Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
4. sep 2009

ives, no pekne, som zvedava, ci teda porodime v rovnaky den 😉

yoya
4. sep 2009

pôrod dopadne dobre, keď uvidíte babuľko, tak na všetko zabudnete.zabuda sa na to veľmi rýchlo, verte mi.aj keď niektorá hneď po pôrode povie, že nikdy viac... Bude všetko dobré. 😉
- bebel má pravdu

snehovavlocka
4. sep 2009

cafte, baby.....ako sa dnes mate? aj u vas tak prsi?

allinka79
4. sep 2009

yoya dufam ze si to povieme aj my ostatne bez skusenosti zatial... 🙂

yoya
4. sep 2009

alinka určite, viem ako vám je, mňa čaká zo zdravotných dôvodov tentoraz cisarák, takže viem ako stresujete, asi tak ako ja - tiež je to pre mňa niečo nové 😅

allinka79
4. sep 2009

yoya, po pravde este nestresujem... snazim sa na to nemysliet. 🙂 BOjim sa, ale zaroven sa tesim na mailcku, ako ju vystiskam a dam jej konecne aj pusinku...

olienka12
4. sep 2009

asi som divna, ale porod je to najmenej co sa bojim...

olienka12
4. sep 2009

yoya kam ides rodit?

drobec123
autor
4. sep 2009

ahojte, ja som dnes mimo office / organizujeme taku celodennu firemnu akciu vonku. skoda ze prsi, nasi ludia si to az tak nevychutnaju 😒 ale aspon je prijemne a nie je zima. vecer mame pokracovanie s vecerou a zabavou tak sa tesim celkom, ale nechcem byt dlho kedze si ani vypit namozem 😀
ja mam tiez naplanovane ist asi zajtra do ikea do viedne ak bude skaredo - uz chceme nieco kupit. a potom si musim ist kupit aj nejake tehu oblecko, zacina to byt tazka situacia kazde rano ze co si obliect do prace ....

drobec123
autor
4. sep 2009

a este jedna info tehu joga v relaxxe dnes nie je a zial vyzera ze sa to tam aj zrusi ... relaxx to nechce podporovat ☹

janka1
4. sep 2009

co sa tyka porodu , tak ja mam len a len dobre , krasne a neopisatelne zazitky aj ked trval 16 hodin plny polesti, ale za to vsetko sa oplatili 😉 🙂

nedockava4
4. sep 2009

tak, u nas je rozhodnute...ak bude dievcatko, bude "Rachel"

nedockava4
4. sep 2009

a chlapcenske Richard alebo Ramon....

antoniab
4. sep 2009

ahoj babulky tehulky 🙂

ako sa mate ?
zajtra cestujem domov velmi sa tesim a pondelok mozno podporim dievcatka alebo chlapcekov 😀 😀 ak drobec bude aktivny a ukaze co ma 😀 😀

lopezka povedz manzelovi ze nieje sam aj moj dietuje 😀 😀 a bohuzial bude cele tehu 😝 najprv som sa bala potom nam to lekar zakazal tak som zvedava co povie teraz 😒

taktiez som zvedava ci sa aj mne bude posuvat termin lebo co citam tak sa vam kazdej pomali posuval 😅

meno pre dievcatko mne sa teraz dost paci Salome 😉

lopezka
4. sep 2009

Antoniab 😀 diky za infosku, poviem mojmu drahemu ( manzel to bude az o 2 tyzdne 😅 ) ze nie je sam 😀
my to nemame zakazane, ale 😠 .....od kedy som tehu, tak mykoska skoro vkuse, takze nehrozi 😖 😖 😖
dufam, ze sa z toho rychlo dostanem ......lebo ked budem rodit, musia mi najskor prasknut panensku blanu 😀 ....alebo oprasit pavuciny 😀 😀 😀

ives77
4. sep 2009

lopezka ty si rúrka 😀 vraj pavučiny,mne mikoza prešla takže mám pokoj a môj drahý je iba rád,ja musím povedať,že mi sa milujeme dosť často neviem čo sa to somnou robí,ale drahý mi povedal,že jemu by sa už zišla dovolenka hihi 😀 🙂

antoniab
4. sep 2009

lopezka ze panensku blanu hej 😀 tak to ja tam budem mat dvojitu 😀 😀
tak ja som sa prve 3 mesiace bala kedze v uk ma nik nepozrel a po prvej kontrole na svk som dostala zaracha koli infekcii a mesiac nato som zas dostala zaracha koli krcku a teraz uvidime co si doki najde z manzelom budem este tak cca mesiac potom idem uz nastalo na svk a mm pride az na vianoce takze no coment a moje 6nedelie bude tiez dlhodobejsie kedze potom zas odcestuje 😀 😀
som velmi zvedava ako splodime druhe dieta 😲 😀
no vidis ives a ty si opak ale zas ja som nikdy nebola nejak sexuchtiva mozno ma rola matky zmeni 😕 haha 😀

ives77
4. sep 2009

antoniab pri mojom prvom mužovi som ani ja nebola ver mi 😉 😀 ale teraz,no proste no koment,radšej hihi 😀 ale fakt vám nezávidím,,,,,

antoniab
4. sep 2009

ives to ako mam zmenit muza 😀 😀 😀
zvladneme aj iny zvladli len ma nik nenapada 😝 😀

olienka12
4. sep 2009
yoya
4. sep 2009

olienka12 budem rodiť v Košiciach v novej nemocnici, tam som si vybavila doktora, zatiaľ za ním chodim raz mesačne, dúfam, že ma aj odrodi - počítam s ním. 🙂

kočky - aj u nás je taký istý problém s manželom, aj on dietuje chudák, len neviem ako dlho to vydrží, 😅 keď mi tvrdne bruško

ives77
4. sep 2009

ešte že čo antoniab,to bol len náš prípad,ale mi sme ani neboli štastný on pil a sem tam som aj dostala takže to bolo celé oničom,ale vy ste určite štastný joooj neviem prečo to tu vôbec vytahujem,však koho to zaujíma no nie? ☹

olienka12
4. sep 2009

ives ale dockala si sa dobreho tak vsetko dobre dopadlo 🙂)

asi sa pustim do zasob jahod v mraznicke,lebo ako tak citam po porode pri dojceni toho vela nenajem 🙂 🙂 🙂

marushka
4. sep 2009

ajojte...
supiš témičky máte, len som nestihla dôkladne preštudovať 😀

my meno ešte stále riešime...netuším...asi lívia, zoja, nina, nela...ale páči sa mi aj Rút, júlia, sabina, kalina...
len veľmi zvažujem kôli priezvisku, na toto som ja veľmi vyťažená, lebo byť in sa dá aj so slovenskými menami a kombinácie ako charlotte elizabeth čojaviem kováčiková ma vedia priviesť na pokraj nechápavosti....zase odtiaľ potiaľ.. 😀

pôrod: ako som už asi písala, o mne sa asi bude vďaka môjmu prahu bolesti raz písať v análoch slovenskej gynekológie a pôrodníctva, ...v zmysle, že keď som to už zvládla ja... 😀 tak kočky, ak nenastanú kompikácie, je to v poho!!! a ja sa zatiaľ ani veľmi nebojím, aj napriek tomu, že už viem do čoho asi idem, aj keď každý pôrod je bezpochyby iný 😉 😉 😉

ives77
4. sep 2009

to ano oli teraz som naozaj štastná a moju polovičku mi poslalo samo nebo,už som nedúfala,že budem ešte niekedy takáto štastná a už vôbec že budem mať ešte bábu a možno ešte jednu nakolko je toto chlapec moj drahý povedal,že ked bude mať malý rok začneme pracovať na kočke 😀 😀

yoya
4. sep 2009

olienka, teraz si musíme dopriať, lebo je pravda, že ak budeš kojiť, tak toho veľa nenapapáš a také dobroty ako sú jahody, tak to vôbec nie.len si daj 😉

marushka s tými menami niektorí aj preháňajú - slovenské priezvisko s nejakým super moderným menom, to je naj 😀

yoya
4. sep 2009

ives77 chlapi to nejako berú hopom. aj môj je taký. teraz keď môj starší syn má 9rokov, tak manžel povedal, že aspoň na čas bude mať s kým chodiť na kupko, keď sa nám narodí druhé bábo,lebo synátor s ním už nechce chodiť.a s radosťou mi povedal, že mamka a ty sa prichystaj potom na ďalšie 😅 Aj keby som veľmi chcela mať dievčatko, tak neviem neviem, či sa na to ešte dám.no nikdy nehovor nikdy. 🙂

ives77
4. sep 2009

yoya ja som vždy chcela mať 3detičky milujem deti a viem,že je dosť zlá doba ale ked si pomyslím,že ked budeme starý tak budeme mať aspon vždy niekoho okolo seba bud deti alebo vnúčence no nie? 😅

yoya
4. sep 2009

ives77 máš pravdu, ja som tiež z troch detí - mám braška a segru,hoci sú o dosť mladší, ale teraz si veľmi rozumiem so ségrou,
ja tiež mám strašne rada detičky 🙂

ives77
4. sep 2009

počujte kočky všetky fotky poč.mám velké ako ich mám zmenšit aby som si sem už mohla dať foto? 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre