• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ahojteee :slight_smile:
olienka booze to ako na tych fotkach vyzeraaam :fearful: :fearful: :fearful: :rolling_eyes:
21. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac musim povedat bolo vynikajuco aj ked ja som sa pred OPTIMOU musela odpojit :confounded: ale nabuduce to dotiahnem s vami do konca :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka vacsinou sa baby same sebe na fotkach nepacia :wink: v pohode si tam
21. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli, k tej poslednej fotke, kde ste spolu, daj popis mien. Ak som vas spravne identifikovala, tak na nej je zlava: Evka, Janka, v strede netusim, Zuzka a ty :slight_smile:

apropo, Zuzka, ty mas kratke vlasy? Na svadobnych si mala svoj dlhe alebo si mala pricesok?
21. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze v poho :grinning: :grinning: :grinning: prave ukazujem MM a smeje sa :grinning: :grinning: :grinning:
ci mi nemal kto tricko opravit :grinning: :grinning: :grinning: ved to len predavac fotil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nie baby :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adros v strede je petronelka/janka/ :wink:
21. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oli a kto je kto na tých fotkách? :sweat_smile:
21. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
BA stretko organizuje niekto? :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eva 3107, janka1,petronelka77,nedockava4,olienka12 :wink:
21. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, dakujem za info :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: adros niet zaco :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adros zuzka mala vycesane vlasy hore :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach so
21. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adros...moja kamaratka bola tiez tehotna priblizne v obdobi ako sme aj my a byvalo jej tak teplo, ze chodila v prechodnej bunde a este aj rozopnuta:slight_smile: mozno bude stacit teply svetrik a ozaj len nejaka podsita bunda od cinaka.
21. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tehulky :wink:
Super fotky :slight_smile: , škoda, že som nemohla prísť a tak strašne som sa tešila.Snáď sa zorganizuje ešte nejaké stretko v Ke.No a potom ma už neudrží nič doma.Tentoraz to bola choroba môjho syna :frowning2: , tak sa ešte raz ospravedlňujem.
Aj preto som tu pekne dlho nebola. :frowning2: a pribrzdila ma aj švagrova svadba.
Inak gratulujem všetkým pohlaviam a dobrým výsledkom. :wink: Ozaj aké je skóre? Koľko chlapcov a koľko dievčat? :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpuch, to mas pravdu, mne aj teraz je stale teplo, aj ked sa vonku schladi
21. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yoya skore uzdravenie syncekovi :unamused: :wink: jasne, ze este bude , ale uz len kecanie a ziadne chodenie po obchodoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vsetky sme mali plno slov, otazok a odpovedi :grinning: nepustili sme sa navzajom k slovu :grinning: :grinning: :grinning: ale bolo supeeer :wink: :slight_smile:

nabuduce uz len sedenie, pitie, papanie a kecanieeeeeee
21. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky dala som do albumu postielku aj mantinel co mam ja a o ktorom som tam rozpravala , aby ste mali prehlad :wink:

a ozaj baby sa presvedcili, ze niet lepsieho nakupu ako cez INTERNET popripade Polsko ...strasne ceny v obchodoch no hrozaaaa :angry:
21. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oli...no, akoze ta moja fotka :frowning2: bleeeeee :angry:
ale bolo super :sunglasses:
21. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, ja takmer vsetko tiez kupujem cez net. Ked si spocitam, kolko by som zaplatila za neustale cestovanie do mesta, tak tolko zaplatim aj za postovne. A nemusim sa stresovat a hlavne s tym vlacit, kedze nemame auto
21. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi...na svadbe som mala svoje vlasy...len teraz mi nechcu stat, tak si ich davam do stipca :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adros aj to , ale tie ceny v obchodoch no coment :rolling_eyes:
ozaj olienka aj ten monitor je v Polsku lacnejsi ako v TEGEL ale bez kosa na plienky :unamused:
21. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa tesim,ze som videla kociarik a fusak nazivo :slight_smile:)
21. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac zeny ja som asi najvacsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka ten mantinel je krasny
21. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wed si aj najviac tehotna a mas v brusku valibuka :slight_smile:))) ale ja som sirky asi vacsia :slight_smile:))
21. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teším sa, na ďalšie stretko - kecanie, papanie, pitie a sedenie mi vyhovuje. :grinning:
ozaj, keď si objednávate cez net, ako dlho trvá kým to dodajú? Tiež som počula, že sa viac oplatí cez net ako priamo z obchodu.Moja kámoška takto objednáva pampersky a vyjdú ju oveľa lacnejšie.
21. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,
aj mne je ľúto že som neprišla. Ale manžel prišiel domov až o 17,00 hod. a kým sa najedol ... už by som asi dlho s vami nebola. Dúfam že ďalšie stretko bude už v čase materskej, keď nebudem obmedzená vychádzkami :wink:

doobeda som bola na poradni, všetko OK, o dva týždne idem na krvný obraz a cukor :zipper_mouth:

inak fotky som dlho študovala, aký rozdiel s vašimi fotkami v pase :dizzy_face: ale aj ja vyzerám podobne :grinning: :grinning: :grinning:

jani, jasné že si najväčšia, veď rodíš ako prvá :wink: ale pristane vám to všetkým .
21. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olienka dakujem aj mne sa pacil veeelmi , tak som neodolala :wink: jasne, ze mam ja ostatne ako vankusik, paplonik, organizer :wink: :wink: :wink:

yoya pri kazdej objednavke mas info do kolkych dni ú hodin to mas doma :wink:
21. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz iba 3 iba 3 iba 3 jupiii :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok