Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
14. sep 2009

hanus, no tie nase snad budu take jemnunke aj ked z nas vylezu 😀 😀

sisi, mame to teraz v sobotu, ale nie v blave ale v seredi, takze ziadne auta asi neuvidis 😀

sisipetka
14. sep 2009

Lopezka skoda, uz som vam chcela na auto namontovat plechovice na spagate 😀

lopezka
14. sep 2009

sisi ....ty si fakt sisi 😀 😀 😀 a okrem toho, my aj tak auto nemame 😝

olienka12
14. sep 2009

lopezka tak to drzime prsty aby ste vykrocili tou spravnou nohou 🙂)
veronika to uz ma za sebou, mrkla som na fotocky na fb 🙂

lopezka
14. sep 2009

oli, jej a kde to ma? pamatala som si, ze mala tusim v piatok svadbu .....co sem nehodila link, nech nemusime hladat 😀
no ja este zatim pohoda .....dufam, ze stresy ani nedojdu 😠

sisipetka
14. sep 2009

Lopezka, no tak na ten vlak, co vam chodi okolo domu 😀 😀 😀
Olienka, tak ja uz zacinam byt zvedava na tvoje 3d - ked uz tak dlho na neho cakas 😉

olienka12
14. sep 2009

lopezka na facebooku ma album 🙂

olienka12
14. sep 2009

sisi hehe ja som uz myslela, ze sa na to vykaslem a nechame sa prekvapit, ale neda mi to a chceme aj tu nahravku, nech mame pamiatku, urcite bude aj to male rado, ked vyrastie a bude moct pozriet ako sa mu byvalo u mamky v brusku 🙂)) uz iba 11 dni 🙂

lopezka
14. sep 2009

Sisi ...ty si ale trubka 😀 .... a vlak chvalabohu ani nepocujeme ....takze si nan zaves kludne co len chces 😀 ale je to od teba mile 😀

olienka no ja nikoho z vas na FB nemam 😢

olienka12
14. sep 2009

lopezka mas IP 🙂

hanus177
14. sep 2009

Lopezka tak všetko naj............. my už to máme za sebou 1.8.2009 a uži si to.... 😝

lopezka
14. sep 2009

Hanus diky .....tak ty si to asi mala este super, nie tak velke brusko, ze ? ja uz normalne zacinam mat obavy, ci sa do mojich v sobotu oblecem 😀 v poslednej dobe mam totiz pocit, ze to brusko rastie zo dna na den 😅

olienka12
14. sep 2009

lopezka fb cosi sibe teraz, nechce mi tvoju ziadost zobrazit, tak to nebude hned, ale akonahle sa mu uraci spolupracovat hned ta pridam 🙂)

hanus177
14. sep 2009

No náš prvý termín bol 26.9. ale to by s tymi šatami bol vážne problém.... už vtedy som ich okolo polnoci mala chuť vyzliecť...... neboj v svadobke by ti ich mali upraviť aby bolo všetko o.k.
A aspoň maličkému budeme môcť potvrdiť, že aj ono bolo pri tom 😝

janka1
14. sep 2009

ahojte 😉
Oliver je OK velky, zdravy a pohyblivy 😵 😵 😵

mame 36cm a 830G 😨 😉
ozaj mam vraj zmaknute hrdlo , tak mam klud a pokoj dodrziavat o 2 tyzdne kontrola ked nenastane zlepsenie tak PESAR 😕 😖

lopezka
14. sep 2009

oli pohoda neboj, teraz mam aj tak robotu ....pozrem tam neskor 😉 ....zatim diky, cmuk 😀

hanus, no ja uz na skusku nejdem....idem rovno v piatok pre saty a v sobotu ich davam na seba 😀 ....akoze maju vzadu snurovacku, tak to snad pojde .......ale fakt mam dojem, ze som zo dna na den vacsia 😀 😅

adros
14. sep 2009

lopezka, jeeeeej, tak uz to mate teraz v sobotu? tak drzim palce, aby si to aj nadalej vsetko zvladala bez stresov

hanus, tak vam teda gratulujem k vasej svadbe 🙂

baby, mavate aj vy nejaky vytok z bradaviek? Ja doma chodim len tak naholo, teda bez podprdy, nech ma zbytocne netlaci a terz som si vsimla, ze mam mokry fliacik na tricku v mieste bradavky.Doteraz sa mi to nikdy nestalo, tak som zmatena

olienka12
14. sep 2009

janka super ved to je uz skoro kg wooow
mas PN?

lopezka
14. sep 2009

janka blahozelam, super uz je pekne velky 😀

adros, dakujem .....zatim je to bez stresov 😀
inak ten vytok je vraj v pohode .....tusim na tehu kalkulacke som citala, ze si tam teraz obcas mozem najst take zaschnute biele body a presne 😀 ....akoby obcas nieco vytekalo, ale ja to uz najdem az vecer doma take zaschnute .....ale nie je toho vela....zopar bielych bodiek, akoby trosku zaschnuteho mliecka 😀

olienka12
14. sep 2009

inak Janka známym sa narodila dcerka minuly tyzden a mala 40cm 🙂 a 2,20 tvoj Oliver bude coskoro vacsi 🙂

janka1
14. sep 2009

adros ja mam uz 23 tyzdne a je to uplne normalne 😉 ze sa zvyraznuje na prsiach zilova krasba a z bradaviek vyteka zlzkasty vytok je to znak , ze sa prsia pripravuju na nastavajuce dojcenie 😵 😵 Zvýrazňuje sa žilová kresba, z bradaviek môžete zbadať žltkastý výtok. Je to úplne normálne a prirodzené. Je to znak, že prsia sa pripravujú na nastávajúce dojčenie.

adros
14. sep 2009

lopezka presne, na tricku to je take lepkave akoby mliecko sa mi vylialo, tak snad to je OK. Jaj, chcela by som uz byt druhykrat tehotna, aby som vedela, co bolo normalne a co nie pri prvom tehu 😀

janka1
14. sep 2009

dakujem zienky 😵
aj ja sa trsim, ze je tak velky , ale pockam do stredy na to 3D co je na tom pravda tam mi to upresni , predsa len moja dr. nema taky UTZ ako je 3D aj ked sa zatial nikdy nepomylila sa mi to zda nejako vela 😨 😨 😨 😨

no ved uvidime

janka1
14. sep 2009

adros mala byt 3 tyzdne 😉

olienka12
14. sep 2009

adros to je normalne je to colostrum ci jak sa tomu nadava, prsniky sa pripravuju na kojenie 🙂)

adros
14. sep 2009

janka, hned mi bolo divne, ze to mas od zaciatku tehu 😀 tak uz je to teraz jasne 🙂 🙂 🙂

baby, niekedy si pripadam ako strasny strachopud, ked sa objavi nieco nove, s cim este nemam skusenost 😀

lopezka, potom na FB je nas viac tehuliek 😀

ach jo, mam pred sebou kopu pradla na zehlenie a akosi sa mi na to nechce, ale uz to odkladam asi od piatku 😠

olienka12
14. sep 2009

adros ja si ju pridam a poslem jej kontakty 🙂) na Vas ostatne, len cosi nefunguje v poslednej dobe dost blbne

janka1
14. sep 2009

adros 😀 😀
ja lezim v posteli a relaxujem , polievocka sa vari a k veceru urobim halusky 😉
ozaj na dalsi tyzden idem na ten cukor 😒 dufam, ze bude OK

wanduska
14. sep 2009

cau dorotka, no nijaky. ja ze bugaboo ale dost skoro som zacala nechapat tak som to nechala tak a skocim zrejme do viedne a dam si aj poradit od predavaca. ty mas aky - ty si v tom expert - tak sa rada necham inspirovat

adros
14. sep 2009

janka, ja som na to cukre bola min. tyzden a bolo to v pohode. Bolo to ako ked si robis malinovku zo sirupu a trochu to s tym sirupom prezenies 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre