Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
2. sep 2009

mirka asi bude este na dovolenke, snad nabuduce sa prida 🙂
janka dufam prides

janka1
2. sep 2009

eva tak zatial ten pondelok je super aj u na ked sa nezdrzime v BA az do pondelka, ved uvidime 😉

evca idem sukromne , dcera ma zapas 🙂

weronyca
2. sep 2009

evi, keby som si bola ista tymi leteckymi spol.nema problema..za 3/4 hod.som tam ako na koni 😉

eva3107
2. sep 2009

Ahaa...Jani tak dufam,. ze ti to vyjde..To by ma mrzelo...Viac menej kvoly tebe je stretko v pondelok , lebo viem , ze utorky nemozes kvoly praci.. 😅

nedockava ano viem o Mirke , nezabudla som na nu 😉 ..mysli, ze akurat pride z dovolenky...uz ani ja presne neviem! 😒

olienka12
2. sep 2009

heh a dalsiu hodinu a pol z letiska 🙂))

eva3107
2. sep 2009

weroniyca... 😀 😀 ..no nakoniec by si urcite dorazila...

Zatial nas je 6... 😉

nedockava4
2. sep 2009

oli...tolko by sme sa obetovali a isli pre weronycu autickom 🙂

evca35
2. sep 2009

priebežne áno, dúfam že budem mať odvoz aj dovoz. mne je jedno kde, aby ste aj vy mali blízko zo stanice (ak prídete busom) a hlavne, nech sú mäkké sedadlá 🙂
a vzhľadom na náš stav asi vylúčime bary, skôr nejaké cukrárne. prípadne podľa počasia, ak sa bude dať sedieť vonku.

olienka12
2. sep 2009

no hlasim odchod domov, dnes ma ide chrbat zabit, snad draheho ukecam na masage 🙂
prihlasim sa z domu

eva3107
2. sep 2009

Nedockava ty kedy vlatne ides na morfo?

olienka12
2. sep 2009

ja navrhujem miesto stretnutia nezdraveee taky mekac 🙂))))

janka1
2. sep 2009

eva dakujem , ze na to myslis 😉 😵
u nas je to teraz uz divsie odkedy zacala sezona, ale prisposobim sa samozrejme 🙂 😉 tesim sa na vas
tak sa zariadim, aby sme v nedelu vecer boli doma 🙂 😉 ved este len skola zacala a nase dieta uz vynechava od prveho tyzdna 😀 😀

evca35
2. sep 2009

mekac mi nenapadol, asi preto lebo tam nechodíme 😀
ale je blízko vám a môže byť.

janka1
2. sep 2009

kolko z vas pride autom???

nedockava4
2. sep 2009

evka....noooo...uz 10.9 🙂 preco?
a zajtra na poradnu...booze, uvidim nasho chrobacika....tesiiiiiiiiiim

eva3107
2. sep 2009

Mekaaacc? 😕 ...To jest?!

eva3107
2. sep 2009

No ty ides vo stvrtok a ja idem v pondelok 14.9 😉

nedockava4
2. sep 2009

hm...aj ty sa uz tesis na drobatko, vsak?
tehulky...nestava sa vam, ze vas pali v podbrusku?...lebo mna uz asi tak polhodinku...ale nie vkuse

eva3107
2. sep 2009

Ano Nedo...tesim...ale uz by som aj chcela vediet kto u mna byva 😉
Palenie? nie to nemamvam 😒

eva3107
2. sep 2009

Tehulky tak jauz idem pa z prace...zajtra som tu opat , ale nebudem tu casto, pretoze mame kontrolu z Ciech najvacssi sef pride ..Tak este budem musiet podotahovat detaily na oddeleni..a v piatok taktiez , ale sem tam sa zastavim...a aj napisem! 😉

Tak zatial prijemny den 🙂

nedockava4
2. sep 2009

Evka...pekny zvysok dna 🙂

dorotkaa
2. sep 2009

caute tehulky,
tak ja sa hlasim po dovolenke, vcera vecer sme sa vratili, boli sme 5 dni na capri a boli sme sme pozriet aj amalfi a positano, je tam tiez krasne, ale capri je capri, vrelo odporucam... predtym sme boli 5 dni na francuzskej riviere, aj tam bolo krasne... takze vykupana, opalena, spokojna 🙂
co ma ale mrzi, buduci stvrtok sme mali ist do barcelony a vcera po navrate sme zistili, ze sky europe skrachoval, takze nam letenky prepadli, skoro ma porazilo... ale dnes manzel zistil, ze vraj ryan air ponuka tym, co mali kupene letenky cez sky europe nejaku kompenzaciu a za 20 eur ich prepravi, musim zistit ako to vlastne je a nakoniec mozno este vycestujeme 🙂

inak, dnes som bola u holana v medifere na morfologickom ultrazvuku a vytesujem sa, vsetko je v poriadku,mala sa vyvija presne tak ako ma, venoval sa nam asi hodinu, vsetko popozeral, pomeral, komentoval, ma 15,5 cm a vazi 348 g... 🙂 inak bola perfektna, chytila si prstami nostek a drzala si ho, sme sa smiali... doktor povedal, ze to teraz objavuje co vsetko ma a da sa chytat 🙂 mam aj CD na pamiatku, ani neviem co tam je, musim doma pozriet...

citam, ze ste si uz merali bruska, tak vecer zmeriam aj ja a poslem roxy na doplnenie do tabulky...

dorotkaa
2. sep 2009

...a stretko pre bratislavcanky tusim zatial dohodnute nebolo, ale mne by vyhovoval termin 23., 24. alebo 25. september, co vy na to?

wanduska
2. sep 2009

🙂 supis dorot, sikovne ste🙂

dorotkaa
2. sep 2009

wanduska a ty este stale nevies co cakate?
tri kamosky, ktore maju terminy okolo mna cakaju tiez dievcatka, takze budeme mat babibec 🙂

adros
2. sep 2009

bratislava dojde do Trnavy a hotovo 😀 😀 😀

dorotkaa
2. sep 2009

no mne je jedno, ja byvam v trnave, hihi 😀

miska333
2. sep 2009

ahoj baby,som v 18tt a kedze som prvorodicka neviem ako vyzeraju pohyby, pisali tu mnohe ze je to ako bublinkovanie ale ja som citim nieco ani to neviem opisat, inak kolkokrat ste boli na ultrazvuku do 18teho tt?

dorotkaa
2. sep 2009

miska ja kazdy druhy tyzden, ale viem, ze niektorym babam robia lekari len tie tri povinne ultrazvuky za cele tehotenstvo... v 10, 20 a 30 tyzdni...

weronyca
2. sep 2009

adros pokial mate v tt nejaku dobru cukrosku tak moze byt. lebo tu v BA ziadna poriadna nieje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre