Január/Leden 2010

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂
drobec123autor
2. sep 2009
dorotka vitaj naspat a tesim sa z dobrych spraviciek !
co sa BA stretka tyka, ja som za 24.9. v piatok mozme v stretnuti pokracovat na cviceni v relaxxe 🙂
a co sa miesta tyka mne to je jedno ci z Pezinka pojdem do BA alebo Trnavy 🙂 aj ked hlasovat budem asi z BA (sorry baby....)

miska ja chodim na UTZ vzdy ked mam poradnu, to je kazde 4 tyzdne. ale teraz po morfologickom ktory som mala v 22tt uz zacinam kazde tri tyzdne. je to velmi individualne ....
drobec123autor
2. sep 2009
weronyca, ved nejaku cajovnu najdeme. v meste poznam az dve dobre 🙂
a co sa cukrarne tyka, tak v limbachu je vyborna ale aj v pezinku 🙂
dorotkaa
2. sep 2009
no ja som tiez viac za stretko v ba, predsa len tu pracujem a v trnave len "prespavam"...

takze zatial sme sa dve zhodli na 24.9.2009... kto sa prida??? 🙂
olienka12
2. sep 2009
janka ja asi dojdem autom uvidim, mozno sa evka ku mne prida nech neide z po busom 😉
olienka12
2. sep 2009
evca ty si chcela postielku so stahovacim bokom ze? http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_... tu je jedna za normalnu cenu
miska333
2. sep 2009
no ja som bola na zaciatku, potom v 12tt a to je vsetko, doktora mam vyborneho ale je mi to take zvlastne ze kazdy chodi casto a ja nie. ale dakujem
olienka12
2. sep 2009
dala som moje aktualne brusko do albumu nech vidite to stale veduce 🙂))) uz by ste ma mohli niektora predbehnut, nech sa necitim tak blbo 🙂))
krpuch
2. sep 2009
caute baby, tak ja zajtra idem na morfo. aj sa tesim aj sa bojim...dufam,ze vsetko bude v poriadku. tatino bude cakat na chodbe a ja si budem vychutnavat babo.
boncusik
2. sep 2009
olienka, bruško máš nádherné

😉

a ozaj baby my sa vobec nemusíme hanbit za naše brušká ved budeme maminy 😃 😃 😃

moj MM ma dnes prekvapil a objednal kočík- casualaplay S4 :-N
olienka12
2. sep 2009
krpuch nechces tatina pri sebe?
drzim prsty urcite bude vsetko ok 😉
olienka12
2. sep 2009
ja sa nehambim, ale mam naskok heh za mesiac ma ziadna neprerastla 🙂))
olienka12
2. sep 2009
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1635/rh... konecne clanok co mi vysvetlit ten problem s Rh negativ 🙂 snad nebudu problemy mam 0-
boncusik
2. sep 2009
holky, viem že ste tu už niečo preberali ohladne matreskej a rodičovskej dovolenke, ale mám dotaz

neviete či budem mocť poberať materský a potom rodičovský- príspevok ak chcem cca 2 mesiace po porode začat robit 2hodinky denne a starat o mimčo sa zatial tie 2 hodinky bude moja mamina?
baileysa
2. sep 2009
ahojte dievcata,

vobec vas nestiham citat 😞 len som prisla pozdravit a idem zmerat brusko 😉
baileysa
2. sep 2009
tak hlasim +6cm a + 2kg 🙂
k.a.t.k.a.
2. sep 2009
ahojte 🙂

tiez mam dnes po morfo utz. v medifere 😎 takze budeme mat parik :-N hlasim chlapca do klubu 🙂 no a mam mat inak kludovy rezim vraj sa mi otvorili trochu porodne cesty :-p takze nic tazke nezdvihat ani malu :-|
roxy_1
2. sep 2009
katka super vitaj do klubu chlapecku 😃 a moc ti gratuluji x-) hlavne se setri 😉
marushka
2. sep 2009
ajojte, ja len na skok...

gratulačka letí všetkým k výsledkom a pohlaviam 😉

katka: a aké to bolo v tej medifere nakoniec a koľko ťa to stálo? ale super že párik, nie? blahoželám...s tým kľudovým režimom to zober asi zodpovedne...máme to teraz v rodine, viem o čom hovorím a drž sa!!! 😉 😉 😉

stretko BA v uvedenom termíne mi zatiaľ vyhovuje, len dajte vedieť kde a o koľkej 😉 😎 😉

drobec - kuk do ip, nechcem sem písať návy firiem...ale áno, ja som kupovala angelcare...iný som nechcela, ostatné sú síce lacnejšie, ale aj tah si baby phone musíš kupovať extra a keď chceš oboje kvalitné, vyšlo by ťa to ešte drahšie, a k tomuto bolešte aj ten kôš na pleny...
baileysa
2. sep 2009
kati, gratulujem ku chlapcekovi, meno uz mate vybrate?
davaj na seba pozor 😉

inak ja budem v ba ten vikend, 25.-27. 9., len budem mat program, tak neviem, ci by sa mi podarilo prist na stretko :-S
wanduska
2. sep 2009
mate niekto skusenosti s tymto kremom? alebo s tou kozmetikou vseobecne? Mamma Donna – Krém proti striám, 200ml
Výrobca: CHICCO
dorotkaa
2. sep 2009
wanduska ja nie, nikto som o tomto kreme nepocula...
a katka gratulujem k chlapcekovi... ako si boal spokojna s holanom? o kolkek si bola? ja som bola rano o osmej...
dorotkaa
2. sep 2009
chcela som napisat nikdy som nepocula... 🙂
wanduska
2. sep 2009
vsak ani ja 😎
lopezka
2. sep 2009
dobry vecer babulky tehulky 😃
ja som len pred hodinkou dosla z prace :-| takze som dead :-S

zbezne som si vas precitala a stihla som si aj brusko zmerat .....narastla som za mesiac o 6cm ]-(

olienka klidek, niekto musi byt prvy 😃 😃 😃

dadulka, drzim palceky nech s otcom vsetko dobre dopadne 😉

blahozelam k vsetkym dobrym vysledkom a k zisteniu pohlavia ( sorry, ze si nepamatam vsetky mena, ale uz je nas tu nejak vela 😃 )

co sa tyka toho strtka v ba, zatim mi to vyhovuje, uz budem mat chvalabohu aj po svadbe, takze pohoda 😃 zatim teda teoreticky potvrdzujem ucast :-N
lopezka
2. sep 2009
marushka, tebe prajem skore uzdravenie 😉 ..... viem si predstavit, ako ti asi je a teda nezavidim 😞 :-|

krpuch, pozeram ze aj ty si brusis zuby na timeu 😃

s tym umyvanim okien tolko nemachrujte no, 😃 aj ja to mam v plane este pokial je akotak teplo a brusko nezavadzia asi 😃 ale nejak sa neviem na to nastrojit :-p :-p

uz asi vsetky spite .....aj ja uz idem zalahnut .............tak dobru nocku 😃 a zajtra pekny den zelam, ak sa neozvem ......opat budem makat na uzavierke ako zerava ]-( 😎 😃
weronyca
2. sep 2009
kocky, ja len na skok..musim sa vam pocchvalit.... prave ma zobudil taky silny kopanec.. je mozne ze uz 10min. v kuse kope??? ked si chytim brusko az mi ruku nadvihuje... doteraz som citila len take jemnucke ..ale toto bude isto futbalista, take kopance 🙂

dobru nocku vam prajem....
aneska
3. sep 2009
Ahojte, ako vás tak čítam, tak mám pocit, že v januári sa narodí veľa chlapcov... 😉
aneska
3. sep 2009
😞 Vy asi ešte pekne spinkáte, len ja som sa už musela dotrepať do roboty..

Začni písať odpoveď...

Odošli