• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
evi super rozhodnutie, mne prave volal sef a dost ma vytocil uz len mesiac a pol si hovorim,ale furt ma dokaze rozculit
11. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki Olienka...no ale ked vezmem do uvahy, ze u nha sa stale nieco plati tak mi je to vela!..
Ty si za morfo neplatila..a mi 23€...Nechapem! :unamused:

No neviem...uvidime ako to bude!
11. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo moj sef tiez z toho nebol nadseny...hned mi povedal, ze vela penazi za PN nedostanem.. :angry:
11. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi...rozhodnutie je na tebe...ja som bola u Dankovcika a je to uzasny zazitok...uz len ked vojdes k nemu do ambulancie...proste uzasny clovek...manzela oslovil, ze: "Vy ako vinnik si sadnite hned vedla a pozerajte, co ste urobili..."
ja by som to nemenila :slight_smile:
11. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka, kasli na sefove reci. Ja som si tiez myslela, ze to bude bieda na PN, ale da sa to. Rozdiel mam asi 100 EUR a to nie je az tak straaaaasne moc, mam doma klud, nemusim sa stresovat v robote. Ale nastastie mne ani problemy v robote nerobili, dokonca s tym pocitali :sunglasses:
11. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem , ze je dobry..o tom nepochybujem..nooo neviem! :unamused:
Uvidim v pondelok ako sa rozhodnem :slight_smile:
11. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja neviem uvidime!..Dakujem Adros.. :wink:
Ano povedala som si ze za ten klud mi to stoji!
11. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mark :slight_smile: ee...je mi to ľúto, ale ja by som sa rozhodla rovnako.
Drž sa...veľa síl želám.

Ďalšie dievčatká ...mám pocit, že už prevažujú nad chlapcami :wink:
Dnes ideme poriešiť nejaké nákupy.:slight_smile:
Ka moška mi doniesla nejaké vecičky po jej malej...ale veľkostne ani kvalitou to nezodpovedá tomu , čo by som potrebovala, tak jej všetko idem vrátiť. Skladisko z domácnosti si neplánujem urobiť. :unamused:

V nedeľu ideme kolaudovať mangelovej sesternici byt v 3 vežiach...tak sa celkom teším na víkend.
11. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sry, ten smile sa mi do mena vložil omylom... mal byť za nákupmi....tu na koňovi sa tie ksixty otrasne vkladajú do textu....
11. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby,v tych KE mate fakt dost drahy ten 4D, my sme v HC platili 45 euro a to sme dostali aj fotky aj DVD
11. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros...nooo...keby sme vedeli podla coho si stanovuju tie ceny :wink:
11. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tych 20eur hore dole resp 30 oproti PO tak by som to prejedla, a tak to investujem do pamiatky a zazitku :slight_smile:) ked ides do Tatier,tak ta netrapi,ze das tolko za lanovku :slight_smile:)
11. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...to mas pravdu....suhlasim....
11. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako myslite... :unamused: ..Mne sa aj to aj tak zda privela... :confused: ..
A v tatrach som bola na posledy ked som mala 6 rokov...tak ani neviem ake to je!
11. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi....ved rozhodnutie je na tebe...chod do PO a ked nebudes spokojna, tak prides aj do KE....
ale to uz budes platit az az, ked si to zratas spolu :frowning2:
11. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidim ako sa rozhodnem...mozno nepojdem vobec..ani tam ani..tam! :unamused:
Olienka ma pravdu co sa tyka Dr. v PO...nie je zly , ale nevie podla mna s tym UTZ este narabat...co mi urobil fotku za 1€ tak je cela rozmazana a otrasna...a co mi ju robili v 13tt u Dankovcika..tak na nej je vsetko krasne vidno.. :frowning2: ...Uz som z toho mimo..
11. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi....myslim si, ze ked chces mat peknu pamiatku na babätko v brusku a potom to ukazat malinkemu drobcekovi, tak tych 67 eur za to stoji....
11. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiii 24.9. o 17:00 Len mi este musite vysvetlit kde to najdem :slight_smile:)))
11. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,ze som tam aj zavolala :slight_smile:) emailom mi akurat doslo,ze maju plne terminy,ale po telefone mi este jeden dali :slight_smile:)) najblizsie maju az oktober volny
11. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotka 7€ som chcela napisat :sweat_smile:

Olienka tam je naozaj tazko sa dostat..Neboj vysvetlime ti to na stretku a mozno aj ukazeme :wink:
11. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to,ze som mala teda stastie velke a je to po praci,tak nemusim volno pytat,len pojdem skor jupiiiik tesiiiim. 14dni :slight_smile:)
11. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...super...vsetko vysvetlime na stretku, ako vravi evka :slight_smile:
11. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To budes tak 25tt...tak to je akurat... :wink:
11. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to budem 24 5 :slight_smile:
11. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zhruba asi viem kde to je,keby som isla pesi,tak trafim,ale asi pojdeme autom,tak neviem kadial najlepsie
11. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markee :frowning2: je mi to luto, ale rozhodla by som sa rovnako

bebel tak potom napis ako vyzera byt v 3 veziach :wink: MM stale snival ze tam by chcel byvat, nech moze na futbal odtial pozerat :grinning: no ale mne tie "plechovice" pri najrusnejsej krizovatke :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic nehovoria ... inak tiez riesime bytovu otazku , potrebujeme väcsi byt no ale to co sa predava je hotova katastrofa nehvoriac o cene :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj ked teda by sme mohli stavat lebo mame pozemok, ale na rodinny dom 10km od BA sa citim este primlada :sweat_smile:

mne male dava dnes riadne zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: take supy dostavam do krcka , mam pocit akoby bol dolu nohami a pritom je hlavickou, maly boxerista :sweat_smile:
11. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka u mna je to iste,ze viac citim rucky ako nozicky tie su asi v tureckom :slight_smile:)
11. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, katka...moja spi....ved azda by sa neprisposobila maminke :angry:
11. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, tesim sa s tebou :slight_smile:

katka, ved 10 km nie je tak daleko. Ja byt na tvojom mieste, tak staviam hned :grinning: My byvame na dedine tiez takych 10 km od mesta a sme spokojni :slight_smile: Len byvame v bytovke v 2-izbaku, mat tak peniazky na pozemok tu v dedine, tak nevaham.
11. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je normalne ze citim kopanceky dost hlboko pod pupkom, vacsinou az v nohavickach? na poradnu idem az o tyzden tak sa trapim myslienkami ci maly nie je velmi nizko...
11. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok