• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
tak uz som sa dovolala. Vysetrenie stoji 60€ ale ze maju nabyte, najblizsi volny termin az v oktobri. To je sila.
:slight_smile:
14. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3D robia aj v GPN za 69 EUR...a voľné termíny teraz až možno v polovici októbra..
14. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronyca, je to mozne aj ked mas ineho gynekologa, staci si zavola a objednat sa. V Medifere stoji vysetrenie 60€ ale aj tak mi povedala ta sestra, ze je dobre si vypytat od vlastneho lekara vymenny listok. Ten by ti mal dat bez problemov. A na zahradnickej sa neviem kolko plati.
14. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg ja idem do hlohovca a tiež až v októbri deviateho.... je moc zvedavých maminiek :wink:
14. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggieva, skus Hlohovec, tam to stoji 45
14. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby.. :slight_smile: ..moc sa tesimm...asi si to viete predstavit:slight_smile:)...bude to pre mna nekonecne cakanie :sweat_smile:
14. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros, určite popridávam fotočky, musím už malinkej urobiť album, ale teraz som u našich, takže sa s tým pohrám keď prídem domov cez víkend...ešte tam mám nabité vinobranie, tak snáď bud.týždeň sa mi konečne zadarí... :wink:
14. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ja chodim do medifery,ale na 4D som sa pre zmenu objednala k Cunderlikovi do horskeho parku... tam to stoji 70 EUR... meggieya tak skus pripadne tam, cinderlik ma dobry ultrazvuk, tak urcite bude s spokojna :slight_smile:
a dodatocne prajem vsetkym babam co mali meniny a narodeniny vsetko naj :wink:
14. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wanduska a aky kocik si si vybrala?
14. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky takze tesim sa uz aj ja 8.10. idem aj ja na 4D k doktorovi Holanovi... :wink: Nech uz to je:slight_smile:
14. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa neviem dockat 24.9. :slight_smile:) snad to zbehne :slight_smile:
14. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz, ahoj, ja som mala termín na 27.9. v HC, ale idem už túto nedeľu, tak sa budem odhlasovať aby som uvoľnila miesto.. ak chceš ísť skôr, môžeme sa vymeniť..
14. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka ja by som aj šla skôr, len sa musím spýtať sestry. Objednali sme sa totiž spolu, teda po sebe. A kedy je tam teda voľný termín toho 27.9?
14. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli dockas sa aj ty nevboj moja... :wink:
Ja uz idem papat lebo som velmi hladna!!
14. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee .. tak som tu dlho zasa nebola :slight_smile: to bolo tou navstevou a cez vikendik sme murovali tak som mala plne ruky prace-teda varenia...ale mame kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnu terasu...uz len zakryt a to budu grilovacky na rok...

no a v piatok mi doniesla veci segraaa pre maleho a ja to nemam kde davat :astonished: mam zapratanu celu spalnu hehe

adros aky bol jarmok?
14. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kocky,
tak uz aj my mame 3d ultrazvuk za sebou. Vazime krasnych 740 gr. a sme velky na zaciatok 26 tt :wink: Zopar obrazkov som hodila do albumu a malicke si pekne lezka na vankusiku (placente) - vymyslelo si to uzasne a konecne vieme aj identifikovat, co klopoce nalavo do rebier (lakte) a co napravo (nozky) :grinning:
Idem si vas precitat a na uvod zelam pekny dnicek.
14. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, ak sa pytas na trdelnik, tak bol uuuuuuuzasny. Mnam, mnam. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no, o tej terase moc nevykrikuj, HC nie je tak daleko, tak aby si nas tam o rok nemala na tej grilovacke :grinning: :grinning: :grinning:

sisi, kraaaasne fotecky, aj ten vas drobec ma ake krasne pery a nostek.
14. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros nooo ja sa toho ze pridete nebojim :slight_smile: takze kluuudne buduci rok dojdete aspon budu mat zabavu krpci hehe....jaj a ten trdelnik no esteze si si dala.... :wink: ja si zato idem dat obed hehe

peti no gratulujem k vaaaahe drobatka..pekna :slight_smile:

no moj maly kope tak asi je hladny idem papat :wink:
14. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
marushka aj tebe secko naj ....aj som si myslela, ze si asi Maria :grinning: tak sme 2 :sweat_smile:

vcera isla rano do porodnice jedna moja kamoska tuto z konika .....a porodila az dnes rano o 1,10 hod .....ze ju mala dost vytrapila ........ale staci ze ju uvidi, a je po bolestiach a zlych zazitkoch :angry: .......cely vikend som na nu myslela .....tak som ani nestihala pisat sem :grinning: ........................juj, uz myslim na to, ake to bude ked to budem mat ja/my ....pred sebou a za sebou :sweat_smile: ......tiez aj ked to urcite nebude sranda, po zhliadnuti nasich detureniec pojdu vsetky zle spomienky do kosa :grinning: :sweat_smile: :wink:

mna ten 3D utz v Hlohovci stal 40 €, iba cez vikend to je drahsie
:sweat_smile:
inak pekny den vsetkym :sweat_smile:
14. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, hej, cez tyzden to je lacnejsie, som na to zabudla :grinning: Som pozerala som vase fotky z 4D,sranda, ze je vam vidiet cele telicko :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut k obedu.

Mariam vsetko najsamlepsie :slight_smile:

ja som si dala obedik a teraz ho dotlacam este velkou porciou ovocia (veeelke jablko, nektrarinka, slivky) :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros diky, aj vasa je nadherna :sweat_smile: :grinning:
no asi mala naladu ukazovat sa cela :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka thanks :grinning:
no co este stale neviem, kto sa ti tak v brusku roztahuje ? :grinning: :sweat_smile: moja estestale len zacina a zatim len take velmi jemnunke dotyky z vnutra pocitujem ........kopanec som od nej este stale nedostala :grinning: fakticky ma asi velky respekt :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, nemalo byt NEVIEM ale NEVIES ? :grinning:
14. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mate aj vy ten problem, ze neviete ako k pc alebo obedu sadnut? ked sadnem tak, aby mi netlacilo brusko, tak nedostanem na klavesnicu alebo na tanier... a ked dostanem, tak dostavam rany, lebo tlacim babo...
dnes sa mu asi cikutalo rano steklilo ma dost :grinning:
14. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka ja som naposledy bola na morfologickom v 20tt vtedy mi nepovedal... ale som objednana na 24.9. k Dr. Dankovcikovi do KE na 4D, tak tam sa tesim neskutocne, snad nam uz povie nezbednika akej farby mam v brusku :slight_smile:)

inak kocky tie 3D su super, nadherne babatka az sa mi slzicky tlacia :slight_smile:)
14. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lopezka aj moje maličké je veľmi jemnučké, žiadne kopance a premety. Je to veľmi príjemné-hlavne večer v posteli, ale keď sa s bábom rozprávam, tak cítim ako reaguje. Je to nádherné :grinning: Len má rešpekt pred tatinom,vtedy je tichučko a žiadne bublinky :slight_smile: a tatino sa tak snaží
14. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olienka, ja ked dlho sedim v praci, tak ma potom tiez riadne vsetko omina a neviem ako by som sa pri PC ulozila :confounded:
Adros dakujem, ono vsetky tie nase drobcata su na obrazkoch nadherne :slight_smile:
Niektora ste sa pytali na ceny 3d - ja som dnes v ginfive platila 63,07 € a nepotrebovala som ziadne listky od lekara, stacil tehu vodicak :wink:
Lopezka a kedy mate ten terminik svadby? Nech vykukam z okna, ze kade nevestu vezu :grinning: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, no aj ja mam v praci pocit, ze uz o chvilku nedociahnem na klavesnicu, ked mam pred sebou este nejake papiere, z ktorych nahravam :grinning: :sweat_smile: .....na obede to zatim nepocitujem :angry:

a fotky su naozaj krasne .......jo, ved ja som aj slzila, ked nam to doky ukazoval.....drahy mi stiskal ruku a ja som bulila ..........je to fakt nadherny pocit .....pochopis, ked uvidis to svoje :sweat_smile:
14. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj neskutocne sa tesim v 20tt sme boli s polovickou na tom morfologickom, lekar nam ukazoval 4D ale,ze nevidi poriadne cez moj tuk... no ked som si zistovala,tak skor nevedel s tym poriadne narabat :slight_smile:) preto idem teraz radsej do KE, som zvedava a neviem sa dockat :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok