• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
aha tak to je bezvadne ze to mas aspon v jednom dome a ber to takovou velkou generalku na Vanoce aspon pak toho treba nebude tolik a hlavne jsem zvedava jak budeme v prossinci s tema brichama delat vanocni uklid,no ja mam uz ted problemy s vytiranim podlahy :grinning: tak doufam ze pak novy bytecek zdokumentujes,ja v tomhle ted ziju.delame podkrovni byt taky 4+1 a tak ted ziji zarizovanim,pristi tyden me ceka stolar a kuchyne,jsem zvedava co vymyslime,ale bojim se ze vsechno do Vanoc nestihneme,me by stacila aspon ta kuchyn,koupelna a loznice :sweat_smile:
21. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxy, my sme prednedavnom kupili byt v uplne povodnom stave, cize tam treba spravit elektrinu, okna , uplne komplet. A tiez sa obavam toho, ze do mojho porodu to nestihneme. Esteze mozem ostat zatial u nasich. Najradsej by som si uz vyberala drobnostky do bytu.

Kocky teraz som si vsimla, ze vy niektore fungujete aj na FB??
21. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wronyca tak to mate snad jeste ok,my teprve delame schodiste,a jeste nemame ani vnitrni steny,delaji se podlahy,ale snad to nejdulezitejsi stihneme.... :slight_smile: jinak pujdu bydlet o patro niz k mame,protoze mame tak malou garsonku ze nemam ani kam dat postylku :grinning: tak doufam ze se taky pak pochlubis novym byteckem :slight_smile:
21. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he steny sice nemame ale barvy uz mam objednane :grinning: do loznice ji uz mam doma je v khaki barve,pro obyvak mam objednane hnedou a okrovou,detsky pokojicek pastelova zelena a chodba jemna merunkova.meme znamou v jedne firme s barvama tak to neber zadarmo :sweat_smile:
21. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy:já jsem už říkala manželovi,že bych chtěla od prosince paní na úklid tak 2krát do týdne :sweat_smile: a prošlo to,..jen si jí musím najít :wink:
21. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tak to je prima... :slight_smile: no to ja budu mit pod sebou mamu a verim ze mi bude pomahat,uz ted ji vozim veci na zehleni protoze ona miluje prani a zehleni :sweat_smile: verim ze v dnesni dobe krize bude lecktera zenska rada kdyz si bude moci privydelat,takze myslim si ze urcite najdes :wink:
21. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy.taky si myslím :slight_smile:
21. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros pravdaze sa mozes supnut ku mne :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, kujeeeeeem :grinning:

weronyca, no hej, zopar nas je aj na FB :grinning:

my sme akurat prisli z Baumaxu, tiez sme boli kupit farby, tak MM sa do toho pusti a verim, ze s uspechom :grinning: :grinning: :grinning: inac, sa mi predchvilou zlomil dalsi zub, to je uz druhy, tak mna ta navstevea u zubarky neminie
21. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky :wink:

roxy pekné fotečky z dovolenky :slight_smile:
zazulienka gratulujem k chlapcovi :slight_smile:

mne dnes dorazili panielky deky - obednala som 2 jednu menšiu a jednu vačšiu sú nádherne makučké :grinning:

holky mám dotaz to hniezdo do postielky može byt len do 1/2 alebo do 2/3 alebo okolo celej postielky?
21. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boncúšik: its up 2 U -... :slight_smile:
Ja som mala iba 1/2...Bruno rád nakúkal neskôr cez tyčky...a potom sme tyčky vybrali a vyliezal sám von :slight_smile:
Stylly aj ja budem mať študentku minimálne na okná a potom nejaké žehlenie..v decembri, januári.
21. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby pridam sa, lebo aj my teraz riesime stahovanie...predavame totiz byt a chceme zacat do marca stavat takze hladame najom a dufam,ze to zajtrajsie stretko zajtra vyjde...a co sa tyka tej pomoci tak mne chodi jedna raz do tyzdna a podla mna to uplne staci.... :wink:
21. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel tie vyplne do postielky si mala nieco taketo?
http://www.foppapedretti.it/it/prodotti-bambino/corredini/dolcesonno-classic
lebo nad tymto rozmyslam...
21. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den kocky,
vidim, ze kosicanky meetinguju niekde na kavicke a ostal tu stred a zapad :grinning:
Zazalienka gratulujem k chlapcekovi a perfektny obrazok :grinning:
Lopezka, vsetko naj naj a hlavne, nech je vztah este krajsi ako doteraz a coskoro v trojici :wink: potom dame kocikovu party v susedstve :dizzy_face:
Kocky s tym byvanim a prerabanim vam nezavidim, ale nas to caka coskoro tiez a to ma MM uz uviedol ako varicku gulasu a nosicku piva, este pozabudol, ze aj mimi budem musiet niekde na seba pripnut :grinning:
...hej a Bebel trafila, my nechavame pohlavie ako prekvapenie...aj ked urcite viem, ze mame jasneho sportovca a uz niekolko dni ma zo mna trampolinu :sweat_smile: - ale, ved nech si uzije, kym mu maminka dovoli :wink:
21. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana, áno presne také :slight_smile:
Baby ja si to neviem predstaviť v takých bojových podmienkach s bábom... :sweat_smile: ja som si dala podmienku ohľadne detí, že musíme normálne bývať a až potom budem rodiť. :wink:
A po tomto sťahovaní..never more.
I keď môj mangel teraz špekuluje nad nejakými zmenami na malej terase...a chce mi prebúrať väčšie otvory do všetkých izieb a vymeniť tie otrasné drevené akože eurookná, čo nám vnútili v rámci stavby za veľké výkladné skrine.
Ale ja som proti, aby mi tam behali a ešte niečo zlikvidovali roboši popri tom, čo realizujú niečo zadané... :confounded:
21. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked to zajtra dobre dopadne,tak muz zacne s malovanim toho bytu co mame mat prenajaty a kupime novu kuchynu a vymenime sanitu v kupelkach a koncom novembra by sme zacali stahovat aby v decembri uz bolo vsetko pripravene...a byt by sme mali odovzdavat az v januari takze zadne dvierka su...a muz povedal,ze on to vsetko sam zariadi no ale uz to chcem vidiet :slight_smile:
21. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak musim sa pochvalit...vo februarkach mame jednu co caka trojicky :slight_smile:
21. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze spousta znas prebudovava hnizdecka nebo obmenuje za vetsi :grinning:

zucana teda to obdivuji maminku me by asi kleplo i pri dvojickach... :fearful: :sweat_smile:
21. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prirodzene a to ma uz dvojrocnu dcerku :slight_smile:
ale je mladucka tak sa musi posnazit...to keby som ja cakala 3 tak to mame jednou ranou a s tehotenstvami pokoj :grinning:
21. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros a ze ste sa mi ziadna nepochvalili :wink: :wink: si vas tam mam vyhladat podla prezyviek?? :slight_smile:
21. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronyca, jeden den sme to tu preberali :slight_smile: tak asi si chybala (si blicovala urcite :grinning: :grinning: :grinning: ) Hod mi do IP cele meno a ja ta vyhladam a hodim kontakty na ostatne babule
21. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa po stretku bolo super od 11 som dosla domov pred 20minutami :slight_smile:))
21. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lopezka,bola si nadherna nevesta super saty a uces :slight_smile:
21. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, no pekneeeeeee, takto sa flakat :grinning: mam pozerat spravy? Nebude tam nieco ako: "Invazia tehotnych v Kosiciach"? :grinning: :grinning: :grinning: Fotecky porobene?
21. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo par fotiek mame mali sme aj adrenalin nakoniec ako sme evke nahanali autobus :slight_smile:) skoro sme burali :slight_smile:)) nastastie sme sa vyhli a aj bus sme chytili :slight_smile:)tusim baby hned zalahli doma mrtwe od unavy :slight_smile:)))
polietali sme vsetky vacsie detske obchody v KE :slight_smile:
21. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zazitky boli :slight_smile: .... no sup, sup do albumu s fotkami
21. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: idem sa prinutit vybrat fotak z kabelky :slight_smile:
21. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel:TO ti schvaluji,.... :grinning:
21. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes som robila modnu prehliadku mojich zimnych a jesennych bund a kabatov :grinning: :grinning: :grinning: zistila som, ze na zimu nemam co nosit, akosi uz teraz su mi tie veci tesne. Na jesen este nieco vynosim, ale a tuhsiu zimu nic :angry: :angry: :angry: Budem musiet navstivit nejakeho cinana na zimnu vetrovku. Nechcem davat prachy na znackovu zimnu bundu, ked ju o rok (verim tomu :grinning: ) neobleciem, lebo mi bude velka :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros foto v albume :wink: :grinning:
21. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok