podla toho tipovali chalana...
20. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis tak uvidis ze bude vsetko oki a budes pod kontrolou aspon....
tak len dobre spravy uz :wink:
ja dufam,ze zajtra bude vsetko ok na odberoch lebo mam bielkoviny v moci...a bud.piatok by som mala ist na UTZ :sunglasses:
20. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak vy ktore viete pohlavie, vam ho zistovali podla utz alebo vam brali krv. Lebo na ultrazvuku mi povedali pohlavie a sestricka sa ma pytala,ze ci mi na pohlavie brali krv :unamused:

Navyse vraj dnes ked som mala poradnu som na utz ani nemala ist ze teraz navyse utz az v 30tt. :unamused:
20. aug 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weri a oni tu dnes robili morfologicky? si uz v 20tom tyzdni teda?
20. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie normlany tak ako stale... a som v 19tom , v 20tt mam ist jedine na karidologiu
20. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo v 20tom sa robi morfologicky aj baby o tom pisu...a on ti povedal ze az v 30tom teda?
20. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze najblizsi ultrazvuk budem mat az v 30tt.. vsimla som si ze tu baby spominaju morgologicky utz , ale tak mne ho budu robit asi az neskor
20. aug 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok