• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
adros ja tiez byvam v bytovke v 2izbaku 5km od PO a mat pozemok tiez nevaham :slight_smile:)

timea podla mna je to normalne ja to tiez tak mam vacsinou ale ono sa to este vrti lebo niekedy kope aj hore :slight_smile:)
11. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nedockava velmi sa tesim,ze mas dievcatko lebo aj mne sa snivalo s chlapcekom snad to bude znamenat to iste hehehe
11. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, na co boli peniazky, to sme kupovali :grinning: nanestastie sme kupovali pred 2 rokmi a to boli ceny v Trnave dooooost vysoke a ten bytik v bytovecke bol za slusnu cenu. V Trnave by sme za to kupili len 1-izbak a to este starsi. Takto sme kupili novucky byt.
11. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...no, ak po dievcatku tak tuzis, tak verim, ze to tak bude...
...aaa...ked sme sa tu raz bavili o babskych reciach...na mna nic z toho neplati....jedla som kysle, horke, halusky a take somarinky....tvar ostala nezmenena....vraj som opeknela (to si myslia len ostatni, pravda to nie je, lebo som rovnaka, aka som bola)
11. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna kazda zena opeknie,ked sa citi stastna :slight_smile:)
11. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja som na tom rovnako. Vobec som nemala zvlastne chute, chutilo a chuti mi to, co aj pred tehu. A tiez mi Alex krasu nevzala... ako ti divno znie, asi je lepsi vyraz, ze som neospatnela :grinning: a ani do bokov som nepribrala :slight_smile:
11. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano....ja som stastna...a myslim, ze kazda tehulka je stastna, ak je babo v poriadku :dizzy_face:
11. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto by nebol stastny Nedockava :slight_smile: ...Uz sa tesim pondelka!! :grinning:
11. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, evi....v pondelok budes rovnako stastna ako ja....ale ver, ze aj ked ti lekar povie "chlapcek", budes rovnako stastna :slight_smile:
11. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako je to s tym prenatal boxom? Ja som ho este nedostala. Je to nejake povinne zo zakona ho dostat, alebo je to individualne u kazdeho doktora? A co v nom je?
11. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika...ja som ho dostala az vcera, ked som bola na morfo UTZ....asi to nie je povinne...a nevie co v nom je, lebo som ho nechala v kufri v aute a auto je v servise :slight_smile:
11. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vy jste ukecane :grinning:

vidim ze devcatka uz maji zrejme prevahu :slight_smile:

lopezka dodatecne ti gratuluji a mas moc krasne fotecky miminka...je zlate :dizzy_face:

ja dneska uklizim jako o zivot k tomu jeste dve pracky.pak uz jdu balit pomalu kufry :sweat_smile:

jeste nez odjedu zauktualizuji tabulky a hodim do albicka :slight_smile:
11. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alikaa nie je to povinne, su to reklamne serepeticky,ale potesia, pytaj sa u svojho gynekologa,ci nedavaju
roxy...si proste uzasna :dizzy_face:
podle tabulky 16 devcatek vs 15 chlapecku....krasne nam to stoupa :dizzy_face:
11. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej skore 15:16 pre dievcata :slight_smile:)))
11. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako krasne sa ta tabulka zaplna..
11. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to krasne vyrovnane....jsem zvedava jak to bude na konci :slight_smile:
11. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava presne :slight_smile: uz 31 z nas to vi co to bude ... :slight_smile: to je nadhera. :dizzy_face:
11. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic ja jdu pokracovat v uklidu :wink:
11. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy...len sa velmi nenamahaj....
11. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy, vdaka za aktualizaciu a ako pise nedockava, moc sa nenamahaj, aj tak ten poriadok pocas vasej nepritomnosti nikto neuvidi :grinning: :grinning: :grinning:

inac, vcera kurier doniesol tu postielku, je kraaaaasna. Este sme ju neskladali, aby sme zbytocne nezaberali plac, ale okukli sme ju :wink:
11. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros odkial si ju objednala?
11. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, z babetkova. Ty mas vyhodu,ze do polska nemas daleko, tak si ju tam vies kupit lacnejsie, ale my to mame dooooost daleko :frowning2: Aj ked svokra mam z Oravy, takze to je naskok, ale ja sa tam tak skoro nedostanem
11. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no tiez som si dala zalozku,ked ju nezozenieme v PL,tak z babatkova objednam,resp. pojdem po nu do KE
11. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.. viete mi poradiť? stále sa hrabem na nete, pozerám kočíky, ale mám v tom už riadny chaos.. potrebovala by som nejaký návod, podľa čoho vyberať kočík, ktoré typy a značky sa vyplatia kúpiť.. kvalita + rozumná cena... ja vôbec neviem kam sa mám obrátiť..
11. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedočkavá gratulujem k dievčatku. aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem. A každý mi praje chlapca, lebo dievča už máme.
11. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi...z borovicoveho dreva?
...ja som bola vcera pozerat tiez postielky...ale manzel mi povedal, ze len na bukovu mam kuk :slight_smile:
...ale vsetky bukove boli take obycajne :-/
11. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava v principe ti moze byt jedno ci buk,ci borovica nekupujes to na cely zivot :slight_smile:) a 2-3 deti zvlada aj borovica :slight_smile:)
11. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok