• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
autor
dorotka vitaj naspat a tesim sa z dobrych spraviciek !
co sa BA stretka tyka, ja som za 24.9. v piatok mozme v stretnuti pokracovat na cviceni v relaxxe :slight_smile:
a co sa miesta tyka mne to je jedno ci z Pezinka pojdem do BA alebo Trnavy :slight_smile: aj ked hlasovat budem asi z BA (sorry baby....)

miska ja chodim na UTZ vzdy ked mam poradnu, to je kazde 4 tyzdne. ale teraz po morfologickom ktory som mala v 22tt uz zacinam kazde tri tyzdne. je to velmi individualne ....
2. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
weronyca, ved nejaku cajovnu najdeme. v meste poznam az dve dobre :slight_smile:
a co sa cukrarne tyka, tak v limbachu je vyborna ale aj v pezinku :slight_smile:
2. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez viac za stretko v ba, predsa len tu pracujem a v trnave len "prespavam"...

takze zatial sme sa dve zhodli na 24.9.2009... kto sa prida??? :slight_smile:
2. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja asi dojdem autom uvidim, mozno sa evka ku mne prida nech neide z po busom :wink:
2. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evca ty si chcela postielku so stahovacim bokom ze? http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_detail&id=1359&c=1 tu je jedna za normalnu cenu
2. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola na zaciatku, potom v 12tt a to je vsetko, doktora mam vyborneho ale je mi to take zvlastne ze kazdy chodi casto a ja nie. ale dakujem
2. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som moje aktualne brusko do albumu nech vidite to stale veduce :slight_smile:))) uz by ste ma mohli niektora predbehnut, nech sa necitim tak blbo :slight_smile:))
2. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak ja zajtra idem na morfo. aj sa tesim aj sa bojim...dufam,ze vsetko bude v poriadku. tatino bude cakat na chodbe a ja si budem vychutnavat babo.
2. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, bruško máš nádherné

:wink:

a ozaj baby my sa vobec nemusíme hanbit za naše brušká ved budeme maminy :grinning: :grinning: :grinning:

moj MM ma dnes prekvapil a objednal kočík- casualaplay S4 :sweat_smile:
2. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpuch nechces tatina pri sebe?
drzim prsty urcite bude vsetko ok :wink:
2. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nehambim, ale mam naskok heh za mesiac ma ziadna neprerastla :slight_smile:))
2. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1635/rh_inkompatibilita_matky_a_dietata.html konecne clanok co mi vysvetlit ten problem s Rh negativ :slight_smile: snad nebudu problemy mam 0-
2. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, viem že ste tu už niečo preberali ohladne matreskej a rodičovskej dovolenke, ale mám dotaz

neviete či budem mocť poberať materský a potom rodičovský- príspevok ak chcem cca 2 mesiace po porode začat robit 2hodinky denne a starat o mimčo sa zatial tie 2 hodinky bude moja mamina?
2. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,

vobec vas nestiham citat :frowning2: len som prisla pozdravit a idem zmerat brusko :wink:
2. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlasim +6cm a + 2kg :slight_smile:
2. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tiez mam dnes po morfo utz. v medifere :sunglasses: takze budeme mat parik :sweat_smile: hlasim chlapca do klubu :slight_smile: no a mam mat inak kludovy rezim vraj sa mi otvorili trochu porodne cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze nic tazke nezdvihat ani malu :unamused:
2. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka super vitaj do klubu chlapecku :grinning: a moc ti gratuluji :dizzy_face: hlavne se setri :wink:
2. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, ja len na skok...

gratulačka letí všetkým k výsledkom a pohlaviam :wink:

katka: a aké to bolo v tej medifere nakoniec a koľko ťa to stálo? ale super že párik, nie? blahoželám...s tým kľudovým režimom to zober asi zodpovedne...máme to teraz v rodine, viem o čom hovorím a drž sa!!! :wink: :wink: :wink:

stretko BA v uvedenom termíne mi zatiaľ vyhovuje, len dajte vedieť kde a o koľkej :wink: :sunglasses: :wink:

drobec - kuk do ip, nechcem sem písať návy firiem...ale áno, ja som kupovala angelcare...iný som nechcela, ostatné sú síce lacnejšie, ale aj tah si baby phone musíš kupovať extra a keď chceš oboje kvalitné, vyšlo by ťa to ešte drahšie, a k tomuto bolešte aj ten kôš na pleny...
2. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, gratulujem ku chlapcekovi, meno uz mate vybrate?
davaj na seba pozor :wink:

inak ja budem v ba ten vikend, 25.-27. 9., len budem mat program, tak neviem, ci by sa mi podarilo prist na stretko :confounded:
2. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto skusenosti s tymto kremom? alebo s tou kozmetikou vseobecne? Mamma Donna – Krém proti striám, 200ml
Výrobca: CHICCO
2. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wanduska ja nie, nikto som o tomto kreme nepocula...
a katka gratulujem k chlapcekovi... ako si boal spokojna s holanom? o kolkek si bola? ja som bola rano o osmej...
2. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat nikdy som nepocula... :slight_smile:
2. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ani ja :sunglasses:
2. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babulky tehulky :grinning:
ja som len pred hodinkou dosla z prace :unamused: takze som dead :confounded:

zbezne som si vas precitala a stihla som si aj brusko zmerat .....narastla som za mesiac o 6cm :angry:

olienka klidek, niekto musi byt prvy :grinning: :grinning: :grinning:

dadulka, drzim palceky nech s otcom vsetko dobre dopadne :wink:

blahozelam k vsetkym dobrym vysledkom a k zisteniu pohlavia ( sorry, ze si nepamatam vsetky mena, ale uz je nas tu nejak vela :grinning: )

co sa tyka toho strtka v ba, zatim mi to vyhovuje, uz budem mat chvalabohu aj po svadbe, takze pohoda :grinning: zatim teda teoreticky potvrdzujem ucast :sweat_smile:
2. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marushka, tebe prajem skore uzdravenie :wink: ..... viem si predstavit, ako ti asi je a teda nezavidim :frowning2: :unamused:

krpuch, pozeram ze aj ty si brusis zuby na timeu :grinning:

s tym umyvanim okien tolko nemachrujte no, :grinning: aj ja to mam v plane este pokial je akotak teplo a brusko nezavadzia asi :grinning: ale nejak sa neviem na to nastrojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz asi vsetky spite .....aj ja uz idem zalahnut .............tak dobru nocku :grinning: a zajtra pekny den zelam, ak sa neozvem ......opat budem makat na uzavierke ako zerava :angry: :sunglasses: :grinning:
2. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ja len na skok..musim sa vam pocchvalit.... prave ma zobudil taky silny kopanec.. je mozne ze uz 10min. v kuse kope??? ked si chytim brusko az mi ruku nadvihuje... doteraz som citila len take jemnucke ..ale toto bude isto futbalista, take kopance :slight_smile:

dobru nocku vam prajem....
3. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako vás tak čítam, tak mám pocit, že v januári sa narodí veľa chlapcov... :wink:
3. sep 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: Vy asi ešte pekne spinkáte, len ja som sa už musela dotrepať do roboty..
3. sep 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok